» »

EU volitve 2024

EU volitve 2024

««
10 / 26
»»

kamiKaZaA ::

yahve je izjavil:

Da sploh ne omenjam, da s posti, kot je ta, razkrivaš svojo duševno bolezen in razkrivaš, kdo voli za SDS.

Tudi tu se motiš o meni. Nikoli nisem volil SDS in nikoli ga ne bom. Smo občutili Janšizem med korono in dovolj je bilo 1x, da si rečemo nikoli več Janša, nikoli več fašizma, nikoli več janšizma, nikoli več terorja nad narodom, kjer so se janšisti izživljali nad nami.

yahve ::

kamiKaZaA je izjavil:

yahve je izjavil:

Ker bo spoštoval žival in njeno življenje, kot nekaj ekstremno dragega.

10x dražjega kot danes, mogoče 20x, 100x dražjega. In doživljali boste orgazme ob enakem mesu, kot ste ga jedli celo življenje, kot audiofili, ki dobijo zlate kable.

Imaš prav. Na koncu bo 1000x dražji, če boš ti prišel (bil izvoljen) v parlament. Problem je samo, da ti ne boš pristal v parlamentu, ampak boš prej pristal na zaprtem oddelku v Polju. In mi bomo še vedno jedli meso po takšni ceni kot je in ne 10x, 100x ali 1000x dražje. Žal nimaš šans, da bi takšnega kretena s takšnimi idejami narod izvolil in mu dopustil, da bi te tvoje budalaštine realiziral. ;):P


Ne vem, kolikor jaz vidim ima normala, večino v parlementu, idioti pa ste izrinjeni izven odločanja. Verjamem, da se tolažiš z razno raznim, ampak dejstvo je, da si nepomemben. Tako kot tvoja stranka.

kamiKaZaA je izjavil:

yahve je izjavil:

Da sploh ne omenjam, da s posti, kot je ta, razkrivaš svojo duševno bolezen in razkrivaš, kdo voli za SDS.

Tudi tu se motiš o meni. Nikoli nisem volil SDS in nikoli ga ne bom. Smo občutili Janšizem med korono in dovolj je bilo 1x, da si rečemo nikoli več Janša, nikoli več fašizma, nikoli več janšizma, nikoli več terorja nad narodom, kjer so se janšisti izživljali nad nami.

Vedno si bil SDS ali pa si se samozatajil. Pač primitivec, ki sploh ne razume kaj hoče. Ergo, klerofašist, ali samo fašist. Enako sranje.

Pa, da ne dolgoveziva predolgo, meni se z SDSovskimi obsesivno kompulzivnimi idioti res ne da ukvarjati. Dajva počakati na naslednje voltive, pa ti bom morda naklonil en res počaseni in žveplen prdec. Do takrat pa zame ne obstajaš. Si samo ena velika izguba časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Daniel ::

yahve je izjavil:

Dajte se no malo bolj potrudit, jaz bi vas rad razfukal na vseh frontah, pa niste prišli dlje od najbolj amaterskih poizkusov, še ubogi kmet s kmečko pametjo od Daniela, je obupal na prvem nivoju.

Kaj ste res tako zelo neumni, ne apliciram, samo sprašujem?

Mogoče pa samo nimate prav in v obupu grabite zadnje biljke, ki pa vam ne pomagajo kaj dosti? Samo teoretiziram, morda pa je šel ves svet naprej, vi pa ste ostali v prejšnjem stoletju? Ker to bi marsikaj razložilo.


Oh, od kje ti pa ideja, da sem obupal. To, da ti zase misliš, da si nad vsemi, je kvečjemu motivacija, te se te konstantno postavlja na realno mesto, ki je krepko pod vsemi ostalimi člani tukaj, ker si pač nesposoben argumentacije in pač samo preusmerjaš teme in nakladaš s stvarmi, ki so ti jih napisali na listek. Povsem navaden nepomemben mizeren trolček, ki misli, da bo z žaljenjem ostalih v življenju kamorkoli prilezel. Če si obogatel s kriptovalutami ti privoščim, dobro zate, ampak ker je to iz tebe naredilo navadnega kret*na nesposobnega dojemanja realnosti je situacija pač nekoliko drugačna. Lahko bi rekli tudi, da si kot tisti mimoidoči, ki je v Nemčiji pokončal policista. Pač ne razumeš argumenta ampak zgolj sistem sile in meča. Nič novega, nisi prvi s takimi stališči. Kam to vodi družbo, pa si lahko vsak sam ustvari mnenje.

yahve ::

Daniel je izjavil:

yahve je izjavil:

Dajte se no malo bolj potrudit, jaz bi vas rad razfukal na vseh frontah, pa niste prišli dlje od najbolj amaterskih poizkusov, še ubogi kmet s kmečko pametjo od Daniela, je obupal na prvem nivoju.

Kaj ste res tako zelo neumni, ne apliciram, samo sprašujem?

Mogoče pa samo nimate prav in v obupu grabite zadnje biljke, ki pa vam ne pomagajo kaj dosti? Samo teoretiziram, morda pa je šel ves svet naprej, vi pa ste ostali v prejšnjem stoletju? Ker to bi marsikaj razložilo.


