» »

CD Burning (buffer??) problem

CD Burning (buffer??) problem

ThePlayer ::

Zadnje čase se mi med pečenjem CD-ja delovanje računalnika nenormalno upočasni (recimo Explorer odpira 2 min.) - tega mi prej ni delal. Uporabljam sicer tanovga Nerota, sem pa opazu tud nekaj, česar mi prej pri pečenju ni delal - recorder buffer konstantno pada in raste (pade skoraj na nulo, se sped dvigne in jovo na novo dokler ni CD pečen). A kdo ve v čem bi bil lahko problem? Hvala za odgovore...

freejack ::

Glede pekača čekiraj, če imaš v Device Managerju (My Computer (properties) -> Hardware) pod IDE ATA/ATAPI Contollers na Primary/Secondary Channel (Advanced Settings) nastavljeno DMA if available in NE PIO only.

ThePlayer ::

Ja, v resnici je v tem problem.. Ampak sem imel še pred kratkim tako primary kot secondary IDE channel naštiman na "DMA if available" in nisem nič spreminjal, ampak secondary je bil zdaj na "PIO only". Tko da sem spremenil na DMA, ampak še zmeri mi piše "Current transfer mode: PIO mode". Kaj je lahko temu vzrok?

MKrmec ::

Tej bedariji ki se ti dogaja se reče Nero 6!!!
Dej si gor 5.5.x.x pa bo vse lepo delal!!! Ta
Nero 6 je čista bedarija!! Sam makeup je bolši
pa nc druzga oziroma je delovanje!!:))

Predator ::

uninstall primary/secondary channela ( samo tistega na katerem imaš rekorder gor ) naredi, rebootaj, ob zagonu sistema bi ti moralo ponovno detectat pogone gor in nastavit nazaj na dma
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

ThePlayer ::

Ja Predator, tvoje zdravilo 100% pomagalo, HVALA. Zdej pa sam buffer na 99% PA GREMO!:)) 8-) :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik brejka?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141366 (1148) darkolord
»

Data rate

Oddelek: Pomoč in nasveti
211338 (1055) Hana
»

Vietcong LOW FPS !?!

Oddelek: Igre
391328 (1108) JC_DENTON
»

Disk v PIO-mode

Oddelek: Strojna oprema
141164 (979) HroSCeK
»

DMA v win2k

Oddelek: Strojna oprema
91470 (1351) matevzm

Več podobnih tem