» »

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?" 3.0

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?" 3.0

Temo vidijo: vsi
««
7 / 38
»»

Kanban ::

Ja, direktne lestvice letos Eurostat ni sestavil, ocena temelji na podatkih, ki jih Eurostat pripravi vsako leto (recimo 2023, 2024) in iz katerih se precej lepo vidi, da smo v nekaterih kategorijah ze zlezli pod povprecje, ali pa drsimo proti njemu.

Ampak te analize in podarki tudi delno temeljijo na anketah, tako da dajmo se to porocilo oznaciti kot neverodostojno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

Jeffreyy ::

Jaz tu ne vidim nekih bistvenih padcev, pa še pol postavk deluje dokaj brezveznih, predvidevam, da je to razlog, da se EK tokrat ni ukvarjala z lestvico. Kaj šele za alarme prižigat in ne vem kaj. Največji dejavnik za spremembe pa je verjetno covid, dosti postavk je šlo iz 2021 na 2023. Bolj ko je normalno življenje takrat bilo zadušeno in manj kot je danes, večja je sprememba tule po posameznih državah.

Zdaj bo alaramantno, da si folk v Sloveniji 2023 manj gate preko interneta kupuje kot 2021 pa 2022 tudi take cvetke so not, ki so obratno sorazmerne s fizično dostopnostjo dobrin in storitev, fizično infrastrukturo itd. (sprememba tega ni bila po vseh državah enaka med temi obdobji).

Tale GZS je pa leta 2024 zaenkrat manj denarja dobila, pa probavajo malo lonček pristavit, po moje, bi radi bolj "pomagali" pri digitalizaciji, trajnostnem razvoju, zeleni agendi pa tako naprej.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Wrop ::

Kanban je izjavil:


Ampak te analize in podarki tudi delno temeljijo na anketah, tako da dajmo se to porocilo oznaciti kot neverodostojno.


Poročiča, ki delno ali pa v celoti temeljijo na anketah, veljajo samo, če so se ljudje pri izpolnjevanju držali ali pa bili na kolesu. :))

Utk ::

Jeffreyy, pridi prosim še v temo o cenah v Sloveniji malo debunkat kako se komajda držimo nad gladino kupne moči Romunije...

Jeffreyy ::

Načeloma me ne zanima tolk, kje je komu ratalo bolj drag sladoled polizat pa kofe popit, samo če bom opazil kaj zanimivega ali ekstremno butastega, mogoče pridem tud tja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Utk ::

Ena lepa slikca iz tiste teme, ki pokaže kje smo:
https://ibb.co/Wpv4DWn

FireSnake ::

Kanban je izjavil:

Še en fejk njuz:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...

Slovenija je bila na področju digitalizacije leta 2022 nad evropskim povprečjem, v zadnjih dveh letih pa je močno nazadovala in padla pod povprečje Evropske unije.



Mene čudi, da po vsem, kar je makedončeta zafurala še ni odletela.
Ker, če je to siroče ubogo dovolj dobro, da je ne odstavijo kakšni so šele tisti, ki bi jo zamenjali.
Kadrovski bazen v golobji hunti se je, izgleda, izpraznil že pred časom. Pa že v štartu ni bil kaj globok.

N5H1 pa lepo na počitnicah. Ki si jih, po mojem mnenju, ni zaslužil.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Gregor P ::

Na MDP vlada totalen kaos, ljudje odhajajo, praktično noben ne ve več, kaj mora delati, ker ni jasnih navodil, okrnili so podporo ostalim organom, ker pač več ne zmorejo. Dnevno pa se dogajajo reorganizacije in vzpostavljajo nove službe vsaj na pogled brez kakršnegakoli resnega pomisleka.

To tako v nedogled najbrž ne bo šlo:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

FireSnake ::

Popolnoma isto informacijo sem dobil jaz.
Dober kader odhaja, ker mu politično nastavljeni gnoj (ki je strokovno popolnoma nepodkovan) serje po glavi.
Služb v ITju pa je danes dovolj, dal lahko presedlaš.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

c3p0 ::

FireSnake je izjavil:


N5H1 pa lepo na počitnicah. Ki si jih, po mojem mnenju, ni zaslužil.


