» »

Slaba gospodarska rast.

Slaba gospodarska rast.

««
8 / 10
»»

arnecan1 ::

PovemVfaco je izjavil:

arnecan1 je izjavil:


Ali je bil direktor statističnega urada zamenjan leta 2020 upravičeno ali ne, ne vem. Ali je današnji direktor strokoven, ne vem. Jaz bi bolj rekel, da je bil direktor leta 2020 zamenjan kot kolateralna žrtev menjave oblasti. Kar je na žalost postal ritual vsakokratne menjave oblasti.


Direktorja SURS je gargamel 2020 zamenjal predčasno, prvič v zgodovini Slovenije. Pernati ga ni zamenjal, še vedno (od 2020) se ukvarja z računanjem BDP. Če človek ni totalno tele, bo znal iz tega izluščit, čigav "žalostni ritual" je ta menjava dejansko, in pri kom je problem za napačno izračunavanje BDP, če je napačno. Klovn je tisti, ki tega ni sposoben, potem pa avtistično pribije še dolga jamraška čreva, zraven pa še misli, da bo to kdo (razen podobnih klovnov) resno jemal.

Niso ga zamenjali strici iz ozadja ter Levica in kolesariat.

Holob po moje niti ne ve, katerega leta smo danes.

PovemVfaco ::

Ti ne veš, kk bi vladi obesil "vsakokratni žalostni ritual", ki ga za razliko od pionirja gargamela ni izvedla, in računanje BDP, za katerega je posledično še vedno pristojen gargamelov človek (in da bi ob tem gargamel izpadel boljše), zato se ti je tista možganska celica zaciklala in spet limaš isto retardirano sličico kot že parkrat v tej temi in drugih. Pa koledar ti je tud razštelalo, ni še 2026.

arnecan1 ::

PovemVfaco je izjavil:

Ti ne veš, kk bi vladi obesil "vsakokratni žalostni ritual", ki ga za razliko od pionirja gargamela ni izvedla, in računanje BDP, za katerega je posledično še vedno pristojen gargamelov človek (in da bi ob tem gargamel izpadel boljše), zato se ti je tista možganska celica zaciklala in spet limaš isto retardirano sličico kot že parkrat v tej temi in drugih. Pa koledar ti je tud razštelalo, ni še 2026.

Pa saj sem ti povedal, da ne vem, zakaj je bil menjan. In če je bil upravičeno.

Vem pa, da smo gospodarsko v riti.

Imamo takšne politične ministre namesto strokovnih, meja pa je bolj porozna kakor pa sveža grška spužva.


Takšni skrbijo za kohezijska sredstva iz EU


Tale telebajsek je dvignil plačilo zdravstvenega zavarovanja revežem in znižal premožnim. Uspelo mu je obratno, kakor pa si je prizadeval. Razumi, kdor more.


Evo, vsaj v sodstvu napredujemo


In to je čudežni deček depolitizacije Slovenije. No, malo se mi zdi ostareli deček po videzu;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

PovemVfaco ::

arnecan1 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Ti ne veš, kk bi vladi obesil "vsakokratni žalostni ritual", ki ga za razliko od pionirja gargamela ni izvedla, in računanje BDP, za katerega je posledično še vedno pristojen gargamelov človek (in da bi ob tem gargamel izpadel boljše), zato se ti je tista možganska celica zaciklala in spet limaš isto retardirano sličico kot že parkrat v tej temi in drugih. Pa koledar ti je tud razštelalo, ni še 2026.

Pa saj sem ti povedal, da ne vem, zakaj je bil menjan. In če je bil upravičeno.


Vem da ti primanjkuje inteligence, zato ne pričakujem, da boš vedel, zakaj gargamel menjava ljudi, če nisi niti sposoben ugotovit, kje fališ pri pisanju. Da je menjava običaj, je totalni mimosun. Gargamel je edini, ki je pri SURS izvedel ta "žalostni ritual", pernati ga ni.

arnecan1 ::

PovemVfaco je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Ti ne veš, kk bi vladi obesil "vsakokratni žalostni ritual", ki ga za razliko od pionirja gargamela ni izvedla, in računanje BDP, za katerega je posledično še vedno pristojen gargamelov človek (in da bi ob tem gargamel izpadel boljše), zato se ti je tista možganska celica zaciklala in spet limaš isto retardirano sličico kot že parkrat v tej temi in drugih. Pa koledar ti je tud razštelalo, ni še 2026.

Pa saj sem ti povedal, da ne vem, zakaj je bil menjan. In če je bil upravičeno.


Vem da ti primanjkuje inteligence, zato ne pričakujem, da boš vedel, zakaj gargamel menjava ljudi, če nisi niti sposoben ugotovit, kje fališ pri pisanju. Da je menjava običaj, je totalni mimosun. Gargamel je edini, ki je pri SURS izvedel ta "žalostni ritual", pernati ga ni.

Ok. Gargamel ne bi smel menjati. Pernati ga bi moral.

Kaj sedaj?

Holob lahko dela kar hoče?

Kaj hočeš povedati? Da je Janša kriv za slabo vlado Holoba?

lynxslo5 ::

A je Golob res izjavil, da je z veganstvom pozdravil astmo?

