» »

EU volitve 2024

EU volitve 2024

««
11 / 26
»»

MojsterX ::

gozdar1 je izjavil:

Težava je da nekateri skačete na prvo žogo, samo da so omenjeni migranti, "tradicjonalne " vrednote,..in to določeni igralci s pridom izkoriščajo, da vas šofirajo v določeno smer.


To ni prvi incident, ampak ti si še ena slepa kura, ki ne vidi širše slike, da ni v EU NOBENEGA integracijskega načrta, zato pa se bo v roku nekaj let zgodilo na celotni EU to kar se je zgodilo Švedski. Pa komot lahko se pogleda fail integracija pri romih iz dolenjske. Samo ti živiš v svojem slepem svetu in četudi bi ti atomska padla na glavo, bi še zmeraj trdil da ni vojne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MojsterX ()

kamiKaZaA ::

FireSnake je izjavil:

Po dveh letih vladavine je država na psu bolj, kot je bila kadar koli prej.
Upam, da je ljudstvo to tudi že spregledalo in bo rezultat volitev temu primeren.

Jaz imam nek občutek (lahko da me vara), da bo Resnica največje presenečenje teh EU volitev. Mediji jim ne dajejo možnosti, da pridejo v EU parlament, a z vsakim katerim se pogovarjam pravi da bo šel volit (eni celo prvič) in da imajo vseh teh sedanjih obrazov poln kufer, da Janše več videt ne morejo in da jim ne ostane drugega kot da volijo Resnico.

No, bomo videli kaj bo v nedeljo in kolko joka bo v golobnjaku, SD in Levici, če bodo dobili samo po 1 sedež ali pa še to ne. Pa za Janšo je sedaj garant, da bo imel večino od 9 sedežev v EU parlamentu (5 sedežev) ostale 4 pa si bodo ostali razdelili. Moje mnenje.

feryz ::

Sem pregledal listo kandidatov.
Eni in isti lopovi in lažnivci, zato bom na list napisal "Jebite se".
Tista evtanazija me niti malo ne gane. Naj se pobijajo ali ne, njihova stvar, zato je napis na anketnem listu enak gornjemu.
Preferenčni glas me gane še 100x manj. En lopov je enak drugemu lopovu, zato je popolnoma vseeno, kateri je. Zato je napis na anketnem listu enak gornjemu.
Edino mulcem bom šel dat svoj glas. Ker je še edino v tej državi, kar ti ostane, da vsake kvatre enega pokadiš.

atubbuta ::

feryz je izjavil:


Edino mulcem bom šel dat svoj glas. Ker je še edino v tej državi, kar ti ostane, da vsake kvatre enega pokadiš.


In zasmradiš sosedu flat, ki v želji po svežem zraku odpre okno, ... No way!
:)

gozdar1 ::

primoz4p je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Seveda šumar1. Tisto dekle na avtobusu prejšnji teden se je verjetno samopoškodovalo.

Krivi so Rusi, pa skrajni desničarji, pa kuščarji.... samo mohamedanarji ne.


Pač nasedate proagandi, ker vam nekdo trobi kar želiste slišat ve se zakaj.
Sem ti dal primeri, kjer dotični raćun širi izmišljotine.

Ker smo že pri rusih in proagandi.
Zanimiv pogled Jeffrey-a Sachs-a na vojno v Ukrajini pa še kaj.

Jeffrey Sachs: The Untold History of the Cold War, CIA Coups Around the World, and COVID’s Origin


Že to, da je zraven carlson bi tim moralo vzbudi vsaj kak dvom.
Sicer pa je sachs znan po pro kitajskih stališčih.

Jeffrey Sachs @ Wikipedia

Sachs is a "long-time advocate of dismantling American hegemony and embracing the rise of China."[55] He believes the term "genocide" is mistaken in relation to the repression of the Uyghurs in China.[26] He has argued for closer relations between the US and China and warned of the danger of tensions between them.[56][57]

In July 2022, Sachs said he was "pretty convinced," though "not sure" that COVID-19 came out of "US lab biotechnology," which is considered by the European Union to be COVID-19 disinformation by China. While Sachs has leanings toward the possibility of a virus leak from a "U.S.-backed laboratory research program," he has stated that "A natural spillover is also possible, of course. Both hypotheses are viable at this stage."

pangro ::

Sachs pa Carlson za resni.co idealen duo,bistvo je da levica in resnica ostaneta brez sedeža ravno tako na naslednjih parlamentarnih volitvah. Ne rabmo raznih skrajnih pogledov tipa mi smo za mir v ukrajini pa za suvereno slovenijo. Sanjači prve klase.

fikus_ ::

Sachs je bolj brihten od večine tukaj na ST.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

FireSnake ::

kamiKaZaA je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Po dveh letih vladavine je država na psu bolj, kot je bila kadar koli prej.
Upam, da je ljudstvo to tudi že spregledalo in bo rezultat volitev temu primeren.