Po spremljanju vseh tekem fuzbala in ameriški turneji "z ženo", si nekako mora odpočit.
Po moje se mu politika, oz. delo tako gabi, da bo do mizernega političnega konca le še influensal.

Jeffreyy ::

Utk je izjavil:

Ena lepa slikca iz tiste teme, ki pokaže kje smo:
https://ibb.co/Wpv4DWn


Ok, jaz sm itak v zadnjih par letih marsikje slišal, da so nas prehitele Hrvaška, Poljska, Madžarska, cel baltik, Češka pa itak že dolgo nazaj, zdej mi pa tale graf nasprotno kaže. Ne vem, kaj si naj s tem začnem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Kanban ::

Jeffreyy je izjavil:

Jaz tu ne vidim nekih bistvenih padcev

Zgleda da po svetu hodiš z istimi plašnicami kot naše digitalno ministrstvo.

Jeffreyy je izjavil:

pa še pol postavk deluje dokaj brezveznih, predvidevam, da je to razlog, da se EK tokrat ni ukvarjala z lestvico.

To kaj je brezveze ti je verjetno spet tvoja selektivna lastna avtoriteta prišepnila? Kaj sploh EK dela te drage raziskave, sprašuje folk, obrača podatke in piše poročila, če pa bi lahko samo vprašali tebe in napisali "Vse štima".

Jeffreyy je izjavil:

Največji dejavnik za spremembe pa je verjetno covid

Aha zdaj je korona usekala samo nas, da smo zdrsnilo pod povprečje? Pri elektriki pa je vojna usekala po celotni evropi. Razumem.

Utk ::

Jeffreyy je izjavil:

Utk je izjavil:

Ena lepa slikca iz tiste teme, ki pokaže kje smo:
https://ibb.co/Wpv4DWn


Ok, jaz sm itak v zadnjih par letih marsikje slišal, da so nas prehitele Hrvaška, Poljska, Madžarska, cel baltik, Češka pa itak že dolgo nazaj, zdej mi pa tale graf nasprotno kaže. Ne vem, kaj si naj s tem začnem.

Se pravi, ti si smeš izmislit neko trditev, ki je ni nihče izrekel, zato, da potem lahko rečeš, da ne drži, kar posledično pomeni, da ta vlada ni čisto zanič.
Po kupni moči nas je dohitela Češka, ostali pa zaostajajo za drobiž, in to se lahko že letos spremeni, ker tudi pri inflaciji vodimo proti tem, ki nas dohitevajo:
https://ec.europa.eu/eurostat/statistic...
https://ec.europa.eu/eurostat/web/produ...

Jeffreyy ::

Kanban je izjavil:


Jeffreyy je izjavil:

Največji dejavnik za spremembe pa je verjetno covid

Aha zdaj je korona usekala samo nas, da smo zdrsnilo pod povprečje? Pri elektriki pa je vojna usekala po celotni evropi. Razumem.


Ne, različne so bile spremembe okoli covida v Sloveniji before-after, v Romuniji before-after, v preostali EU before-after. Tele IT postavke so v marsičem obratno sorazmerne s fizično infrastrukturo, dospotnostjo storitev itd. Saj lahko pa izpostaviš, katere postavke se ti zdijo posebej relevantne, pa predebatiramo naprej, jaz sem dosti BSa opazil, ko sem preletel na hitr.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Kanban ::

Res mi ni do tega, da se še naprej kregam s tvojimi "argumenti", si precej nazorno pokazal na kakšnih temeljih stojijo. Piši na Eurostat in EK naj to poročilo vržejo dol, saj je polno BSja.

Jeffreyy ::

Utk je izjavil:

Jeffreyy je izjavil:

Utk je izjavil:

Ena lepa slikca iz tiste teme, ki pokaže kje smo:
https://ibb.co/Wpv4DWn


Ok, jaz sm itak v zadnjih par letih marsikje slišal, da so nas prehitele Hrvaška, Poljska, Madžarska, cel baltik, Češka pa itak že dolgo nazaj, zdej mi pa tale graf nasprotno kaže. Ne vem, kaj si naj s tem začnem.