Oh, od kje ti pa ideja, da sem obupal. To, da ti zase misliš, da si nad vsemi, je kvečjemu motivacija, te se te konstantno postavlja na realno mesto, ki je krepko pod vsemi ostalimi člani tukaj, ker si pač nesposoben argumentacije in pač samo preusmerjaš teme in nakladaš s stvarmi, ki so ti jih napisali na listek. Povsem navaden nepomemben mizeren trolček, ki misli, da bo z žaljenjem ostalih v življenju kamorkoli prilezel. Če si obogatel s kriptovalutami ti privoščim, dobro zate, ampak ker je to iz tebe naredilo navadnega kret*na nesposobnega dojemanja realnosti je situacija pač nekoliko drugačna. Lahko bi rekli tudi, da si kot tisti mimoidoči, ki je v Nemčiji pokončal policista. Pač ne razumeš argumenta ampak zgolj sistem sile in meča. Nič novega, nisi prvi s takimi stališči. Kam to vodi družbo, pa si lahko vsak sam ustvari mnenje.


Iz čisto preprostega razloga, ker si spremenil temo, spremenil dikcijo in se delaš nekaj drugega kar si. Skratka, ker si hinavski primitivec, ki se obrača po vetru, ker ve, da je popušil na vseh ostalih frontah, zdaj pa bi se rad pogovarjal o nečem drugem, da prek tega opraviči svoj primitivizem na originalni temi.

Pa dobro, kako neumen hočeš izpasti, saj te bom razfukal tudi glede kriptovalut enako kot sem te glede zavajanj v zvezi z južno ameriko, ampak zakaj bi jih rad fasal še bolj. Pač zagovarjaš usmeritev primitvcev, ki NIKOLI ne bi vzdržala kritične presoje in več kot očitno se je izkazalo, da si bolj zabit kot jaz. Ostani na svojem nivoju in okoliške kmete prepričuj, zakaj imaš prav, kar se mene tiče si pa pogorel kot nekdo, ki niti ni vreden debate in sploh ne ve kaj govori. Pač blebeta iz refleksa. In take ljudi, bi jaz zamenjal za migrante. Ker so migranti lahko koristni, ti si pa samo breme družbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Poldi112 ::

pangro je izjavil:

Potem bo pa spet jamranje zakaj se pomaga Ukrajini.


Saj se ji ne - pomaga se ameriškim proizvajalcem orožja.

Razen če se ti beseda "pomoč" primerna za izgubo pol miljona ljudi ter 20% teritorija.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Daniel ::

yahve je izjavil:

Daniel je izjavil:

yahve je izjavil:

Dajte se no malo bolj potrudit, jaz bi vas rad razfukal na vseh frontah, pa niste prišli dlje od najbolj amaterskih poizkusov, še ubogi kmet s kmečko pametjo od Daniela, je obupal na prvem nivoju.

Kaj ste res tako zelo neumni, ne apliciram, samo sprašujem?

Mogoče pa samo nimate prav in v obupu grabite zadnje biljke, ki pa vam ne pomagajo kaj dosti? Samo teoretiziram, morda pa je šel ves svet naprej, vi pa ste ostali v prejšnjem stoletju? Ker to bi marsikaj razložilo.


Oh, od kje ti pa ideja, da sem obupal. To, da ti zase misliš, da si nad vsemi, je kvečjemu motivacija, te se te konstantno postavlja na realno mesto, ki je krepko pod vsemi ostalimi člani tukaj, ker si pač nesposoben argumentacije in pač samo preusmerjaš teme in nakladaš s stvarmi, ki so ti jih napisali na listek. Povsem navaden nepomemben mizeren trolček, ki misli, da bo z žaljenjem ostalih v življenju kamorkoli prilezel. Če si obogatel s kriptovalutami ti privoščim, dobro zate, ampak ker je to iz tebe naredilo navadnega kret*na nesposobnega dojemanja realnosti je situacija pač nekoliko drugačna. Lahko bi rekli tudi, da si kot tisti mimoidoči, ki je v Nemčiji pokončal policista. Pač ne razumeš argumenta ampak zgolj sistem sile in meča. Nič novega, nisi prvi s takimi stališči. Kam to vodi družbo, pa si lahko vsak sam ustvari mnenje.


Iz čisto preprostega razloga, ker si spremenil temo, spremenil dikcijo in se delaš nekaj drugega kar si. Skratka, ker si hinavski primitivec, ki se obrača po vetru, ker ve, da je popušil na vseh ostalih frontah, zdaj pa bi se rad pogovarjal o nečem drugem, da prek tega opraviči svoj primitivizem na originalni temi.

Pa dobro, kako neumen hočeš izpasti, saj te bom razfukal tudi glede kriptovalut enako kot sem te glede zavajanj v zvezi z južno ameriko, ampak zakaj bi jih rad fasal še bolj. Pač zagovarjaš usmeritev primitvcev, ki NIKOLI ne vzdržala kritične presoje in več kot očitno se je izkazalo, da si bolj zabit kot jaz. Ostani na svojem nivoju in okoliške kmete prepričuj, zakaj imaš prav, kar se mene tiče si pa pogorel kot nekdo, ki niti ni vreden debate in sploh ne ve kaj govori. Pač blebeta iz refleksa. In take ljudi, bi jaz zamenjal za migrante. Ker so migranti lahko koristni, ti si pa samo breme.


Lahko definiraš tole, da se delam nekaj drugega kot sem? Mislim realno, ne tisto tvoje nakladanje o zabitosti. Če se ne čutiš kompetenten in pač poizkušaš z žaljenjem ostalih lahko seveda kadarkoli zapustiš debato. Ah ja, zavajanja v zvezi z južno ameriko so čisto uradni EU dokumenti. Mi je pa razumljivo, da jih nisi sposoben demantirati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

yahve ::

Daniel je izjavil:

yahve je izjavil:

Daniel je izjavil:

yahve je izjavil:

Dajte se no malo bolj potrudit, jaz bi vas rad razfukal na vseh frontah, pa niste prišli dlje od najbolj amaterskih poizkusov, še ubogi kmet s kmečko pametjo od Daniela, je obupal na prvem nivoju.

