» »

Media player clasic 6.4.7.6 prašanje

Media player clasic 6.4.7.6 prašanje

pajek ::

Zanima me kako se v dotičnem playerju (mimogrede BSPlayer vedno bolj smrdi) naložijo podnapisi? ...postopek ... to je vse ....

neki piše da moram uklopit DirctShow, vendar ko to naredim se ne zgodi nič..jih ne morem ne naložit ne izbrat ... da pa se, ker je bila že tema o tem ...

tenx ... lp

ghibly ::

View --> Options --> Output:

DirectShow Video: VMR9 (renderless)
RealMedia Video: DirectX 9
QuickTime Video: DirectX 9
VMR 7/9 (renderless) & DirectX 7/9 settings: Use regular offscreen plain surfaces

Podnapise, pa mislim, da veš kako naložit [:).

KTr1sk ::

Za media player in za vse ostale playerje jaz uporabljam DIVXG400.
Download tukaj http://www.tac.ee/~prr/videoutils/divxg... (ikona povezava mi ni delala zato ni aktivna internetna vrstica)

Dr_M ::

jest pa pri bsplayerju nisem zaznal se nobenih vonjav... a je z mano kej narobe? morm k zdravniku?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Tugo ::

Glede MPC Playerja... ima eno full dobro lastnost in eno full slabo...

pozitivna: ko gledaš film z AC3 zvokom ni variante, da bi ga ratalo dobit kdaj v unsync (se pravi, da se zvok in slika NIKOLI ne razsinhronizirata). Če kdo želi probat naj malo skače po filmu gor in dol (beri: premika slide pri filmu za naprej in nazaj).

negativna: je kdo pogledal kolk svinjsko velik procesorja zre MPC? sej ne mores verjet!!!

Tolk o mojih izkusnjah z MPCjem. Drugač ma pa še dost pozitivnih lastnosti in tudi nekaj negativnih, ampak zgornji 2 sem zelel omenit.

lp, T.

SasoS ::

Ko ga pozenem mi MPC process zavzame tocno 0% procesorja. Na kaj si ti mislil? Ko se film vrti?? To ni kriv MPC ampak kodeki. Poglej postprocessing nastavitve (oz. bili so tudi neoptimizirani buildi xvida, tako da preveri)...

Tugo ::

Ne, mislil sem, ko se predvaja. v XPjih vem, da ne dela v redu. Probano na 3 PCjih in laptopu. Isti film v RadLightu in v MPCju. Razlika v porabi... ne bom reku da 100% razlika, ampak zelo podobno. Probano s CPUji: Intel 1.2GHz Tualatin, AMD2000+, AMD2500+ Barton in AMD2200+ Laptop. Pri vseh so bili isti simptomi. Naj omenim, da je na AMD 2000+ in AMD2200+ bil uporabljen namesto RadLighta VidPlay al nek podoben program za predvajanje videa.

lp, T.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bsplayer in težave s podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
142586 (2220) Wad@
»

DivX player (soft)

Oddelek: Programska oprema
9938 (826) MRtwister
»

BSplayer 1.00 RC1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
494446 (4446) reber
»

Kaj namesto BSPlayerja

Oddelek: Zvok in slika
374813 (3956) KTr1sk
»

System : Brez katerih programov si ga ne morete zamisliti !

Oddelek: Programska oprema
272711 (2131) tigrr

Več podobnih tem