Jaz imam nek občutek (lahko da me vara), da bo Resnica največje presenečenje teh EU volitev. Mediji jim ne dajejo možnosti, da pridejo v EU parlament, a z vsakim katerim se pogovarjam pravi da bo šel volit (eni celo prvič) in da imajo vseh teh sedanjih obrazov poln kufer, da Janše več videt ne morejo in da jim ne ostane drugega kot da volijo Resnico.

No, bomo videli kaj bo v nedeljo in kolko joka bo v golobnjaku, SD in Levici, če bodo dobili samo po 1 sedež ali pa še to ne. Pa za Janšo je sedaj garant, da bo imel večino od 9 sedežev v EU parlamentu (5 sedežev) ostale 4 pa si bodo ostali razdelili. Moje mnenje.


Samo, da jih golobnjak dobi po prstih. Čim bolj, tem bolje!
Na način kako nas je vodil (zafural) bi koza na vrh planine naredila bolje od tega pajaca.
Je pa žalostno, da smo prišli tako daleč, da ljudje raje od trenutne vlade volijo kriminalca, ki je zapufan 600 jurjev. Za zamisliti se glede tega našega vrhunskega meneđerja.

feryz je izjavil:

Sem pregledal listo kandidatov.
Eni in isti lopovi in lažnivci, zato bom na list napisal "Jebite se".
Tista evtanazija me niti malo ne gane. Naj se pobijajo ali ne, njihova stvar, zato je napis na anketnem listu enak gornjemu.
Preferenčni glas me gane še 100x manj. En lopov je enak drugemu lopovu, zato je popolnoma vseeno, kateri je. Zato je napis na anketnem listu enak gornjemu.
Edino mulcem bom šel dat svoj glas. Ker je še edino v tej državi, kar ti ostane, da vsake kvatre enega pokadiš.


:))
Če tako misliš, spoštujemo!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

FireSnake je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Od zadnjega pisanja je minil šele en mesec.
Klovn golob pa je nanizal en kup neumnosti, zavajanj in destrukcije (več o tem kasneje).


Čas je za ta kasneje:

Podgane zapuščajo ladjo. Vir govori o ognoranci in o ljudeh kot potrošni robi:
klik

Potrjeno, da bo blefer golob preiskoval sam sebe:
klik

Delo pravi, da se blefer golob kiti z nečim, kar ne obstaja':
klik

Mesec lažnivi pajac:
klik

Makedončeta bluzi o računalnikih. Ampak, mi bomo 1. junija (malo se spomnimo, kaj je govorila februarja skupaj z golobom - povezave na zgornji povezavi)!
klik

Blefer golob meni, če ljudje nočejo delati za denar, bodo pa zastonj! Tako, po komunistično:
klik

Dela se samo do 12.00, potem pa vsi obvezno (to namreč tudi delovna obveznost) !!! na piknik, ki je hkrati predvolilni miting Svobode, Alenke Bratušek in Maša Kociper.
klik


Koalicija kršila poslovnik DZ-ja (ampak Pirnat namoči še opozicijo):
klik

Samo bedaki in konji:


glob blefira o sto milijonih letno, spet vse potegne iz riti (spomimo, da se je lagal, da ne bo več na slepo obljubljal):
klik

blefer bi rad ustrahoval (očitno mu malo voda v grlo teče):
klik
Nočemo, da nas v Evropi predstavljajo ljudje, ki širijo laži in strah, ampak tisti, ki verjamejo v demokracijo, vladavino prava in socialno državo

In to izjavi človek, ki se hoče znebiti Janšistov, ki je podpisal pogodbe in jih zavestno kršil, ki dopustuje ko Slovenci stavkajo.

