» »

problem pri inštalaciji driverjev za printer canon i455 v winXP

problem pri inštalaciji driverjev za printer canon i455 v winXP

boštjan ::

Torej zadeva je sledeča:
System:
-matična asrock k7s8x R3.0 SiS746FX
-proc 2500+ barton
-512MB DDR 400PC
-wd120BB
-liten combo enota
-radeon 9200SE
in printer canon i455 USB
Torej,hočem naložit gonilnik iz priloženega CD in ko pride do okna,kjer bi moral zaznat printer,ga zaznava skoraj minuto,če ne dve,a ga na koncu ne zazna.reče nekaj v stilu,can not detect printer on port. Z neta sem potegno tudi zadnje gonilnike,pa tudi s temi nisem mel sreče,zgodba ista,kot je že opisana.
Naj povem da tudi včeraj nisem mogel naložit driverjev za monitor 757NF iz CD,ampak sem ga moral ročno naložit,kar sem poskušal tudi s printerjem a ne gre.
Winsov nisem nalagal jaz,ampak so ga kar v trgovini,češ da ne bi strankam nalagali kakšni kolegi,ki se na to "spoznajo".
Tak to je vse. No naj povem da print glavo in kartuše sem dal v printer. Če ma kdo ta printer in če ve v čem je hec,naj prosim lepo pove.
Hvala.
Boštjan

tt1024 ::

Moje izkusnje s canonovimi izdelki so sledeci VEDNO daj najprej notri CD da zazene autorun lepo klikaj next in ko zahteva priklop printerja ga priklopi in nic prej ker drugace zna lepo zafrkavat!

boštjan ::

saj to sem naredo,a prepoznavanje printera traja dugo,predugo,pol pa vrže ven opozorilo,da ni našo printera.pa sem delo vse po navodilih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Printer noče printat

Oddelek: Pomoč in nasveti
131597 (1160) MrStein
»

HP tiskalnik v mreži, kako?

Oddelek: Omrežja in internet
132416 (2243) Enterprise
»

Ko izklopim printer ga ni več

Oddelek: Pomoč in nasveti
51055 (922) Storm
»

Gonilniki za Suse Linux

Oddelek: Pomoč in nasveti
10997 (931) Sahel
»

Težave z windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
7810 (688) AngelOfDeath

Več podobnih tem