» »

Stavka zdravnikov 2024

Stavka zdravnikov 2024

««
85 / 118
»»

Magic1 ::

Še dobro, da nisem pred kamero:)). Bi me že linčal zaradi nekoreknosti.

Pa pucat ni tako nemogoče, ne moreš verjet, pucam doma. Samo res mi ni do tega, ker raje za isti denar v službi glavo/znanje raztegujem. Samo jaz sem prigural do te pozicije. Čistilka pa ne rabi do 25 študirat in kup izobraževanja ter prakse, da opravlja svoje delo. Pa pri meni ne bo doživela tlako, kot v hotelih...

Sam ta "ubogica" te je res prizadela. Ne bit tolk užaljena. Sej znaš poskrbet zase, ne se takoj razburit, če te kdo poprca.
Magic

Pithlit ::

Jaz se ne razburjam. Za razliko od nekaterih.

Anyway, pejd probat kako zgleda delo čistilke za tistega minimalca preden budališ. Jaz sem, najprej v mladih letih, pol pa še pred kratkim. Bom to prepustila tistim ki obvladajo in se držala svojih izzivov.
Life is as complicated as we make it...

LeQuack ::

Recimo eno stvar ki jo vidiš samo v javnem sistemu:
https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...


Ugotovili so, da sta dva osumljenca zaposlena v zavodu in sta ostalim osumljenim izvajalcem sporočala podatke o višini sredstev, ki jih ima zavod na razpolago za izvedbo posameznega posla. "S tem sta favoriziranemu ponudniku omogočila, da se je s ponudbo čim bolj približal maksimalni vrednosti razpoložljivih sredstev zavoda," so še sporočili iz Policije in dodali, da so favorizirani ponudniki za pridobitev posla cene storitev dvignili do 30 odstotkov v primerjavi s cenami, ki so takrat veljale na trgu. "Dvig cen je predstavljal vrednost daril zaposlenih v zavodu oziroma neopravičeno bogatenje favoriziranega ponudnika na račun javnih sredstev."
Quack !

Jure14 ::

Kaj to pomeni? Brez razpisa?
Torej do zneska 20.000€. 1x letno.
"Naročilo male vrednosti"

In preplačano za 30%. Torej oškodovanje za 5000€.
1/1000 Pipanove ene rabote.

Jebenti s čim se policaji ukvarjajo.

LeQuack ::

Kradejo toliko kot lahko. Male ribe malo, veliko ribe veliko, vsem pa je skupno to da so v javnem sistemu.
Quack !

Pithlit ::

Jure14 je izjavil:

Kaj to pomeni? Brez razpisa?
Torej do zneska 20.000€. 1x letno.
"Naročilo male vrednosti"

In preplačano za 30%. Torej oškodovanje za 5000€.
1/1000 Pipanove ene rabote.

Jebenti s čim se policaji ukvarjajo.

Sej lahko meni daš 5 jurjev če je to zate peanuts.
Life is as complicated as we make it...

Jure14 ::

Ja, drobiž je.sem skoraj prepričan, da je preiskava koštala več kot je bilo preplačano.
Kako napreduje preiskava Litijske in prenosnikov, pa C0?
Pa 2 tir, pa železniška, pa poplave?
Pa je pri vsaki zadevi šlo od nekaj do nekaj 100 mio€.

Pithlit ::

Jure14 je izjavil:

Ja, drobiž je.sem skoraj prepričan, da je preiskava koštala več kot je bilo preplačano.
Kako napreduje preiskava Litijske in prenosnikov, pa C0?
Pa 2 tir, pa železniška, pa poplave?
Pa je pri vsaki zadevi šlo od nekaj do nekaj 100 mioEUR.

Še dobiva v mehiški v city parku. Jutr ob 12:30. Prnes drobiž. Js častim kosilo in pir.

Sem precej ziher da je tudi preiskava Krambergerjevega umora stala več kot dejanje samo. Budale jedne pravosodne.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

D3m ::

Hmmmmmmm.

