» »

WindowsXP & screensaver

WindowsXP & screensaver

Jeebs ::

Ellow! Mogoče mal bedno vprašanje, ampak kako se v WinXP nastavi, da ob vrnitvi iz ohranjevalnika zaslona vpraša za geslo (standardni WinXP screensaver)??? Nebi namreč rad, da mi doma vsak brska po osebnih dokumentih.;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Edelweiss ::

Tam kjer nastavljaš vrsto ohranjevalnika imaš možnost obkljukati : ZAŠČITEN Z GESLOM !
Čisto simpl. Desna tipka -> lastnosti -> jeziček :ohranjevalnik zaslona -> ter tam imaš kvadratek,kjer obkljukaš :zaščiten z geslom.8-) :D

Jeebs ::

Oh ja, očitno rabim nova očala.>:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Vesoljc ::

kako pa zrihtaš, da ti tud takrat, ko samo čaka na log on, laufa screensaver?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Edelweiss ::

Saj takrat,ko računalnik čaka na vpis code se vklopi ohranjevalnik samodejno,ampak odvisno je na koliko minut imaš nastavljeno čakanje oziroma po kolikšnem času se ti naj vklopi ohranjevalnik.
Recimo,da imaš ohranjevalnik nastavljen da se ti vklopi po 5-ih minutah, imaš pa zaščitenega z geslom in ko boš premaknil miško recimo,te bo najprej vprašal za geslo.In če ne nameravaš vpisati gesla takoj in želiš malo počakati,se ti bo recimo po 5-tih minutah spet aktiviral ohranjevalnik.Računalnik oziroma ohranjevalnik dela normalno,finta "zaščiten z geslom" je samo v tem, da ko delaš normalno z računalnikom in ko moraš primer na WC pa se ti vklopi ohranjevalnik potem ti v tvoji kratki odsotnosti ne more nihče brskat po računalniku,ampak pogoj pa je,da imaš ohranjevalnik nastavljen na minimalni čas,recimo 1 minuto,ker če traja dalj časa se ti lahko bilo kdo mirno sprehaja in ogleduje datoteke,medtem ko na wc-ju s****š !
Upam,da sem bil dovolj jasen .8-)

hruske ::

Lahko tud ročno zakleneš s kombinacijo WIN-L ali pa ctrl-alt-delete in lock workstation.

Ce imas vklopljen fast user switcing, potem ti WIN-L switcha na logon screen, ce pa ne, ti pa zagesla masino.

Vesoljc ::

mah ja, to je vse ok, ampak jest imam naštiman seti screensaver, ko pa čaka na log on, se pa pržge tisti osnovni win xp screensaver...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

hruske ::

tud to se da ustelat... http://www.petri.co.il/forgot_administr...

(zravn se bos pa se kj koristnga naucu) :D

Vesoljc ::

ouch :D

kolk luken ma šele explorer 8-)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

hruske ::

hihi :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zaščita pred brskanjem po PCju (ali obstaja tak program)?

Oddelek: Programska oprema
5691 (608) musicfreak
»

V enem izmed Ubuntujevih neuradnih ohranjevalnikov zaslona najdena zlonamerna koda (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
748269 (6077) Ales
»

Samodejno preklapljanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
101276 (1207) ToniT
»

Program proti brskanju po racunalniku!

Oddelek: Programska oprema
61080 (1025) Aspirinix
»

Varnostni problem?

Oddelek: Novice / Varnost
102251 (2251) Road Runner

Več podobnih tem