Mljevac spet blefira o stanovanjih. Od kje denar pa nihče ne ve (prej se je skrivak kot kača noge pred volitvami pa gobcajo v prazno):
klik

Da gobca (tu se pa tudi neha), smo že navajeni. En citat:
R. Golob: "Z visoko volilno udeležbo na Evropskih volitvah lahko Slovenke in Slovenci pokažemo, da ne nasedamo desnim populizmom in da verjamemo v mir"

Depolitizirana RTV pred volitvami poskuša hunto prikazati v lepi luči (tole je popolno zavajanje javnosti! Spomnimo: na mobilnem telefonu je drobni/podnaslov tisk skrit):
https://postimg.cc/yJxTnMqZ

Samo bedaki in konji, nadaljevanje:
klik
Vsaka podobnost je zgolj naključna:




In še ena čisto sveža!

Tako se to dela po golobje (tudi grožnje):
klik
Video:
klik

Smrt mafijskemu golobizmu!

P.S. Sami so potrdili, da je tako govorjenje politični korektno (drugače tega ne bi uporabljal, ker se mi zdi grdo)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

lynxslo5 ::

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/ev...

SDS in Svoboda izenačena.

Janša je spet aktiviral levo volilno telo. Če Janša ne more gladko premagati Goloba, kljub temu, da je Golob nepopularen, potem se Janša res mora enkrat vprašati ali je čas za njegov odhod iz politike.
Če bi Anžeta Logarja postavil za nosilca liste, bi SDS dosegel prepričljivo zmago.

Jaz bom svoj glas dal Petru Gregorčiču. Upam, da pride v EU parlament.

c3p0 ::

Na spremembe javnega mnenja v zadnjem tednu je vplivalo več dejavnikov, med njimi dogajanje v zvezi s priznanjem Palestine ter več ljudem všečnih odločitev vlade, kot sta financiranje stanovanj in ureditev nujnega helikopterskega reševanja.


https://portal24.si/napet-boj-za-evrops...

Torej prazne obljube delujejo "v nulo".

Gregor P ::

Še vedno so.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

fikus_ ::

Pri vsakih volitvah je tako, da ima IJJ določeno podobno število volilcev, potem je pa od volilne udeležbe odvisno, kako se procentualno deli.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

arnecan1 ::

lynxslo5 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/ev...

SDS in Svoboda izenačena.

Janša je spet aktiviral levo volilno telo. Če Janša ne more gladko premagati Goloba, kljub temu, da je Golob nepopularen, potem se Janša res mora enkrat vprašati ali je čas za njegov odhod iz politike.
Če bi Anžeta Logarja postavil za nosilca liste, bi SDS dosegel prepričljivo zmago.

Jaz bom svoj glas dal Petru Gregorčiču. Upam, da pride v EU parlament.

Gregorčiča je škoda za EU, potebujemo takšne ljudi doma. Glas bom dal SLS, ampak preferenčni nekomu dugemu kakor Petru. :)

gozdar1 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Seveda šumar1. Tisto dekle na avtobusu prejšnji teden se je verjetno samopoškodovalo.

Krivi so Rusi, pa skrajni desničarji, pa kuščarji.... samo mohamedanarji ne.


Pač nasedate proagandi, ker vam nekdo trobi kar želiste slišat ve se zakaj.
Sem ti dal primeri, kjer dotični raćun širi izmišljotine.


Ja, zato pa cela Zahodna Evorpa naseda trolom in voli skrajneže, ker so naivni in se v resnici ne spreminja svet okoli njih ne gori.

Malo morgen, volijo zato, ker so mohamedanarji uničili nekoč cvetoča mesta in to izkušajo na svojih plečih.

Izgleda, da stari beli rasistični Londončani niso srečni, da njihov župan kleči na asfaltu sredi Londona in moli za šarijo.

Utk ::

Gregorčiča je škoda za EU, potebujemo takšne ljudi doma.

Ja, to je malo dvorezno. Če gre v EU, je po eni strani škoda, če ne bo izvoljen, bo obveljal kot luzer na volitvah. Kot Logar recimo.
Idealno bi bilo, da je sicer je izvoljen, tudi po preferenčnih, ampak da prepusti Bruselj nekomu drugemu.

pirate2024 ::

Zato ga pa pošiljajo v EU, da ne bo delal sranja doma in v stranki.

