» »

Packraft

Packraft

Okapi ::

Ima kdo kakšne izkušnje s packrafti? Majhen napihljiv čoln, ki ga lahko prenašaš v nahrbtniku?



Koncept se mi zdi zelo zanimiv, ne vem pa, kako se to v resnici obnese na kakšnem "taborniškem" izletu, potovanju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kontrolor PCT

Oddelek: Loža
123262 (1751) Invictus
»

Finančna Matematika (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5017395 (14632) neverlucky
»

Kako pokriti večje območje z WiFi signalom?

Oddelek: Omrežja in internet
134166 (3863) FiR3F0X
»

Praksa

Oddelek: Pomoč in nasveti
113157 (2691) Yacked2
»

Nahajališča fosilov, mineralov

Oddelek: Loža
207637 (6647) Okapi

Več podobnih tem