» »

samsung 959nf

samsung 959nf

mi_c_ho ::

Zanima me, če je samsung 959nf dober izbor izmed 19' pa v kateri online trgovini se ga najbolj splača vzet (glede na vaše izkušnje)?

toni22 ::

jst sm z njim zadovoljen. mam ga pa eno leto.

kupi kjer je najceneje.
mal poglej, na forumu je seznam vseh računalniških onlajn trgovin.

|KoRn| ::

Sem ga ze videl za 65.000 SIT - 10% popusta... okoli 60.000 SIT, kar je super cena za tak monitor.

krucymucy ::

eden boljsih 19"

iro ::

Mam ga 2 leti je zakon ,kupi kjer je najceneje ,pozanimaj se če ga majo na zalogi !

billy ::

Jaz sem ga lih naročil @ mimovrste. Cena okoli 60.000sit z zastonj dostavo. Lahko pa več povem, ko ga dobim :)

BadB0y ::

Res je odlicen monitor tud jaz sem zelo zadovoljen z njim

JohnyB ::

No jez ga mam že zlo dolgo, cena k sm ga kupu je bla cca 114 jurčkov in sm zelo zadovoljen z njim!!!

Tko da za cca 65 k je to zlo dober nakup!

Mam pa naštiman na 1280x1024@100Hz in je odlična slika!
Apple iMac

tengo ::

Ne premišljuj-vzami ga!
McLaren Mercedes se ve...

mi_c_ho ::

Jest sm zdej tud kupu 959nf na mimovrste in me zanima, če se komu tud na vsake tolk časa slika mal pobliska (glih tok, da se opaz)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mi_c_ho ()

Wad@ ::

Vsake kolko časa? Meni ne. Ampak če imaš 1280*1024probi z 85Hz..mislim, da je celo boljše...enkrat sem to opazil na neki čudni svetlobi, drugače pa ni razlike (razen15Hz manj)

Matwic ::

To je ze znana napaka Samsungov 959 NF (Sem imel ze dva doma, ki sta to delala, zdaj se odlocam za en drug monitor).

Nesi ga nazaj in, ce bos imel izredno sreco, bos mogoce dobil celo takega, ki ima kvalitetno sliko (cela posiljka je zanic). Saj se nisi prekoracil 8 dni od nakupa, ker v tem casu imas moznost zahtevati zamenjavo ali pa denar nazaj, ga pac pojdi zamenjat.

koyotee ::

na gambitu gambit ga dobis za 65k.
LP
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mi_c_ho ::

Pa kaj mi to nuca, če bo isti klinac k zdej. Monitor je drgač res super, sam ko se pa enkrat na deset minut pobliska mi pa ni glih všeč. Zdej se tud jst odločam za druzga, sam ne vem kateri je še dobr za ene 80k.

Wad@ ::

pa poizkusi menjat, če pa res ne gre na bolje potem pa res nekaj drugega...

mi_c_ho ::

samo katerega? Mal sem gledou na netu pa nobenga s tako konfiguracijo ne najdem za okol 80k

satan333 ::

NF je zakon, ga imam raje kot LCD

]_g_] ::

Ker tud jst kupujem nov ekran me zanima, kakšne so razlike v sliki pri naštetih..
Specifikacije so zelo podobne če ne popolnoma enake.
Katerega se bolj splača kupit (cena/kakovost)?
Rabim nasvet ker sem totalno confussed!

Samsung SyncMaster 959NF 19" 65k sit
Samsung SyncMaster 957MB DFX 19" G&B 54k sit
Samsung SyncMaster 957MB DFX 19" 53k sit
Samsung SyncMaster 957P 19" 45k sit

cene so iz Gambittrade in z ddv..

Gledal sem tudi monitor Hansol 930p, ki bi me stal 35k.. a je kaj vreden? ve kdo?

hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ]_g_] ()

]_g_] ::

še ta monitor pride v poštev, cena je 46k
IIyama 1451 19"

meni se zdi ta še najboljša izbira.. vsaj design ni tako grd kot pri samsungih!
kaj predlagate?

Mavrik ::

1600x1200 @ 76Hz??
1280x1024 @ 90Hz??

Daj ne mi rečt da tako zelo sovražiš svoje oči da greš kupovat monitor za 46k in to zaradi dezajna?
Pozabi na ta monitor če kaj skrbiš zase.
The truth is rarely pure and never simple.

]_g_] ::

lej;
odvisno koliko in za kaj rabiš računalnik.. ta monitor bo za doma, u lj mam drugega, in ga bom največ 3x na teden uporabljal, pa še to ne dosti, lohk kšn filmč pogledat in par pisarniških stvari naredit..

sploh pa ne vem kaj je narobe z frekvenco 90hz.. kar jaz vem je to že dokaj neškodljivo. correct me if i'm wrong

če bi delal za rač. 8 ur na dan bi pa itak lcd ubodu.

glede designa; živimo v takem času kjer to velik pomeni. Mogoče ne pri vas.. mi pa damo dosti na estetiko.

Sydk ::

Jst sm tut nabavu velecenjeni Samsung 959NF kake pol leta nazaj
kaj naj recem
razočaran čist
v monitorju nekaj brni, bliskanja slike pa sicer nisem še zapazil
ostrina same slike, porazna, če jo primerjam s kakim Philipsom brilliance serije
res pa da je flat in 19 col, a se verjemi splača dat se ene 15 ali 20 k sit zraven in kupit kakega poštenega Visonmasterja ali Philipsa!
meni je uglavnem žal
LP:))

ali3n ::

imam ga 2 leti - 110k sit... dela ko ura...

glede na to, da je bilo od novega leta precej pritožb čez ta monitor, je zelo verjetno, daje v kokoško prišla "čudna" serija - beware....

drugač pa - lahko samo priporočam... za ta denar ni boljšega (so pa boljši in dražji!)...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen zaslon imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515262 (4596) ombre
»

Monitor Samsung

Oddelek: Kaj kupiti
242029 (1320) DSmidgy
»

Katerega od naštetih monitorjev naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
262039 (1596) gappee
»

Kater monitor: samsung 959NF ali Philips 109b

Oddelek: Kaj kupiti
372057 (1369) schurda
»

19" monitorji

Oddelek: Kaj kupiti
161831 (1218) ThARippA

Več podobnih tem