» »

Najboljši film ????

Najboljši film ????

capitanoss ::

Kateri film je najbolj Strašen,grozljiv in napet ????????????



Podatke rabim da si ga potem kupim !:D
Kje ste zdaj vsi ?

abcde7 ::

Najboljši film je Scary movie, je strašen>:D, smešen:D in nadvse skuliran8-)!

Pretorijanec ::

Zdej če iščeš najbolšo grozliuko, je to (pomoje) Petek 13. Od modernih pa I know what you did last summer al pa Scream 2,3. Zakva boš pa kupu film? A si ga ne bi raj sposodu?

capitanoss ::

ja če bo kdo mel si bom sposodu če na pa na klubTC hahahah:D
Kje ste zdaj vsi ?

Elemen_T ::

To temo smo pa že pošteno obdelal...sam to je bilo že skoraj davno tak da niti ni važno ke je še 80% več članov.
Jezst rečem Scary Movie in Hudičev advokat. Ogromno je še drugih ampak ta dva izstopata :)

DC- ::

Ja no jz tud za Scary movie men je za umrt smešn.
Kumi čakam nadaljevanje

Tomi ::

Kot komedija je Scary movie zakon. Drugače pa tudi Scream 3 ni tako slab, pa tudi Celica ni slaba ( sem jo ravno gledal ). Pa tisto o močnih želodcih ne drži, ker jaz nisem našel noben presenetljivih prizorov :\
metrodusa.blogspot.com

Freak ::

Scari movi je ql! Je tek kot je reku že robo:D

Dalmatinc ::

Kupi cazablnco......ima vse:8)

JohnyB ::

Ja zame je The Matrix film brez primere. Je prvo tako hudo dobro posneti film. Uglavnem akcije na pretek.
Apple iMac

Nemelk ::

komedije niso dobri filmi, ampak povprečni in nikakor se jih ne splača it gledat v kino! dobri filmi so tisti z veliko posebnimi efekti in seveda filmi izpre 20 let!:))
Nemelk ™

mrbig ::

Zelo dolgo nazaj ki mi je spominu ostal je bil Ladja Smrti,al pa Megla
Bo že bolje

whatson ::

Scream 1..
drugi deli screama so zanič...
dober je tudi(ni toliko grozljivka, ampak vseeno): The silence of the lambs...

Boky ::

Hudičev advokat in The Game mi trenutno padeta na pamet, ki sta se mi zdela zelo vredu. Dobro pa sem se narezal pri Ameriski piti. Scary movie pa bo treba se pogledat.

Lara-K ::

Najboljše grozni moviji so men Vsi Hellriserji. Seveda so ze precej stari filmi ampak mislim da boljsih niso itak naredli. Torej Hellriser 1, 2, 3 in 4 so za pogledat. Grozni, krvavi in se kaj :D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Thomas ::

Fuj pa taki filmi Lara.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

RookY ::

MATRIX je tanjatabulj, čeprav je kopiran.
Juhu juhu spet bom bruhu

Lara-K ::

LOL, pac men so vsec taki filmi, sej je vprasal za grozne fimle ane, mas pa se veliko krutih znanstveno fantasticnih filmov:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Thomas ::

Sej res!

Se to zraven!

...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Morpheus ::

Ah, HellRaiserji so SKOR usi dobri, razen 4. dela k je pa ziv dolgcajt. Drgac so pa dobri grozni filmi Silence of the lambs, The sixth sense je tut dokaj zanimiv pa The cube, k je kr neki, sam je pa par dobrih for not. Aja, pa se Celica.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Tomi ::

Kocka je sicer kul film, samo, ko sem ga šel gledat, sem imel občutek, da nisem ve na koncu vedel, kaj je bila sploh poanta na začetku. In kaj je bila poanta filma? Da se najbolje preživi, če se ti "utrga"? Ali pa da so vsi lahko geniji? Ker "krneki". Je že Celica boljša.
metrodusa.blogspot.com

