» »

formatiranje NFTS particije

formatiranje NFTS particije

Bobek ::

Bi mi mogoce kdo lahko povedal, kako se formatira nfts particija. Na disku imam win xp z nfts particijo. Sedaj pa me zanima, kako lahko zbrisem ta disk v dosu? Je res, da v fdisku odstranis ne-dos particijo, in potem more delat formatiranje?

lp, Bobek
:D

Dr_M ::

Je res, da v fdisku odstranis ne-dos particijo, in potem more delat formatiranje?

res je.
ampak sploh mi ni jasn kdo te je nategnu, da nardis NTFS ce ne znas uporabljat...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DMouse ::

Če jo odstraniš, jo moraš najprej nazaj naresti in šele potem formatirati. Čeprav bi bilo pa koristno najprej zvedeti, zakaj bi jo rad formatiral in kaj nameravaš z njo storiti. Če gre za reinstall XPjev, dobiš opcijo za format diska/particije med inštalacijo.

Hux ::

Ce mislis reinstalirat winse ti to ob instalaciji ponudi pac format v fat ceprav nevem zakaj bi htel NTFSa se resit?

T(he) Boss ::

Pri instalaciji win xp ti ponudi veliko moznosti, delanje particij, brisanje, hitro formatiranje in bolj temeljito formatiranje, tako v fat kot v ntfs.

Bobek ::

Hvala vsem za pomoc, ne uporabljam dolgo win xp in nisem vedel da omogoca da lahko formatiras s pomocjo cd-ja. Hvala vsem za pomoc!

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čudn problem pri inštalaciji XP professional windowsow

Oddelek: Operacijski sistemi
443034 (2272) xpozed
»

Brisanje Win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
101065 (897) ddeben
»

dodal se en disk, instalacija xp spodletela kaj storiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161542 (1304) amater
»

MS Dos particija pri instalaciji Win XP!?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61009 (917) zaj_tam
»

NTFS--->FAT32 convert v WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
222266 (1964) Tito

Več podobnih tem