» »

Kako očistiti glavo tiskalnika?

Kako očistiti glavo tiskalnika?

madviper ::

Kako bi očistil glavio tiskalniku?
Pa ne mi reč, naj grem v Windowsih pa naj naštimam čiščenje glave, ker ne pomaga. A ima kdo kakšne izkušnje ali nasvete, zato ker ne dam 15k SIT za novo glavo in dve kartuši. Imam pa Canon BJC 2000!

Pomagajte, prosim!
I'd like to do something crazy!

KTr1sk ::

Jaz imam Canona Pixma IP 2000 in mi tudi ne tiska več, sem zamenjal kartušo (v comtronu-neorigianlno) in potem sem mislil da je kartuša zanič sem šel kupit drugo v bigbang in isto, potem sem čistil glavo prek programa in je začelo tiskat modro in rdeče, samo rumeno ni tiskalo na nobeni kartuši potem sem pa razdrl glavo in s šivanko probal čez luknje (eno odprtino sem malo poškodoval) in spihal z krompresorjem in zdaj ko sem sestavil sploh ne printa nobene barve, razen črne, pa še roke mam črne zdaj :(
Zdaj me pa zanima al je zanič glava oz. kje bi lahko kupil drugo.
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

kabum ::

jaz glave svojega 4 lete stariga najcenejšega Canonovega ink-jet printera s kompresorom vsake pol leta ko hočem kako stran sprintat vreji spiham pa mam mir >:D

Drejcula ::

jojojojojojojojojojojojojo TOMAŽ ti si pa prava slika, z iglo greš čistit glavo in kompresorjem jojoj še zaj me boli trebuh od smeha...

Tak jo očistiš naprimer pri Canoni ko gre glava komplet ven, jo vzami ven in jo namoči v mlačno vodo dobi pa se posebno čistilo za čiščenje.
Ne čistit z nobenim alkholam ali kaj podobnega. POtem pa jo malo spihaj in s programom clinig in bi moralo delat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drejcula ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako očistiti tiskalnik, glavo, kartušo..

Oddelek: Strojna oprema
2213685 (7752) mulc007
»

Epson L220 ITS- mnenja

Oddelek: Kaj kupiti
141987 (1485) carla
»

NAKUP TISKALNIKA

Oddelek: Pomoč in nasveti
236188 (5884) kixs
»

epson in kartuše

Oddelek: Pomoč in nasveti
213054 (2753) bobby
»

Refilli za tiskalnike

Oddelek: Strojna oprema
283047 (2424) OZZY

Več podobnih tem