» »

Tistega lepega popoldneva..

Tistega lepega popoldneva..

BigWhale ::

Ena izmed redkih kolikor toliko zanimivih oddaj na TV, lepo je slisat Hribarja, kako 'mrcvari' svoje goste...

... tokrat je nasi Ministrici za Kulturo zavrtel Avsenikovo skladbo Na Golici... Pa ni vedela kaj je to zaena skladba..

.. saj ne, da bi morala ministrica to vedet... ... ampak je blo pa hecn... ;>

Milko ::

Brezskrbi, da ministrica dobro ve, katera skladba je to. Ona je njega malo nazaj...

BigWhale ::

Ma nevem, men ni glih zgledal kot da ve... Pa ce je bla to kaka 'reverse psychology' fora pol je bla hudicevo reverse,... vecina je najbrz ni dojela... z mano vred... ;)

boom-bar ::

Ja to je res ena boljših odaj splh k ma Lado kake svoje fore, una zravn je pa bolj za kokošnjak ampak tut ni lih tok smotana kt zgleda na prvi pogled.
Legalizirajte mehke droge!!!

Blue22 ::

ej anja je pa čist ql..sam u joške jo glej:))
kurc kne vem kaj bi napisu

Double_J ::

Sej je še povdarla, kako za prejšnjo(res kr ena) ve, za to pa res ne. Hec...

Voditla sta pa kekca...
Dve šivanki...

monster-x ::

Jep, tudi meni se zdi, da je to trenutno pri nas najboljša oddaja. Najboljše so pa Ladotove fore. Skratka, najboljša popestritev nedeljskega popoldneva, če mene vprašate.:)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Matek ::

Jao! Meni je oni Lado taki lolek da ni večjega. Njegove fore so bedne, pa itak ma zmer samo nekaj proti Štajercem...

Anja = slin slin >:D, Kek ma hecne fore včasih, čeprav zadnje cajte zmer bolj bolane, Hribar pa itak ownz :D ! Se pa strinjam, TLP je edina oddaja poleg Brane Rončel Izza Odra, ki jo nekako z užitkom gledam.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Marjan ::

Hehe, bedna oddaja s parimi dobrimi rubrikami.

Hribar je car, da ni večjega - dobro je danes zatrl ministrico za kulturo "aha, razumete ne, finančno pa vseeno podprete!" :D

Pa Dule je tud car "ludi moji, jaz povem tko kot je" - pa še res je :)

V OŠ in SŠ posiljujejo s tistim Prešernom in podobnimi pijančki, dejstev pa ne povejo... in zato pride Dule tud prov, da prebere par prešernovih vrstic.

Ministrica za kulturo, ki ne zna vica povedat nej gre pa raj gnoj kidat - samo ne zunaj, ampak v štali.

IMHO.

0:)

TheD ::

Oddaja je kar kul, sem pa na njihovem pageu ( http://www.rtvslo.si/tlp/) zasledil novo rubriko zakulisje - kjer majo fotke voditelja in bolj pomembno voditeljic, nog, čevljev (zgleda da je nekdo od uredništva resen fetišist, lol).
TheD or not TheD?

GregiB ::

Oprostite opazki, a zdi se mi, da je urednik tele-le web strani resen "foot-fetish"-ist
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TylerDurden ::

:) jep
Let\'s make some soap ...

OldSkul ::

Pa skoz samo eni čeveljci, pink čeveljci, in čeveljci in čeveljci.....
LOL :)
Hribar je pa itak car, navsezadnje je bil z mojim fotrom v vojski in že tam ga je sral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Longinus ::

ni edini ki je fetish na takšne stvari :8) mislim pa da je vsak na nekaj fetish
hehe

drugače pa mislim da je odaja res super nekaj kar se res splača gledat na slo tv ! edino kaj me moti verjetno samo mene da ima g. lado mislim da večkrat odvezane vezalke nevem v čem je fora ali pa če bi naj to zgledalo cool ampak osebno mislim da je bedarija tak da bi lahko to popravili 8-)

boom-bar ::

Pa tut supergi sta ponavad različnih barv :)
Legalizirajte mehke droge!!!