Po moje bo on tudi naš BDP dvignil tako, da nas bo vse spreobrnil v vegane.

arnecan1 ::

lynxslo5 je izjavil:

A je Golob res izjavil, da je z veganstvom pozdravil astmo?

Po moje bo on tudi naš BDP dvignil tako, da nas bo vse spreobrnil v vegane.

Ja, res je to rekel.

No, rekel je tudi, da morje pozdravi covid in da je ustvaril milijardno podjetje v Sloveniji, tako da mu ni vse za verjeti.

PovemVfaco ::

arnecan1 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Ti ne veš, kk bi vladi obesil "vsakokratni žalostni ritual", ki ga za razliko od pionirja gargamela ni izvedla, in računanje BDP, za katerega je posledično še vedno pristojen gargamelov človek (in da bi ob tem gargamel izpadel boljše), zato se ti je tista možganska celica zaciklala in spet limaš isto retardirano sličico kot že parkrat v tej temi in drugih. Pa koledar ti je tud razštelalo, ni še 2026.

Pa saj sem ti povedal, da ne vem, zakaj je bil menjan. In če je bil upravičeno.


Vem da ti primanjkuje inteligence, zato ne pričakujem, da boš vedel, zakaj gargamel menjava ljudi, če nisi niti sposoben ugotovit, kje fališ pri pisanju. Da je menjava običaj, je totalni mimosun. Gargamel je edini, ki je pri SURS izvedel ta "žalostni ritual", pernati ga ni.

Ok. Gargamel ne bi smel menjati. Pernati ga bi moral.

Kaj sedaj?

Holob lahko dela kar hoče?

Kaj hočeš povedati? Da je Janša kriv za slabo vlado Holoba?


Nič od tega. Hočem povedat, da si zabit ko stena in se ne moremo ukvarjat s tem, kaj bi moralo biti, ker ti ne kapiraš niti tega, kaj se je zgodilo in kaj se ni zgodilo, ampak nabijaš kar mimo tega. In če nalimaš še celo slikanico politikov (razen seveda zapečenega plešastega s kosovskim doktoratom), tud tega ne bo spremenilo.

arnecan1 ::

PovemVfaco je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Ti ne veš, kk bi vladi obesil "vsakokratni žalostni ritual", ki ga za razliko od pionirja gargamela ni izvedla, in računanje BDP, za katerega je posledično še vedno pristojen gargamelov človek (in da bi ob tem gargamel izpadel boljše), zato se ti je tista možganska celica zaciklala in spet limaš isto retardirano sličico kot že parkrat v tej temi in drugih. Pa koledar ti je tud razštelalo, ni še 2026.

Pa saj sem ti povedal, da ne vem, zakaj je bil menjan. In če je bil upravičeno.


Vem da ti primanjkuje inteligence, zato ne pričakujem, da boš vedel, zakaj gargamel menjava ljudi, če nisi niti sposoben ugotovit, kje fališ pri pisanju. Da je menjava običaj, je totalni mimosun. Gargamel je edini, ki je pri SURS izvedel ta "žalostni ritual", pernati ga ni.

Ok. Gargamel ne bi smel menjati. Pernati ga bi moral.

Kaj sedaj?

Holob lahko dela kar hoče?

Kaj hočeš povedati? Da je Janša kriv za slabo vlado Holoba?


Nič od tega. Hočem povedat, da si zabit ko stena in se ne moremo ukvarjat s tem, kaj bi moralo biti, ker ti ne kapiraš niti tega, kaj se je zgodilo in kaj se ni zgodilo, ampak nabijaš kar mimo tega. In če nalimaš še celo slikanico politikov (razen seveda zapečenega plešastega s kosovskim doktoratom), tud tega ne bo spremenilo.

Aha. Domnevam, da si zmagal v polemiki torej?

In da Holob dela dobro?


P.S.: Ne vem, zakaj bi lepil plešastega. Že dolgo ni odgovoren za hospodarsko politiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

PovemVfaco ::

arnecan1 je izjavil:


Aha. Domnevam, da si zmagal v polemiki torej?


Normalno, proti gargamel zagovornikom, ki njegova ekskluzivna dejanja spotoma zaradi lastne nevednosti označijo za žalostni ritual in so preveč glupi, da bi kapirali, da paničarijo nad potezami njegovega nastavljenega človeka, se zgubit ne da. Zdaj si pa prilimaj sličico medalje, ker si napisal nekaj, kar drži.

arnecan1 je izjavil:


P.S.: Ne vem, zakaj bi lepil plešastega. Že dolgo ni odgovoren za hospodarsko politiko.


Ker je najbolj realna alternativa trenutni politiki. Menda nisi celo tako glup, da niti tega ne veš?

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

PovemVfaco je izjavil:

arnecan1 je izjavil:


Aha. Domnevam, da si zmagal v polemiki torej?


Normalno, proti gargamel zagovornikom, ki njegova ekskluzivna dejanja spotoma zaradi lastne nevednosti označijo za žalostni ritual in so preveč glupi, da bi kapirali, da paničarijo nad potezami njegovega nastavljenega človeka, se zgubit ne da. Zdaj si pa prilimaj sličico medalje, ker si napisal nekaj, kar drži.