Lara-K ::

Vsebina kocke je cist brezveze. Sem mislila da bo dost bols film kot pa je. Ja Hellriser 4 je pac mal slabsi. Mas pa se Dark side of the moon, pa Silance of the lambs je res dobr film, al pa Hideway, Nightbreeders itd, zdele ne vem vec z glave.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

mrbig ::

Dej thomas preberi si naslov teme ni treba komentirat vsak odgovor,ce si pa tok pameten sploh ne vem kaj delaš na tem forumu bom ti najdel kakšnega pametnega da se boš lahko spraznil(sicer maš pa že tvojo hudo temo "protokol")ne mora biti vsem všeč to kar je tebi.
Bo že bolje

Morpheus ::

Pa k glih že govorimo o filmih, a lohka kdo posod al pa proda 2001: The space oddesy, na VHS al pa kerkol format razen DVD-ja???
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Thomas ::

mrbig

I have a dream ...

Da bi lahko povedal kar mislim ... pa če je komu všeč - ali ne.

In da če mu ni - da nastopi z logičnimi argumenti - ne pa z nasveti "bodi tiho!".

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

mrbig ::

thomas vidim da tudi ti daješ logične argumente,glede na zgornje odgovore,sicer pa ti nobeden ni rekel da bodi tiho
Bo že bolje

Thomas ::

mrbig

"ni treba komentirat vsak odgovor,ce si pa tok pameten sploh ne vem kaj delaš na tem forumu"

"sicer pa ti nobeden ni rekel da bodi tiho"



Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Simko ::

hehee.....mrbig: pa te je, pa reči karkoli :))

Ni mi jasno kako sta vam lahko všeč Scary movie in pa Scream. V prvem npr. vse bazira na enakih forah, na seksu, pa še te so potem tako izpeljane, da glava boli. Pa nekaj takšnih je: zbije jo avto, pol pa pol kina v smeh... hja no, ok, vsak ima svoj okus.

A film 'Armada 12 opic' je gledal kdo? Vam ni bil dober? Pa en fim mi pade na pamet : Državni neprijatelj. Sem ga na morju gledal, pa se spomnim, da sem ful zaspan bil takrat, pa pridem v kino, pa si mislim: " Ah, neki fil pač, v katerem spila Will Smith." Sem že skoraj zaspal med čakanjem na film, ko se je pa začel pa.....8-O:O...v glavnem napeta akcija. Film me je držal pokonci kot....

Pa American Beauty....mega film.

mrbig ::

o.k.thomas kdaj greva na pivo?
Bo že bolje

Thomas ::

Če prej ne - na naslednjem slo-tech žuru. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

mrbig ::

Thomas zmenjeno.
Bo že bolje

Yohan del Sud ::

pozabili ste še na The Thing, Bad Taste, Evil Dead... :|

Seadoo ::

Ja a na legendarne Botre se pa ni noben spomnu? Meni so ful dobri in zelo realno prikazejo, kako zgleda Mafia od znotraj.
Out of my mind. Back in five minutes.

Morpheus ::

To niti ni strasen in napet film...
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

andro ::

Star-trek:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Morpheus ::

Uh madona, na to sm pa čist pozabu. Sej z borgi je strašljiv in napet... Pa še Star trek je!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Rott-von-weiler ::

zadnji mohikanec gledal sem ga že najmanj petnajskrat al pa nikita-francoska verzija ne tista polizana ameriška verzija:O
-------------------------------
piši kao što govoriš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532138 (26718) AlienRR
»

najljubši film? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
809506 (6573) Poldi112
»

Najboljši film ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
586834 (6171) Nemelk
»

Scary Movie

Oddelek: Slo-Tech
172091 (1788) Sergio
»

Best scary movie ever

Oddelek: Loža
372394 (2124) AlchemY

Več podobnih tem