DoloresJane ::

Fetiše urednika komentirajte drugje - zaželjeno je, da debata sledi naslovu. :D To se ne dogaja (več).

Elemen_T ::

Vsak ima svoj stil.

In če si je on zbral dvoje čevelj različnih barv z odvezanimi vezalkami, je to njegova stvar.

Buggy ::

Tudi jaz si rad ogledam to oddajo vsako nedeljo, ce imam le cas. Me pa "pogreje" ko se v kadru prikaze vse-znalka Lorella. Njen nastop, poln same sebe, mi je tako odbijajoc, da takrat hitro pobegnem v kuhinjo pomit posodo :). Drugace pa ena redkih oddaj na nacionalki, ki je vredna svojega termina ter denarja.

RookY ::

A kdo ve ali se da dobiti posnetek zadnje oddaje, ko sta unadva modela posnemala Drnovška,Busha,Švarcija,MrBeana?
Juhu juhu spet bom bruhu

TheD ::

Na http://www.rtvslo.si/tlp/trikotnik.php je na desni strani arhiv, kjer so Real posnetki. Prav tako imajo na pageu se nekaj video arhiva (Skrita kamera, ...).
TheD or not TheD?

TylerDurden ::

Včeraj so javno namignili, da imajo fetišista za uradnega fotografa.
Mislim pa da gre za enega izmed Žrebcev, ker se mi zdi da sem včeraj za trenutek opazil nek digitalen fotoaparat v njegovih rokah.
Let\'s make some soap ...

Zgodovina sprememb…

TribesMan ::

Hehe. Itaq da je eden od žrebcev, sej je jasno. Ker na nobeni sliki niso nikoli vsi 3-je na kupu, razen na tisti, kjer stojijo pred ogledalom in ima žrebec A v roki fotkič...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Longinus ::

hmm ga bo treba nekako kontaktirat in si izmenjat izkušnje in kakšne dobre fotke :D moram pa rečt da ima dober okus RESPEKT !

RookY ::

TheD: hvala lepa za link :) ...sem že mislil, da se ga ne bo dalo dobiti
Juhu juhu spet bom bruhu

PersonaRudis ::

Lado. Končno sem izvedel ime tega možakara. Njegovo obnašanje je pod vsakim nivojem. Njegove fore pa niso nič smešne.:\

Xgeneration ::

A je kdo danes gledu.
A se mi je zdelo a je blo res, da je bla v dokumentarcu v rubriki PlaneTV slovenska zastava? In uganite kje - v Bangkoku na Tajskem na ti. RDEČI ULICI - pač na sex ulici - tam je visela pri vhodu v eno hišo - na podboju vrat - čisto mala zraven še nekaj zastav.

Lahko ju3 gledate ponovitev neki ćez 14.00.

Pa Vid Kavtičnik v predmetu poželenja - a ste vidli, ko je dal bombonjero Ladotu, Anji pa nič.
:D
Mislim, da bo še kr en čas ostal neutrgan cvet (vsaj, kar se punc tiče)

LP

Zgodovina sprememb…

TribesMan ::

ROTFLOL @ Vid Kavtičnik... Mislim kwa. A je to res... ker to je pa čist preveč očitno.

Zastavice pa nisem opazil, čeprav sem kar prisebno spremljal sokumentarec o Tajski...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Xgeneration ::

Ja res je tisto o bombonjeri. :D
Js sem skor crknu - smešno mi je blo.

