» »

Problemi z diskom in WIN XP inštalacijo, HELP!

Problemi z diskom in WIN XP inštalacijo, HELP!

black block ::

Lep pozdrav

Imam problem, "sem imel sistem" z dvema diskoma na IDE, potem sem zamenjal matično ploščo in procesor (sistema nisem brisal), ko sem vse skupaj vrgel v kišto mi v boot-u pri inštalaciji WIN XP (prej sem imel iste WIN XP) napiše da ne najse diska, hm ok dam disk v drugo mašino, hočem format udart in napiše windows cannot format this drive, quit any disk utilities, programs (gor je še vedno ime sistema od prej pod Documents and Settings SE GA NE DA ZBRISAT, tudi access je denied, Disk je IC 60 GB? Kaj je zdaj to, se komu kaj sanja, aja z drugim diskom je podobno tam ni blo sistema gor tistega se da formatirat ampak windows ne grejo gor moram še probat!) HELP!

nicjasno ::

Se cudno da ti sploh dela sistem. Ti nihce ni povedal da je zelo priporocljivo na novo namestiti sistem, ce menjas maticno plosco?
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

link_up ::

hehe ... za graficno se razumem ampak za mamoplato isti sistem??

uglavnem...probi dos boot pa fdisk...zbirisi vse na disku.. daj v novo masino in spet razparceliraj....bi kr mogl delat, ce ni disk ckrnu

nicjasno ::

Ce menjas grafo ni treba reinstalirat zadeve. Za mamaplato pa obvezno, ce zelis da zadeva normalno dela.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

link_up ::

ma sej lahko obdrzis sistem...je pa absolutno precej lazje, ce vse na novo postavis :)

black block ::

ne ne ne razumete, seveda menjam sistem logično da ne more delat na istem :), samo ko hočem boot-at iz BIOS-a zadeva ne deluje, iz biosa bi rad dal gor na novo sistem in ne morem tud na novi mašini formatirat diska je 60 GB ma še 8 GIGA polnih in ne morem zadeve zbrisat niti nič aha bom probal fdisk! Piše kot da je write protected disk ja pa kaj je to, jaz ga nisem zaklepu!

Lith ::

pa poglej tukaj ! in si presnami tisto disketo, naredi jo in startaj z njo rač., potem pa formatiraj disk v advanced načinu ...- Low level format in počakaj da naredi nekje 1% (toliko da zbriše vse sektorje s particijami itd..), potem prekini in nadaljuj z easy disk installation - > FAT32)....
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatiranje EDINEGA diska (C disk) - Kako

Oddelek: Pomoč in nasveti
306782 (6229) Cervantes
»

Kaj naradeti, če hočem menjati samo matično ploščo? (programska oprema)

Oddelek: Pomoč in nasveti
211298 (944) solatko
»

Problem pri inštalaciji Windowsov xp na novo!

Oddelek: Programska oprema
311872 (1586) Al-Ni
»

Čudn problem pri inštalaciji XP professional windowsow

Oddelek: Operacijski sistemi
443028 (2266) xpozed
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452273 (1644) BlackHole

Več podobnih tem