» »

alien-w

alien-w

tadyŽ ::

stari car si ampak res u novicah na slo-techu si objavil tisto pliksi kišto (
)no in jest sm seveda povečov sliko in sm pač najdu tak simpl naslov od te slikice in sm mal "modificirov" in nekak mi je ratal pridt do slik od tvoje spletne in ko sem zečel mal gledat tist sm kr NOT PADU ti pa res obvladaš risanje tista baba k jo maš na stranici ohišja ja LEPO DELO morm pohvalt pa tist napis je tud zelo lep samo ne vem zakaj imaš dva napajalnika?
pa kolk je močna tista mašina a lohka mal poveš od A-Ž plis.:D:D:D
o pa še neki če je slučajn kej narobe da sm brskov pa gledov povej da odneham drgač te bom pa kr pod priljubljene vrgu!:D
I am Alpha and the Omega

segi ::

Se strinjam !!:D
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

jRk0 ::

btw : slikica na racunalniku j od Sketcha, ce se ne motim:\
You fuck up once, you loose two teeth.

Sergio ::

btw, če hočte še kej sketchevih mojstrovin, si oglejte sketchev članek, ki je sicer napisan za moje ohišje, v katerega sem preprosto zaljubljen :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sergio ()

alien-w ::

Hehe, ti kr brski, tkole ti bom povedu. Tisto sliko na strani je res narisal Sketch. Drgac je pa clanek o mojem ohisju tukaj, clanek o barvanju ohisja by Sketch pa tukaj. Ce te zanima si malce oglej. Drgac mas pa moj "page" tukaj, pa si malce poglej, pod overclocking ker je tam tut napisan kaksen sistem mam. Drgac pa 2 napajalnika sta zato, da je več moči.

rc-car ::

Heh, itaq da je ql in da je vse ze dolg na S-T objavljeno.. :)

alien-w, jest bi te pa sam uprasu kje si dobu une ventilatorje za na stranico in ce se jih tam se dobi oz. ves kje bi jih dobu, ker zgledajo ubijalsko dobro! >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

jRk0 ::

Yeah, jaz bi tudi mel take vente, sploh zato, ker so tako lepo na eni strani okrogli. pa lahko so plasticni zaradi mene... (da mi nebo stranice zvilo, ce bojo kovinski:))
You fuck up once, you loose two teeth.

alien-w ::

vente sm dubu v Conradu v Ljubljani, sam jih ne boste več dobil, ker je bla to enostavno enkratna pošiljka in jih ne bo nikoli več na žalost.

rc-car ::

Deam! ;((

Kaj pa taki, kot jih imaTESKAn? Malo manjsi, a se vedno kovinski in zelo lepi..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

alien-w ::

to so enaki venti, samo on ima tako veliko ohisje, da izgledajo manjsi. :D

rc-car ::

lol >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Privatnik ::

alien-w : ce sm jst prov zastopu si ti neonko pofarbo z barvo ne ? se pravi je bla prej bela :D kolk pride pa tist sprej za steklo prblizn ?

Aja pa se to, ka tisti venti so kr noname al kok, kr zgledajo strupen >:D no ce so kake firme, ce lahk napises prosim al pa ce slucajn kdo ve kje bi se jih dal se drugje kupt.

Hvala

LP

alien-w ::

Privatnik: preberi si clanek o neonki, pa bos videl, koliko je barva in kje. Venti so kr neki (Servo LTD z Japonske).

TESKAn ::

Hehe, je veliko ohišje, ja:D. Drugač pa res škoda, da ne bo več teh ventov, k zgledajo res lepo:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nove slike mojega ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
353667 (2719) alien-w
»

KUL SLIKA

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261507 (1163) segi
»

Kaj pravte na tole?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381715 (1232) element
»

Sketcheva slikica

Oddelek: Loža
261533 (1195) b4d
»

Kovinski ventilatorji

Oddelek: Kaj kupiti
101497 (1369) alien-w

Več podobnih tem