Mogoče pridem.

Samo mi je kitajska ljubša.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pithlit ::

D3m je izjavil:

Hmmmmmmm.

Mogoče pridem.

Samo mi je kitajska ljubša.

Sej loh zamenjamo za kitajsko. Jem skoraj vse. Sam tistih 5 jurčkov drobiža naj prinese dečko.
Life is as complicated as we make it...

johnnyyy ::

Pithlit je izjavil:

To je bull. Če sem jaz pri 40ih komplet zamenjala kariero jo pa lahko tud tak študiran človek kot je Dr. In kariero menjam spet. Neverjetno a? Jaz lahko (pa nimam niti faksa, kaj šele doktorata) nekdo drug k je baje bolj šolan pa kar ne more? Al pa je to mogoče zato ker delodajalci presodijo da le ni vredno? Čist fascinantna ta premisa.

Dr. med. nimajo doktorata ampak so le "dohterji" - 7. stopnja. Kaj kdo more in kaj se mu splača je vprašanje posameznika. Kot tretje pa je odgovornost - če se ti nekdo pogaja za plačo oz. pogoje dela, v tem času ne daješ odpovedi. Kaj če bi interno začeli zdravniki stavko na način, dajo eden za drugim odpoved da zrušijo sistem? Bi bilo to fer?

D3m ::

Kva je blo?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pithlit ::

johnnyyy je izjavil:

Pithlit je izjavil:

To je bull. Če sem jaz pri 40ih komplet zamenjala kariero jo pa lahko tud tak študiran človek kot je Dr. In kariero menjam spet. Neverjetno a? Jaz lahko (pa nimam niti faksa, kaj šele doktorata) nekdo drug k je baje bolj šolan pa kar ne more? Al pa je to mogoče zato ker delodajalci presodijo da le ni vredno? Čist fascinantna ta premisa.

Dr. med. nimajo doktorata ampak so le "dohterji" - 7. stopnja. Kaj kdo more in kaj se mu splača je vprašanje posameznika. Kot tretje pa je odgovornost - če se ti nekdo pogaja za plačo oz. pogoje dela, v tem času ne daješ odpovedi. Kaj če bi interno začeli zdravniki stavko na način, dajo eden za drugim odpoved da zrušijo sistem? Bi bilo to fer?

Ja ne vem. Ko se običajna raja pritoži nad plačo ali pogoji dela ponavadi dobi servirano naj si boljši šiht poišče če jim kaj ni prav. Baje je to enostavno. Zakaj to za zdravnike ne velja?
Life is as complicated as we make it...

johnnyyy ::

Pithlit je izjavil:

Ja ne vem. Ko se običajna raja pritoži nad plačo ali pogoji dela ponavadi dobi servirano naj si boljši šiht poišče če jim kaj ni prav. Baje je to enostavno. Zakaj to za zdravnike ne velja?

Mogoče si ostala nekje 2013, danes so časi drugačni. Še posebej v iskanih poklicih ga nimaš delodajalca, ki bi imel "jajca" to reči pred svojimi zaposlenimi. Poznam primer, ko se je lastnik s poršem fural do zaposlenih in jih prosil če pridejo dokončat projekt, ker drugače mu bo firma propadla - in mu je.

Pithlit ::

Sure thing baby, sure thing.
Life is as complicated as we make it...

LeQuack ::

johnnyyy je izjavil:


Mogoče si ostala nekje 2013, danes so časi drugačni. Še posebej v iskanih poklicih ga nimaš delodajalca, ki bi imel "jajca" to reči pred svojimi zaposlenimi. Poznam primer, ko se je lastnik s poršem fural do zaposlenih in jih prosil če pridejo dokončat projekt, ker drugače mu bo firma propadla - in mu je.


