» »

Špilanje mp3-jev na vseh 5.1 zvočnikih

Špilanje mp3-jev na vseh 5.1 zvočnikih

pucvoler ::

Zanima me kako bi pripravil winamp, da bi mi igral stereo mp3-je na vseh 5.1 zvočnikih (nekekšna emulacija) preko 5.1 karte. S tem mislim na kak program ali plugin.

Naj se povem da v driverjih od zvočne (realtech sound max integrirana na asus a7v600) nimam nastaitev, tudi če nastavim odmev)

ideje dobrodošle!!!
Ne me poslušat!!!!!!

HiNaVeC ::

Vse kar sem naredil da mi je uspelo to usposobiti je bilo to: 1. start-nadzorna plosca-zvoki in avdio naprave-dodatno-nastavitev na 5.1zvočni in prostorski zvok. 2. ponoven zagon-orodna vrstica-master volumen-možnosti-dodatne nastavitve-in pol pod dodatnimi nastavitvami vklopis vse prazne kvadratke!! 3.ce zvocniki pravilno vklopljeni bi morali vsi delati v testu ki ga soundMAXova zvocna mora imeti vsaj jaz tako mislim in ce dela potem vredu!! Pod 4. Winamp-options-preferences-plug ins-output-Direct sound output-divece-in klik na Allow hardware acceleration!! Ko vse to uredis in se morda kaj bi moralo spilati vsaj meni spila preko Winampa na vse zvocnikih. Moja integrirana zvocna je sicer Realtek AC97 ampak kolega ima isto kot ti in mu seveda tudi normalno dela!!
Ce sem kaj pozabil bojo pa drugi dodali!
To je iz moje strani!
Adijio

pucvoler ::

Urejeno!

Najlepša ti hvala.

Manjkal je samo klik na Allow hardware acceleration v winampu.

LP
Ne me poslušat!!!!!!

M-man ::

Meni pa kljub vsem nastavitvam pri formatu mp3 ne dela bas. V filmih in wav pa je zvok povsem pravilen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5.1 Genius SW-5.1-delata samo 2 zvočnika

Oddelek: Zvok in slika
101425 (1365) OldSkul
»

Winamp in 5.1 zvok:(

Oddelek: Zvok in slika
111725 (1529) Duke Nukem
»

Problem s 5.1 zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
91082 (950) neoto
»

Novi nForce driverji 4.24

Oddelek: Programska oprema
302000 (1099) ERGY
»

Winamp 5 ne deluje tako kot winamp 3

Oddelek: Programska oprema
71425 (1088) m_z

Več podobnih tem