» »

SMC router + MSN Messenger ???

SMC router + MSN Messenger ???

PolentozerkaTM ::

Imam ADSL, masino z Win2000 in router s firewallom SMC 7004VBR. Router dela perfektno, se ne sesuva kaj dosti. Problem pa je, da dela preko MSN Messenger 6 dela file transfer, ZVOK pa ne. Torej ne morem se pogovarjat s folkom! Ce delam direkno z modemom, pa vse deluje.
Probal sem ze dat UPnP na Enabled, vendar se potemzacnejo problemi, ker mi doloceni programi ne delajo... in imam zato na Disabled. Firewall imam na Enabled.
Firmware je up to date.
Katere porte moram odpret in v kateri rubriki (TCP/UDP)? Ali je kaksna druga fora?

Tnx.

Han ::

Uporabi rajši Skype za govor, ki je še malo boljši. Tega požarni zid ne moti...

PolentozerkaTM ::

Sem ze instaliral tale programcek, je zelo dober - kvaliteta govora perfektna, podobna kot pri MSNju, edino problem je, da se mi tepe z RogerWilco programom, ki je prav tako namenjen komunikaciji po razlicnih sobah... moram pa oba hkrati laufat, torej je SKYPE takrat zal neuporaben...
... se vedno se isce resitev za Messengerja:( ;(

Paramedic ::

Kaj pa če bi odprl tisto pomoč, na katero je povezava v programu in tam poiskal firewall nastavitve in tam pogledal kaj piše. Vem da je to omenjeno. Če ne boš našel, pa vpiš kar vse porte, ki so jih na pomoči omenili.
End transmission.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava zmrzne? Prosim za pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
151513 (1340) Neven
»

Internet mi ne deluje ( niti brezžično, niti žično )

Oddelek: Omrežja in internet
61735 (1414) ameba
»

level one ROUTER FBR-1418TX- nastavitve

Oddelek: Omrežja in internet
475933 (2916) OmegaBlue
»

Wake on lan - how to?

Oddelek: Omrežja in internet
112683 (2342) misek
»

V MSN Messengeru ne gre govorno komunicirat

Oddelek: Omrežja in internet
101120 (1005) sc5899

Več podobnih tem