Pač luzerčki se morajo zavarovati, da jih kdo ne povozi...

bbbbbb2015 ::

c3p0 je izjavil:

Na spremembe javnega mnenja v zadnjem tednu je vplivalo več dejavnikov, med njimi dogajanje v zvezi s priznanjem Palestine ter več ljudem všečnih odločitev vlade, kot sta financiranje stanovanj in ureditev nujnega helikopterskega reševanja.


https://portal24.si/napet-boj-za-evrops...

Torej prazne obljube delujejo "v nulo".


To je verjetno želja tega portala. In tudi dvomim, da je vprašanje Palestine "všečno" komurkoli. Sicer pa... Volitve bodo kmalu.

kamiKaZaA ::

Po novem si rasist, če ne podpiraš ilegalnemigracije. In potem se čudite, da vedno več ljudi ne podpira levičarjev.

Boris Vasev: Da se razumemo, motiv za frazo “ničelna toleranca do ilegalnih migracij” je rasizem

pirate2024 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Po novem si rasist, če ne podpiraš ilegalnemigracije. In potem se čudite, da vedno več ljudi ne podpira levičarjev.

Boris Vasev: Da se razumemo, motiv za frazo “ničelna toleranca do ilegalnih migracij” je rasizem

Plus rasist, če ne podpiraš LGBT+ scene.

Poleg tega si že fašist, če si za tradicionalne družinske vrednoste...

https://www.facebook.com/roman.kuhar/po...

Ko ti potrjena pederčina trosi družinske zgodbice...

Zgodovina sprememb…

hendriks ::

lynxslo5 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/ev...

SDS in Svoboda izenačena.

Janša je spet aktiviral levo volilno telo. Če Janša ne more gladko premagati Goloba, kljub temu, da je Golob nepopularen, potem se Janša res mora enkrat vprašati ali je čas za njegov odhod iz politike.
Če bi Anžeta Logarja postavil za nosilca liste, bi SDS dosegel prepričljivo zmago.

Jaz bom svoj glas dal Petru Gregorčiču. Upam, da pride v EU parlament.


Kdo pri zdravi pameti bi volil Svobodo za EU? Razumem, da volijo ljudje SD npr. že zaradi neke tradicije ipd. Ampak da sedaj voliš Svobodo moraš pa biti ali totalni idiot ali totalni nevednež. Mislim, samo poslušajte na soočenjih kakšne klamfa Joveva.. To res ni za nikamor.

kamiKaZaA ::

kamiKaZaA je izjavil:

Po novem si rasist, če ne podpiraš ilegalnemigracije. In potem se čudite, da vedno več ljudi ne podpira levičarjev.

Boris Vasev: Da se razumemo, motiv za frazo “ničelna toleranca do ilegalnih migracij” je rasizem

Pozabil sem prilepiti vir tega citata:
https://x.com/borisvasev/status/1798792...

Meni sploh ne bi bil sporen vpis, če bi to napisal en trol na Slo-tech kateri dnevno odpira nove račune. Tako pa je ta zapis napisal novinar iz RTV SLO in potem se čudimo zakaj tako mediji tolčejo po vseh nas, kateri smo proti bradatim ilegalcem in njihovimi napadi z noži, mačetami na Švedskem, Franciji, Nemčiji in sedaj še v Sloveniji, ko je bradonja z nižem napadel mladoletnega otroka in ga porezal. In potem si drzne Boris Vasev označiti vse, ki smo proti tem ljudem in proti zločinom katere izvajajo, da smo rasisti. Bolani svet! :8)8-O

lynxslo5 ::

kamiKaZaA je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Po novem si rasist, če ne podpiraš ilegalnemigracije. In potem se čudite, da vedno več ljudi ne podpira levičarjev.

Boris Vasev: Da se razumemo, motiv za frazo “ničelna toleranca do ilegalnih migracij” je rasizem

Pozabil sem prilepiti vir tega citata:
https://x.com/borisvasev/status/1798792...

