» »

E- mail na spletu

E- mail na spletu

U24ever ::

Še obstaja kak e-mail ki ni plačljiv, niti posredno.... ( gsm kartica in št. )?

japapajade ::

Que?

solatjek ::

Ker z naravno inteligenco nisem razumel vprašanja, sem vprašal umetno inteligenco. Tukaj je copy/paste odgovor:

Da, obstajajo brezplačni e-poštni ponudniki, ki ne zahtevajo plačila niti posrednih plačil prek mobilnih kartic ali številk. Nekateri primeri brezplačnih e-poštnih ponudnikov vključujejo:

Gmail: Gmail je ena izmed najbolj priljubljenih brezplačnih e-poštnih storitev, ki jo ponuja Google. Uporabnikom omogoča brezplačen dostop do e-pošte in drugih funkcij.
Yahoo Mail: Yahoo Mail je tudi priljubljena brezplačna storitev e-pošte, ki jo ponuja Yahoo.
Outlook.com: Outlook.com je e-poštna storitev, ki jo ponuja Microsoft. Ponuja brezplačen dostop do e-poštnih storitev in drugih funkcij.
ProtonMail: ProtonMail je varna e-poštna storitev, ki ponuja brezplačne in plačljive načrte. Brezplačni načrti imajo omejitve, vendar omogočajo brezplačno uporabo e-poštne storitve.
Zoho Mail: Zoho Mail je še ena možnost za brezplačno e-poštno storitev, ki jo ponuja Zoho Corporation. Ponuja brezplačne načrte za osebno in poslovno rabo.
Vsi ti e-poštni ponudniki omogočajo ustvarjanje brezplačnih računov brez potrebe po plačilu ali posrednih plačilih prek mobilnih kartic ali številk.

Ales ::

solatjek je izjavil:

Ker z naravno inteligenco nisem razumel vprašanja, sem vprašal umetno inteligenco. Tukaj je copy/paste odgovor: ...

Nisi vprašal "umetno inteligenco", le vnesel si vhodni tekst v nek statistični model, ki ti je navrgel ven odstavke teksta, ki ni relevanten za vprašanje. In potem si še ta spam prenesel sem, bravo.

Da bi pa poskusil razumeti ali je to sploh približen odgovor in potem še enkrat, kaj je sploh vprašanje, pa ne?

Človek želi storitev, kjer mu za uporabo ni potrebno vnesti niti telefonske številke ali česa podobnega. Nobenega od osebnih podatkov, ki bi konec koncev iz njega naredili produkt. In ti prideš ven z Gmailom in Outlookom.

Če bi vsaj minuto razmišljal o vsem skup, morda ne bi spamal gluposti po forumu?

solatjek ::

Ales je izjavil:

Človek želi storitev, kjer mu za uporabo ni potrebno vnesti niti telefonske številke ali česa podobnega.


Bi pa OP tako napisal, ker potem bi vsak razumel brez kančka dvoma, kaj želi. On pa omenja zraven telefonske številke še GSM kartico. Pri katerem mailu rabiš še karkoli v povezavi z gsm kartico.

Vse čestitke, da si ujel pomen, nekateri smo očitno za to preneumni.

Ales ::

Sploh ne mislim, da si neumen, le "AI" me nervira. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iphone in google račun

Oddelek: Mobilne tehnologije
10794 (521) tiltech
»

ProtonMail.com

Oddelek: Omrežja in internet
365643 (1519) Boobiz
»

Alternativa gmailu

Oddelek: Omrežja in internet
469872 (8234) c3p0
»

Infrastruktura serverjev v podjetju - problem oz. vprašanja

Oddelek: Strojna oprema
242795 (2037) gokky
»

Ali postaja email.si vedno bolj nezanesljiv?

Oddelek: Omrežja in internet
363863 (2448) marsovcek

Več podobnih tem