Se pravi, ti si smeš izmislit neko trditev, ki je ni nihče izrekel, zato, da potem lahko rečeš, da ne drži, kar posledično pomeni, da ta vlada ni čisto zanič.
Po kupni moči nas je dohitela Češka, ostali pa zaostajajo za drobiž, in to se lahko že letos spremeni, ker tudi pri inflaciji vodimo proti tem, ki nas dohitevajo:
https://ec.europa.eu/eurostat/statistic...
https://ec.europa.eu/eurostat/web/produ...


Kaj sem si izmislil, da že ene par let eni pri nas foušarijo zganjajo nad višegradom in baltikom? No, bi pa to prilepil, kar si zdaj, namesto neto plač. Zdaj te naj še jaz učim antipropagando delat ali kaj?

Kanban je izjavil:

Res mi ni do tega, da se še naprej kregam s tvojimi "argumenti", si precej nazorno pokazal na kakšnih temeljih stojijo. Piši na Eurostat in EK naj to poročilo vržejo dol, saj je polno BSja.


Zakaj bi zdaj nujno dol metali, saj očitno so že malo zmanjšali aktivnosti okoli tega tud brez mene? Pa tudi dobijo plačano za mešanje lufta, pa če mate s tem veselje, je že vredno zarad tega, po moje. Komot pa tudi izpostaviš, katera postavka specifično se ti zdi alaramantna in relevantna, pa bomo mogoče kaj podrobneje predebatirali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeffreyy ()

Wrop ::

Lestvica neto plač po Evropi: zakaj Poljaki in Čehi jejo škampe
Primerjava neto plač po kupni moči pokaže, da je Slovenija samo še čisto malo nad Romunijo, čeprav je bil lani velik pospešek pri slovenski plači. Nam pač požre država - davki in prispevki.


Smo gospodarski svetilnik evrope. Vsi nam zavidajo visoke davke in že kličejo našega vrhunskega menedžerja, da jim pokaže pot v svetlo prihodnost in visoko dodano vrednost. :))

Klarič že piše odklonilno ločeno menje. :))

Jeffreyy ::

Ja, mogoče so bili škampi pa kaviar pa bogve kaj podobno specifičnega v košarici življenjskih potrebščin za računanje kupne moči, da so prišli do takega rezultata, pa to simbolizira fotka. Ali pa je Zoki preveč porihtal LJ pa zato cene nepremičnin vlečejo gor domnevne stroške. Ne bi vedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeffreyy ()

paradajzos ::

Wrop je izjavil:

Lestvica neto plač po Evropi: zakaj Poljaki in Čehi jejo škampe
Primerjava neto plač po kupni moči pokaže, da je Slovenija samo še čisto malo nad Romunijo, čeprav je bil lani velik pospešek pri slovenski plači. Nam pač požre država - davki in prispevki.


Smo gospodarski svetilnik evrope. Vsi nam zavidajo visoke davke in že kličejo našega vrhunskega menedžerja, da jim pokaže pot v svetlo prihodnost in visoko dodano vrednost. :))

Klarič že piše odklonilno ločeno menje. :))

Se spomnim, ko je v času Jugosranja bila na TV reportaža iz Zimbabveja in je novinar pel slavo tej napredni in uspešni državi.
Dejansko smo po 30 letih zwergovanja v primerjavi z drugimi vzhodno evropskimi državami na poti Zimbabveja - nekoč najboljši, danes zaostala vukojebina z istimi facami in njihovimi potomci na vseh ključnih mestih.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.

111111111111 ::

Kanban je izjavil:

Jeffreyy je izjavil:


Dragače ne vem, pa pokaži svoje italijanske, avstrijske in madžarske položnice, da primerjamo, jaz jih ne dobivam, tako da moram gledat eurostat.

Očitno je tole veljalo samo dokler se ni izkazalo, da so Hrvaške položnice nižje kot Slovenske. Potem se je pa začelo izmotavanje.

Drugače pa tudi tvoj Eurostat pravi, da je energija pri nas cca 37% dražja kot na Hrvaškem (0.1614EUR/kWh vs 0.1171EUR/kWh). Razkorak pa se je nardil v drugi polovici 2022. Ugani, kdaj je z delom začela Golobova vlada?