Tukaj je obratno. Revni ljudje z avtobusi hodijo do zdravnikov v Porschejih, in jih prosijo če jih lahko pozdravijo, ker si ne morejo privoščit privat ker so ves denar že dal za javno zdravstvo in te Porscheje. Zdravniki jim odgovorijo da zakaj jih matrajo med stavko, in da nimajo tolk velke plače da bi se ukvarjal s tem. Tko nekak, malo karikirano.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

johnnyyy ::

LeQuack je izjavil:

Tukaj je obratno. Revni ljudje z avtobusi hodijo do zdravnikov v Porschejih, in jih prosijo če jih lahko pozdravijo, ker si ne morejo privoščit privat ker so ves denar že dal za javno zdravstvo in te Porscheje. Zdravniki jim odgovorijo da zakaj jih matrajo med stavko, in da nimajo tolk velke plače da bi se ukvarjal s tem. Tko nekak, malo karikirano.

Koliko zdravnikov pa poznaš s Porsheji? Pri nas v bloku sta 2 splošna in 1 ginekologinja, pa njihov avtopark ni nič posebnega.

Jure14 ::

Raca, a ti si to slišal in "veš", al si dejansko sprobal?
Al spet sam malo serješ po dvorišču?

Magic1 ::

Vsak zdravnik si lahko privošči Porsheja (kot vsak s 2kEUR). Živi v mama hotelu, 60-80% plače za avto kredo in ga bo odplačal v 7 letih. Tudi to folk danes dela, samo moraš bit glih prav omejen. Seveda je govor o "cenejših" modelih za 100kEUR.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

LeQuack ::

Nov dan nove nepravilnosti v zdravstvu, odkar stavkajo imajo mediji kar veliko dela, ker niso pričakovali da je toliko korupcije.
https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

"Medtem ko stavka zdravniškega sindikata Fides traja že tretji mesec, največje zasebne klinike podirajo rekorde.
Gre za nov dokaz, da zdravniška stavka nepovratno krepi položaj največjih zasebnih klinik, ki prejemajo denar iz javne zdravstvene blagajne. Podrobnejša analiza teh podatkov namreč razkriva tudi to, da imajo pri teh rekordih pomembno vlogo zdravniki, zaposleni v javnih bolnišnicah.

MC Medicor je v manj kot dveh desetletjih zrasel v eno od največjih zdravstvenih ustanov v državi. Zaposlenih ima že skoraj sto ljudi, gre za zdravnike, medicinske sestre in pomožno osebje. Zaradi vedno večjega obsega dela najema tudi mnoge zdravnike iz javnega zdravstva. Za svoje delovanje pa uporablja kar prostore v Splošni bolnišnici Izola, ki se sama spopada s hudo prostorsko stisko."
Quack !

Jure14 ::

Korupcije, nepravilnosti?
Si upam stavit, da je obojega v Medicorju veliko manj kot v katerikoli državni ustanovi.
In zdravniška "stavka" da je "kriva" za to?
Pa saj je folk hotel, da si zdravniki več ne pišejo nadur in dežurstev. Ker itak samo spijo takrat.

Želeli ste, imejte. In požrite. In naj se vam NE zatakne, ker mogoče nikogar ne bo na urgenci.

aviator ::

johnnyyy je izjavil:

alekskac je izjavil:

Zdravniki pritiskajo, ker imajo (ali mislijo da imajo) nek vzvod. Stiskajo, sem prepričan, da nekaj jim bo kapnilo, to se ne sekiram več ker je dejstvo. Slej ko prej pa ne bo več možno ničesar iztisniti. Mi, (raja), ki bomo takrat žrli travo, bomo še vseeno na boljšem od dohtarjev, ki bojo žrli obnovljene vile.

Da bodo dohterji žrli obnovljene vile, skoraj ne verjamem. Naš zdravstveni sistem je do sedaj temeljil na nadurah, višek kadra načeloma nimamo, prebivalstvo se stara, nižanje standarda pa si tudi nihče ne želi. Zdravje ni kot nepremičnina, kjer tudi če nekje malce zamaka se preživi ... če te bo fejst bolel, boš pač plačal, če ne drugače pa s cegli ali z življenjem.

