» »

Marcel oddaja

Marcel oddaja

«
1
2

BRBR ::

sample
Ali ste opazili en konstanten zvok v ozadju, ali je to za živce trenat ali je za možgane prat.
Kamerman, pa kot bi bil nažgan, se spotikuje zadaj za studijskimi lampami. Plus noro utripanje oranžnih lućk v ozadju.

Take šlamparije na tv še nisem videl. Ni drugega, kot da gre tu za vnaprejšnjo sabotažo ?
Never underestimate the power of idiots in large groups.

DeeJay ::

mene nič od naštetega ni motilo.
So pa pri tebi to lahko znaki za preobčutljivost na zvok in svetlobo.
https://coloradointegrativeneurology.co...
Don't f with me.

HotBurek ::

Zdejle gledal to oddajo.

Prvo z onim iz KPK. Postavi vprašanje, on začne odgovarjat, po sekundi ga prekine. Večkrat, tudi za isto vprašanje.

Potem je bil Mariborčan. Jasno pove, da tista muskova elektronika pač bere podatke, da je težava v gostoti podatkov, ter da naprava ne "ukazuje" človeku/možganim. Pa mu (štefiju) ni jasn, in sprašuje blesave vprašanje.

Obojni pogovor je bil "raztrgan". Krneki.

Sem bil primoran poseč v dogajanje, in sem prešaltal na A Kanal ter odgledat zadnjih 20 minut filma Poslednji klic. Pravilna odločitev.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

harvey ::

HotBurek je izjavil:

Zdejle gledal to oddajo.

Prvo z onim iz KPK. Postavi vprašanje, on začne odgovarjat, po sekundi ga prekine. Večkrat, tudi za isto vprašanje.

Potem je bil Mariborčan. Jasno pove, da tista muskova elektronika pač bere podatke, da je težava v gostoti podatkov, ter da naprava ne "ukazuje" človeku/možganim. Pa mu (štefiju) ni jasn, in sprašuje blesave vprašanje.

Obojni pogovor je bil "raztrgan". Krneki.

Sem bil primoran poseč v dogajanje, in sem prešaltal na A Kanal ter odgledat zadnjih 20 minut filma Poslednji klic. Pravilna odločitev.

Oddaja je popolna smešnica, polintelektualni voditelj, uvertura od Š. Kožar zmaga, skakanje v besedo in ostale intervence voditelja zgolj potrjujejo prvo ugotovitev. Še bolj absudrda pa je oddaja njegove nove spremljevalke - Televizorka, punca ne spravi skupaj enega normalnega stavka, da filme (Mulholland Drive) analizira Žižek, je bila pa sploh krona zadnje oddaje.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

cvalsr ::

Postavi vprašanje, on začne odgovarjat, po sekundi ga prekine. Večkrat, tudi za isto vprašanje.

Pljuvajoče (med govorjenjem) nekulturno zmene počne to že ves čas in ga zato "jebeno" zaničujem!

PacificBlue ::

Novo partnerko ima pa presenetljivo dobro.:D

miraldi ::

A to je parodija na janša tv aka kdo vam laže z unim deblom k neki pametuje v tri dni???
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Colt1911 ::

HotBurek je izjavil:

Zdejle gledal to oddajo.

Prvo z onim iz KPK. Postavi vprašanje, on začne odgovarjat, po sekundi ga prekine. Večkrat, tudi za isto vprašanje.

Potem je bil Mariborčan. Jasno pove, da tista muskova elektronika pač bere podatke, da je težava v gostoti podatkov, ter da naprava ne "ukazuje" človeku/možganim. Pa mu (štefiju) ni jasn, in sprašuje blesave vprašanje.

Obojni pogovor je bil "raztrgan". Krneki.

Sem bil primoran poseč v dogajanje, in sem prešaltal na A Kanal ter odgledat zadnjih 20 minut filma Poslednji klic. Pravilna odločitev.


Ma isto kot včasih v Studio City. Ne vem zakaj sploh ima goste, če jih neprestano prekinja in misli sam gobezdat ?!8-O

Ganon ::

Končno spet pravi ponedeljkovi večeri z Marcelom. Pogrešal sem ga. Verjamem, da nekatere neznosno peče.

FrRoSt ::

Colt1911 je izjavil:



Ma isto kot včasih v Studio City. Ne vem zakaj sploh ima goste, če jih neprestano prekinja in misli sam gobezdat ?!8-O


:)):)):)):)):))

Zato jih pa ima, da lahko sam gobezda! 8-)

Morda ga pa mamica ni naučila lepe vzgoje!??? :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

RedDrake ::

Pri nas so cenjene oddaje in voditelji, ki gostom sploh ne dovolijo da končajo en stavek, kamoli poved. Primeri so: Slak, Erika, Marcel, pa še se jih najde.
Fail od družbe pač.

nejclp ::

V bistvu zna v pravem trenutku prekiniti gosta, ko je jasno, kaj bo ta povedal, časa ma itak samo pol ure. Meni je fino, da je dialog fluiden. Če vam oddaja ni všeč, je pač ne glejte, škode ne bo, ima višjo gledanost kot vse desnjakarske novokomponirane pod Jajotom.