Sicer ne veš, ker si bolj inteligenten kakor jaz. Izgubljava oba, pod to vlado. Samo da ti ne veš, jaz pa to vem. Izgublja celo gargamel. Ne vem, če se tega zaveda. Pridobiva pa Holob. Se kar hitro elektrificiramo. Tudi na račun okolja.


Realna alternativa pa je Šiško. Vsaj zate. Sta na isti astralni ravni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

PovemVfaco ::

arnecan1 je izjavil:


Sicer ne veš, ker si bolj inteligenten kakor jaz. Izgubljava oba, pod to vlado. Samo da ti ne veš, jaz pa to vem.


Tu sm tipični Slovenec, večina nas ne ve, da trpimo, ker mamo levico 25 let na oblasti, na srečo mamo simpatizerje partije z najvišjim procentom osnovnošolsko izobraženih, da nam objektivno povedo, kako trpimo.

PovemVfaco ::

arnecan1 je izjavil:


Realna alternativa pa je Šiško. Vsaj zate. Sta na isti astralni ravni.


Jaz živim v tisti realnosti, kjer camo palček dobiva minimum, torej ni realna alternativa, pusti gobice.

arnecan1 ::

PovemVfaco je izjavil:

arnecan1 je izjavil:


Sicer ne veš, ker si bolj inteligenten kakor jaz. Izgubljava oba, pod to vlado. Samo da ti ne veš, jaz pa to vem.


Tu sm tipični Slovenec, večina nas ne ve, da trpimo, ker mamo levico 25 let na oblasti, na srečo mamo simpatizerje partije z najvišjim procentom osnovnošolsko izobraženih, da nam objektivno povedo, kako trpimo.

Da se povrnem k témi.

Gospodarska rast je slaba. Sedaj lahko je kriv Umar, lahko je statistični urad, lahko je direktor SURS-a. Lahko je Janša. Lahko sem jaz, ker sem neinteligenten, oceno pa je podal kvalificirani strokovnjak PovemvFaco. Kot radi rečejo, vsak po sebi sodi.

Sihurno pa ni kriv Holob.

To pa vem zato, ker so mediji tiho o tem.

Slaba gospodarska rast ni tako presenetljiva novica kot se sliši na prvo, nenazadnje prihaja recesija in to je bilo za pričakovati. Problem je odziv vlade in slabi ukrepi, da padec ne bi bil tako velik, kakor kaže da bo..

Holob se ukvarja z nutrijami in veganstvom ter Gabrovo in elektrifikacijo, vsak minister dela po svoje, torej nikak po domače.

Kot so že ugotovili koroški župani; Župani v en glas: Vlada mora držati obljube, primanjkuje mehanizacije in navodil https://n1info.si/video/n1-video/zupani...

Popoln kaos in zmeda, čudne odločitve. Ni čudno, Mesec je namesto revežem znižal zdravstveno zavarovanje le-tega zvišal, ultra bogatim zvišal. Kot Superhik iz Alan Forda

Na takšen način, ko sploh ne vedo, kaj delajo, bo težko. Črpanje denarja iz EU-ja je na mrtvi točki. Z Koprivcem in Trčkom to niti ni čudno. Še Leydnova je obljubila, da nam bodo pri izpolnjevanju formularjev pomagali. Ker vedo, da bi naši ultra-levičarji izpolnili formularje tako, da bi verjetno Slovenija Nemčiji morala še nakazati par milijonov, namesto da bi dobili denar iz kohezijskih skladov. Podobno, kot so si Mesec in njegovi zamislili ukinitev zdravstvenega zavarovanja, reveži plačajo več, bogati manj.8-O

PovemVfaco ::

arnecan1 je izjavil:


Gospodarska rast je slaba.


Kako veš, če jo pa računajo na uradu, kjer je direktorja postavil gargamel in so menda že enkrat narobe zračunali in par procentov komot mim usekajo? Men se zdi, da malo na zalogo jamraš.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PovemVfaco je izjavil:



Direktorja SURS je gargamel 2020 zamenjal predčasno, prvič v zgodovini Slovenije. Pernati ga ni zamenjal, še vedno (od 2020) se ukvarja z računanjem BDP. Če človek ni totalno tele, bo znal iz tega izluščit, čigav "žalostni ritual" je ta menjava dejansko, in pri kom je problem za napačno izračunavanje BDP, če je napačno. Klovn je tisti, ki tega ni sposoben, potem pa avtistično pribije še dolga jamraška čreva, zraven pa še misli, da bo to kdo (razen podobnih klovnov) resno jemal.

Seveda si prikladno preskočil vse fakte trenutne vlade. Jaz pa pravim, da niso direktorja zamenjali zato, ker se je prodal Golobu in priredil gospodarske podatke, da je vlada izgledala bolje. Navsezadnje je le Janšev človek. Pokvarjeni izdajalec. :D

@arnecan1 zelo lepo napisano, se povsem strinjam. Sedaj pa samo počakaj, da te ožigosajo za SDS-ovca in fašista.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

PovemVfaco je izjavil:

arnecan1 je izjavil:


Gospodarska rast je slaba.


Kako veš, če jo pa računajo na uradu, kjer je direktorja postavil gargamel in so menda že enkrat narobe zračunali in par procentov komot mim usekajo? Men se zdi, da malo na zalogo jamraš.