Meni sploh ne bi bil sporen vpis, če bi to napisal en trol na Slo-tech kateri dnevno odpira nove račune. Tako pa je ta zapis napisal novinar iz RTV SLO in potem se čudimo zakaj tako mediji tolčejo po vseh nas, kateri smo proti bradatim ilegalcem in njihovimi napadi z noži, mačetami na Švedskem, Franciji, Nemčiji in sedaj še v Sloveniji, ko je bradonja z nižem napadel mladoletnega otroka in ga porezal. In potem si drzne Boris Vasev označiti vse, ki smo proti tem ljudem in proti zločinom katere izvajajo, da smo rasisti. Bolani svet! :8)8-O


Če bi Vasev imel politično moč, bi Slovenci živeli v Somaliji, Somalijci pa v Sloveniji. Ta tip je tudi na twitter napisal, da bi morali odstraniti slovenske zastave, ki visijo na slovenskih šolah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

bciciban ::

Jaz sem hotel v Rusijo, kjer imajo tradicionalne družinske vrednoste, ampak ...



Zgleda je Rusija povsem enako degenerirana kot dekadentni zahod.

Kaj mi sploh še preostane ?

mtosev ::

Zadnja anketa na RTV kaže, da bo svoboda dobila 3 poslanca. Kul :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

feryz ::

Ker? Bo to kaj spremenilo na tem planetu?


Ok, bo. Fris, ki bo denar kradel, bo drugačen.
Upajmo da bo ženski. Ker kvote in te fore.

pangro ::

za vzpon desnice po evropi in seveda tudi v sloveniji bo pa kriva leva scena z uvozom islamistov. Pa seveda bolj ko greš proti vzhodu in jugu evrope večji odpor bo doživljala ta ideologija kjer ne bo samo vzpon političnih desnih ampak tudi vzpon raznih vaških in mestnih straž.

mtosev je izjavil:

Zadnja anketa na RTV kaže, da bo svoboda dobila 3 poslanca. Kul :D


izgleda se je splačal navlečt zraven referendum o marihuani pa seveda večni joker iz rokava gradnja fantomskih stanovanj:)) vedno s temu nategnejo slovence

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

lynxslo5 ::

mtosev je izjavil:

Zadnja anketa na RTV kaže, da bo svoboda dobila 3 poslanca. Kul :D


Torej si zadnjič lagal, ko si rekel, da boš volil NSi in Ljudmilo Novak. Zakaj bi nekdo, ki bo volil NSi, bil vesel , da bo Svoboda dobila tri poslance?

Ne boš volil Ljudmilo Novak, ampak Jovevo ali pa Mašo Kociper, kar sem ti že napisal.

Si samo tipična levičarska ovca, ki voli tisto, kar mu mediji ukažejo.

mtosev ::

Jaz bom že vedno volil za Novakovo. Za svobodo mi je všeč, ker to pomeni, da bodo imeli isto število poslancev kot SDS. Njih ne maram za to sem vesel.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

lynxslo5 ::

mtosev je izjavil:

Jaz bom že vedno volil za Novakovo. Za svobodo mi je všeč, ker to pomeni, da bodo imeli isto število poslancev kot SDS. Njih ne maram za to sem vesel.


Ne laži, Toše.

Volil boš Jovevo, ker vedno voliš leve, poleg tega je pa še tvoja rojakinja.

mtosev ::

Ne vem, če lahko rečeš, da volil za leve, ker sem na zadnjih volitvah bil za LMŠ. Osebno mi je najbližje Renew europe. Za Novakovo pa bom glasoval, ker mi je všeč.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

karafeka ::

Samo slep nebi volil Joveve, nima konkurence...
Samo sem že pozabil v kateri stranki je prej bila. Ko to se kar selijo, po vetru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

digitalcek ::

En zelo star (76), ne bom šel volit.

Glasbenik in politik sta mi povedala svoje.

Predin v pesmi Praslovan, že kakih 40 let nazaj: Zajebali SMO vse, kar se je zajebat dalo...

Četnik Šešelj v Hagu, sicer sodnikom, ampak velja za (skoraj) celo človeštvo:
Sad ćete da pojedete sva govna koja ste izasrali.

Upam, da boste razumeli.
In Šešljevo sporočilo in mene, ki sem že toliko časa na kugli, da si jemljem pravico do primerjav.
In primerjave mi kažejo, da gre vse skupaj, predvsem pa Slovenija, samo še navzdol...

Zgodovina sprememb…

karafeka ::

Kaj pa govoriš, elita si grabi še pa še. Včasih smo govorili o milijonarjih, danes že milijarder ni nič posebnega. Za njih gre vedno boljše. Ostale pa k... gleda.