He, he, he... Jeffreyy burn. Ko mu pod nos pomoliš dokaz, začne z enovrstičnicami. :D

Jeffreyy je izjavil:


2022 se je nekaj drugega zgodilo, kar je bistveno bolj vplivalo na cene energije kot zamenjava čelavega s kuštravim. Da bi pa primerjal samo s Hrvaško, kot da ni nobene druge države okoli, je pa tudi zelo očiten znak poceni politikanstva.

Če hrvati morda to krizo rešujejo izjemno ugodno za gospodinjstva (za industrijo pa malo manj), ne pomeni, da Golob to dela izjemno slabo ali da bi Janša bolje.

Čakamo da še ti kaj prilimaš in vse skupaj postaviš na laž. Trenutno pa samo trdiš da so tvoji komentarji pravilni. :D

Jeffreyy je izjavil:

Moji argumenti veljajo, ker so boljši. Ankete pač kažejo na neko vprašljivo metodologijo. Sem ti povedal, kje je pa boljša, pa Golob po njej ne zgleda dobro. Ne sodi po sebi, moji argumenti ne temeljijo na politikantsvu.

Aha, ker študija ne podpira tvoje agende, je vprašljiva metodologija. :D Pokaži potem kaj bolj SOLID. Verjetno ne bo problem, če je vse ostalo fejk.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Utk je izjavil:

Ena lepa slikca iz tiste teme, ki pokaže kje smo:
https://ibb.co/Wpv4DWn

Tole bo Jeffreyy označil za fake news. Kar ne spada v njegove "argumente".

Takole je bilo v Jugi, govorili so da so bili vsi srečni, pa so ljudje izginjali in bili lačni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

ripmork ::

Sej je res, da smo po kupni moči mal pred Romunijo, da delavec dobi praktično najmanjši bruto v Evropi ven in da imamo največji padec v industrijski proizvodnji... ampak treba tut dobre plati gledat: v naslednjih 4-ih letih bo JU (ki je v zadnjih dveh desetletjih v dobi digitalizacije ob približno istem številu državljanov zrasla za polovico), dobila več kot četrt višje plače!
/s



Tole državo je izgleda plan zafurat do konca.
Kje je zdej tisti famozni Golobji plan za dvig dodane vrednosti na zaposlenega (na 100.000 Eurov)?

nekikr ::

To bodo uzakonili z odlokom, nič lažjega. Obenem bodo zapovedali tudi večjo inovativnost.

Wrop ::

Ni denarja za višanje splošne olajšave, bodo pa enemu segmentu zaposlenih dvignili plače za 30 %. :))

FireSnake ::

Deploitizirani SIOL pa prijateljico noči (gabrovo je dobil tisti, ki je ponudil več) nenormalno reklamira.
Ta njen tajni "projekt", da bo začela snemati podkaste.
Dobro ne N5H1 depolitiziral ta medij, da mu služi tako, kot mu.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk ::

Samo za đefrija še enkrat, da bo jasno kam nas je pripeljal najbolj sposoben menedžer. Tik nad Romunijo:

c3p0 ::

Damn, pa Eurostat vir je, cold sweat on Đofri.

Kanban ::

Je že pojasnil, da je neverodostojno. Eurostat šalabajzerji manipulirajo s škampi. Še dobro, da pa znajo pravilno in natančno in objektivno izračunati cene električne energije.

Jeffreyy je izjavil:

Ja, mogoče so bili škampi pa kaviar pa bogve kaj podobno specifičnega v košarici življenjskih potrebščin za računanje kupne moči, da so prišli do takega rezultata

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

c3p0 ::

Torej, pred vsakim navajanjem Eurostat vira se moramo prej posvetovat s 3 tedne starim profilom, da nam pove kaj in kako.

Utk ::

Kanban je izjavil:

Je že pojasnil, da je neverodostojno. Eurostat šalabajzerji manipulirajo s škampi. Še dobro, da pa znajo pravilno in natančno in objektivno izračunati cene električne energije.