Zdaj ob kakih 16.50 si lahk to ogledate na 2. programu.

malcontent ::

Jz bi tud rajš Ladotu kj dala k Anji,...:D
( ampak to ne steje coz I'm female,...)
Drgač pa se mi zdi najboljš to, k se voditelja (khm, vsaj eden...) ne sam režita pa se lepe delata, ampak mata sproščen način vodenja oddaje.
Nasploh je dobra oddaja Lonley planet (ki sicer ni od TVS, pa nič ne de), pa neki časa je blo tud tistio s Hribarjem fino. Škoda, k so zdej take populistične (cheap) fore s temi animiranimi osebami začel. Naj raje njih osebno povabijo, bo veliko bolj smešno njihove izjave poslušat.|O

Edino tale Dule,...popolnoma nobena stvar ki jo pove, nima blage veze s čimerkoli. Pa te bedne fore na prvo žogo,... Čist res, rajš zasušene ostanke od kosila s krožnikov drgnem. Prostovoljno.:\
Jemljite se manj resno.

Daedalus ::

Lonely planet je edino, kar se pri tej oddaji splača pogledat. Vse ostalo je bol bedno...še posebej Lorella Flego a.k.a. "čevap iz solarija">:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Xgeneration ::

Ja itaq tudi meni oddaja ni v celoti kul. Skrita kamera včasih zažge. Lonely planet skor redno gledam. Glasbeni dvoboj praktično nikol ne gledam, kot tude ne Duleta, ki je pač zapolnitev časa v oddaji.
Kar všeč mi je pa predmet poželenja pa pri Lorelli predstavitve jeklenih konjičkov :D , ki pa so navadno taki, da si jih lahko samo kak Italijan privošči.

Je pa za RTVSLO kar kul oddaja.

Mimogrede - zadnjič sem gledal PRVI IN DRUGI (oddajo o oddajah na TVSLO) in uganite, kdo spet prihaja v nedeljo zvečer ob osmih na 1. program.

Ja, uganili ste. Če pa ne, vam pomagam:



Ej oprostite, ampak tega MARIO junk fooda sem pa že tako sit. Itaq ne bom gledal - težko verjamem, da bo mel kako drugačno oddajo od njegovih prejšnjih, ki so se razlikovale le po imenu. To pišem samo zato, ker se mi zdi škoda tako dobrega termina - v nedeljo zvečer smo večinoma vsi doma - priprave na ponedeljek - tak da js mam edino v nedelo zvečer TV večer - in pol taka oddaja.
RTV se bo morala še veliko naučit.>:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Gandalfar ::

Xgeneration: od vse zabave, ki ti je na voljo ti tarnas, da je mario v nedeljo na enem kanalu od 50-tih + ves multimedia content na rac.

Xgeneration ::

Gandalfar - saj vem. Samo a ni škoda slovenskega programa.

Gandalfar ::

Ne. Ni. Ce raziskave pravijo, da se to gleda potem ni. Drugace je to stran metanje denarja. Sicer pa je ze offtopic in predlagam, da se za to debato odpre nova tema.

TheD ::

Ni frke za link ... sicer pa - kolikor je opaziti sta admina strani res Žrebca (B + C), Žrebec A pa res fotka ... je bil orng digitalc ta teden v kadru.

Aha, pa še to, na page oddaje so ruknl' forum, sicer ni tako kul kot Slo-Techov, a vseeno, Žrebca lahko kej vprašate (recimo zarad') fetišev, govori se pa, da bosta na forumu tudi Lado & Anja ... http://www.rtvslo.si/tlp/forum.php
TheD or not TheD?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HRI-BAR - premik v zgodnejši termin

Oddelek: Loža
392699 (1744) Icematxyz
»

slovenske zabavne oddaje

Oddelek: Sedem umetnosti
383546 (2612) pivmik
»

HRI-BAR

Oddelek: Sedem umetnosti
386237 (4763) cryptozaver
»

E+, vse kar ne rabiš za lajf

Oddelek: Loža
251696 (1137) OldSkul
»

Viktorji 2004

Oddelek: Sedem umetnosti
101084 (955) Bobb

Več podobnih tem