Kaj zdaj, a bo neiteligenten iskal podatke za inteligentnega? Umar poslabšal letošnjo napoved: rast BDP letos 1,6-odstotna https://www.finance.si/umar-poslabsal-l...

Pa kot sem napisal, recesija je pričakovana, nepričakovna je slab odziv.

Pa če sedi na SURS osel to ne spremeni dejstva. Še celo UMAR je to ugotovil.

111111111111 ::

PovemVfaco je izjavil:


Vem da ti primanjkuje inteligence, zato ne pričakujem, da boš vedel, zakaj gargamel menjava ljudi, če nisi niti sposoben ugotovit, kje fališ pri pisanju. Da je menjava običaj, je totalni mimosun. Gargamel je edini, ki je pri SURS izvedel ta "žalostni ritual", pernati ga ni.

Žaljenje brez nekih argumentov. To da si idiot ti lahko povem, ker imam argumente. Tvoje izjave na tem forumu.

PovemVfaco je izjavil:



Kako veš, če jo pa računajo na uradu, kjer je direktorja postavil gargamel in so menda že enkrat narobe zračunali in par procentov komot mim usekajo? Men se zdi, da malo na zalogo jamraš.

Ti pa očitno še vedno risanke gledaš. Pojdi raje spat, pa jutri nazaj delat v Golobovo pisarno in bodi cel dan rjav okoli ust, v soboto pa delat, da bo imel Golob za hrano nutrij. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Wrop ::

Drugo leto lahko cena elekrike skoči tudi za 60 %.

Tisti, ki še ne plešejo, se bodo morali hitro naučiti.

Obnovljivi viri energije (OVE) so omenjeni 71-krat. Plin je omenjen 23-krat. Premog in premogovništvo sta omenjena 8-krat. Fosilna goriva oz. njihovo zmanjšanje je omenjeno 3-krat. Jedrska energija ni omenjena niti enkrat.

Našli smo 4 omembe nizkoogljičnih virov, ki so obravnavani drugače kot obnovljivi viri. V to skupino verjetno lahko uvrščamo jedrsko energijo, čeprav nikjer ni zares opredeljeno, kateri viri energije so vključeni v kakšni skupini. Ravno ta ločenost obnovljivih virov od drugih nizkoogljičnih virov kaže na nesmiselno energetsko politiko.


Vir: Jedrska.si

Sončni kralj, energetski strateg, čudežni deček slovenskega energetskega sistema, ustanovitelj in preprodajalec elektrike si že mane roke. Pri tem mu pomagajo največji strokovnjaki na tem prodručju, med drugimi zagovornica balkonskih sončnih panelov Tina Seršen. Skupaj nas dodo pripeljali v svetlo prihodnost. Svetlo garantirajo vsaj za takrat, ko bo sijalo sonce.

Zakon je komentiral predsednik Evropskega jedrskega združenja dr. Leon Cizelj.


Kaj pa on ve. Tina Seršen ve. Potrebna bo depolitizacija evropskega jedrskega združenja. Kar Tina naj ga prevzame. :))

stara mama ::

Energetska poguba skratka...
Vsaj nekje bomo ((p)o)stali prvi. V ceni elektrike!
Juhej :)

FireSnake ::

lynxslo5 je izjavil:

A je Golob res izjavil, da je z veganstvom pozdravil astmo?

Po moje bo on tudi naš BDP dvignil tako, da nas bo vse spreobrnil v vegane.


Drži!
vir.

To je tudi Jajo kriv?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

arnecan1 ::

S prometno varnostjo se v Sloveniji ukvarja več različnih institucij, ki morajo delovati usklajeno in samo tako bodo lahko rezultati še boljši, poudarjajo v policiji, kjer so reorganizirali prometno policijo. Uvedli so skupine za nadzor prometa na avtocestah in hitrih cestah, na ravni Generalne policijske uprave pa so z namenom usmerjanja in nadziranja dela policijskih enot ustanovili oddelek za avtoceste in hitre ceste.

Vir: https://www.delo.si/novice/slovenija/ob...

Ali sem jaz resnično neinteligenten, ampak zakaj je Holob oz. vlada lansko leto razmontirala sveže ustanovljeno avtocestno policijo, po par mesecih pa na novo z novimi stroški vzpostavijo "Oddelek za avtoceste in hitre ceste"?

Ali ne bi bilo bolje, da bi pač zamenjali par šefov, spremenili en predpis in furali dalje s tisto ustanovljeno službo, kakor pa jo ukiniti in sedaj iz temeljev nekaj vzpostavljati nazaj?

FireSnake ::

FireSnake je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

A je Golob res izjavil, da je z veganstvom pozdravil astmo?

Po moje bo on tudi naš BDP dvignil tako, da nas bo vse spreobrnil v vegane.


Drži!
vir.

To je tudi Jajo kriv?


Kasneje se izkaže, da so pa vprašanja glede tega nedopustna.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

lynxslo5 ::

Wrop je izjavil:

Drugo leto lahko cena elekrike skoči tudi za 60 %.

Tisti, ki še ne plešejo, se bodo morali hitro naučiti.