Kaj ste res tako zelo neumni, ne apliciram, samo sprašujem?

Mogoče pa samo nimate prav in v obupu grabite zadnje biljke, ki pa vam ne pomagajo kaj dosti? Samo teoretiziram, morda pa je šel ves svet naprej, vi pa ste ostali v prejšnjem stoletju? Ker to bi marsikaj razložilo.


Oh, od kje ti pa ideja, da sem obupal. To, da ti zase misliš, da si nad vsemi, je kvečjemu motivacija, te se te konstantno postavlja na realno mesto, ki je krepko pod vsemi ostalimi člani tukaj, ker si pač nesposoben argumentacije in pač samo preusmerjaš teme in nakladaš s stvarmi, ki so ti jih napisali na listek. Povsem navaden nepomemben mizeren trolček, ki misli, da bo z žaljenjem ostalih v življenju kamorkoli prilezel. Če si obogatel s kriptovalutami ti privoščim, dobro zate, ampak ker je to iz tebe naredilo navadnega kret*na nesposobnega dojemanja realnosti je situacija pač nekoliko drugačna. Lahko bi rekli tudi, da si kot tisti mimoidoči, ki je v Nemčiji pokončal policista. Pač ne razumeš argumenta ampak zgolj sistem sile in meča. Nič novega, nisi prvi s takimi stališči. Kam to vodi družbo, pa si lahko vsak sam ustvari mnenje.


Iz čisto preprostega razloga, ker si spremenil temo, spremenil dikcijo in se delaš nekaj drugega kar si. Skratka, ker si hinavski primitivec, ki se obrača po vetru, ker ve, da je popušil na vseh ostalih frontah, zdaj pa bi se rad pogovarjal o nečem drugem, da prek tega opraviči svoj primitivizem na originalni temi.

Pa dobro, kako neumen hočeš izpasti, saj te bom razfukal tudi glede kriptovalut enako kot sem te glede zavajanj v zvezi z južno ameriko, ampak zakaj bi jih rad fasal še bolj. Pač zagovarjaš usmeritev primitvcev, ki NIKOLI ne vzdržala kritične presoje in več kot očitno se je izkazalo, da si bolj zabit kot jaz. Ostani na svojem nivoju in okoliške kmete prepričuj, zakaj imaš prav, kar se mene tiče si pa pogorel kot nekdo, ki niti ni vreden debate in sploh ne ve kaj govori. Pač blebeta iz refleksa. In take ljudi, bi jaz zamenjal za migrante. Ker so migranti lahko koristni, ti si pa samo breme.


Lahko definiraš tole, da se delam nekaj drugega kot sem? Mislim realno, ne tisto tvoje nakladanje o zabitosti. Če se ne čutiš kompetenten in pač poizkušaš z žaljenjem ostalih lahko seveda kadarkoli zapustiš debato.


Ja seveda, to je dikcija desnih idotov, ampak ostajam pri tem, da argumetov nimaš in se zanašaš na neko snakeoil sranje, ki je edino kar ti še ostane. Čudim se samo, da nisi še uporabil mojega datuma registracije, ker je to pribljižno edina stvar ki vam primitivcem ostane, ko nimate več argumentov, hkrati pa ste nesposobni sprejeti, da je vaš bullshit, popolnoma napačen, ker vam pač ne paše v osebne interese.

Skratka, čisto nežno, FU. Ne veš kaj blebetaš, hkrati pa je jasno, da blebetaš v nasprotju z interesi EU. Good luck, prej ko boš dojel, da se z EU en navaden kmet ne more bosti, bolje bo zate. Ampak nimam pa nič proti, da taki čistonavadni kmeti propadejo. Ker ni nobene koristi od njih. Pač vztrajaj v svojih srednjeveških prepričanjih, slej ko prej te bomo zamenjali.

Pa nimam nič proti vam osebno, ampak ko kmetavzi vkopljete pete in sanjate, da bo "vse tako kot je bilo", nimate nobenega smisla več. Sem vam povedal, da se prestruktirajte, sem vam povedal, da je konec z trgovino smrti, pač, trmarite, če ste tako neumni. Na vašem mestu, bi se raje prilagodil in tisti, ki se bo bo manj trpel v prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Daniel ::

Oh, kako patetična razlaga, sploh tiste laži o interesih EU. Na, samo zate še uradna EU stran laži:

https://policy.trade.ec.europa.eu/eu-tr...


Sicer pa, a nisi ravnokar opisoval sebe? Datum registracije tu nima ravno veze, vsi tukaj vemo, da so tvoje težave že v temeljih. Ampak ok, si kar si, uživaj v svoji pomembnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

yahve ::

Daniel je izjavil:

Oh, kako patetična razlaga, sploh tiste laži o interesih EU. Na, samo zate še uradna EU stran laži:

https://policy.trade.ec.europa.eu/eu-tr...


Sicer pa, a nisi ravnokar opisoval sebe? Datum registracije tu nima ravno veze, vsi tukaj vemo, da so tvoje težave že v temeljih. Ampak ok, si kar si, uživaj v svoji pomembnosti.


Poglej ti bom drugače povedal, a ti misliš, da bo kadarkoli bolje? Jasno je kaj je zelena agenda, jasno je, kaj bo vplivalo na življenja zanamcev. In ti si tako nor, da boš šel v nasprotno smer :))

Z mesorejo je konec. Crknili boste, ne glede kako se trudite, da zadevo še malo zavlečete.

