» »

Miss sveta 2003

Miss sveta 2003

txdrxd ::

Kako se vam zdi ?Mni ni glih všeč !|O
Ali imate občutek,da se večina missic,ki ne pridejo v polfinale (tudi slovenija :( ) malo zelo preveč smejijo:D )?Kar pa jim seveda po mojem okusu zelo ne pristaja !!!?
Pa itak ma politika velik vpliv na vse to !
AJT

jk ::

Miss hmmm.... men je kar všeč:)) Vse je odvisno od okusa. Nekaterim črne nekaterim blonde.

Dr_M ::

nc posebnega.
bi jih usaj 10 lepsih najdu.
politika je pac politika.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sketch ::

Nekdo (mislim, da frederic beigbeder, ne me za besedo drzat), je enkrat rekel, da se zenske na lepotnih tekmovanjih ne smejijo veliko zato, ker potem zgledajo cloveske, (seksualno) dostopne. In karkoli, kar zgleda dostopno, vsakdanje, se ne more postaviti v elito, spraviti na piedestal in obozevati.

Samo ena mozna razlaga, kaj pa vem.

Sam izbor pa... nisem gledal ze nekaj prejsnjih, z letosnjim ni bilo nic drugace. Ne vidim jake poante v njem. Se eno nesmiselno, nemerljivo tekmovanje za katerim se skrivajo politicne igre.

lp
s.
Adapt and overcome.

BigWhale ::

V tistem mimohodu je najbolj izstopala norvezanka... (D Cups press)

;>

username ::

nisem gledal cele oddaje, zato pa vse polfinalistke in med njimi bi na 1. mesto dal Norvežanko, na drugo mesto Gruzijko in tretje Irko.

Kitajka je bila pa grozna. bi bila še naša veliko boljša. se vidi, koliko je kuhinje pri takih tekmovanjih, dejansko v normalnih razmerah Kitajka ne bi smela priti niti v polfinale IMHO.
zelo očitno so jo "naprej zrinili" samo zato, ker je Kitajska gostiteljica. ampak bi potem lahko Kitajci vsaj kako luštno gospodično poslali (saj jih imajo ogromno), ne pa takega strašila. kot bi hoteli pokazati "glejte, kaj si lahko privoščimo, kako smo vplivni"..
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

CAT ::

jaz sem gledala pa se mi zdi da je vsako leto slabše :\

glede miss pa se mi ne zdi nič posebnega,boljše je zgledala miss Venezuele ali pa katera druga bi se še najšla.
Lp
CAT

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: CAT ()

kuglvinkl ::

Se da komu prlept sliko te Norvežanke? >:D Ne, nisem gledal. :8) :)
Your focus determines your reallity

Matek ::



Kr lustna >:D .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovala slike: CAT ()

CAT ::

evo ti sliko

Miss Norway
Lp
CAT

Zgodovina sprememb…

  • zavarovala slike: CAT ()

slawc ::

http://www.santabanta.com/contest.asp

Spodaj je en combobox za posamezno drzavo
LP, Slawc

Mercier ::

Turkinja je videt. 8-) (na linku, gledal pa nisem)

Zakaj pa ponesrečene slike objavljajo? :\

Kekec ::

No definitivno naša ni bla za nikamor ...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

fora ::

Ja kdaj je bila pa naša že nad povprečno. Vsak dan ko greš v šolo vidš par lepših bab. Sploh ne vem zakva hodmo na take prireditve, k si delamo sam sramoto. Drgač pa jest sem sam enkrat gledu ta miss sveta, Slovenije pa taka podobna sranja, ker je vse brezveze politika in čisto nič drugega. Pa malo šova. BEDA ;((

karmy ::

kr neki je ta blonda...|O

BigWhale ::

> kr neki je ta blonda...

A lahko to utemeljis? :P In predvsem, katera? :)

Tr0n ::

Nikoli se nisem strinjal s komercializacijo in povelicevanjem lepote, ki je dokaj relativna zadevica.

pirat ::

boljš kot gledat katerokoli tekmovanje za miss sveta je gledat tekmo, ko nastopa ženska rokometna reprezentanca Norveške, ali pa njihova odbojkarska, to sploh. Brez izjeme vse izgledajo precej boljše kot missice, pa če dodaš še, da so potem tudi prepotene, ipd..... :P :P :P :D :D :D :D

iskra ::

da od odbojki (navadni in beach varianti) niti ne govorimo ... poznam par športnic, k bi ble komot bolše od našega strašila >:D :D :\ ;)

kake face ...

Zgodovina sprememb…

  • zavarovala slike: CAT ()

swar ::

Nasa missica je pa res strasilo...Zmagovalke majo pa take umetne face se mi zdi kot da bi ble na plasticnih operacijah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: swar ()

Jakka ::

Sam tale norvežanka bi pa res mogla zmagat. Men je takoj v oči padla. :D
Tele tri najboljše pa res niso za nikamor. Kitajka sux, una kanadčanka iz irana zgleda k da ma 40 let, irka je pa k ena barbi. :D

Ste vidl gruzijko? Mela obleko kot dekle iz bordela. Brez besed.:D

txdrxd ::

:)
Ja res čist mimo:\
Mni je bla tu norvežanka nekam najbol simpatična >:D
Slovenija je pač Slovenija (uni tam na letališču pri filmu ALI-G je mev čist prav ):D >:D

zile ::

txdrxd: lol, no ya tko hudo pa spet ni :D .

djgregec ::

Go back to Slovenia:D

mchaber ::

Še en glas za Norvežanko!8-)

I hope she will made my wet dreams come true.>:D

:P
.

Tomi ::

Kaj se res ne boste naučili, da lepote dame ali pa kakovost skladbe na Evrosongu nimata nobene povezave z uvrstitvijo?

Če je nekomu pač odgovarjalo, da je bila spet ena Evropejka (kar recimo tudi meni je), potem pač je tako. Do takrat, da bo Slovenija enkrat imela miss sveta, bo pa vseeno preteklo še precej vode.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Miss" neznanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636224 (4072) T-h-o-r
»

miss slovenije 2007

Oddelek: Loža
222063 (1285) AndrejS
»

Miss Slo 2004

Oddelek: Loža
222200 (1451) whatever
»

Monika Pučelj

Oddelek: Loža
102476 (1838) Sergio
»

Izbor za MISS Slovenije 2003 in Matrix predloga?!

Oddelek: Sedem umetnosti
473008 (1811) Ziga Dolhar

Več podobnih tem