» »

Closed cell foam?!?!?!

Closed cell foam?!?!?!

R@C@ ::

Zanima me kje bi pri nas dobil tako peno za okoli peltijerja zaradi kondenza oz. katero peno naj uporabim.
Povejte mi še, če se da dobit kao neko DI-electric maščobo, za v Pine od socket-a namazat!

Bungee- ::

Peno dobis v Astri v Jami, rece pa se ji "armaflex" ja ne se smejat, je ena taka cudna crna penasta guma in jo res ne premoci.8-)
Kar se pa di elektrika tice pa na zalost ne vem, lahko bi poskusil s kaksnim silikonom :\
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

R@C@ ::

Ok I got Astra, razloži mi še kje je Jama?

Bungee- ::

Astra Jama je trgovina, ki se dobesedno nahaja v jami :P je pa zelo blizu one Astre, ki stoji na Dunajski. Je nekako na drugi strani ceste od TelefonShopa (pojma nimam kako se mu rece). Je na isti cesti, kjer 14 avtobus zavije z Dunajske ko gre proti Savljam. Nahaja se pa tu nekje. 8-) Številka ulice bi bila nekje 5-6 :\
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

OZZY ::

Jest sem prti kondenzu uporabil kar penasto gumo od podloge za miško, ki sem jo pol malo zamazal z silikonom pa lepo dihta. :D
Go with the flow.

R@C@ ::

ZELO dobra ideja! Mislim da bom storil isto glede nato da mam teh podlog miljaužnt!:D

OZZY ::

Men je tisto mast en prijatu zrihtu. Sem ga klicu, pa je reku, da jo ne more zrihtat. Se naj bi pa uporabljala nekje pri avtoelektrikarjih zato povpraši malo pri njih.

Pa še to. Znotraj tistega kvadratka za proc na matični lahko zapolniš z rtv tekočim silikonom pa okrog socketa tudi in dihta neizmerno. Jest sem prej pozabu to dopisat, da mam kombinacijo penaste gume in pa tega silikona. Penasta guma je samo okoli peltiljera in vodnega bloka.
Go with the flow.

R@C@ ::

Ja to sem pošteku glede pene in silikona. Kakšen pa naj bi bil rtv tekoči silikon, a to je tista fora k kao ni baziran na vodi?

Pa še nekej, a si na spodnji strani matične plošče, pod socket tud gumo prtisnu? Sej S silikonom pomoje lohka pacaš po matični kolkr ti paše, ker ni prevoden ne?!

OZZY ::

Rtv tekoči silikon ni nič posebnega. Obstaja bolj tekoč in en bolj trdi. Mislim, da lahko oba dobiš pri conradu. Jest sem z tekočim zalil notranji kvadrat socketa in nisem potem dal notri nič gume, saj potem ni bilo potrebno. Sem ga potem pa še okoli socketa po spodnjih robovih dal in tako dihra iz vseh strani.
Ta silikon je pa absolutno neprevoden zato ni skrbi.
Go with the flow.

R@C@ ::

Jest bom kr iz silikonsko pištolco to počel, silikon je silikon, tko da ga bomo že zadihtal!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obnova lesenih oken: kateri brusilnik?

Oddelek: Loža
3411534 (7610) mihec87
»

Se eno vprasanje v zvezi z plexijem!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
12923 (720) Cuoresportivo
»

Dokončano vodno hlajenje...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
403087 (2356) rap3r
»

Kondenzacija?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
8964 (869) Daedalus
»

Vodno hlajenje s peltierjem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181564 (1373) Charls

Več podobnih tem