Jaz napovedujem, da se bo naslednje leto elektrika podražila 40-50%, potem nam bodo pa režimski mediji kot je POP TV prali možgane kakšni geniji so Golob in njegova vlada, saj brez njih bi se pa elektrika podražila za 60%.

Drugače pa jasno, da Golob noče nove nuklearke in energetske samooskrbe Slovenije. Njemu je v interesu, da smo popolnoma odvisni od mešetarjev z elektriko kot je GENi, kamor se bo Golob vrnil potem kot bo sprivatiziral to firmo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

Wrop ::

arnecan1 je izjavil:

S prometno varnostjo se v Sloveniji ukvarja več različnih institucij, ki morajo delovati usklajeno in samo tako bodo lahko rezultati še boljši, poudarjajo v policiji, kjer so reorganizirali prometno policijo. Uvedli so skupine za nadzor prometa na avtocestah in hitrih cestah, na ravni Generalne policijske uprave pa so z namenom usmerjanja in nadziranja dela policijskih enot ustanovili oddelek za avtoceste in hitre ceste.

Vir: https://www.delo.si/novice/slovenija/ob...

Ali sem jaz resnično neinteligenten, ampak zakaj je Holob oz. vlada lansko leto razmontirala sveže ustanovljeno avtocestno policijo, po par mesecih pa na novo z novimi stroški vzpostavijo "Oddelek za avtoceste in hitre ceste"?

Ali ne bi bilo bolje, da bi pač zamenjali par šefov, spremenili en predpis in furali dalje s tisto ustanovljeno službo, kakor pa jo ukiniti in sedaj iz temeljev nekaj vzpostavljati nazaj?



Čakaj malo. Sedaj ti bo nekdo povedal v faco, da je naredil vse po planu -> Vse kar so prejšnji naredili bodo podrli. Nato, pa bodo zgradili na novo, če bo potrebno. Od avtocestne policije, RTV, pa do kapitalizma.

Depolitiziran RTV že na veliko oglašuje:
Socializirati je treba lastništvo produkcijskih sredstev, kmetijskih zemljišč, tovarn in druge infrastrukture. Na drugi strani je treba odpraviti motiv profita kot načina organizacije proizvodnje...

svecka ::

točno tako, obi bi radi mešetarili z elektriko in nam jo drago prodajali 2x. v tujini pa je cena sedaj primerljiva. O kakšnih podražitva govorijo, to so spet eni fantomski davki in mešetarjenja, ko pa imajo v EU cene na podobni ranvi kot mi.

https://euenergy.live/?date=2023-09-15

60% dvig je fiktiven!

fur80 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dacijo mam sam. Deli pocen, pa gre povsod. Sosed pa kupil novga bmwja da se sminkera pa ze problemi. Delam po jurja kilomtrov na mesc in se mi hebe za pleh. Taksisti majo z dacijam tud do 500 km brez problemov.

fur80 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Bolgarija ni Romunija. Cene so so od 100 posto (avtodeli) do 30-40% nizje -https://www.emag.ro/
Drazje je pa mleko.
Bolgari so pa res kar zaostali sam ti itak ne vidis razlike me Moldavijo, Ukrajino, Romunijo, Poljsko...da o Ceski ne govorim. Zaplankanec kot si sam more ostat doma.
Slovenija je tolk fakino boring pa se draga. Jebeni radarji pa polcajci na vsak metr. Pejd v Salino Turdo enkrat tista postojnska jama se skrije


Romunije res ne poznam, razen od ženski, ki jih je polno v nightclubih po Evropi. ;)


Eh ce mislis da so pa slovenke sam doma pa pridno kuhajo se motis. Razen albank pa turkinj so tudi one na ibizi kao influencerke pa onlyfans modeli. Sam ti tega ne ves. Slovenija spada v en isti kotel kot Bolgarija. Pescica svinjsko bogatih ostalo revscina.


Sem se spomnil na tebe, ker nam prodajaš Romunijo kot vzor proti Sloveniji :)
The number of prostitutes in Germany has skyrocketed
Last year, there were 5,200 sex workers with German citizenship, or 18 percent of the total number. The most common foreign nationals among them are Romanians, who make up 35 percent, followed by Bulgarians - 11 percent - and Spaniards - 6 percent.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/jak...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

aviator ::

Mato989 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Dokler predstavljajo upokojenci in javni sektor večino prebivalstva, ki lahko voli, tolik časa bomo nazadovali. Ker te bodo vedno volili stranke, ki ga bodo vzeli "bogatim", ampak dejansko srednjemu sloju, in ga dali njim.



Jaz sem ze davno rekel da upokojenci ne bi smeli met volilne pravice ker so kot oni do 18 let vzdrzevani clani druzbe


Ma zakaj jemati, jst bi jo dal tudi 5 letnim otrokom. Na vseh volilnih plakati bodo strici z lizikami, tako kot danes vsi obljubljajo phenzijo.

Srebrna demokracija pač.

feryz ::

lynxslo5 je izjavil:

Jaz napovedujem, da se bo naslednje leto elektrika podražila 40-50%, potem nam bodo pa režimski mediji kot je POP TV prali možgane kakšni geniji so Golob in njegova vlada, saj brez njih bi se pa elektrika podražila za 60%.