Jeffreyy je izjavil:

Ja, mogoče so bili škampi pa kaviar pa bogve kaj podobno specifičnega v košarici življenjskih potrebščin za računanje kupne moči, da so prišli do takega rezultata

Sej tudi po tisti lestvici, ki kaže absolutne zneske, nismo dost višje.

xeon ::

ripmork je izjavil:

Sej je res, da smo po kupni moči mal pred Romunijo, da delavec dobi praktično najmanjši bruto v Evropi ven in da imamo največji padec v industrijski proizvodnji... ampak treba tut dobre plati gledat: v naslednjih 4-ih letih bo JU (ki je v zadnjih dveh desetletjih v dobi digitalizacije ob približno istem številu državljanov zrasla za polovico), dobila več kot četrt višje plače!
/s



Tole državo je izgleda plan zafurat do konca.
Kje je zdej tisti famozni Golobji plan za dvig dodane vrednosti na zaposlenega (na 100.000 Eurov)?


ni logike, po drugi strani te pa omeji, da ne smeš zaslužit več kot 60k...;((

Wrop ::

Da bomo to sfinancirali bomo rabili 5 % gospodarsko rast na leto. Postali bomo druga švica. :))
Druga možnost je uvedba novih davkov. Zna biti kakšen nepremičninski davek ali pa novo začasno povišan DDV na Orbanovih 27 %.
Se bo pa delati bolj splačalo, ko bodo uvedli še kakšno dodatno progresijo, ampak nič ne de, država bo v zameno zagotovila oskrbo vseh.
30 dni do službe sekretarja bo nov slogan SD.

arnecan1 ::

tony1 je izjavil:

Na Kosovu so SLO investicije in Slo firme. V Ukrajini pa res ni ničesar; če je sploh kdaj kaj bilo?

Na Kosovu so Berishaj in milijoni iz GEN-ija.

Seveda moramo podvojiti vojaški kontingent.

Ja, Holob vidi samo do naslednjih volitev. Za sebe pa je tako ali tako poskrbel. Tudi preko Berishaja npr.

Govori o tem, da ni keramičarjev in kuharjev ter gradbenikov, to je zanj gospodarski uspeh te vlade. Ta človek ni diht.

Utk ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/sds-in-...

Zakaj se vlada tako boji take preiskave?

xeon ::

To je odlična ideja. Naj jih preiščejo. Verjetno se bo našlo dokaze o davčnih kriminalnih dejanjih tudi v drugih državah, da potem te leve politične lopove zapre Interpol.

FireSnake ::

Ko kreten mahnič, ki je res gnoj, izpade pameten proti golobji hunti, potem je vsakemu jasno kam smo prišli.
Že večkrat sem videl, da je mahnič peljal hunto scat. Užaljene kure iz levice so mu potem "kontrirale" z žalitvami, da prihaja iz nazadnjaške stranke. Kako nazadnjaške so šele te kure, ki sploh ne vedo kaj je argument in odreagirajo s čustvenimi izbljuvki?
Res podn, kam smo prišli. Pa vse skupaj bi še šlo, če številke v gospodarstvu ne bi bile tako porazne.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

ripmork ::

arnecan1 je izjavil:

Golob s Tino :))

iz RTV članka:
Če bosta stranki SDS in NSi dolgo časa preiskovali kadrovanje v slovenski energetiki, bosta zelo hitro naleteli predvsem sami nase. Najbolj brutalna kadrovanja v slovenski energetiki so se dogajala prav v času, ko je bil Jernej Vrtovec minister za energetiko, Janez Janša pa predsednik vlade," je v odzivu na zahtevo za ustanovitev preiskovalne komisije o delovanju podjetij v slovenski energetiki dejal poslanec Svobode Lenart Žavbi.
A tale Žavbi mogoče kaj ve, pa je raje tiho (ker so tut njegovi zraven)?


FireSnake je izjavil:

Res podn, kam smo prišli. Pa vse skupaj bi še šlo, če številke v gospodarstvu ne bi bile tako porazne.
Točno to...

FireSnake ::

Ja, saj pod mizo marsi kaj vedo eden od drugega. A so tiho, da je koliko toliko mir.
Po volitvah tudi vsega politično nastavljenega gnoja ne menjajo. Raje naredijo nova delovna mesta.
N5H1 je pa tu šel mimo teh "pravil".
Ko gre iz sedla bo čas za maščevanje in takrat bo čas za kokice.