Lahko pa se seveda še naprej prepričuješ, da sem problem jaz. Tvoj problem, samo ne me pozabit, ko ti bo banka jemala kmetijo.

Jaz sem te opozoril vnaprej, sem na strani slovenskih kmetov (ker bi rad zelenjavo, ki ni obupno precenjena, kot je situacija zdaj), nikoli pa ne bom na strani sloveskih debilov, ki ščijejo v veter in sanjajo kako bo veter zato spremenil smer.

Tudi, če z EU volitvami vse skupaj zadržite za nekaj let, se ne bo nič spremenilo, samo odlagali ste neodložljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Daniel ::

Tvoj problem je, da vse postavljaš na enak imanovalec in misliš, da se vsi še naprej zadolžujemo, da bi širili kmetijo. Realno sicer trenutno govedoreji razmeroma dobro kaže, kar se tiče odkupnih cen, sicer še ne omogočajo širitve a je za preživetje. Po drugi strani mi na kraj pameti ne pride, da vzamem 500 jurjev kredita na 15 let, da nadgradim kmetijo. Ni te varnosti na trgu. Po drugi strani imamo "kdor ne reskira ne profitira". Nekateri se pač zadolžijo in uspejo, drugi se zadolžijo in propadejo.

Svoje sanje o rastlinjakih in zelenjavi pa udejanjaj kar sam, ne rabimo tukaj poslušati tvojega konstantnega nakladanja o tem. Nisem več v tistih leth, ko bi bil pri volji jemati ravno tako pol miljona kredita, da se vržem v zelenjavo in upam, da bom na trgu našel toliko prostora, da bom lahko preživel in obenem še plačal morebitne zaposlene. Ampak ti, kar izvoli, veliko sreče s trgovskimi sistemi. Sicer pa, ravno zadnjič sem nekje prebral, da egipčani zalivajo krompir z odplakami (resničnosti nisem preverjal). Dober tek.

yahve ::

Daniel je izjavil:

Tvoj problem je, da vse postavljaš na enak imanovalec in misliš, da se vsi še naprej zadolžujemo, da bi širili kmetijo. Realno sicer trenutno govedoreji razmeroma dobro kaže, kar se tiče odkupnih cen, sicer še ne omogočajo širitve a je za preživetje. Po drugi strani mi na kraj pameti ne pride, da vzamem 500 jurjev kredita na 15 let, da nadgradim kmetijo. Ni te varnosti na trgu. Po drugi strani imamo "kdor ne reskira ne profitira". Nekateri se pač zadolžijo in uspejo, drugi se zadolžijo in propadejo.

Svoje sanje o rastlinjakih in zelenjavi pa udejanjaj kar sam, ne rabimo tukaj poslušati tvojega konstantnega nakladanja o tem. Nisem več v tistih leth, ko bi bil pri volji jemati ravno tako pol miljona kredita, da se vržem v zelenjavo in upam, da bom na trgu našel toliko prostora, da bom lahko preživel in obenem še plačal morebitne zaposlene. Ampak ti, kar izvoli, veliko sreče s trgovskimi sistemi. Sicer pa, ravno zadnjič sem nekje prebral, da egipčani zalivajo krompir z odplakami (resničnosti nisem preverjal). Dober tek.


Ne, jaz nimam, nobenega problema (sem že na začetku nehal brati, ker kvasiš neumnosti) , ga imaš pa ti. In mene osebno se jebe za tebe, ker pač nisem odvisen od mesa, in tudi največji kreten, ki si domišlja, da rabi meso, si dela samo utvare. Tudi on ni odvisen od mesa, si dela neke utvare, ampak, če danes neha jesti meso, ne bo imel nobenega odtegnitvenega sindroma ali karkoli, kar bi mu preprečevalo popolnoma opustiti meso iz danes na jutri. Vse ostalo me ne zanima, boš že pogruntal sam ali popadel in prodal kmetijo. To so tvoje težave, ne moje. Ne samo to, glede na tvoje egoistično gledanje na celotno problematiko, bom celo rekelm reši jih sam ali crkni. Tvoj problem. In na vseh referendumih in volitvah bom glasoval proti tebi (ergo višji davki na meso, ukinitev subvencij,...), ker mi dol visi zate. Nimaš ničesar za ponudit, kar bi me zanimalo in zaradi česar bi sploh izgubljal čas na tvojem sranju. Have fun.

Ti bom pa vplačeval socaialo, ti je ne bi, če bi imel kakršnokoli možnost, ker sem trdno prepričan, da je za take ljudi najbolje, da pocrkajo pod kakšnim mostom, me pa država sili v to.

Samo povem, da ti bo jasno, zakaj te družba, ki ji sam odteguješ vso pomoč (po konceptu skrajne desnice), še vedno podpira. Jaz te ne bi in si želim, da taki kot si sam crknejo pod mostom. Pa me družba sili v to, da ti pomagam s svojimi davki. Kar je glede tebe napačno, ampak boš vseeno dobil pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Daniel ::

Spet kup splošnega generičnega nakladanja... Seveda pa niti enega komentarja tistega eu sporazuma, samo jaz, jaz, jaz... OK, tudi vredu.

yahve ::

Daniel je izjavil:

Spet kup splošnega generičnega nakladanja... Seveda pa niti enega komentarja tistega eu sporazuma, samo jaz, jaz, jaz... OK, tudi vredu.

Ja, si goebbels taktiko prevzel in boš ponavljal laži, ko nimaš več argumentov? Tudi prav.

