» »

Remote Desktop xp-2000pro

Remote Desktop xp-2000pro

kilergas ::

Kako bi z masino ki ima xp-je se povezal na win2kpro preko remote desktop,.oba rac sta v omrezju,..za xp top xp vem how to do,a v 2k pa ne najdem da bi bil kaksen remote desktop not,..al je treba kaksen pro spet zmetat gor?
Any idea people?:\

MKrmec ::

Probi na oba compa instalerat t najnovejsi Windows messenger ampak ne MSN messenger verjam da ne MSN!!! Pol pa probi prek Messengerja to zrihtat!! Pomemojem bo najboljs in najhitrej to da sploh vids ce majo 2k sploh Remote Ass!!!

:\

bastadu ::

Potegn si z neta RealVNC, ki je super zadevca za take stvari...

kilergas ::

Predn kaj dol sploh potegnem,..a ta realvnc,.se da nastiamt da se nekako ob zagonu win,.to zraven pozene,..ker rac na katerem so win2k bo brez monitorja pa titkovnice pa brez misi,..ker nism bogat da bi mel 10monitorjev :)

bastadu ::

RealVNC lahko registriraš kot system service in se tako vedno zažene v ozadju...

kilergas ::

Kako se pa to cudo naredi? :D

kilergas ::

Sm ze opgruntal,..sam userju nastimas da se avtomatsko logiras s passwordom pa se avtoamtsko sam zazene vnc and wola :)

tx-z ::

men je še vedn najboljši remote administrator..
tx-z

Dusan_HD ::

Jaz pa imam eno mašino za firewallom, kjer si ne morem pomagati.
Kateri RA program bi pa priporočali v tem primeru ?
A mora v tem primeru obvezno iti vse preko http protokola? (enkrat sem imel tako rešitev)

raY_
raY_

tx-z ::

če maš firewall, mislm da maš tut nastavitve za njega..torej lahko odpreš port k ga uporablja..tal radmin ma 4899 in pač dela...a maš softwareski al hardverski firewall(router?-če maš router samo preusmerš port na tvoj ip)
tx-z

Dusan_HD ::

Napisal sem ,da imam firewall, kjer si ne morem pomagati - mislil sem, da ni v moji domeni, je pa hardwerski.
Aja, pa sedaj imam ip 192.168.x.x. Tudi če bi bil port odprt, kako potem od zunaj pridem do svoje mašine ? Bo server pač poslal zahtevo na tisti port, in če se moja mašina responda, potem je zveza vspostavljena?
raY_

ToniT ::

Če si za firewallom, moraš port preusmeriti ("forwardat") na lokalni IP tvoje mašine.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Remote Administrator

Oddelek: Pomoč in nasveti
91763 (1591) karafeka
»

VPN med 2x WinXP?

Oddelek: Omrežja in internet
172071 (1749) luciby
»

RealVNC problem

Oddelek: Programska oprema
51194 (1043) waters
»

Kako oddaljeno dostopati do domačega računalnika?

Oddelek: Omrežja in internet
112106 (1872) ToniT
»

remote desktop na win2k

Oddelek: Pomoč in nasveti
151509 (1303) perci

Več podobnih tem