Tako da najbolje bodo na koncu prišli skozi tisti, ki (večjih) zdravstvenih težav ne bodo imeli.


Ma lej ukinmo zdravstvo, tistih 10 let zastonj plačevanja bom že pozrl,za svoje dosedanje opravke okoli dohtarjev sem že zdavbej pokril, pač živel bom tistih 10 let manj, ampak bo toliko dobrih efektov za družbo, da se to zagotovo bolj splača.

Ker kolk je nastavljeno sedaj, bomo mladi bolj kot ne plačevali, ker pa bo ko bom jaz nvm 60 star koristnikov toliko več kot vplacnikov pa lahko pozabimo to košarico storitev.

Lonsarg ::

Tako je, za nas mlade je v interesu da se cimprej zacne rezat stroske zdravstva za upokojence, ne pa ravno takrat ko bomo mi v pokojo.

Pa niti ni potrebe po velikem rezu, le recimo 5% najdrazjih storitev se odstrani iz kosarice za starejse od 65 let.

LeQuack ::

Ampak oni vodijo državo, tako da bodo raje poskrbeli da mladi najebejo.
Quack !

D3m ::

Pithlit je izjavil:

D3m je izjavil:

Hmmmmmmm.

Mogoče pridem.

Samo mi je kitajska ljubša.

Sej loh zamenjamo za kitajsko. Jem skoraj vse. Sam tistih 5 jurčkov drobiža naj prinese dečko.


Ej mi ni zneslo.

Notarji in banka požrli ves dopoldan.
|HP EliteBook|R5 6650U|

solatko ::

LeQuack - Tudi oni so bili mladi in niso kaj dosti rabili zdravnika pa so vseeno plačevali polno premijo in niso pizdili na starejše, ker je sistem takrat deloval pa je bilo denarja občutno manj.
Delo krepa človeka

Jure14 ::

A zdej poveš.
Do pred pol ure sem čakal.

Mato989 ::

solatko je izjavil:

LeQuack - Tudi oni so bili mladi in niso kaj dosti rabili zdravnika pa so vseeno plačevali polno premijo in niso pizdili na starejše, ker je sistem takrat deloval pa je bilo denarja občutno manj.


Seveda samo oni so plačevali malo takrat in danes dobivajo dosti na puf, namesto da bi danes dobivali to kar so plačevali 50 let nazaj, torej enak nivo... to je problem.

Celo njihovo vplačilo ni vredno pol toliko kot 1 reševanje raka...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

solatko ::

Mato989 - Oni so takrat plačevali enak ali celo višji prispevek od bruto plače, kot danes, tudi tvoja vplačila, če bi se to šparalo na kupu, bojo čez 30 let pomenila plunk v morje. Koristi se pač sproti in zato so vplačila precej realna, seveda tebi niso znane osnove ekonomije, zato pišeš take nebuloze, o vrednostih vplačil za nazaj. Tudi tvoje vplačilo danes, ne bo vredno nič, oziroma za kakšno tableto, ko boš rabil zdravstvo.
Delo krepa človeka

Mato989 ::

solatko je izjavil:

Mato989 - Oni so takrat plačevali enak ali celo višji prispevek od bruto plače, kot danes, tudi tvoja vplačila, če bi se to šparalo na kupu, bojo čez 30 let pomenila plunk v morje. Koristi se pač sproti in zato so vplačila precej realna, seveda tebi niso znane osnove ekonomije, zato pišeš take nebuloze, o vrednostih vplačil za nazaj. Tudi tvoje vplačilo danes, ne bo vredno nič, oziroma za kakšno tableto, ko boš rabil zdravstvo.