Scaramouche3 ::

Daniel ::

yahve je izjavil:

Daniel je izjavil:

Spet kup splošnega generičnega nakladanja... Seveda pa niti enega komentarja tistega eu sporazuma, samo jaz, jaz, jaz... OK, tudi vredu.

Ja, si goebbels taktiko prevzel in boš ponavljal laži, ko nimaš več argumentov? Tudi prav.


Tvoje izjemne skrbi bomo prenesli ministrici Čalušićevi. V končni fazi se oba razumeta v kmetijstvo ravno toliko kot žabe na polete v vesolje, torej se bosta odlično razumela in uspešno krojila nadaljno Slovensko in EU politiko.

In za razliko od tebe sam še zmeraj na trg vsako leto pošljem več kot 200 ton hrane, ti pa zaenkrat še zmeraj zgolj konstantno vsakodnevno nakladanje o tem kako naj bi bilo, če bi bilo tako, kot bi želel ti in zakaj smo vsi ostali fašisti. Krasen doprinos družbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

yahve ::

Daniel je izjavil:

yahve je izjavil:

Daniel je izjavil:

Spet kup splošnega generičnega nakladanja... Seveda pa niti enega komentarja tistega eu sporazuma, samo jaz, jaz, jaz... OK, tudi vredu.

Ja, si goebbels taktiko prevzel in boš ponavljal laži, ko nimaš več argumentov? Tudi prav.


Tvoje izjemne skrbi bomo prenesli ministrici Čalušićevi. V končni fazi se oba razumeta v kmetijstvo ravno toliko kot žabe na polete v vesolje, torej se bosta odlično razumela in uspešno krojila nadaljno Slovensko in EU politiko.

In za razliko od tebe sam še zmeraj na trg vsako leto pošljem več kot 200 ton hrane, ti pa zaenkrat še zmeraj zgolj konstantno vsakodnevno nakladanje o tem kako naj bi bilo, če bi bilo tako, kot bi želel ti in zakaj smo vsi ostali fašisti. Krasen doprinos družbi.


Fašisti ste zato, ker podpirate politiko fašizma. Nič posebnega.

Glede 200 ton hrane pa:


Scaramouche3 je izjavil:


Si le našel, nekaj kar je tvojemu intelektu primerno? Me veseli zate, probaj še tole.



Ko pa boš zmogel prebrati male tiskane črke, pa probaj s tem, zanimiva knjiga, boš razumel vse od tega, zakaj je SDS fašistična stranka in zakaj si, kot njihov voliec, fašist.



Do takrat pa pri knjigah za otroke ostani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

OChack ::

NuMaN je izjavil:

Saj verjetno 80 procentov priplava resnica nekje na vrh ...

Kar je logično, ker so glede na druge res na sredi.

tud men, pa ajmo dejmo volt, da vidmo kaj bo, samo kokr vem to je za EU parlament, tam še nobena stranka sploh slovenska ni 0 nardila, glede na to da nam diktira od nas - ne izvoljena vonderlainova
Int€l inside, IDIOT Outside

gort ::

Kaj - 5M€ pri notarju, da se ugotovi, kdo je Jure in če ima najlepšo žensko na svetu?

Razumem, da ima to znani vsakodnevni najboljši programer trol v Sloveniji ampak vsak forumaš pa menda kar nima, čeprav nekoč tudi milijarder ni bil problem bit

:D

Sparkxl ::

Čudovite novice, čakajo nas lepi časi. Konec lgbtq+- woke nesmislov, pokop ekoterorizma, stop uvoza "zdravnikov",... torej pokop ekstremno levih "vrednot"

"The radical right's arrival on the European stage will have a long-lasting impact. Political allegiances formed in early adulthood tend to last lifetimes. And unlike in the United States, where support for Trump and his MAGA Republicans is concentrated among the elderly; in Europe, the insurgents have also captured the youth vote -- likely locking in support for decades to come."

https://www.politico.eu/article/europea...

Slaba novica za slovenijo je, da nas čakajo še 2 leti ptičje kuge. 2 leti popolne nesposobnosti, 2 leti uničevanja države in družbe

Kar je zanimivo, desno volijo množično mladi. Ti drugače veljajo za zelo dojemljive za levičarske ideje. Ampak ta nesnaga je vseskupaj pripeljala na next level in dejansko jih imajo vsi poln curac. Tudi taki kot jaz, ki sem več desetletij volil izključno leve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sparkxl ()

c3p0 ::

yahve je izjavil:


Si pa dejansko edini, ki mu gladko opravičim, da si fašist. Vsi ostali so samo pokvarjenci in tega ne morejo vzeti za izgovor, ti si pa čisto res zabit in mentalno moten do daske.

In ker gre za bolezensko stanje, ti lahko mamica napiše opravičilo. Tako, da ne se preveč sekirat, le razkazuj svojo norost še naprej.



Da sem te tako triggeral že prvi dan, si štejem kot uspeh. Ponavadi se par dni še nekaj trudiš. Je pa za razumet, da so volitve pred vrati in je napetost velika. Verjamem, da tudi pritiski na vas, propagandiste.

nekikr je izjavil:

Kdo je tebe kaj vprašal? A nimaš kakšnega shoda na Metelkovi?


Produkti njihove lastne politike, jim zdaj ironično že krnijo safe-space Metelkovo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

c3p0 ::

kamiKaZaA je izjavil:

yahve je izjavil:

Da sploh ne omenjam, da s posti, kot je ta, razkrivaš svojo duševno bolezen in razkrivaš, kdo voli za SDS.