Jaz pravim: naj zmerno kradejo (da ne bi je utopično pričakovati), ampak gospodarstvo mora it gor. In mi moramo imeti možnost delat.
Žal golobja hunta dela ravno obratno:
- kradejo kot srake (noro kako se finančni tokovi obračajo)
- ne znajo delat z državo
- dušijo gospodarstvo
- nam nabijajo davke
- noro zadolžujejo (rekordno, po celem svetu, celo na Japonskem)

Ko ta klipan reče, da v dveh letih države ne moreš resetirati v popolnosti ti je takoj jasno, da imamo na oblasti jebenega ekstremista!

Gospodarstvo je dobil v dobri kondiciji, od takrat, ko je sedel v sedlo, pa gre samo navzdol.

Zato: smrt golobizmu (ne bi tako napisal, ker je zelo grdo, a so sami požegnali, da je to dovoljeno).
Kar seješ, to zanješ!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

xeon ::

FireSnake je izjavil:

Ja, saj pod mizo marsi kaj vedo eden od drugega. A so tiho, da je koliko toliko mir.
Po volitvah tudi vsega politično nastavljenega gnoja ne menjajo. Raje naredijo nova delovna mesta.
N5H1 je pa tu šel mimo teh "pravil".
Ko gre iz sedla bo čas za maščevanje in takrat bo čas za kokice.

Jaz pravim: naj zmerno kradejo (da ne bi je utopično pričakovati), ampak gospodarstvo mora it gor. In mi moramo imeti možnost delat.
Žal golobja hunta dela ravno obratno:
- kradejo kot srake (noro kako se finančni tokovi obračajo)
- ne znajo delat z državo
- dušijo gospodarstvo
- nam nabijajo davke
- noro zadolžujejo (rekordno, po celem svetu, celo na Japonskem)

Ko ta klipan reče, da v dveh letih države ne moreš resetirati v popolnosti ti je takoj jasno, da imamo na oblasti jebenega ekstremista!

Gospodarstvo je dobil v dobri kondiciji, od takrat, ko je sedel v sedlo, pa gre samo navzdol.

Zato: smrt golobizmu (ne bi tako napisal, ker je zelo grdo, a so sami požegnali, da je to dovoljeno).
Kar seješ, to zanješ!


pinam! odlično povedano!

kingsix ::

Jaz še kar ne morem verjet, da smo Slovenci izvolili to. Res neverjetno.

Jeffreyy ::

111111111111 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ena lepa slikca iz tiste teme, ki pokaže kje smo:
https://ibb.co/Wpv4DWn

Tole bo Jeffreyy označil za fake news. Kar ne spada v njegove "argumente".

Takole je bilo v Jugi, govorili so da so bili vsi srečni, pa so ljudje izginjali in bili lačni.


Kolk časa bi naj še trajalo, preden bom to označil za fejk news?

Na to sem že odgovoril. Glede na vsesplošno hvaljenje višegrada in baltika zadnjih par let, kako so nas prehiteli, se mi zdi zgornji graf reklama za Slovenijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Jeffreyy ::

Utk je izjavil:

Samo za đefrija še enkrat, da bo jasno kam nas je pripeljal najbolj sposoben menedžer. Tik nad Romunijo:



c3p0 je izjavil:

Damn, pa Eurostat vir je, cold sweat on Đofri.


Računanje kupne moči je sicer dokaj kompleksno in je nekaj prostora za manipulacije, ni tako enostavno kot beležit cene elektrike npr., zato je lahko razlika, četudi oboje počne eurostat. Zakaj pa se izpostavlja graf za posameznike brez otrok? Hočete povedati, da Golob nekoliko štrafa samske in nekoliko bolj spodbuja družine? Ni to dobro?

Zanimiv graf sicer, očitno Romunija prehiteva opevani baltik in pol opevanega višegrada. Bi morali kar dati prav forumašu, ki rad hvali Romunijo, namesto da jo neumno poskušate uporabljati za poceni antipropagando.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Jeffreyy ::

Zanimivo tudi: Turčija.