Drugače pa jasno, da Golob noče nove nuklearke in energetske samooskrbe Slovenije. Njemu je v interesu, da smo popolnoma odvisni od mešetarjev z elektriko kot je GENi, kamor se bo Golob vrnil potem kot bo sprivatiziral to firmo.
Zraven pa plešeš, verjetno.
Niti enega razloga ni, da bi se elektrika podražila. Razen javnosektorskih plač in več sredstev za prikoritniške kraje.
Ampak folk se je kar vdal v to, da se bo in bo srečen, če se bo podražila za 61 procentov namesto za, napovedanih, 62 procentov.
Jebeni hlapci.

111111111111 ::

Hja, ko sem vam povedal pa da imamo pred Golobom najboljšo vlado do sedaj ste se pa smejali. Janša je bil na oblasti v primežu in je moral iskati kompromise in ni mogel krasti niti nič delati po svoje. Golob ima večino, pa serje po celi Sloveniji, levičarji pa še usta odpirate.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

aviator ::

LeQuack je izjavil:

Dokler predstavljajo upokojenci in javni sektor večino prebivalstva, ki lahko voli, tolik časa bomo nazadovali. Ker te bodo vedno volili stranke, ki ga bodo vzeli "bogatim", ampak dejansko srednjemu sloju, in ga dali njim.


Penzion socializem bi človek rekel. 630k v penziji, 200k v JS, 60k brezposelnih.

Pa še mladi dohtarji in kirurgi katerih šolanje je 5 milijonov po glavi xd

Velki ::

Vedno bolj opazim da se vsaj delavci počasi prebujajo, samo kaj ti pomaga ker jih ima večina spomin zlate ribice. Edina rešitev bi bila da JJ crkne in zaradi splošno poslabšanega ekonomskega standarda delavskega razreda pride na oblast končno pravi desničar (no vsaj če po sreči globalistomcommies takrat ne uspe prepričati JJ fanatikov da je njihov nastavljen nadomestek obritoglavca tudi "desničar").

PovemVfaco ::

arnecan1 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

arnecan1 je izjavil:


Gospodarska rast je slaba.


Kako veš, če jo pa računajo na uradu, kjer je direktorja postavil gargamel in so menda že enkrat narobe zračunali in par procentov komot mim usekajo? Men se zdi, da malo na zalogo jamraš.

Kaj zdaj, a bo neiteligenten iskal podatke za inteligentnega? Umar poslabšal letošnjo napoved: rast BDP letos 1,6-odstotna https://www.finance.si/umar-poslabsal-l...

Pa kot sem napisal, recesija je pričakovana, nepričakovna je slab odziv.

Pa če sedi na SURS osel to ne spremeni dejstva. Še celo UMAR je to ugotovil.


Jao, pa ti klovn ločiš napoved od dejanske gospodarske rasti? Jamraš, pa sploh ne veš, nad čim jamraš.

111111111111 je izjavil:

Hja, ko sem vam povedal pa da imamo pred Golobom najboljšo vlado do sedaj ste se pa smejali.


Jaz se bom še malo, hahahahahaha.

Zgodovina sprememb…

PovemVfaco ::

FireSnake je izjavil:


Kasneje se izkaže, da so pa vprašanja glede tega nedopustna.


Pravilno, ker je zguba cajta. Zgoraj SDS rjavi nosek jamra, da se pernati ukvarja z veganstvom, medtem bi se pa cela SDS sekta še rada ukvarjala z veganstvom, pa še pernatega pripravila do tega, da bi se še v parlamentu ukvarjal z veganstvom. Zgleda nekih pretirano resnih problemov ni, pa bi klovni kurili cajt s tem.

FireSnake ::

Golobja hunta drugega kot škode ne dela.
Tako, da je debata o tem in to, da se pernatemu nastavi ogledalo lahko samo dobra stvar.
Naj raja spregleda kakšnega pajaca si je izvolila.

Kaj je tukaj slabega?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

111111111111 ::

PovemVfaco je izjavil:

Pravilno, ker je zguba cajta. Zgoraj SDS rjavi nosek jamra, da se pernati ukvarja z veganstvom, medtem bi se pa cela SDS sekta še rada ukvarjala z veganstvom, pa še pernatega pripravila do tega, da bi se še v parlamentu ukvarjal z veganstvom. Zgleda nekih pretirano resnih problemov ni, pa bi klovni kurili cajt s tem.

Za fašizem se boš moral preseliti v kakšno drugo državo. Zaenkrat je tukaj demokracija in PV ni nedotakljiv, ampak mora svoje neumnosti zagovarjati.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Mr.B ::

Velki je izjavil:

Vedno bolj opazim da se vsaj delavci počasi prebujajo, samo kaj ti pomaga ker jih ima večina spomin zlate ribice. Edina rešitev bi bila da JJ crkne in zaradi splošno poslabšanega ekonomskega standarda delavskega razreda pride na oblast končno pravi desničar (no vsaj če po sreči globalistomcommies takrat ne uspe prepričati JJ fanatikov da je njihov nastavljen nadomestek obritoglavca tudi "desničar").

