» »

Mobilni internet na Hrvaskem

Mobilni internet na Hrvaskem

Ashrack ::

Zivjo

Na Hrvaskem bom cca 5 mesecev kampiral v Porecu.
Verjetno se mi najbolj splaca kupiti Hrvasko SIM kartica za 5 mesecev za internetni prenos.

Kaj priporocate?
....
  • spremenilo: Ashrack ()

Daniel ::

kixs ::

Prakticno vsak kamp ima WiFi.

V-i-p ::

kixs je izjavil:

Prakticno vsak kamp ima WiFi.

Ki je praktično v qrcu ;].
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Magic1 ::

Moje izkušnje so take, da je res bilo zanič v preteklosti. Zadnja leta so se kampi močno podražal, vendar načeloma tudi ponujajo več. Tudi s wifijem nisem imel težav zadnjih par sezon. Itak pa mi zadustije tudi 10Gb tujine.
Magic

brizgo ::

Lahko si naročiš to hrvaško kartico 120 GB za 3 mesece https://www.a1.hr/privatni/mobiteli/a1-...

Zgodovina sprememb…

• spremenil: brizgo ()

Karen ::

Jaz imam Iskon na vikendu v Huaweiu B535-333, sicer je paket, ampak ga lahko kadarkoli odpoveš - ni vezave (jaz ga ne ker ga imam vseskozi), z a5 mesecev je mogoče zanimivo. 9,90 je na mesec, pa 80GB mesečno, če rabiš več je pa mislim da 6,90, ampak nikoli nisem skuril več.

Karen ::

p.s: poleti v špici (se pravi julij-avgust - to je zvečer od ene 19ih do 23ih) gre sicer kar počasi, ampak tudi slo gostovanje se takrat ustavi (A1, hot, bob...). Skratka mobilna omrežja so takrat zasičena pri vseh operaterjih.

Scorpy84 ::

Hrvaski telekom na bone imas neomejen net. Lani so imeli sicer en teden 7€, zdaj so podrazili na 10€. Ostale pakete podrazili za 50 centov. Tako da se splaca 3 dni neomejen nez za 3,5€.
Pa se letos imajo neke probleme pri obracunu, kdaj ti paket potece. Sedaj sem ze 10i dan, pa sem samo 1x doplacal... :)
Pa tudi bazne postaje so postimali, sploh 5g, dosegam 2-3x visje hitrosti kot lani in tudi lovi boljse. Posledicno lte dela dalec boljse, neo lite na dveh napravah v teh dveh mesecih niti enkrat ni zatrokiral.

silak ::

Se strinjam, ravno probavam Hrvatski Telekom, opcija za 3,5 eur za tri dni, oziroma za teden je zdaj akcija za 5 eur, zadeva na 5G leti od 30 do 600 Mbps.
Cena sim kartice je 2,5 eur in tudi toliko je ze na kartici.

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39588482 (7950) Jerry000
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15442032 (18378) VrtniPalcek
»

WI FI v camp prikolici

Oddelek: Omrežja in internet
464646 (2971) Daliborg
»

Kateri instant internet na Hrvaškem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7125290 (16935) klemenSLO

Več podobnih tem