» »

BIOS ne zazna diska 200gb

BIOS ne zazna diska 200gb

Skubidu ::

Živjo

Nabavil sem nov comp in hodu sem naložit windovse xp gor pa mi pokaže da imam samo 130gb disk (to ko ustvarjam particije) če grem pa gledat v BIOS mi napise kapaciteto 200gb!, pa sem probal oz sem updatu bios pa isto zazna samo 130 gb da je diska, lepo prosim če kdo ve kaj je narobe, zakaj mi noče 200gb prepoznati , naj mi prosim pomaga.

lp
  • zaklenil: ali3n ()

alkoo ::

poglej pod upravljanje diska, če ti piše de maš kej nedodeljenega prostora. kr v vsakem primeru ne boš mogu nardit 1 particije na 200 giga tak de rabiš (vsaj) 2.

ali3n ::

ena tema bo dovolj - nadaljujte v Bios ne prepozna 200gb diska?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najde premalo diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
82683 (2563) freewind
»

Problem z zaznavanjem diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
141332 (1217) robobobo
»

Formatiranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
61414 (1372) M00nM4n
»

Nov 160GB vendar zazna samo 130GB (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
585854 (4680) Yamasaki450
»

Bios ne prepozna 200gb diska?

Oddelek: Operacijski sistemi
101597 (1474) Lith

Več podobnih tem