Seveda bo ker moram prisilno zdaj vplacevat namesto da bi denar zdaj dajal v crypto in etfje da bi blo ko bom rabil cez 25 let dejansko x5 ali x10
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

solatko ::

Mato989 - Obvezne prispevke imajo vse evropske države, nihče pa ti ne brani vlagat v druge stvari, tudi pri nas ne. V yugi to pač ni bilo donosno zato ni nihče vlagal v druge stebre.
Delo krepa človeka

fiksna ::

Mato989 je izjavil:

solatko je izjavil:

Mato989 - Oni so takrat plačevali enak ali celo višji prispevek od bruto plače, kot danes, tudi tvoja vplačila, če bi se to šparalo na kupu, bojo čez 30 let pomenila plunk v morje. Koristi se pač sproti in zato so vplačila precej realna, seveda tebi niso znane osnove ekonomije, zato pišeš take nebuloze, o vrednostih vplačil za nazaj. Tudi tvoje vplačilo danes, ne bo vredno nič, oziroma za kakšno tableto, ko boš rabil zdravstvo.



Seveda bo ker moram prisilno zdaj vplacevat namesto da bi denar zdaj dajal v crypto in etfje da bi blo ko bom rabil cez 25 let dejansko x5 ali x10

Če boš vlagal v kripto namesto v zdravje, te čez 25 let ne bo več in bo tvoj čisti dobiček za tebe nerelevanten. Bo pa vsaj za potomce ostalo, to ti naj bo v zadovoljstvo.

ginekk ::

Mato989 je izjavil:



Seveda bo ker moram prisilno zdaj vplacevat namesto da bi denar zdaj dajal v crypto in etfje da bi blo ko bom rabil cez 25 let dejansko x5 ali x10


Štepaj otroke, če ti sistem ne paše. Kolk si jih spravil do samostojnosti?

Se mi zdi, da bi najraje samo jemal, dajal pa nič.

LeQuack ::

ginekk je izjavil:



Se mi zdi, da bi najraje samo jemal, dajal pa nič.


A to govoriš o javnem zdravstvu?
Quack !

Mato989 ::

solatko je izjavil:

Mato989 - Obvezne prispevke imajo vse evropske države, nihče pa ti ne brani vlagat v druge stvari, tudi pri nas ne. V yugi to pač ni bilo donosno zato ni nihče vlagal v druge stebre.


Kaj pol če imajo... moj deda je meni povedal eno modrost... in sicer da to da "VSI" nekaj počnejo, ne pomeni da NI NEUMNO... Tega takrat kot 10 letnik nisem razumel, danes pa še predobro.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

LeQuack ::

Fides je končno pokazal svoj pravi jaz in stopil iz omare z izjavo: "To ni več stavkovni boj, to je boj za demokracijo." Razgalili so svojo desnosučno naravnanost in pokazali, da so zgolj in samo orodje v rokah Janeza, ki si na vsak način in na račun nešteto nedolžnih želi nazaj na ablast. Fides je s tem postal zgolj desnosučno trobilo in s tem izgubil še tisto malce kredibilnosti, ki naj bi jo imel.

https://www.had.si/blog/2024/03/29/to-n...
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

111111111111 ::

Bere se bolj kot nabijanje nekega srednješolca, ki nima pojma, kakšne so stvari v zdravstvu. A to je blog od Jenulla?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Malidelničar ::

111111111111 je izjavil:

Bere se bolj kot nabijanje nekega srednješolca, ki nima pojma, kakšne so stvari v zdravstvu. A to je blog od Jenulla?

Se ne bojiš Ronija Kordiša? Ker lahko bo z javnim pritiskom pomagal uničiti zdravniški ceh in bo vlada lahko še bolj odločno zagrozila zdravnikom, ki bodo v strahu morali sprejeti vse vladne in civilnodružbene zahteve.
Takšnega pritiska zdravniki ne bodo mogli zdržati in bo po njih .....
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Jure14 ::

Ah, edino kar vlada zna narediti in kar lahko naredi je, da še malo bolj zategne primarni nivo.
Ker edino tam so pogodbe in plačila z ZZZS po "pavšalu".
Vse ostalo je bolj ali manj "po storitvi" in tu ni možno odredit opravljanja x2 storitev. Ker je stvar na ZZZSju in pogodbah.

