» »

Prihaja Thermalright SP-97 Socket A Heatsink

Prihaja Thermalright SP-97 Socket A Heatsink

kuglvinkl ::



(Editor's Note: We'd like to point out that the SP-97 we reviewed for this article is a pre-production sample. Manufacturing of the final production unit will begin soon, with slight changes that should improve performance by yet another 1ºC!)

Torej, tista SP4 ima pomen.



Pa glih nabavu sem SK-7 hehe.

Preview
Your focus determines your reallity

BaRtMaN ::

kakor prekaša SK7 na področju odvajanja toplote, ga bo presegel tudi cenovno. Sicer pa kul.

kuglvinkl ::

Samo, da jim je ratal še zbit temperaturo za 3 stopinje (in to premodel!) od 947...

Evo, zdej me pa res zanima, kaj se da še ukrent. >:D
Your focus determines your reallity

Caligula ::

Nic bat, se je nekaj marze :D
Sicer majo pa trenutno ohisja tko primitivno arhitekturo kar se zracenja tice, da bojo bolj pomagala drugace zastavljena ohisja kot sam heatsink.

TESKAn ::

Sej ql, ma po mojem je za ta hladilnik optimalno, da procesor leži, da ni pokonci. Ker če je pokonci, potem spoden heatpipe ne dela sploh, ker pri heatpipeu more bit točka, kjer se plin upari, pod točko, kjer se kondenzira, če hočeš, da tekočina kroži. Ekola, hladilnik ni optimalen:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kuglvinkl ::

No tako. še hje prostor.:) Samo zaradi zadnje čase kar standardne pozicije socketa, bi bila drugačan oblika težko izvedljiva - pomeni, totalno predelat konstrukcijo.
Your focus determines your reallity

upirna ::

jaz mam sp-94 (za intle) in hladi odlično, čeprav imam zdele gor en beden 12 cm ventilator, ki je dobsednbo privezan. V bližnji prihodnosti bo delta moja. >:D

TESKAn ::

Vzameš desktop ohišje - pa ti plata leži. Po moje bi pridobil še kako °C ali dve...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladnilnik za navitega Bartona na Abit NF7-S

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262215 (1490) Grimlord
»

Audio workstation - Tihi PC

Oddelek: Kaj kupiti
141499 (1331) Spajky
»

Kateri hladilnik?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
351825 (1266) Grimlord
»

SK7 in adapter 80-120mm

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121479 (1148) boštjan
»

Kje v Sloveniji dobiti SK-7

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492694 (1819) profii

Več podobnih tem