» »

Dva vprašanja; connect to UK in refresh page.

Dva vprašanja; connect to UK in refresh page.

Microsoft ::

Mam dva problema, pa me zaniam, če se data rešit in kako.

Prvi je ta, da bi rad zablokiral kakeršno koli konektanja modena v druge države. Mam pa dial up. Gre se pa za tisto stvar, ko lahka gledaš sex stvari v živ, "ogled" pa plačaš s samim klicom v UK, ki pa ga izvrši nek programček, ki se DLja. Pol pa stvar poženeš, te diskonnekta, pa spet konekta, sevede v UK. Pol pa gre po impulzih malo več, kot ponavadi...
Kak naj nekako nastavim, da se modem ne bo hotel povezat z nobenim iz tujine?

Drug problem pa je ta, da vedno ko pridem na kakeršno koli www stran, se mi odpre v taki obliki, kod takrat, ko sem jo na zadnje videl. Tako, da morem vedno dat refreš (F5), da dobim realno sliko. Recimo, ko pridem na slo-tech stran, mi pokaže, kakor, da sem prijavlem. Potem pa stran osvežim in mi seveda pokaže, da nism prijavljen. KAr je tudi prav. Je tole zelo nadležno, ker morma vsakič, ko se premaknem na kero drugo stran bilokje osvežit stran. Damn, pa še ta dial-up....


by Miha

p.s.:Pa še enkaj me zanima. Kako bi lahko zbrisal zadnje ogledane .doc dokumente, ki se vidijo v wordu?
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

elfstone ::

odpres internet explorer, gres na tools---internet options, poisces temporary internet files, pritisnes settings in nato oznacis every visit to the page.
Vprasanje o dialingu v uk pa je najbolje resiti da uporabis antispyware program recimo tale
http://spybot.safer-networking.de/ in malo pocistis, mislim pa da se s temi programi lahko vklopi tudi blokiranje raznih strani oz downloadanje.

Microsoft ::

Zdej mam na PCju ad aware 6. A bi mogoče s tem lahko omejil modem, da se poveže samo znotraj Slovenije?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Microsoft ::

No, zdele sm si pa dol potegnu še ta Spybot (sem na ISDN trenutno...), pa stvar izgleda kar zanimiva. Pognal sem advancet mode. Sam jst se glih ne spoznam na te nastavitve kaj preveč.

Nekaj sem našel, če na začetku na levi izbereš Excludes, potem Products in nato še dialer.sbi. Tam je polno nekih imen xx povezav. Kaj naj vse obkljukam, da bo dostop neomejen?

Pa kje so še druge nastavitve, da bi omejil modem samo na Slovenijo?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Gandalfar ::

JimiBtn: kaj pa ce bi poklical na telekom pa rekel naj ti omogocijo klicanje v tujino?

Microsoft ::

Gandalfar, gre za internet in ne za telefonijo. Pa še to. Gre se za to, da onemogočijo. Bi to šlo?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet Explorer 7 beta 2 težave

Oddelek: Programska oprema
151135 (913) BendeR
»

server 2003 problem

Oddelek: Programska oprema
171352 (1194) urosh
»

Group Policy; kako nastavit GPO za OU?

Oddelek: Operacijski sistemi
382781 (2453) Microsoft
»

win 2k Pro; kako vzpostaviti kabelsko povezavo

Oddelek: Operacijski sistemi
191313 (1157) pivmik
»

audigy nx 2 usb

Oddelek: Kaj kupiti
6821 (750) para-site

Več podobnih tem