Tudi tu se motiš o meni. Nikoli nisem volil SDS in nikoli ga ne bom. Smo občutili Janšizem med korono in dovolj je bilo 1x, da si rečemo nikoli več Janša, nikoli več fašizma, nikoli več janšizma, nikoli več terorja nad narodom, kjer so se janšisti izživljali nad nami.


Koliko "desnih" volivcev je sproduciral džajp, JaJo lahko le sanja. Desnih v narekovaju, ker prave desne stranke sploh nimamo. Ampak vse je boljše od teh skrajnih levičarjev, ki so se zadnje tedne povsem razkrili.

yahve ::

c3p0 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

yahve je izjavil:

Da sploh ne omenjam, da s posti, kot je ta, razkrivaš svojo duševno bolezen in razkrivaš, kdo voli za SDS.

Tudi tu se motiš o meni. Nikoli nisem volil SDS in nikoli ga ne bom. Smo občutili Janšizem med korono in dovolj je bilo 1x, da si rečemo nikoli več Janša, nikoli več fašizma, nikoli več janšizma, nikoli več terorja nad narodom, kjer so se janšisti izživljali nad nami.


Koliko "desnih" volivcev je sproduciral džajp, JaJo lahko le sanja. Desnih v narekovaju, ker prave desne stranke sploh nimamo. Ampak vse je boljše od teh skrajnih levičarjev, ki so se zadnje tedne povsem razkrili.


Imamo pravo desno stranko, Resnico. Imeli smo tudi LDS, še vedno imamo SD. Same lepe krepke desne stranke, ki se delajo socialne, seveda pa nič socialnega dejansko ne naredijo, ali izjemno malo.

In potem imamo dve skrajno desni stranki, klerofašiste (NSi, ki se hoče prestavljati kot sredina) in fašiste (SDS). In tam se vedno lepo najdete, ker je slovenceljček, kot si recimo ti sam, s previsokim egom, prenizkim intelektom in nikakršno razgledanostjo, tako enostaven za prestrašit in posledično zmanipulirat, da se kot muhe na drek lepite na njih.

Zato se pa fašisti med sabo tako zelo dobro razumete, da kar hkrati padete na slotech (toliko o propagandistih), če kdo kaj čez desnico reče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

FireSnake ::

yahve
Čas prve prijave 05.06.2024 06:35:10

Vse jasno (ignoriramo)!

Sparkxl je izjavil:


Slaba novica za slovenijo je, da nas čakajo še 2 leti ptičje kuge. 2 leti popolne nesposobnosti, 2 leti uničevanja države in družbe


Če smo preživeli dve leti, bomo pa preživeli še dve leti tega ekstremnega skrajneža.
Ko bomo na dnu, bomo lahko začeli na novo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

yahve ::

FireSnake je izjavil:

yahve
Čas prve prijave 05.06.2024 06:35:10

Vse jasno (ignoriramo)!


Res, kaj pa je jasno? A kakšno napako vidiš skozi svojo woke in cancel kulturno usmeritvijo?

Si morda hotel povedati, da kaj manjše neumnosti govoriš, ker imaš isti nick dlje časa (pa še 10 dodatnih za širit SDSovo propagando)? Da iz starosti registracije izvira neka modrost?

Ker tebi tega ni videti. c3p0ju tudi ne. Da 200 tonskega nakladača Daniela sploh ne omenjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

HotBurek ::

OChack je izjavil:

NuMaN je izjavil:

Saj verjetno 80 procentov priplava resnica nekje na vrh ...

Kar je logično, ker so glede na druge res na sredi.

tud men, pa ajmo dejmo volt, da vidmo kaj bo, samo kokr vem to je za EU parlament, tam še nobena stranka sploh slovenska ni 0 nardila, glede na to da nam diktira od nas - ne izvoljena vonderlainova


Mogoče je bolj smiselno pogledat, kateri skupini (EPP, S&D, Renew, ECR, ID, ..) se kandidati posamičnih strank mislijo priključit, in potem voliš na podlagi tega.

Oz. da pogledaš programe teh (EPP, S&D, Renew, ECR, ID, ..) strank, in pri nas glasuješ za tistega, ki se bo priključil željeni skupini.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

yahve ::

HotBurek je izjavil:

OChack je izjavil:

NuMaN je izjavil:

Saj verjetno 80 procentov priplava resnica nekje na vrh ...

Kar je logično, ker so glede na druge res na sredi.

tud men, pa ajmo dejmo volt, da vidmo kaj bo, samo kokr vem to je za EU parlament, tam še nobena stranka sploh slovenska ni 0 nardila, glede na to da nam diktira od nas - ne izvoljena vonderlainova


Mogoče je bolj smiselno pogledat, kateri skupini (EPP, S&D, Renew, ECR, ID, ..) se kandidati posamičnih strank mislijo priključit, in potem voliš na podlagi tega.

Oz. da pogledaš programe teh (EPP, S&D, Renew, ECR, ID, ..) strank, in pri nas glasuješ za tistega, ki se bo priključil željeni skupini.


Ta del je popolnoma nepomemben v primeru OChacka, ker tip niti ne razume, kako EU funkcionira, za kar bo lep dokaz tale izjava:

OChack je izjavil:

ne izvoljena vonderlainova


Ko se bo otrok podučil, se lahko šele skoncentrira na kaj bolj kompleksnega, kar mu razlagaš, pa ne razume. Ker ne more, osnove manjkajo.

A ni hecno, da vemo vse o Beli Hiši, njihovih predsednikih, kdo jim ga fafa, vemo za vse škandale kraljice angleške matere in sodrge okrog nje, ne vemo pa najbolj osnovnih stvari o EU parlamentu?

