» »

Še eno lame phpbb vprašanje

Še eno lame phpbb vprašanje

Istvan ::

Vem, da sem noob, ampak a mi lahko kdo pove, katera opcija v phpbb forumu izklopi postanje 'gostov'. Torej, da sporočila lahko pišejo samo registrirani uporabniki??

Hvala.

Rotty ::

Govorim po spominu, ker sem vrgu dol forum....

Administracija-Administracija forumov-Dovoljenja

glavic ::

evo sem samo zate downloadal phpbb2 forum ...
greš v ADMIN PANEL => Forum Admin => Permissions => meni se zdi da to iščeš ?
Musselli bizi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

image gallery management system

Oddelek: Izdelava spletišč
212332 (2009) CWIZO
»

content management system (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
546173 (4969) Tody
»

phpBB forum problem

Oddelek: Izdelava spletišč
81209 (972) Trdi
»

Skin za forum

Oddelek: Izdelava spletišč
51226 (1197) Simz
»

Portali?!?

Oddelek: Izdelava spletišč
423557 (2707) gregy

Več podobnih tem