» »

Katero podlogo za miš MX700??

Katero podlogo za miš MX700??

falotXP ::

Imam Logitech MX700 brez podloge in dela super, ampak, ker sem že zelo z miško spraskal mizo, bi rajši kupo eno dobro podlogo, ki naj bi bila kakovostna, za optično miš, ter za igranje iger in malo večja oz. če povzamem bi rad podlogo za MX700 tam nekje do 5k SIT, katero priporočate???

boštjan ::

potem je coolpc trgovina za tebe,kjer ma fran kickass podloge

Jebiveter ::

Sam imam sicer MX500 a v osnovi ni razlike. Nekaj casa sem uporabljal kot podlogo HardWood(tm) mizo a sem ugotovu, da mis ne tece tekoce + se hitro umaze etc.
Zato sem si pred kratkim omislil alternativo. Na omari sem zagledal en rokovnik, ki sem ga bolj malo uporabljal. Ta rokovnik ima namrec "svilene" platnice (pac tkanina ki dobro drsi). Tako sem prisel na idejo, da stvar koristno uporabim in sem sprobal kot podlogo za mis. In dejansko stvar leti!!! :D Poleg tega, da mis bolj drsi me roka (zapestje) dost manj boli ker je naslonjena na "debel" (kake 2cm) rokovnik, ki da dokaj mehko podporo roki. Poleg tega je vse skupaj malo dvognjeno kar mi odgovarja. 8-)
Edino kar je mogoce lahko ovira -> pac podloga ni nevem kako velika. Nekako tako kot 3/5 normalne tipkovnice, le postavljeno navpicno.

Just my 2c.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Gandalfar ::

Naceloma lahko tud kaksen list papirja s selotejpom zalepis na mizo pa potem furas opticno mis .. :)

Cranchi ::

fUnc

Vesoljc ::

@gand

preizkušeno, dela kr ok, ampak po kaki uri UT-ja, se list precej razmoči 8-)
mogoče bi un povoskon bolje delal? :)

@falotxp
kako ti z miško rata spraskat mizo? :\
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

mato22 ::

Jest sem v Media Svetu kupu navadno podlogo iz blaga, ki je za optično miš odlična.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov članek: test podlog za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
658607 (6222) Sc0ut
»

Katero igračkarsko podlogo za miško do 8jurjev???

Oddelek: Kaj kupiti
392541 (1545) glinik
»

Natančno drseče miši?

Oddelek: Strojna oprema
352178 (1489) gzibret
»

Podloga za optično miš in kje kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
51051 (932) megane
»

Kero podlogo za optično miš?

Oddelek: Kaj kupiti
181757 (1360) Imortales

Več podobnih tem