Ali EU komisiji?

Mogoče pa so slovenski idioti z razlogom bolj ameriški kot američani?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

FireSnake ::

yahve je izjavil:

FireSnake je izjavil:

yahve
Čas prve prijave 05.06.2024 06:35:10

Vse jasno (ignoriramo)!


Res, kaj pa je jasno? A kakšno napako vidiš skozi svojo woke in cancel kulturno usmeritvijo?

Si morda hotel povedati, da kaj manjše neumnosti govoriš, ker imaš isti nick dlje časa (pa še 10 dodatnih za širit SDSovo propagando)? Da iz starosti registracije izvira neka modrost?

Ker tebi tega ni videti. c3p0ju tudi ne. Da 200 tonskega nakladača Daniela sploh ne omenjam.


Jasno je, da si plačan trol. Trole je treba ignorirati.
Malo poglej moj ID. Pa bo vse jasno.

Čeprav si trol: za moje širjenje SDS propagande pa le daj vir (objave so javne).
Čakamo!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Zakaj sploh odgovarjate danes registriranim trolom. To se ignorira.

FireSnake ::

Bo držalo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

arnecan1 ::

Kdo bi si mislil, tudi v liberalni Švedski je vedno več nacistov.

https://x.com/RadioGenoa/status/1798636...

Ko gledam korelacijo, število nacistov narašča s številom muslimanov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

pangro ::

islam pač nima prihodnosti v evropi, sanjači pa sanjajo o nekih integracijah

gozdar1 ::

arnecan1 je izjavil:

Kdo bi si mislil, tudi v liberalni Švedski je vedno več nacistov.

https://x.com/RadioGenoa/status/1798636...

Ko gledam korelacijo, število nacistov narašča s številom muslimanov.


Ta twitter račun je še eden v nizu ruskih psyopsov, znan po širjenju dezinformacij.

Recimo lažno prikazovanje nasilja migrantov,..teme, ki jih imajo tako radi na skrajni desni.

https://x.com/Shayan86/status/173500452...
https://edmo.eu/publications/a-hoax-abo...

Drugače pa ajvečji putinovi prijatelji v eu parlamentu v večini skrajna levica in desnica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

mtosev ::

Zato jaz ne maram skrajne levice in desnice. Najboljše je biti centrist.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

pangro ::

kam bodo pa na dan volitev izginili vsi putinovi mirovniki ki že od začetka vojne trdijo da ima folk poln kufer te vojne? Bi pričakoval da bodo mirovnike izglasoval.

Master_Yoda ::

WTF je to soocenje, 3/4 folka bi se vleglo in nastavilo rit rusom, ali pa sanjajo da so boljsi od vseh drugih ker si samo oni zelijo mir in je resitev v tem da se ukrajino kar da rusiji, in so vsi ki hocejo ukrajini dajati se naprej orozje barabe ki so proti miru.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Zato jaz ne maram skrajne levice in desnice. Najboljše je biti centrist.


Centrist, ki je volil skrajno levico SD?
Koga imaš ti za norca?

pangro je izjavil:

islam pač nima prihodnosti v evropi, sanjači pa sanjajo o nekih integracijah


Francija je muslimanska. Nemčija bo v parih letih (če že ni).
Od kje blodnja, da islam v Evropi nima prihodnosti?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Od zadnjega pisanja je minil šele en mesec.
Klovn golob pa je nanizal en kup neumnosti, zavajanj in destrukcije (več o tem kasneje).

Na predvečer pa ta lažniva gnida obljubi milijardo za stanovanja. Tako ali tako denarja ni in tudi lažnivi Kljukec ne ve, kje bi se to našlo.
In to v desetih letih. V tem času bo on že zdavnaj na smetišču zgodovine.

Prav tako hodi po lepi Sloveniji in klobasa kako je vse v najlepšem redu. Realnost je pa taka, da takšnega kaosa in negotovosti v državi še sploh nismo imeli. Poleg tega pol države štrajka

Ta pajac res živi v vzporednem vesolju.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

HotBurek ::

Se da kje spremljat (delne) rezultate volitev na Nizozemskem?
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

arnecan1 ::

Seveda šumar1. Tisto dekle na avtobusu prejšnji teden se je verjetno samopoškodovalo.

Krivi so Rusi, pa skrajni desničarji, pa kuščarji.... samo mohamedanarji ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

D3m ::

Stari Putin je kriv, da smo se rodili. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

cenzuraš ::

FireSnake je izjavil:


Na predvečer pa ta lažniva gnida obljubi milijardo za stanovanja. Tako ali tako denarja ni in tudi lažnivi Kljukec ne ve, kje bi se to našlo.


Od kod ti te oslarije, da dnarja ni? Dnarja je ko dreka, pa še nabira se v zadnjem cajtu:

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/drza...

Scaramouche3 ::

mtosev je izjavil:

Zato jaz ne maram skrajne levice in desnice. Najboljše je biti centrist.


Pa v kontekstu globalizma,EU,vojne v Ukrajini,Woke agende,prisiljenih migracij definirajmo centrista?

gozdar1 ::

arnecan1 je izjavil:

Seveda šumar1. Tisto dekle na avtobusu prejšnji teden se je verjetno samopoškodovalo.

Krivi so Rusi, pa skrajni desničarji, pa kuščarji.... samo mohamedanarji ne.


