» »

Olimpijske igre 2024

Olimpijske igre 2024

Temo vidijo: vsi

Groot ::

Evo porcijo za brezobrazne Francoze 8-)

skumpl ::

bravo naši odbojkarji

raceboy ::

pa je sel six pack ob tekmi :)

nokken ::

paradajzos je izjavil:

A morda kdo ve, kako je ime tej ... od sodnice?

https://siol.net/sportal/olimpizem/pete...

In to te zanima zakaj? Da bos poslal kaksno primitivna anonimno sporocilo? Daj pokazi kaksni primitivci smo lahko.
Drugace se za te stvari uporablja druge kanale, ki ne vkljucujejo kavc strokovnjakov in anonimnih grozenj.

FireSnake ::

Tekma Francija Slovenija odbojka: kje so našli tega depresivnega zabitega komentatorja?
Pa tega depresivnega kretena ni za poslušati.
Naši vodijo 9:8 a on špuka po njih.
Kapetana je špukal skozi celo tekmo.

Ko je v peti rundi dal asa je potem nekaj zjamral, da nekaj je le dal od sebe.

Pa smo zmagali!

Neverjetno, res kje najdejo te kretene.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

raceboy ::

umiri se malo. sej tud jz nism navijac komentatorjev. tko pac je. vazno, da zmagamo.

oo7 ::

Tek na 10 000 metrov to je bilo katastrofalno komentiranje sploh pa zadnji krog sem mislil, da jima bo razneslo mikrofon od piskanja.

lynxslo5 ::

V odbojki smo se v čatrtfinalu izognili Japonski, ki našim ne leži. To je dobro.
Naši nasprotniki v četrfinalu bodo Italija, Poljska, Nemčija ali Brazilija.

Če zmagajo jutri...
Pol-Ita 3:0 dobimo Italijo
Pol-Ita 3:1 dobimo Nemčijo
Pol-Ita 3:2 dobimo Brazilijo
Ita-Pol 3:0 dobimo Poljsko
Ita-Pol 3:1 dobimo Poljsko
Ita-Pol 3:2 dobimo Nemčijo
Core i7-14700F, Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz,
MSI PRO B760-P, MSI Nvidia RTX 4070 12GB, NVME Samsung 990 PRO 2TB,
Antec DF700 Flux, Win 11 Pro, ASUS PA279CV ProArt

HrščPščvnk ::

Uf kaksna dirka remca, defekt nato pa zmaga.
Jan Tratnik za las prekratek, vseeno pa dober eezultat.
Hrošč Puščavnik, ogrožena živalska vrsta iz Tivolija.

WallSreet ::

Spremljati Simone Biles je pa res neverjeten doživljaj.

Bo kdo gledal današnji ženski finale na 100M? Sha'Carri vs Shelly to bo poslastica.

HrščPščvnk ::

Sem gledal 100m zenske, izvrstno Alfred, americanka slabo startala in za to tudi brez moznosti do zmage.
Hrošč Puščavnik, ogrožena živalska vrsta iz Tivolija.

Twixz ::

Bravo gospod Novak.
Kot navijač Rafaela Nadala in niti najmanj mi Djokovič ni všeč ampak tole kar je danes prikazal pa lahko rečem samo kapo dol. Povsem zasluženo, danes se piše zgodovino.

Uživaj(mo) v tem :)

Invictus ::

HrščPščvnk je izjavil:

Uf kaksna dirka remca, defekt nato pa zmaga.
Jan Tratnik za las prekratek, vseeno pa dober eezultat.

Ja, Tratnik je naredil kar je lahko.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

DejchSLO ::

Bravo Djoković!

WallSreet ::

HrščPščvnk je izjavil:

Sem gledal 100m zenske, izvrstno Alfred, americanka slabo startala in za to tudi brez moznosti do zmage.


Zlato priložnost je imela ker so vse 3 glavne Jamajčanke bile poškodovane, Shelly (2 zlati Olimpijski), Sharicka Jackson in Elaine Thompson (2 zlati olimpijski medalji) pa tega ni izkoristila. Videlo se je da je bila preveč nervozna, je pa Sha'Carri še precej mlada in bo na naslednjih igrah v LA-ju glavna favoritinja.

WallSreet ::

Drugače pa komaj čakam ženski finale na 400mH. To bo pa poslastica, Femke Bol proti svetovni rekorderki Sydney Mclaughlin. Femke bol že celo leto podira vse možne rekorde vendar samo tistega od Sydney ne more. Če je kdo gledal 4x400m včeraj ko je Femke bol zagotovila zlato Nizozemski po neverjetnem preobratu potem veste o čem govorim. Sydney pa drži svetovni rekord ki ga je v zadnjih 2 letih že kar nekajkrat popravila in podrla. Femke Bol je izjemna vendar je Sydney že razred višje. To bo res peak Olimpijskih iger.

lisaac ::

Kakšen shitshow naših odbojkarjev v prvem setu proti Poljakom.
Težko bodo to obrnili.. s takim pristopom res težko.

