» »

testi prenosnikov

testi prenosnikov

iro ::

zanima me zakaj imate tako malo testov prenosnikov,sam ga nameravam kupiti pa nikjer ne najdem primernih testov

largie ::

ah daj no, lenoba, v eni od slovenskih rač. revij (monitor?!) vsak (!) mesec testirajo kak ducat prenosnikov, bejži v knjižnico in beri

iro ::

hvala na prijaznosti zadnje čase opažam da so na tem forumu vse bolj vljudni tak ti povem
da so testi tukaj boljše napisani ne pa v rač.revijah ki so vse skupaj za en k...

OwcA ::

Zaradi svoje lenobe se posipamo s pepelom in pripravlajmo nekaj "malenkosti" da se odkupimo. ;)
Testa prenosnikov žal ni med njimi, te pa vabim k ogledu teme Kateri prenosnik je pravi zame? in spremljanju oddelka Kaj kupiti, bolj svežih informacij kot to ti ne more ponuditi noben članek. :)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

iro ::

rečem le da se mi vaši testi edini dopadejo ker se mi zdijo realno napisani ne pa v računalniških časopisih ki še za tako slabo stvar ne napišejo da je za en kurc

Poldi112 ::

V Monitor imajo dobre teste.

Tomi ::

Tema, ki jo je podal Owca, je po moje boljša kot članek, ki bi ga napisali, ker gre za osebne izkušnje, in ljudje prenosnike uporabljajo dnevno. Test, če bi bil, bi bil velik napor za avtorja, ker bi morali testirati vsaj 20 prenosnikov, da bi dobil realno sliko.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming prenosnik - mnenje

Oddelek: Kaj kupiti
7953 (801) SimplTech
»

Drugačen test prenosnika

Oddelek: Novice / Ostale najave
103934 (3439) Luka Percic
»

Prenosnik za nerodneže

Oddelek: Novice / Ostale najave
224193 (3424) darkolord
»

Nakup prenosnika do 200.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
404407 (3699) Jan987
»

Prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
151457 (1129) nurmaln

Več podobnih tem