Zamerim jim pa, da nam prodajajo, da lahko na to vplivamo z volitvami. Da lahko kaj spremenimo, če volimo ta prave. Malo morgen, kapital ima vse v rokah, kar pa nima si pa kupi, poštenjaka pa deskreditirajo z podkupljenimi mediji (zakaj mislite, da je toliko novinarjev v politiki), tako da na koncu sploh ne veš kaj je res in kaj ne.
Iz tega sistema sploh ni izhoda, razen če pride do neke globalne katastrofe, ki ne bo izbirala koliko imaš na računu.

c3p0 ::

Po stoletjih so pogruntali, da je lažje, če raja misli, da je svobodna. Še boljše, če se daje med sabo. Zagusti le, če zmanjka potice.

Gambino ::

Jaz volil ne bom za politike iz sedanje politične opcije iz parlamenta. Volil bom za izven parlamentarno stranko!

cenzuraš ::

FireSnake je izjavil:

cenzuraš je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Na predvečer pa ta lažniva gnida obljubi milijardo za stanovanja. Tako ali tako denarja ni in tudi lažnivi Kljukec ne ve, kje bi se to našlo.


Od kod ti te oslarije, da dnarja ni? Dnarja je ko dreka, pa še nabira se v zadnjem cajtu:

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/drza...


Vir pa RTVslo?
To je enako neumno, kot reči kaj je jajo naredil in dati vir od nore TV.


Ja sej točno to tudi delaš. Potem pa zgleda so vsi podatki fejk, ker vsi imajo neko politično agendo v eno al drugo stran.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

Gambino je izjavil:

Jaz volil ne bom za politike iz sedanje politične opcije iz parlamenta. Volil bom za izven parlamentarno stranko!


Pošteno!
Težko se je ne-strinjati.

cenzuraš je izjavil:

[
Ja sej točno to tudi delaš. Potem pa zgleda so vsi podatki fejk, ker vsi imajo neko politično agendo v eno al drugo stran.


Eno so dejstva drugo so pa natolcevanja tvojega kova.
Še vedno čakam, da boš številke primerjal s številkami ob nastopu mandata.
Pa se izmikaš.
Zakaj? Ti bom jaz povedal: ker bi te številke postavile na laž. Ampak: še vedno zahtevam, da številko podaš. V nasprotnem primeru pa ne piši bedarij.

Spomnimo se tvoje blodnje:
https://slo-tech.com/forum/t829599/p823...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

cenzuraš ::

FireSnake je izjavil:


Vir pa RTVslo?
To je enako neumno, kot reči kaj je jajo naredil in dati vir od nore TV.


FireSnake je izjavil:


Koalicija kršila poslovnik DZ-ja (ampak Pirnat namoči še opozicijo):
klik


Zgleda včasih je dober vir, ko hočeš svojo propagando zganjat. V onih črevah niti ne bom šel iskat, koliko imaš na RTV linkanega, verjetno kar dosti. Saj rumeni opranci nimate pojma, kj bi radi. :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

Tukaj ti bom dal en vir tega nesposobneža:
https://www.rtvslo.si/slovenija/poslanc...
za absolutno številko bom pa počakal nate.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

cenzuraš ::

FireSnake je izjavil:


Eno so dejstva drugo so pa natolcevanja tvojega kova.
Še vedno čakam, da boš številke primerjal s številkami ob nastopu mandata.
Pa se izmikaš.
Zakaj? Ti bom jaz povedal: ker bi te številke postavile na laž. Ampak: še vedno zahtevam, da številko podaš. V nasprotnem primeru pa ne piši bedarij.


Številke ob nastopu mandata nimajo veze. Od tazadnjih številk je odvisn, kolk lhk še vržejo v nepremičnine, recimo. In tazadnje številke so n linki, k sem ga prilepu, nd katerim se cmizdiš, da je RTV, medtem ko sam limaš RTV linke. Hhahahahah, kjeri pajaci. :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

cenzuraš je izjavil:


Številke ob nastopu mandata nimajo veze.


Zakaj zavajaš in lažeš?
Jasno mi je, da si plačan trol. Preveč je pa vseeno preveč.
Zatorej: samo številke me zanimajo. Ko bodo številke tukaj, se bomo pa naprej pogovarjali.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

cenzuraš ::

FireSnake je izjavil:

Tukaj ti bom dal en vir tega nesposobneža:
https://www.rtvslo.si/slovenija/poslanc...
za absolutno številko bom pa počakal nate.