BuDi79 ::

nejclp je izjavil:

Meni je fino. Če vam oddaja ni všeč, je pač ne glejte, škode ne bo.
Škoda bo za nas, ker jo mi plačujemo tudi vam, gledamo je pa ne.

FrRoSt ::

:)):)):)):)):))
No, si pa res našel visoke standarde! 8-)
Mi pa ni jasno, kaj ima folk od takih oddaj!??? 8-) Verjetno samo neko zadoščenje, da nekdo je pa le (nekaj) povedal!??
In potem pomirjeni spijejo toplo mleko in gredo spat. 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

nejclp ::

BuDi79 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Meni je fino. Če vam oddaja ni všeč, je pač ne glejte, škode ne bo.
Škoda bo za nas, ker jo mi plačujemo tudi vam, gledamo je pa ne.

Saj jaz tudi ne gledam rakete pod kozolcem (al kaj je že govejega trenutno), pa obzorij duha, panorame etc. pa plačujem. A ne morem dobit za to kar plačam vsaj pol urice normalnega programa na teden?

brbr21 ::

Nekateri so pač naučeni poslušati tistega s prižnice, ali pa v celoti spremljati monolog velikega vodje, zato jim je dinamičen dialog tuj, nelogičen in nesprejemljiv.
Vseeno sta potrebna vsaj dva možgana med ušesi za spremljanje takih oddaj, za ostale pa v petek zvečer, noratv, 24ur, planet....uff ima toga. Pač premosorazmerno s številom konzumentov ;((

link_up ::

tako ja, probaj na kaksnem resnem faksu s tem "fluidnim" dialogom. Daj no, I dare you!
In and Out

nejclp ::

Res, Pirkoviču težko parira, ta je dejansko postavil akademske standarde kar se pogovornih oddaj tiče.

fur80 ::

nejclp je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Meni je fino. Če vam oddaja ni všeč, je pač ne glejte, škode ne bo.
Škoda bo za nas, ker jo mi plačujemo tudi vam, gledamo je pa ne.

Saj jaz tudi ne gledam rakete pod kozolcem (al kaj je že govejega trenutno), pa obzorij duha, panorame etc. pa plačujem. A ne morem dobit za to kar plačam vsaj pol urice normalnega programa na teden?


Ne pozabit na prenose maše v nedeljo:
10:30 Nedeljsko bogoslužje
11:20 Obzorja duha: Kako skozi postni čas?

Tega bi pa lahko dali pred ali po tem, da se nekako izravna. Povejo veliko, naredijo pa vsi skpaj bolj malo. Malo Marcela, malo Žižeka, pa duhovnika pa malo Papeža, pa smo tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

c3p0 ::

Oddaja je "Marcel", gostje so tam za popestritev scene, pa da se ne dolgočasi. It's a Marcel show, it says so in the title.

Kot njegove filmske recenzije, piše o XY, če ima res dober dan morda še film omeni s kakšno besedo.

xseki ::

Oddaja bi morala biti malo daljša če se mene vpraša.

PacificBlue ::

Ne vem, nisem se gledal oddaje, samo nekak mi ni najbolj jasno, kako so prisli iz imena Studio City do Marcel-a.
A ni bilo boljse ideja?

Zgodovina sprememb…

cortez ::

Oddaja po principu : "roka roko umije."

gruntfürmich ::

klasično levičarsko sranje
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

free_rider ::

Za dobrim konjem prašina se diže.
Še prevod za desne: Za dobrim konjem se praši.

Ne težte kletarji. Sej, ko bo naslednjič pukl na oblasti, bomo pa mi spet za vaše Panorame plačevali.
Slovenska realnost. Ne vem zakaj ne bi kar države razdelili na pol in naj gre vsak v svoj konec.

gruntfürmich ::

dober glas seže v deveto vas, slab pa še dlje...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

LightBit ::

nejclp je izjavil:

V bistvu zna v pravem trenutku prekiniti gosta, ko je jasno, kaj bo ta povedal, časa ma itak samo pol ure. Meni je fino, da je dialog fluiden.

Meni se tudi tako zdi. Ko ga prekine mu da podvprašanje oz. ga usmeri v bistvo. Drugače bi gost lahko eno uro razlagal zgodovino, namesto da bi direktno odgovoril na preprosto vprašanje.

