» »

RH 7.2 download

RH 7.2 download

Imagination ::

Gledam kje bi lahko zloadal Red Hat 7.2 Enigma. Sem poskusil na linuxiso.org, pa distribucija ni prava (alpha). Potrebujem točno to distribucijo in nobeno drugo.
Hvala za povezavo(e)
lp

posebni dodatek: naslednjič najprej uporabi google preden začneš smetit po forumu!!
--- Če nekaj stvari, ki bi lahko šle narobe, ni šlo narobe, potem bi bilo zanje veliko bolje, če bi šle narobe!

Imagination ::

Noben ne ve?
--- Če nekaj stvari, ki bi lahko šle narobe, ni šlo narobe, potem bi bilo zanje veliko bolje, če bi šle narobe!

Poldi112 ::

Saj sele 2 uri cakas. Potrpljenje
ftp

Imagination ::

:\ - :D
--- Če nekaj stvari, ki bi lahko šle narobe, ni šlo narobe, potem bi bilo zanje veliko bolje, če bi šle narobe!

dr.J ::

Matr ste kekci. Povsod gledate, samo na originalem naslovu ne. :\

Poldi112 ::

?
Moj link je do mirrorja od Redhat-a.
Sicer sem pa iskal z googlom, ker se mi stran od Redhat ne zdi ravno posrecena.

Imagination ::

Dr.J - pa povej originalni naslov!
lp, Kekec
--- Če nekaj stvari, ki bi lahko šle narobe, ni šlo narobe, potem bi bilo zanje veliko bolje, če bi šle narobe!

moj_nick ::

www.redhat.com

A ne znate nič s svojo glavo mislit, al kaj :\
110111001001010001010000

Poldi112 ::

Zdaj pa se moderator pametuje.
Poiskusi najti link do dl na svojem linku in na google-u in porocaj kaj je hitrejse.

moj_nick ::

Popolnoma neboleče sem ga našel na redhatovi strani. Klikneš download, redhat linux, mirror sites, si izbereš mirror, greš v direktorij linux in tam najdeš svojo verzijo.

Naj mi prosim kdo razloži težavnost takšnega početja.
110111001001010001010000

Poldi112 ::

Glej, mojnick. Ne gre za tezavnost. Gre za to da v temo, ki je pravzaprav zakljucena (clovek je dobil svoj url, ki ga je iskal), dva osebka zacneta smetiti. Zakaj je treba meni sporociti, da sem a) kekec, b) ne znam razmisljat s svojo glavo? Jaz sem nasel url tako kot se je meni zdelo najucinkoviteje. Ti in Dr_M sta pa zapametovala in to popolnoma brez potrebe.
Meni osebno se zdi stran od redhat nepregledna. Tudi ko sem sel malo prej gor in pod dl, so tam 3 linki. Search na njihovi strani ne da dobrih rezultatov. Pac, gres na mirror za novo verzijo in pogledas ce je tam mogoce se tocno tista stara, ki jo isces. Ali pa najdes mirror direkt z googlom (in si oznacen za kekca oz. butca).

root987 ::

Kaj pa te moti na red hatovi spletni strani? Meni se zdi čudovito lepo urejena. In tu imaš link, ki sem ga našel v 2 minutah.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

moj_nick ::

Poldi112, itak pa moj prvi post v tej temi ni bil namenjen tebi, ampak Imagination-u. Vsi si želimo, da bi userji znali poiskat vse linke sami, ne pa da hodimo na google&uradne strani in limamo noter linke. Dobro, če človek ne ve, kateri program/distro bi uporabil, je še okej. Ko pa hoče link do neke točno določene stvari, je pa že malo čudno.
110111001001010001010000

Poldi112 ::

root987
Recimo da me moti rdeca barva. Ne vem zakaj ampak enostavno se mi ne zdi logicna (udeditev, ne barva).

moj_nick
Ok, got your point. Ampak sem bil pac dobre volje in se mi je dalo. Sorry.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri študentski dom naj izberem?

Oddelek: Šola
487092 (5847) starsplash
»

ne prepozna cdja OS linuxa red hat9.1

Oddelek: Operacijski sistemi
9851 (779) BigWhale
»

redhat download?

Oddelek: Operacijski sistemi
6924 (830) svejk
»

Vprasanje navodila linux

Oddelek: Operacijski sistemi
171193 (1019) prix
»

Linux -- ni zvoka (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
553287 (2849) CWIZO

Več podobnih tem