GupeM ::

Jap. Vsi govorijo, kako so naši požrtvovalni. Ne rečem, da niso. Ampak ko gledaš Poljake... Za njih pa res ni nobena žoga izgubljena.

kow ::

lisaac je izjavil:

Kakšen shitshow naših odbojkarjev v prvem setu proti Poljakom.
Težko bodo to obrnili.. s takim pristopom res težko.


Ti si eden tistih, ki ze v startu izobesijo belo zastavo? :))

IgorCardanof ::

Hvala bogu je RTVSLO dojel, da folk noče gledat "Varuhi Narave 3.del" in sedaj na 1ki predvajajo odbojko.
Nerealno kakšni klovni skrbijo za program tam gori.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

skumpl ::

Konec je sanj. Slovenski odbojkarji se poslavljajo od OI 2024

Legon ::

Poljska danes je bil pac mocnejsa, to je igra za medalijo. In ko ti gre ti pac gre in se še tiste 50/50 zoge izidejo.

FireSnake ::

Ja, škoda za odbojko.
Ker do zdaj so lomili vse pred sabo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nejc_nejc ::

Toni Vodišek je odlično opravil s prvim tekmovalnim dnem jadranja na deski s padalom. 24-letni Koprčan po štirih regatah vodi, v ponedeljek pa ga čakajo nove štiri preizkušnje.


nisem vedel, da je to olimpijski šport.
bravo Tone

Twixz ::

FireSnake je izjavil:

Ja, škoda za odbojko.
Ker do zdaj so lomili vse pred sabo.


Apetiti preveliki, še posebej po zmagi nad Francozi.
Pač nimamo nekega Kubanca ali pa Brazilca ki je pri 18. letih dobil državljanstvo Slovenije da bi nas popeljal v polfinale.
Pa sreče tudi ni bilo dosti na naši strani proti Kuba.. Poljakom.

oo7 ::

Armand Duplantis je res razred zase v skoku s palico. Drugi in tretji nista preskočila 6 metrov Duplantis pa rekord 6,25 in kaže, da ima še veliko rezerve kako visoko gre nad palico.
Večina jih ne preskoči 6 metrov on ima že več kot 60 skokov čez 6 metrov.

Je pa pameten, da na velikih tekmovanji skoraj vedno podira rekord za kakšen centimeter tako,da bodo rekordi padli še velikokrat saj verjetno bo šel tja, do 6,4 metra in star je komaj 24 let :)

Totalna dominacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Invictus ::

Odbojkaši so bili dobri, samo se mi zdi, da so imeli na začetku tekem najboljšo ekipo v igri, zdaj s Poljaki pač ne.

To so pač OI. Tukaj lahko tudi outsarjderji zmagajo. Pač motivacija, itn...

Sicer imajo pa Poljaki poleg Italijanov najbrž najmočnejšo ligo v Evropi. Tako da niso ravno levaki...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

hotig ::

A lahko kdo pove, kako so naši rokometaši pristali na 2. mestu v skupini? Po zapisanih pravilih na uradni strani OI bi morali biti tretji (vsaj jaz tako razumem) - ker ob enakem številu točk prvo odloča medsebojna tekma, na kateri je zmagala Španija.

Utk ::

Pa imajo enako število točk?

Kaj pa Švedi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

hotig ::

Seveda, poglej tabelo in pod njo pravila. Sicer malce komplicirano, ker smo mi premagali švede oni pa špance, ki so premagali nas. Vsi enako točk.

Pravila za odločanje pa 1. Medsebojna tekma 2. Razlika v golih 3. Število doseženih golov.
V vseh treh kriterijih smo "slabši" od špancev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

Utk ::

Pozabil si na Švede. Mi smo premagali Švede za 5 golov, nas Španci za 3, in Švedi Špance za 3. Tako da imamo mi v tem krogu najboljšo gol razliko.

hotig ::

OK, jst sem to razliko v golih razumel kot skupno razliko vseh 5 tekem. Očitno štejejo samo medsebojne tekme in tu smo pa res "najboljši". Hvala za razlago!

Zdej pa gremo naprej, se mi zdi da so tako norvežani kot verjetno potem nemci lažje premagljivi, kot pa kaki danci ali švedi iz drugega dela tabele (čeprav smo švede enkrat že premagali, nemcem smo pa malo ostali dolžni). Sam sem sicer od francozov pričakoval veliko več ampak glede na dosedanjo igro niso favoriti proti nemcem. Se bomo že zmenli z enimi ali drugimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

Groot ::

hotig je izjavil:

OK, jst sem to razliko v golih razumel kot skupno razliko vseh 5 tekem. Očitno štejejo samo medsebojne tekme in tu smo pa res "najboljši". Hvala za razlago!

Zdej pa gremo naprej, se mi zdi da so tako norvežani kot verjetno potem nemci lažje premagljivi, kot pa kaki danci ali švedi iz drugega dela tabele.


Norvežani so lepo kalkulirali in se na zadnji tekmi skupinskega dela proti Danski niso preveč pretegnili, da ne bi bili slučajno 2. v skupini. Tako so namesto Špancev lepo dobili nas.