AgJ1 ::

Ne gledam iz principa. Kot nisem iz principa nikoli gledal Nora24. Verjetno je nekje na nivoju Nora24 pred nekaj leti. Best Korea TV standards.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

GregiB ::

free_rider je izjavil:

Za dobrim konjem prašina se diže.
Še prevod za desne: Za dobrim konjem se praši.

Ne težte kletarji.


Eh, debilen argument... Jest se kr levosučen centrist (po lastnem mnenju), Pa Štefančiča nisem niti malo pogrešal... načeloma ga ne gledam, kar pa se mi zdi škoda s stališča, da uspe velikokrat privabiti zelo zanimive goste, ki bi po vsej verjetnosti imeli veliko pametnega za povedat...
Je pa v bistvu v podobnem košu, kot Pirko in Erika... s tem da... Pirko je prebutast, da bi vprašal prava vprašanja in se vidi, da je odsoten, saj tem, ki jih obdeluje... ne razume... Erika rata nervozna, če zadeva ni tako dramatična, kot bi si jo ona rada prikazala... dočim Štefančič gostom pač ne dovoli kaj več, kot uvod v odgovore, saj jih, podobno, kot Slak, neprestano prekinja s svojim "Ampak, ampak...". Resno mislim, da če me ne zanimajo Štefaničičeva mnenja o kakšni temi ampak izključno mnenja njegovih gostov, še nisem desnakarski kletar
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Utk ::

Tako je. Marcel nima gostov tam zato, da bi povedali kaj oni mislijo, ampak za to, da Marcel lahko pove kaj misli, njegovi gosti mu pa naj bi dali neko "kredibilnost". Dostikrat prav na silo hoče iz njih izvlečt, da rečejo točno tisto kar bi on rad da rečejo, včasih uspe, včasih ne. Pa jebemu mater, če hočeš nekaj povedat, povej, ne sili nekoga drugega, da to pove.

Slopek ::

Utk je izjavil:

Tako je. Marcel nima gostov tam zato, da bi povedali kaj oni mislijo, ampak za to, da Marcel lahko pove kaj misli, njegovi gosti mu pa naj bi dali neko "kredibilnost". Dostikrat prav na silo hoče iz njih izvlečt, da rečejo točno tisto kar bi on rad da rečejo, včasih uspe, včasih ne. Pa jebemu mater, če hočeš nekaj povedat, povej, ne sili nekoga drugega, da to pove.

Upam, da kak bodoči gost njegove oddaje to bere in mu v tist njegov blentav ksiht, pove točno to.

Invictus ::

Utk je izjavil:

Tako je. Marcel nima gostov tam zato, da bi povedali kaj oni mislijo, ampak za to, da Marcel lahko pove kaj misli, njegovi gosti mu pa naj bi dali neko "kredibilnost". Dostikrat prav na silo hoče iz njih izvlečt, da rečejo točno tisto kar bi on rad da rečejo, včasih uspe, včasih ne. Pa jebemu mater, če hočeš nekaj povedat, povej, ne sili nekoga drugega, da to pove.

Nikoli pomislil na to.

Se pa strinjam. Je pa precej neprebavljiv...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

T440 ::

Marcel je levičar in družboslovc. Oboje je koristno za imet šiht na RTVSLO, je pa slabo za praktično vse ostalo.
P. S. sem precej prepričan, da bo pri naslednjih volitvah zraven na listi novih obrazov :))

Bellzmet ::

Sem prebral naslov teme Marcel odhaja...

mirator ::

So oddaje za tiste z nižjim IQ-jem in oddaje za tiste z višjim IQ-jem. Za oddajo Marcel je pač treba imeti nekoliko višji IQ.

Miki N ::

Sicer nisem gledal, samo treba je priznati, da naslov oddaje je res gej - pričakoval bi kako ime, ki bi zvito asociiralo na Studio City.

Slopek ::

village people.

Gospod ::

Marcel ne pozna vikanja še nikoli ni nobenega svojega gosta vikal pač nekulturen človek.
Lp.

T440 ::

mirator je izjavil:

So oddaje za tiste z nižjim IQ-jem in oddaje za tiste z višjim IQ-jem. Za oddajo Marcel je pač treba imeti nekoliko višji IQ.

Ojej, kaka zmota.
Marcel je za kretene.
Ker nima vsebine to nadomešča z dramo, glasnim govorjenjem in skakanjem v besedo sogovorniku.

AgJ1 ::

mirator je izjavil:

So oddaje za tiste z nižjim IQ-jem in oddaje za tiste z višjim IQ-jem. Za oddajo Marcel je pač treba imeti nekoliko višji IQ.

Tudi cesarjevih novih oblačil ni mogel videti vsak.

gruntfürmich ::

mirator je izjavil:

So oddaje za tiste z nižjim IQ-jem in oddaje za tiste z višjim IQ-jem. Za oddajo Marcel je pač treba imeti nekoliko višji IQ.

višji IQ od? idiota?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

roCkY ::

Za poslušanje Marcela je treba imet IQ nižji od št. čevljev. Če imaš višjega ne izveš nič novega. Nenazadnje niti ne pusti, da bi sogovornik do konca povedal. Ni mi jasno kaj dogaja folku, da gre v takole "oddajo".