Sej bo, iscete pravega desnicarja, najprej doma na levi spucajte, da ne bo vsako leto bolj levi obrax.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

aviator ::

Ma o kakšni desnici bluzite, ko pa so tudi ostareli desničarji prepričani, da država more dati. Seveda njim, če ne daje "levakarjem", ki so spet podobni starci le,da romajo na druge cerkvice. Moja babica z ne vem od kje izračunano penzijo brez delovne dobe se ne pritožuje, ko država da, ko je dohtar zastonj ipd. Ve ,da je blo včasih lustn, in da danes ni, da smo ta mlad požrešni recimo, ko delamo izmensko ob nedeljah, na Gospodov dan ipd.

Da bi imeli eno normalno državo, bi morali prepovedati zadolževanje. Tolk kot pobereš, tolk lahko potrosis.

Samo potem boomerkacija propade, in vsi "nevladniki" skupaj z njo.

arnecan1 ::

Hja, vsi vemo, kam pes taco moli. Tudi Lenarčič: Lenarčič ob obisku prizadetih območij opomnil na kratke roke za pridobitev evropske pomoči
https://www.rtvslo.si/lokalne-novice/po...

Tudi župani: Koroški župani razočarani: Mogoče smo pričakovali preveč
https://siol.net/novice/slovenija/koros...

Tudi Von der Leyenova: Tudi sama je opozorila na zelo kratke roke za pripravo dokumentacije oziroma vlog, ki bodo podlaga za pridobitev evropskih sredstev. https://www.rtvslo.si/lokalne-novice/po...

Tudi Han:Svarila pred prevelikimi pričakovanji po polavah


Holob je namreč obljubljal nebesa pri obnovi. No, on že je v nebesih in to z z mlado priležnico-nutrijo in ozdravljen astme z veganstvom.

FireSnake ::

Jaz bom takole rekel: nastopaštvo z majico in jakno civilne zaščite nič ne prinese.
En kup samopromocije in besedičenja goloba.

Reflektorji so ugasnili in zdaj se vidi rezultat: golob je menil, da bodo evropske milijarde kar priletele. Nakar malo v žep drobtinice pa ljudem.
Že sama njegova ocena škode je vsaj 2 milijardi mimo.

Na žalost prizadetih ljudi se je pa zopet izkazalo, da je tip ... preprosto nesposoben blefer. Zaključki županov to potrjujejo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PovemVfaco ::

111111111111 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Pravilno, ker je zguba cajta. Zgoraj SDS rjavi nosek jamra, da se pernati ukvarja z veganstvom, medtem bi se pa cela SDS sekta še rada ukvarjala z veganstvom, pa še pernatega pripravila do tega, da bi se še v parlamentu ukvarjal z veganstvom. Zgleda nekih pretirano resnih problemov ni, pa bi klovni kurili cajt s tem.

Za fašizem se boš moral preseliti v kakšno drugo državo. Zaenkrat je tukaj demokracija in PV ni nedotakljiv, ampak mora svoje neumnosti zagovarjati.


Seveda je nedotakljiv, za take bedarije največjih klovnov je praktično vsak nedotakljiv. Ti se moraš preselit, jokica, če ti ne odgovarja tak "golobji fašizem", kjer pač PV ne odgovarja na vsako bedarijo, če noče. Menda boš pa ja pred takim strašnim "fašizmom" pobegnil ti, jamrač posrani, ki trpiš in boš še 3 leta, ne pa jaz, ki ne jamram pol toliko. Peak shizofrenija ti seka ven.

To je na ravni tega, da bi npr. fantka toninčka kdo v parlamentu vprašal, zakaj verjame v izraelske puščavske vile pa škrate in zakaj to promovira včasih. To je osebno prepričanje na ravni golobovega veganstva in ne sodi v parlament, zguba cajta.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Seveda pozabljaš (uh, kako prikladno zate), da je tip to rekel na uradnem dogodku. Kaj on klobasa v prostem času je nepomembno.
Ostali pač nismo tamo plitki, da bi mu takoj nasedli.
Če mu ti nasedeš ni nič narobe. Narobe pa je, da skušaš to prikazati kot, da je to nekaj normalnega. Ker ni! In vso tvoje sprenevedanje in laganje tega ne more spremeniti.

To, da se spravljaš na osebni nivo pa samo kaže, da nimaš argumentov.

Dejstvo, ki ostaja: golob na uradnih dogodkih klobasa o stvareh, ki znajo biti škodljivi za ljudi, ki bi mu nasedli. Stroka to potrjuje.
Če bi trdil, da je zemlja ravna bi bilo hudo, a neškodljivo. A on blodi na način, da je škodljiv.

Edit: registriran 2023. Nisem porajtal, da odgovarjam trolu.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

111111111111 ::

PovemVfaco je izjavil:

Seveda je nedotakljiv, za take bedarije največjih klovnov je praktično vsak nedotakljiv. Ti se moraš preselit, jokica, če ti ne odgovarja tak "golobji fašizem", kjer pač PV ne odgovarja na vsako bedarijo, če noče. Menda boš pa ja pred takim strašnim "fašizmom" pobegnil ti, jamrač posrani, ki trpiš in boš še 3 leta, ne pa jaz, ki ne jamram pol toliko. Peak shizofrenija ti seka ven.

