» »

Kloniranje CD-ja.

Kloniranje CD-ja.

Jeronimo ::

Če se ne motim, nam zakonodaja dopušča do 2 varnosni kopiji za npr. glasbeni CD.

Za to delo sem uporabljal CloneCD. Prejšnja verzija se je krasno dopolnjevala s ClonyXXL programom kateri je prepoznal zaščito in nato pravilne parametre vnesel v CloneCD. Novi CloneCD nima več opcij za različne zaščite, ampak samo 4 možnosti glede zvrste CD-ja. Ker sem postal rahlo skeptičen, da prepozna vse možne zaščite me zanima, ali obsataja kakšna dobra konkurenca omenjenemu programu.

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!
  • spremenil: Jeronimo ()

Mr. ::

Za kloniranje cd-jev lahko uporabiš tudi program Alkohol 120% .Tam samo nastaviš kakšen cd boš kopiral in ti ga klonira.0:)

Jeronimo ::

to je potem podobno kot CloneCD.

Zaščite ne prepozna?

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Caligula ::

Pa si vsaj probal ali tako malo na osnovi 6. cuta slutis, da mogoce, potencialno Clone CD nebi razbil doticne zascite? :D
Probaj, ne?

Ze tisti facast zvok, ki ga Clone CD spusti, ko konca je vreden preizkusa >:D

Mr. ::

Za prepoznavanje zaščite uporabiš lahko clony xxl.V Alkohol 120% pa potem samo izbereš zaščito (safe disc),če jo cd ima in to je vse.

Jeronimo ::

Kako je pa kaj s kloniranjem DVD-jev? Je postopek podoben kot za CD-je? Oz. ker program je za to dober.

Pa še tole me zanima...... ali lahko naprimer MPEG, DivX ... formate zapečeš na DVD v takem načinu, da ga navadni DVD player lahko prebere? Nekaj v tem smislu kot recimo mp3 pretvoriš v tracke.

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Mr. ::

Za dvdje mislim da obstaja CloneDVD ali kaj podobnega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopija zaščitenega cdja

Oddelek: Pomoč in nasveti
111204 (997) antireal
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469127 (7333) charly5650
»

CLony XXL in ALCOHOL 120%

Oddelek: Programska oprema
5959 (879) Jeronimo
»

NAJ SOFT za SNEMAT

Oddelek: Programska oprema
151437 (1096) BaRtMaN
»

cloneCD

Oddelek: Programska oprema
201579 (1290) petrusko

Več podobnih tem