Se strinjam, da so lažje premagljivi kot pa Danci, ampak vseeno se bojim da realno sledi izpad tudi rokometašev v četrtfinalu.

hotig ::

Ja te kalkulacije. Verjetno so tudi naši malce kalkulirali ampak naša tekma je bila ob 14h njihova pa ob 19h tako da so oni imeli "večjo izbiro". Ampak od zdej naprej ni kalkulacij, šteje samo zmaga in je treba tudi igrati za zmago.

Ganon ::

Janja čez pet minut. Končno. :D

Gremio ::

Ganon je izjavil:

Janja čez pet minut. Končno. :D



Janja ob cca. 11:30

Ganon ::

Plezanje se je začelo, to mislim. Zaenkrat imajo kar težave z balvani. :D

Mato989 ::

PA DOBRO... faking OLIMPIJSKE IGRE igra se ČETRTFINALE KOŠARKE ki je top 3 popularen šport in NIKJER NE PRENAŠAJO? WTF
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

PA DOBRO... faking OLIMPIJSKE IGRE igra se ČETRTFINALE KOŠARKE ki je top 3 popularen šport in NIKJER NE PRENAŠAJO? WTF


http://utakmice.net/uzivo/

Tule boš našel najbrž.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PA DOBRO... faking OLIMPIJSKE IGRE igra se ČETRTFINALE KOŠARKE ki je top 3 popularen šport in NIKJER NE PRENAŠAJO? WTF


http://utakmice.net/uzivo/

Tule boš našel najbrž.



Thx ampak vseeno sramota... glavno da imamo na 3ki državno sejo ponovitev... WTF... ni čudno da folk noče več RTVSLO plačevat.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ganon ::

S kakšno lahkoto je preplezala prva dva balvana. 8-O

hotig ::

No sej tudi s 3. ni bilo veliko težav, malce ampak vseeno. Prvih 8 gre v finale in ona je tam že zdej brez 4. balvana :)

V bistvu ma Janja zdej 5 možnosti za dosego 2. cone pa bo vseeno prva ampak gledamo na vrh.

Tooooo, tako se pleza, bravo Janja! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

GupeM ::

hotig je izjavil:

No sej tudi s 3. ni bilo veliko težav, malce ampak vseeno. Prvih 8 gre v finale in ona je tam že zdej brez 4. balvana :)

Pozabil si, da gre za kombinacijo. Tako da še ni v finalu. Še težavnost mora oddelati (kar sicer ne dvomim).

no comment ::

oo7 je izjavil:


Je pa pameten, da na velikih tekmovanji skoraj vedno podira rekord za kakšen centimeter tako,da bodo rekordi padli še velikokrat saj verjetno bo šel tja, do 6,4 metra in star je komaj 24 let :)

Enako je počel Bubka. Njegov rekord bi verjetno bil precej višji, če se ne bi vedno zadovoljil s popravkom rekorda za 1cm.

Seveda, jasno je tudi zakaj takšno "taktiziranje".

hotig ::

GupeM je izjavil:

hotig je izjavil:

No sej tudi s 3. ni bilo veliko težav, malce ampak vseeno. Prvih 8 gre v finale in ona je tam že zdej brez 4. balvana :)


Pozabil si, da gre za kombinacijo. Tako da še ni v finalu. Še težavnost mora oddelati (kar sicer ne dvomim).


GupeM je izjavil:

hotig je izjavil:

No sej tudi s 3. ni bilo veliko težav, malce ampak vseeno. Prvih 8 gre v finale in ona je tam že zdej brez 4. balvana :)

Pozabil si, da gre za kombinacijo. Tako da še ni v finalu. Še težavnost mora oddelati (kar sicer ne dvomim).


Oh ja, ampak sej bo tudi to šlo, v bistvu jo lahko druge samo gledajo od spodaj ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

hotig ::

Sicer pa HRT prenaša košarko. Nemcem gre precej dobro proti grkom, sam je kazalo precej drugače v prvem polcajtu, zdej bo pa še kar napeto do konca.

Ganon ::

Ni del športa, je rumena OI novica, ampak mi je zavrelo ob branju.

https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/s...

Kolega je ni prepoznal in se počuti grozno


In kaj bi bilo, če bi jo prepoznal??? Prekleti priviligiranci. ;((

Legon ::

Tudi Avstralija odlicno zacela proti Srbiji. Bomo vidli ce bo tudi tukaj mozen preobrat, zaenkrat srbija katastrofalno.

V podaljšku Jokič vs Avstralija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

hotig ::

Huh to je pa bilo napeto. Najprej so avstralci razturali (dobesedno) v prvem polčasu, potem srbi v drugem in se vrnili (dejansko nisem verjel v to možnost) in napeto do konca ter še podaljšek. Spet ena čudna tekma! Napetost do konca vredna zaključnih tekem ampak glede na ta povratek so si srbi po povsem izenačeni igri na kocu zaslužili zmago (čeprav bi enako lahko napisal za avstralce).

IL_DIAVOLO ::

Clutch Jokic. Bravo Srbi, precenjeni Avstralci ne bodo nikoli osvojili nicesar lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914163374 (42053) bambam20
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17541376 (34014) bambam20

Več podobnih tem