Zato bo spet s kakšnim odlokom po DM udarila, tam, kjer že itak najmanj stavkajo, ker je to z zakonom skoraj v celoti prepovedano.

Kolikor slišim, se v ZDLj še kakšnh 8-10 zdravnikov v kratkem poslavlja.
To bo Poplasovi pisker odprlo. :D

Kot sem že večkrat rekel: zrihtajte si kakšno privat zavarovanje.

solatko ::

Jure14 - Prva vlada, ki želi res naredit reformo in ne pristaja na izsiljevanja FIDES-a.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Lonsarg ::

O kateri reformi to. Edino kar je na vidiku je plačna reforma, to je dejansko nepomemben detajl v zdravstvu (ok no vsaj stavk več ne bo, če končno generalno uredijo plačni sistem, da je vezan avtomatsko na minimalno).

O nobeni dejanski zdravstveni reformi pa ne duha ne sluha. Še najbolj gole osnove, primarno zdravstvo, ne morejo uredit, kaj šele vseh drugih težjih problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Jure14 ::

solatko je izjavil:

Jure14 - Prva vlada, ki želi res naredit reformo in ne pristaja na izsiljevanja FIDES-a.

O kakšni reformi ti govoriš?
A prepovedat stavko je reforma? Edino to so do zdaj naredili.
Še malo, pa ne bodo imeli več nikogar, ki bi ga lahko reformirali.

1. participacija.
2. določit pravila javnega zdravsvvenega zavarovanja
3. odprava monopola ZZZS

Največ, kar je doseg te vlade, je skrajšanje časa za pacienta na primarnem nivoju. Namesto da povečajo ta čas in naredijo delo bolj privlačno.

111111111111 ::

solatko je izjavil:

Jure14 - Prva vlada, ki želi res naredit reformo in ne pristaja na izsiljevanja FIDES-a.

Vlada lažnivcev in hinavcev. Ne spoštujejo PISNIH dogovorov, ko ugotovijo, da ne bo šlo, vse skupaj pustijo malo stati, saj se ne bo nobeden pritoževal. No dohtarji imajo dovolj. :D

Komaj čakam, da se v Ljubljani zdravstveni sistem popolnoma razsuje, bosta Jankovič in direktorica gledala paciente. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

LeQuack je izjavil:

Fides je končno pokazal svoj pravi jaz in stopil iz omare z izjavo: "To ni več stavkovni boj, to je boj za demokracijo." Razgalili so svojo desnosučno naravnanost in pokazali, da so zgolj in samo orodje v rokah Janeza, ki si na vsak način in na račun nešteto nedolžnih želi nazaj na ablast. Fides je s tem postal zgolj desnosučno trobilo in s tem izgubil še tisto malce kredibilnosti, ki naj bi jo imel.

https://www.had.si/blog/2024/03/29/to-n...


Človeka, ki je začel pisati ta blog poznam. Super dečko! Ukvarjal se je tudi s fotografijo, če se prav spominjam.
A zdaj se mi zdi, da se je zadeva prodala. Ko malo pogledaš je tale zadeva levo trobilo prej, kot kaj drugega.

Samo na brzino sem pogledal. Po videnem to zdaleč ni več to.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Jure14 ::

LeQuack je izjavil:

Fides je končno pokazal svoj pravi jaz in stopil iz omare z izjavo: "To ni več stavkovni boj, to je boj za demokracijo." Razgalili so svojo desnosučno naravnanost in pokazali, da so zgolj in samo orodje v rokah Janeza, ki si na vsak način in na račun nešteto nedolžnih želi nazaj na ablast. Fides je s tem postal zgolj desnosučno trobilo in s tem izgubil še tisto malce kredibilnosti, ki naj bi jo imel.

https://www.had.si/blog/2024/03/29/to-n...

A mi lahko to razložiš?
Fides pravi, da se bori za demokracijo.
Iz tega sklepa, da je desno usmerjen.
Desničarji se torej borijo za demokracijo?
Kaj pa potem levičarji počnejo?

