» »

disk?windows?kdo bi vedel?!

disk?windows?kdo bi vedel?!

Lizard ::

yo!
vceraj sm le poslusal muzko na pc ju, pa je zmrznil..ok, ga bomo pac resetiral.po 5 min mi znova zmrzne.ponovno reset in jeza!;( potem pa ze, ko se zaganja, pise primary master disk failure ali neki tazga>:D >:D pol sm neki stimal v biosu in mi ga je koncno uspelo spravit v windows a ne za dolgo. zazenem nekaj, pa spet zmrzne. reset. spet failure...please insert system disk...:'( :'( kaj zdaj;(( :'( je sel disk? jebejo windowsi? v glavnem, racunalnik je stabilen, ni navit, delal je 3 leta brezhibno, newen kaj bi bila resitev
help me:D

Timmah ::

uhka da bo pocas tvoj disk hudic uzeu. mau ga preglej s ksnim scandiskom za bad sectorje (ce nimas ksnih drugih bolsih orodji za disk) lahko da bo crknla mehanka na disku . tist tvoj "pol sm neki stimal v biosu" mi ne disi kej prevec mislm ce ves kuga delas poj uredu.

Slowenc ::

Mogoče maš pa Blaster.worm, al pa kakšen drug virus.
Skiny gate.

Timmah ::

ja tut to je varianta ce mas XPje NTje al 2000 in lahko se zelo vrjetna
nis nc napisou kere winse mas pa nism niti pomislu na to

gkovac ::

Lizard... čimprej usposobi disk toliko, da lahko naredi backup, oziroma naredi backup!!! :D

Potem ti pa svetujem, da še enkrat formatiraš disk in preveriš z formatom za slabe sektorje. Če jih najde disk zabriši stran in kupi novega.

Težave, ki si jih opisal sem že imel in takrat mi je šel disk po gobe hkrati z njim pa se izgubil par zelo dragocenih stvari na tem disku :'(
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

bmandelj ::

se strinjam s SuLc-em disk se poslavlja, backup cimprej.
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

Dead_Eye ::

isti problem z WD80GB - dela ful počasi, potem ga bios ne zazna, moraš pustit nekaj časa ugasnjeno, potem dela, samo nenormalno počasi..... disk K.O. že poslan in čakam na zamenjavo
The one and only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
884995 (4384) Janac
»

Caviar Black umira (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
757400 (5536) filip007
»

zmrzovanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
261585 (1241) ___
»

Trdi disk deluje počasi.

Oddelek: Strojna oprema
211741 (1464) fabi1
»

Disk predčasno v pokoj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
11913 (730) SLO-Security

Več podobnih tem