Pač nasedate proagandi, ker vam nekdo trobi kar želiste slišat ve se zakaj.
Sem ti dal primeri, kjer dotični raćun širi izmišljotine.

gozdar1 ::

Da populisti in njihovi ideološki somišljeniki niso ravno inovativni(najdejo pa vsakokrat dovolj sledilcev), priča tudi propaganda iz nekega drugega obdobja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

FireSnake ::

cenzuraš je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Na predvečer pa ta lažniva gnida obljubi milijardo za stanovanja. Tako ali tako denarja ni in tudi lažnivi Kljukec ne ve, kje bi se to našlo.


Od kod ti te oslarije, da dnarja ni? Dnarja je ko dreka, pa še nabira se v zadnjem cajtu:

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/drza...


Vir pa RTVslo?
To je enako neumno, kot reči kaj je jajo naredil in dati vir od nore TV.

Poišči informacijo kakšno je bilo stanje ob prevzemu in kakšno je danes.
Ti že vnaprej povem: golobja hunta nas je zadolžila do vratu (tudi prvič v zgodovini na Japonskem). Podal sem ti vire.

No, zdaj pa hitro postrezi s podatki.

Vem, da si plačan trol, a trositi neumnosti brez, da bi te opozorili, ne bo šlo.

gozdar1 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Seveda šumar1. Tisto dekle na avtobusu prejšnji teden se je verjetno samopoškodovalo.

Krivi so Rusi, pa skrajni desničarji, pa kuščarji.... samo mohamedanarji ne.


Pač nasedate proagandi, ker vam nekdo trobi kar želiste slišat ve se zakaj.
Sem ti dal primeri, kjer dotični raćun širi izmišljotine.


Kaj pri tem, da je migrant poškodoval otroka je propaganda?
To je golo dejstvo. Tuy se pa sprenevedaš.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Težava je da nekateri skačete na prvo žogo, samo da so omenjeni migranti, "tradicjonalne " vrednote,..in to določeni igralci s pridom izkoriščajo, da vas šofirajo v določeno smer.

FireSnake ::

Ti si tisti, ki poskuša zavajati.
Podali smo dejstva in ti potem začneš govoriti nekaj tretjega.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

FireSnake je izjavil:

Od zadnjega pisanja je minil šele en mesec.
Klovn golob pa je nanizal en kup neumnosti, zavajanj in destrukcije (več o tem kasneje).


Čas je za ta kasneje:

Podgane zapuščajo ladjo. Vir govori o ognoranci in o ljudeh kot potrošni robi:
klik

Potrjeno, da bo blefer golob preiskoval sam sebe:
klik

Delo pravi, da se blefer golob kiti z nečim, kar ne obstaja':
klik

Mesec lažnivi pajac:
klik

Makedončeta bluzi o računalnikih. Ampak, mi bomo 1. junija (malo se spomnimo, kaj je govorila februarja skupaj z golobom - povezave na zgornji povezavi)!
klik

Blefer golob meni, če ljudje nočejo delati za denar, bodo pa zastonj! Tako, po komunistično:
klik

Dela se samo do 12.00, potem pa vsi obvezno (to namreč tudi delovna obveznost) !!! na piknik, ki je hkrati predvolilni miting Svobode, Alenke Bratušek in Maša Kociper.
klik


Koalicija kršila poslovnik DZ-ja (ampak Pirnat namoči še opozicijo):
klik

Samo bedaki in konji:


glob blefira o sto milijonih letno, spet vse potegne iz riti (spomimo, da se je lagal, da ne bo več na slepo obljubljal):
klik

blefer bi rad ustrahoval (očitno mu malo voda v grlo teče):
klik
Nočemo, da nas v Evropi predstavljajo ljudje, ki širijo laži in strah, ampak tisti, ki verjamejo v demokracijo, vladavino prava in socialno državo

In to izjavi človek, ki se hoče znebiti Janšistov, ki je podpisal pogodbe in jih zavestno kršil, ki dopustuje ko Slovenci stavkajo.

Mljevac spet blefira o stanovanjih. Od kje denar pa nihče ne ve (prej se je skrivak kot kača noge pred volitvami pa gobcajo v prazno):
klik

Da gobca (tu se pa tudi neha), smo že navajeni. En citat:
R. Golob: "Z visoko volilno udeležbo na Evropskih volitvah lahko Slovenke in Slovenci pokažemo, da ne nasedamo desnim populizmom in da verjamemo v mir"

Depolitizirana RTV pred volitvami poskuša hunto prikazati v lepi luči (tole je popolno zavajanje javnosti! Spomnimo: na mobilnem telefonu je drobni/podnaslov tisk skrit):
https://postimg.cc/yJxTnMqZ

Samo bedaki in konji, nadaljevanje:
klik
Vsaka podobnost je zgolj naključna:

Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Po dveh letih vladavine je država na psu bolj, kot je bila kadar koli prej.
Upam, da je ljudstvo to tudi že spregledalo in bo rezultat volitev temu primeren.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

primoz4p ::

gozdar1 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Seveda šumar1. Tisto dekle na avtobusu prejšnji teden se je verjetno samopoškodovalo.

Krivi so Rusi, pa skrajni desničarji, pa kuščarji.... samo mohamedanarji ne.


Pač nasedate proagandi, ker vam nekdo trobi kar želiste slišat ve se zakaj.
Sem ti dal primeri, kjer dotični raćun širi izmišljotine.

Ker smo že pri rusih in proagandi.
Zanimiv pogled Jeffrey-a Sachs-a na vojno v Ukrajini pa še kaj.

Jeffrey Sachs: The Untold History of the Cold War, CIA Coups Around the World, and COVID’s Origin
««
10 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21331771 (19796) poweroff

Več podobnih tem