Nikonja ::

Sej glih zaradi tega to ni oddaja namenjena tebi in podobnimi, programov je na tv-u velik, oddaj še več - live and let other live.
Ni treba smetet po stvareh katere ne razumeš, čeprav je to recep že nekaj let, ko folk misli da je pametn pa dejansko ima IQ sobne temperature, in dlje od lastne nemunosti niti ne vidi niti ne razume, ampak je najbolj glasen ko treba trubit o "ovcah" in "odpiranju očeh" in podobnem bulšitu.
Pa to nima veze ne z desnim ali levim, ker je to itak imaginarno deljenje nas ovc za druge interese, ampak na pametne in debile - pa dejstvo je da so tisti kateri sploh ne vedo kolk mal znajo ponavadi najbolj glasni....tragično...jbg

urli ::

BRBR je izjavil:

sample
Ali ste opazili en konstanten zvok v ozadju, ali je to za živce trenat ali je za možgane prat.
Kamerman, pa kot bi bil nažgan, se spotikuje zadaj za studijskimi lampami. Plus noro utripanje oranžnih lućk v ozadju.

Take šlamparije na tv še nisem videl. Ni drugega, kot da gre tu za vnaprejšnjo sabotažo ?


Jap, tudi mene je motil. Celo do te mere, da sem jim nameraval pisati, a še nisem utegnil. Prav težko se ju je slišalo oz. razumelo, ker je bila glasba tako naglas. Res šalabajzersko narejeno.

AgJ1 ::

Nikonja je izjavil:

Sej glih zaradi tega to ni oddaja namenjena tebi in podobnimi, programov je na tv-u velik, oddaj še več - live and let other live.
Ni treba smetet po stvareh katere ne razumeš, čeprav je to recep že nekaj let, ko folk misli da je pametn pa dejansko ima IQ sobne temperature, in dlje od lastne nemunosti niti ne vidi niti ne razume, ampak je najbolj glasen ko treba trubit o "ovcah" in "odpiranju očeh" in podobnem bulšitu.
Pa to nima veze ne z desnim ali levim, ker je to itak imaginarno deljenje nas ovc za druge interese, ampak na pametne in debile - pa dejstvo je da so tisti kateri sploh ne vedo kolk mal znajo ponavadi najbolj glasni....tragično...jbg

En je reku, da bi rad da RTV predvaja oddajo, ki bi jo on delal in bi prikazovala miksanje dreka v blenderju. On bi za to računal jurja na oddajo, vsak teden ena, 4 jurje na mesec. Ne zdej kritizirat, če ne razumeš, ma to se mora zdaj uresničit.

mancini ::

Marcel ne seze do kolen kaksnemu Ladu Ambrozicu.
Sem gledal ko je bila gostja DŠP in mi ni bil jasen namen, zakaj je bila povabljena (vse je ze bilo v drugih medijih in oddajah povedano oz napisano). In ni mi jasno kaj je zelel Marcel, ker je delal samo zmedo.
Studio City je bil kvaliteten pred 10 leti

msjr ::

Meni je ok,

- intro Špele Kožar je dober naslednik top 5, mogoče je grafika/kompozicija malo 90s, ampak ok, ajde neka, fore so dobre
- Marcel ima tak stil, meni recimo ni všeč njegov izbor slame (e.g. člankov) v Globalu pa ga ne berem več - isto je z intervjuji, komur niso všeč naj preklopi kanal
- Vmesnih 40 sekund za meditacijo bi pa pričakoval vsaj malo boljše posnetke, ker tista žalost iz posočja še za scout ni bila dobra, kaj šele za predvajanje - je pa dobra ideja, vse boljše namesto butastih reklam
- Tisti zvok pa zna biti napaka v encodingu/decodingu (kot včasih Dolby problem), ki se pojavlja na nekaterih device-ih. Na TV-ju nimam težav, bi pa znal biti background na slušalkah moteč (obratno kot pri Jezeru), težko rečem.

bozicek ::

Bellzmet je izjavil:

Sem prebral naslov teme Marcel odhaja...


Jaz sem parkrat na hitro da oddaja....oddaja kot stanovanje
Darila letos samo za poredne

Bl4ckSw4n ::

Še vedno bolje kot oddaje od Možine.

mtosev ::

Nesposobnega Pirkoviča so umaknili. Upam, da so mu našli bolj primerno delo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Luka Modrić najboljši nogometaš na svetu 2018 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
555352 (4016) branimirII
»

Slak is back! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34555582 (35520) imagodei

Več podobnih tem