» »

Hitri priključki za cevi

Hitri priključki za cevi

Bevcan ::

Zanima me kako se obnesejo hitri priklučki za cevi v vodnem hlajenju, predvsem pri velikih pritiskih. Razmišljam naprimer o telih.
A mi svetujete kake druge. Prosim take ki ne puščajo. Sumljivo mi je zaradi tega ker tisti ki jih imamo na vrtu za cev za zalivanje rož kar precej puščajo.
  • zavarovalo slike: OwcA ()

Trubadur ::

hm jst bi raj uporabu objemke
Berite Thomasa!

_spirit_ ::

Jaz jih imam in zaenkrat sem z njimi zelo zadovoljen, nikakršnih problemov

kihc ::

Mene pa zanima nekaj drugega glede teh priključkov za vodne bloke;

- Ali obstajajo takšni priključki, da bi bi iz bloka ven štrelel "moški" navoj (pač cev z izrezanimi navoji), porem pa bi nanj samo privil cev, ki bi imela "ženski" navoj, na podoben način kot imajo nekatere pipe, ki se uporabljajo za zalivanje vrta?

Sicer sem malo zakomplicirano povedal vendar upam da bo kdo vedel kaj mislim.


Hvala za odgovor.
x

zlabo ::

Take hitre spoje se uporablja v pnevmatiki za pritiske do nekaj barov. V navezi z silikonskimi(tudi z navadnimi) cevmi odlično tesni zrak, ne vidim razloga zakaj ne bi tesnil tudi vode

LP, zlabo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlabo ()

kihc ::

Ja saj ravno zato, nevem kako da nisem tega še nikjer zasledil.

Jaz sem pravzaprav razmišljal, da bi, ko bom (če bom :D ) si uštimal h2o hlajenje, uporabil tistele cevi, ki se uporabljajo pri montaži vodnih pip, in so narejane kot iz nekakakšne pletene žice, so zelo čvrste a upogljive, nažalost nikjer ne najdem slike, da bi pokazal kaj točno mislim...

No fora je v temu, da imajo takšne navoje in če bi se dalo dobit blok z takšnimi navoji, ki lepo pasali skupaj bi bilo to enkratno.
x

zlabo ::

Aja tist odgovor zgori je bil namenjen prvotnem vprašanju.

Kihc: to je navaden adapter, ki ga dobiš v vsaki vodovodarski trgovini. Torej ženski na ženski (pa da nov kdo kej preveč mislu:D ) Pol se pa lohk še zmišljuješ različne premere, recimo 10mm na 16mm, ali kaj podobnega

LP, zlabo

kihc ::

Aja lol, sm mislu da si men reku prej :)

Aja no pol se prav da je to izvedljivo, ko dobim kakšno slikco odprem še eno temo da vidk kaj bodo drugi rekl.
x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prazni 1000 L kontejnerji - kako povezat

Oddelek: Loža
257814 (7035) Red_Mamba
»

Čiščenje računalnikov, laptop, itdd

Oddelek: Pomoč in nasveti
133086 (2722) fosil
»

Priključki za vodni blok

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302570 (2223) celada
»

Pomagajte mi pri priključkih za vodne bloke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131162 (919) burkiburke
»

Kje bi dobil tak konektor --> poglej slikco

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212192 (1717) Skat

Več podobnih tem