» »

Kako zaščititi audio CD?

Kako zaščititi audio CD?

Viro ::

ja moje vprasanje pa je....8-O ali se da na audio cd vrzt kaksno zascito da se ga ne da sploh prepect...?ce obstaja kaksn program al pa kaksen dodatek k cd-ju mi prosim povejte!!!!


HVALA Viro

--dodal moderator
Malo sem spremenil naslov...
  • spremenil: ali3n ()

Viro ::

Dodatek: to mislm da ga jzt nardim pa ga pol noben ne more prepect...


Viro

Stratus ::

A ti zezaš al resno sprašuješ.
Dej mal logičn razmisl, glasbena industrija je še ni iznašla , vsaj uporabne ne. BTW zakaj pa rabiš tako zaščito za audio, če ni top secret?!

Backup22 ::

Wow kak zanmivo vprašanje. Obstaja rešitev da za tvojim CDjem ni mogoča peka. Rabiš macolo al pa kaj podobnega>:D Gl. industrija se jebe že 10 let, pa jim ni uspelo..tak da na Kazii neboš najdel softwarea...8-O

Viro ::

ma to rabm za to da mal folk zezam k mi gre full na zivce k me folk sprasuje za cd-je...in pol pa posodm sam da si presnamejo pol pa jih ni vec...tko da bom ce bom najdu kej tazga dal gor na nove cd-je in konc...ej s tem pa mislm kot npr nova sidhadartha rh- k je ne mors zagnt v compu... to pa sam rabm da une "prfuknjene" drzim stran sej itak vem da Profiji kot vi to znate narest sej je tut men ratal...tko da rabm... tnx za odg.....


Viro

BigWhale ::

Najboljs to nardis tko, da napises gor na CD kaj je posneto, potem pa tega gor ne posnames!

Zvito a ne? ;>

Viro ::

dobra ideja...sam vseen bi to rabu...ce kaksn profi izmed vas zna zascito od siddharthe rh- dat v zip fajl bi mu bil zlllo hvalezen al pa kerga druzga cd-ja.... TNX


LP Viro

bradek ::

Funny links?

:D

asPeteR ::

Viro: Dej se malo ustavi. In premisli. Kaj mislis, da je v interesu industrije CDjev (racunalniske, filmske, glasbene, ...) Da se CDji presnemavajo? In ce bi obstajala programska resitev, kaj mislis, bi jo le-ti implemenitirali v svoj zapecenec? Mislm, da! In zakaj je potem ne? Kdo ve ...:\ :\

PS: Ker je ni!
http://blog.stegnar.com

Viro ::

ok sm ze najdu drugo resitev.... vseen 100krat hvala za odgovore!


Viro

link_up ::

@viro

in kaksna je druga resitev, ce smemo zvedt?

Viro ::

en moj kolega se zdj s tem ubada tut tko da ko bo kej on najdu vm takoj sporocim...

Viro

Vikking ::

hehe:D

no comment

asPeteR ::

->en moj kolega se zdj s tem ubada tut tko da ko bo kej on najdu vm takoj sporocim...

Nic ne bo najdu!;)
http://blog.stegnar.com

Stratus ::

:D LOL:D
Velik sreče pri odkrivanju tople vode, sej zdej pozim bo prav prišel kakšen topli vrelec>:D

Boki_ ::

A ne obstaja neka možnost, ko nardiš neko licenco?
I'm back

MrStein ::

Licenco česa ?

matias ::

Ja, če spečeš cd z Media Player-jem - nastaviš licenco, zaščitiš cd, potem ga pa lahko predvajaš samo na svojem računalniku...
zdi se mi da je tko :D
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

boom-bar ::

Jst mam neko zaščito, ki preprečuje da bi naredil MP3je iz CDja kr na PCju vidš sam DATA. Ampak se pa da presnet.
Legalizirajte mehke droge!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začšita CDja pred kopiranjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
121263 (912) jjjjjjj
»

ali je ta konfiguracija ok?

Oddelek: Kaj kupiti
151002 (843) SavoS
»

kemija - NaCl kristal

Oddelek: Šola
153758 (3507) schurda
»

Mp3 kako razrezati na dele?

Oddelek: Zvok in slika
61288 (1245) Viro
»

Zvocna nagaja prosim pomagajte!

Oddelek: Pomoč in nasveti
8703 (605) Tilen

Več podobnih tem