Prehitela pol skandinavije in začela lovit ZDA, če ne že kr Švice.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

xeon je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ja, saj pod mizo marsi kaj vedo eden od drugega. A so tiho, da je koliko toliko mir.
Po volitvah tudi vsega politično nastavljenega gnoja ne menjajo. Raje naredijo nova delovna mesta.
N5H1 je pa tu šel mimo teh "pravil".
Ko gre iz sedla bo čas za maščevanje in takrat bo čas za kokice.

Jaz pravim: naj zmerno kradejo (da ne bi je utopično pričakovati), ampak gospodarstvo mora it gor. In mi moramo imeti možnost delat.
Žal golobja hunta dela ravno obratno:
- kradejo kot srake (noro kako se finančni tokovi obračajo)
- ne znajo delat z državo
- dušijo gospodarstvo
- nam nabijajo davke
- noro zadolžujejo (rekordno, po celem svetu, celo na Japonskem)

Ko ta klipan reče, da v dveh letih države ne moreš resetirati v popolnosti ti je takoj jasno, da imamo na oblasti jebenega ekstremista!

Gospodarstvo je dobil v dobri kondiciji, od takrat, ko je sedel v sedlo, pa gre samo navzdol.

Zato: smrt golobizmu (ne bi tako napisal, ker je zelo grdo, a so sami požegnali, da je to dovoljeno).
Kar seješ, to zanješ!


pinam! odlično povedano!


Hvala, res.
Bom pa še naprej opozarjal z viri.

kingsix je izjavil:

Jaz še kar ne morem verjet, da smo Slovenci izvolili to. Res neverjetno.


Jaz pa komot.
Ker je tudi mene imelo, da bi volil N5H1.
Ampak me je zmotilo troje:
- mediji so ga spumpali 3 mesece pred volitvami
- posledično ni imel nobene ekipe
- postavil se je levo

Pogovarjal sem se s kolegi, ki so ga volili in mislili dobro. Vsi se zdaj tolčejo po glavi. Enega ni, ki bi to ponovil.
Vmes taki, ki jim bo N5H1 vzel zelo veliko, ker bo znižal kdaj bo od plače začel krasti 50%.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Gregor P ::

Zgleda da je bil Miro Cerar pravi trendsetter8-)

portret Vladimir Prebilič, evropski poslanec: Številne Kočevce prepričal s "politiko proti jamranju"
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MrStein ::

FireSnake je izjavil:


Ker je tudi mene imelo, da bi volil N5H1.
Ampak me je zmotilo troje:
- mediji so ga spumpali 3 mesece pred volitvami
- posledično ni imel nobene ekipe
- postavil se je levo

Ekipe ni imel, ker so ga mediji pumpali?
Koliko si spil?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

c3p0 ::

Ekipa se vedno najde, saj vidimo kakšna, nrp. ex SD makedončeta, s fiksno vgrajenim butastim nasmeškom. Če zmanjka kadra, pa pri Levici priskočijo na pomoč.

MrStein ::

Ah, Sneki, če nimaš argumentov, shoot the messenger.
Sicer si si res nastavil mat pozicijo brez izhoda.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FireSnake ::

MrStein: na provokacije se ne mislim odzivati. Če imaš ti težave z določenimi substancami to ne projiciraj na druge.
Najlepša hvala!
------------------------------------
Premierja Roberta Goloba bodo danes z vojaškimi častmi pozdravili na ministrstvu za obrambo:
https://siol.net/novice/slovenija/rober...
kaj pa je ta krota naredil tako dobrega, da bi ga sprejemali z vojaškimi častmi?
S čim si je pernati to zaslužil?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

paradajzos ::

Ministrica Tanja Fajon: Slovenski ministri se bomo udeleževali zasedanj EU v Budimpešti


https://siol.net/novice/svet/zasedanje-...

Hrbet je skrivljen, biča vajen in željan.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
««
7 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predsednica Nataša Pirc Musar [OFFICIAL] (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
59674534 (3368) CiClon

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?" 2.0 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
24215576 (5554) bluefish
»

Slaba gospodarska rast. (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
47655257 (27655) aviator

Več podobnih tem