Malidelničar ::

Jure14, 111111111111: nimata nobenega strahu pred ljudskim besom množic, ki jih poosebljajo komentatorji kot je 'solatko'?

Ker recimo ljudem lahko odnese pokrov in glede na to, da so zdravniki predstavljeni kot grešni kozli, je to povsem možno.

Morda bi bilo bolje, da vsi popustijo in se potrudijo, da javni sistem lepo deluje naprej in ne bo težav? In se žrtvujejo za javno dobro in za dobro bolnikov, zato, ker imamo Hipokratovo prisego.

Kaj pravita? Do we hava a deal?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

FireSnake ::

Jure14 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Fides je končno pokazal svoj pravi jaz in stopil iz omare z izjavo: "To ni več stavkovni boj, to je boj za demokracijo." Razgalili so svojo desnosučno naravnanost in pokazali, da so zgolj in samo orodje v rokah Janeza, ki si na vsak način in na račun nešteto nedolžnih želi nazaj na ablast. Fides je s tem postal zgolj desnosučno trobilo in s tem izgubil še tisto malce kredibilnosti, ki naj bi jo imel.

https://www.had.si/blog/2024/03/29/to-n...

A mi lahko to razložiš?
Fides pravi, da se bori za demokracijo.
Iz tega sklepa, da je desno usmerjen.
Desničarji se torej borijo za demokracijo?
Kaj pa potem levičarji počnejo?


Ja, tole pisanje se bere kot, da je bil nekdo zelo jezen (ali zafustriran), ko je tole skupaj spacal.
Izjave potegne kar iz riti, brez vsakih virov.
Škoda za tako kvalitetno stran, da gosti tak podn od pisanja.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

ripmork ::

FireSnake je izjavil:

Ja, tole pisanje se bere kot, da je bil nekdo zelo jezen (ali zafustriran), ko je tole skupaj spacal.
Izjave potegne kar iz riti, brez vsakih virov.
Škoda za tako kvalitetno stran, da gosti tak podn od pisanja.

Roni je na skrajnem levem polu, nič čudnega. Mladina / Levica fanboy, skratka.

Jure14 ::

Malidelničar je izjavil:

Jure14, 111111111111: nimata nobenega strahu pred ljudskim besom množic, ki jih poosebljajo komentatorji kot je 'solatko'?

A ljudski bes se bo na prazno ambulanto spravil?
Al mislijo nalomit vse, ki jih bodo takrat v ZDju našli?

Malidelničar je izjavil:


Ker recimo ljudem lahko odnese pokrov in glede na to, da so zdravniki predstavljeni kot grešni kozli, je to povsem možno.

Sem že prd časom napisal, da čisto možno, da kakšne žrtve bodo.
Na srečo se moji zdaj sladko jebe za vse to. In z nasmehom na obrazu vabi (ta boljše) zdravnike iz ZDLj v privat vode.

Malidelničar je izjavil:

...In se žrtvujejo za javno dobro in za dobro bolnikov, zato, ker imamo Hipokratovo prisego.

Naj se žrtvuje, kdor se hoče. Lahko tudi protestni harakiri naredi.
In kombinacijo hlapca Jerneja in Martina Kačurja naj igra, kdor hoče.
Plebs pa se lahko golobistom zahvali, da je zdravstvo še malo dražje postalo. Preko s.p.ja se za pokrivanje dežurstev bolje zasluži.

Malidelničar ::

Jure14, 111111111111:

Breaking news: Poziv Prevolnik Ruplove 100 ambulantam za opredeljevanje več pacientov - zakaj je učinek vprašljiv
Za 300 dodatno opredeljenih pacientov na tim družinske medicine bo plačane še pol medicinske sestre, niso pa predvidene dodatne finančne spodbude za zdravnike

Vlada je šla v ofenzivo! Plan je in gredo do konca!
Vir: https://www.finance.si/poziv-prevolnik-...
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.
««
85 / 118
»»