To je na ravni tega, da bi npr. fantka toninčka kdo v parlamentu vprašal, zakaj verjame v izraelske puščavske vile pa škrate in zakaj to promovira včasih. To je osebno prepričanje na ravni golobovega veganstva in ne sodi v parlament, zguba cajta.

Jaz bom šel lepo na volitve in volil za tistega, ki bo proti golobnjaku. To da nimaš argumentov, pa ni nič novega.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PovemVfaco ::

FireSnake je izjavil:

Seveda pozabljaš (uh, kako prikladno zate), da je tip to rekel na uradnem dogodku. Kaj on klobasa v prostem času je nepomembno.
Ostali pač nismo tamo plitki, da bi mu takoj nasedli.
Če mu ti nasedeš ni nič narobe. Narobe pa je, da skušaš to prikazati kot, da je to nekaj normalnega. Ker ni! In vso tvoje sprenevedanje in laganje tega ne more spremeniti.


Ne samo, da je nepomembno kaj naklada v prostem času, tudi 3/4 stvari, ki jih javno naklada, je nepomembnih. In če bi bil pismen, kar ti nisi, bi znal ločit neko nepomembno osebno mnenje od dejanskih politik, pač podobno kot pri tistih, ki javno nakladajo o neki izraelski puščavski mitologiji, tisto normalnega človeka tud ne briga ravno.

Nasedaš mu pa ti, tk ko 3/4 glupe rumene sekte, ka na najbolj glupe kosti grabite, medtem ko pomembne stvari grejo mimo. Kaka opozicija, bong pomagaj, ni čudno, da pernati lhk dela kar če. Še njegova prsata kameradka (UKZ mislim) vas poskuša ponesreči usmerit na bolj relevantne zadeve, pa še vseeno ne gre. Zato bo pa lepo končal mandat, ovi 11111111111 jamrač se bo pa še 3 leta drl fašizem za iste nepomembne gluparije, tako kot večina rumene sekte, pol bo pa šel na volitve, verjetno spet luzerja volit, ker bo pač redkokdo izven sekte resno vzel tako histerijo, rezultat bo pa ustrezen.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

No, PovemPrekoTipkovnice v vsem svojem sijaju.
En kup nabijanj, poskus diskreditacije in labeliranja. Vse z namenom, da bi opral nekoga.

Fant, ne gre to tako, veš ;) In ves tvoj "trud" te je pripeljal smao do enega cilja: da si posmeh foruma in navaden trol.

V mojem pisanju je le ena napaka!
Narobe:
Kaj on klobasa v prostem času je nepomembno.

moralo pa bi biti:
Kaj on klobasa v prostem času NI nepomembno.


P.S. vse, kar si omenil glede pismenosti, pripadnosti, ... ni lepo, če druge sodiš po sebi, veš ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk ::

Jaz bom šel lepo na volitve in volil za tistega, ki bo proti golobnjaku.

LOL, počasi bo res čas za SDNG.

PovemVfaco ::

Pernati res ne rabi mene, da ga perem, če ga histeriki iz rumene sekte najboljš perete. Tolk šuma pa praznega jamranja ko vi ustvarjate, bi si vsak nasprotni politik lahko samo želel. V tej zadevi je res lepo vidno. Zakaj si nehal tisti svoj črevasti seznam dopolnjevat pa lepit vsakih 10 min? To bi se lepo podalo k retardiranim slikanicam arnecana. Al je postalo preveč očitno, da ste ovce na loop mode?

PovemVfaco ::

Utk je izjavil:

Jaz bom šel lepo na volitve in volil za tistega, ki bo proti golobnjaku.

LOL, počasi bo res čas za SDNG.


A počasi? Vse tolo jamranje eno leto še ni bilo SDNG oz. bolj natančno SDJJ? To šele pride, OK.

A. Smith ::

PovemVfaco je izjavil:

Pernati res ne rabi mene, da ga perem, če ga histeriki iz rumene sekte najboljš perete.
Ampak iz anti-rumene sekte pa tudi ne morete, da ne bi tega komentirali, a?

PovemVfaco je izjavil:

To bi se lepo podalo k retardiranim slikanicam arnecana. Al je postalo preveč očitno, da ste ovce na loop mode?
Ja ovrzi naštete argumente, jih pa ne bo več smisla ponavljati. Aja, ne moreš! Znaš samo stokat ko stara baba?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

PovemVfaco ::

A. Smith je izjavil:

]Ampak iz anti-rumene sekte pa tudi ne morete, da ne bi tega komentirali, a?


Zakaj pa naj ne bi komentiral SDS kurnika, če mi je to hobi? Čista histerija zavlada med ovcami, ko jih kdo od zun mal pokomentira.

A. Smith je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

To bi se lepo podalo k retardiranim slikanicam arnecana. Al je postalo preveč očitno, da ste ovce na loop mode?
Ja ovrzi naštete argumente, jih pa ne bo več smisla ponavljati. Aja, ne moreš! Znaš samo stokat ko stara baba?


Jaz ravno sprašujem, zakaj jih ne ponavlja več, mogoče se manj cmeri, pa mal bolj beri. Razočaran sm nad vztrajnostjo, gargamel verjetn tud joka v kotu, premalo ste predani.
««
8 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je desnica spoznala kako Jansa unicuje drzavo? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36434356 (23923) jest10

Več podobnih tem