» »

Nadležno zastajanje slike

Nadležno zastajanje slike

Boško ::

Zakaj mi v vseh igrah in tudi drugače ko kaj predvajam (3D Mark) slika za trenutek (desetunko al pa dve) ustav, pol pa spet steče in to se ponavla vake 2-3 s. Edino PowerDVD mi dela OK! Zakaj???

Je ZELO ZELO moteče!!

Še sistem:
- MSI 6163pro
- C700@998
- 128 ram-a (133)
- MSI Geforce 2 MX
- sb PCI 128
- OSTALE MALENKOSTI (dvd, mrežna...)

Ajd čakam na predloge!

L.p.

VASkO ::

agp aperture daj na 32 (ce mas zdaj na 64), drugace pa daj na 64Mb. Mogoce pa bo kaj pomagalo.

Kekec ::

imas ta zadnje gonilnike?

Boško ::

Sem poiskusu z raznimi detonatorji (6.xx, 7.xx, 1x.xx) ni blo razlike!! Bom pa v biosu poiskusu tisto spremenit!



Sem probu tud s tem, pa ni nc pomagal!!

L.p.;(

Koci ::

mogoče bi rabu še mal rama, pa grafično še mal navi

Mr.B ::

kateri sistem imaš ?
Jaz sem imel podobne težave , ki so bile bolj povezane s CD-romom , kot pa z drugimi problemi.Tu so se mi zatikale animerane sekvence pri igricah , pa nevem zakaj.
Občasno pa se mi pojavljajo težave s predvajanjem divix-ov , kar se mi malo zatika slika , pa čeprav imam PIII 800 , 256MB rama , Geforce 2 Mx . To mislim da presega minimum za predvajane Divixov.

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

A.L.T. ::

hja, moj Tb 1GHz je zdj tut začeu "štrajkat" pr divxi!:\. Nevem zaka, sam sumim OS (win2k) ker mi v win98 dela normaln. Pa prej mi je tut v win2k delal ok, sam zdj pa štrajka.. :(
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Boško ::

Misliš da bi moral isklopt DVD pa probat? Ker špili mi itak delajo brez cd-jev (kreki >:D)
Bom poiskusu!!!

Kar se pa rama tiče gotov ni, ker je enčas delal tko ko se šika!!! Sem pa res zamenju CD-rom za DVD-rom.

VASkO ::

aja, zaj sem se spomno, Geforce2 MX potrebuje AGP 2.0. BX nabor ima pa samo AGP 1.0. Problem je v plati. Pa ne mi oporekat!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3D Mark 2000/2001 rezultati

Oddelek: Strojna oprema
381689 (1318) R0K
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251376 (1115) MaD_Mavr0
»

Anketa za vse Slo-tech-ovce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
565507 (4648) Tiger
»

3D Prophet 2 MX&ColinMrally2

Oddelek: Zvok in slika
242249 (1893) YiMMi
»

Konfiguracija

Oddelek: Loža
352699 (2267) msmiha

Več podobnih tem