No, kaj majo ta stara jajca veze? V onem novejšem članku od mene maš pa nove številke glede tega rekordnega proračuna, k kažejo, da je pokrit in se v zadnjih mesecih pospešeno pokriva, ker so tudi dohodki rekordni.

FireSnake je izjavil:


Zatorej: samo številke me zanimajo. Ko bodo številke tukaj, se bomo pa naprej pogovarjali.


Ja tu jih maš, bimbo, sveže, ne 2 leti stare:

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/drza...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

primoz4p ::

karafeka je izjavil:

Samo slep nebi volil Joveve, nima konkurence...
Samo sem že pozabil v kateri stranki je prej bila. Ko to se kar selijo, po vetru.

Od leta 2011 je delala na notranjepolitičnem uredništvu Slovenske tiskovne agencije. Pokrivala je področje notranje politike in javnega sektorja, leta 2014 je prejela nagrado čuvaj/watchdog Društva novinarjev Slovenije Watchdog za debitantko leta. Od leta 2015 do kandidature na Evropskih volitvah 2019 je delala kot novinarka za 24UR na POP TV, kjer je poročala predvsem o notranjepolitičnih, zunanjepolitičnih in evropskih temah.

4. marca 2019 je Lista Marjana Šarca naznanila Jovevo kot nosilko njihove liste na prihajajočih evropskih volitvah.[3] Izvoljena je bila z drugim najvišjim številom preferenčnih glasov (prejela jih je 42.190) ter tako postala evropska poslanka.
Irena Joveva @ Wikipedia

FireSnake ::

cenzuraš je izjavil:


Ja tu jih maš, bimbo


Iz moje strani zaključeno (nima smisla), ker ti nimaš pojma o čem govorimo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

cenzuraš ::

FireSnake je izjavil:

cenzuraš je izjavil:


Ja tu jih maš, bimbo


Iz moje strani zaključeno (nima smisla), ker ti nimaš pojma o čem govorimo.


Ti nimaš pojma, kaj sploh hočeš in kvasiš, rumenjak. Pač nima veze situacija pred 2 letoma toliko s tem, kolk lhk danes pa jutri fuknejo v nepremičnine, kot pa majo današnje številke s tem.

Njprej te moti RTV vir, potem v naslednjem post prilepiš RTV za vir, ampak starejši. Vidi se, da si totaln opranec in jamrač nad vsem, prava Karen :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

Da ti zaprem lažnjivo gofljo:
- primanjkljaj ob odhodu jajota je bil 21,8 milijona evrov klikni me nežno, lažnjivec
- tvoj vir pa pravi, da je primanjkljaj 30 milijonov

Končno sem te postavil na laž! Naj raja vidi!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk ::

Samo slep nebi volil Joveve, nima konkurence...

Jaz je bi volil, če bi ostala v Bruslju za zmeraj.

cenzuraš ::

FireSnake je izjavil:

Da ti zaprem lažnjivo gofljo:
- primanjkljaj ob odhodu jajota je bil 21,8 milijona evrov klikni me nežno, lažnjivec
- tvoj vir pa pravi, da je primanjkljaj 30 milijonov

Končno sem te postavil na laž! Naj raja vidi!


Ne, moj vir pravi, da je primanjklaj bil 30 milijonov, se pa znižuje, ker so še posebej prilivi rekordni v zadnjih mesecih. Bo treba malo več prebrat kot samo naslov, kr seveda v sekti osnovnošolcev niste sposobni. Niti razumet napisanega.

Sploh pri nekih 16 milijardah je 30 mil pljunec, sploh pri ugodnih trendih prilivov. Sveda od jajota 21 mil je tud pljunec. To je praktično nična razlika pri takih proračunih. Dnara je ko dreka v obeh primerih blo in je.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

:)) zdaj pa druga violina.
Neverjetno!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

cenzuraš ::

Je kr ista violina, od začetka pravm, da je dnarja ko dreka, samo zagret pripadnik stranke pretežno osnovnošolsko izobraženih svede rabi kr neki zaleta, da skapira poanto

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()
««
11 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21331716 (19741) poweroff

Več podobnih tem