» »

Stavka zdravnikov 2024

Stavka zdravnikov 2024

««
72 / 118
»»

alekskac ::

IQ184 je izjavil:

Kuštrin je danes povedal kar gre GOLOB NIMA POJMA.

Pravo gamad si najdu s Kuštrinom in belo bando ...

investorius ::

Najboljša Tarča je bila, ko si noben od Fidesa ni upal na televizijo, da bi jih Erika v živo raztrgala. To bi bile take bruke da adijo pamet. Boljše da se skrivajo nekje v ozadju s svojimi zahtevami po denarju. Potem, ko sem slišal, da noben mediator v Sloveniji ni dovolj dober za mediacijo, sem takoj vedel, da pri teh ljudeh ne gre samo za nadutost, ampak je stvar patološka. Večvrednostni kompleks. Zato tudi pravim, da gre povečini za samoooklicane elite, ki ne po zaslužku in ne po ugledu ne sodijo v kategorijo elit.

111111111111 ::

investorius je izjavil:

Najboljša Tarča je bila, ko si noben od Fidesa ni upal na televizijo, da bi jih Erika v živo raztrgala. To bi bile take bruke da adijo pamet. Boljše da se skrivajo nekje v ozadju s svojimi zahtevami po denarju. Potem, ko sem slišal, da noben mediator v Sloveniji ni dovolj dober za mediacijo, sem takoj vedel, da pri teh ljudeh ne gre samo za nadutost, ampak je stvar patološka. Večvrednostni kompleks. Zato tudi pravim, da gre povečini za samoooklicane elite, ki ne po zaslužku in ne po ugledu ne sodijo v kategorijo elit.

Važno da imate pravičnega in poštenega vladarja Goloba, ki mu ni do denarja, ampak samo do dobrobiti državljanov republike Slovenije. Zdravniki so res eni prasci, ker hočejo več denarja za svoje delo. Aja, pa sodniki, medicinske sestre, učitelji, dispečerji na 112, same svinje pogoltne, medtem ko naši politiki tolčejo lakoto v dobro državljanov.

Al so bile poplave. Ne morejo vsega plačat tem pohlepnežem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

alekskac ::

Problem ni v tem da bi hotli več denarja. Ker itak ne bo nikoli zadost. Oni hočejo več denarja, in da ostane raji (ki jim strežbo in oskrbo dela) enako. Hočejo večjo razliko, da bo njihova plača pomenila več. Samooklicana elita, je že @investorius povedal. Gamad Fideszovska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alekskac ()

Magic1 ::

Ja res blazna elita, 1.4 razmerje med njihovo osnovno plačo in povprečno slo. plačo(in pada). Oziroma 2.4 glede na minimalno. Med daleč najnižjimi sploh. Kateri prasci so zdravniki šele v tujini, kjer normalno dosegajo 2-4x povprečne. Osebnih zdravnikov imamo pol manj od Avstrijcev in plačamo jih tudi več kot pol manj. Le zakaj jih je že 150 v Avstriji? Z inflacijo bodo potrebe višje in težko dosegljiv kader bo sledil denarju. Pa zdravniki so najtežje nadomestljivi, ne dobiš jih po parih letih študija...
Magic

Kanban ::

To je splošen problem Slovenije, ne pa zarota proti zdravnikom.
https://www.finance.si/manager/razvojni...

111111111111 ::

alekskac je izjavil:

Problem ni v tem da bi hotli več denarja. Ker itak ne bo nikoli zadost. Oni hočejo več denarja, in da ostane raji (ki jim strežbo in oskrbo dela) enako. Hočejo večjo razliko, da bo njihova plača pomenila več. Samooklicana elita, je že @investorius povedal. Gamad Fideszovska.

Hmmm... V Romuniji se je začelo isto... Kaj bodo zdravniki zahtevali višje plače, gmad jedna. POtem so pa odkapljali, naprej v EU... KAr naenkrat se je našel denar za potrojitev njihovih plač. Kakšno presenečenje. Kar naenkrat niso bili več pohlepni.

Ko boš ti vodja oddelka odgovoren za ene 3-4 zaposlene, pa si znižaj plačo, da boš imel isto ali manjšo kot tisti, ki te odgovornosti nimajo.

Medicinske sestre, reševalci se ne zagovarjajo na sodiščih. Zdravniki se. Zdravnik mora ZZZS-ju poročat, zakaj ambulanta dela kot dela. Koliko sobot in kdaj tudi nedelj, so dohtarji na izobraževanjih.
Saj pravim, nimate pojma, kaj obsega delo zdravnika, pa modrujete.

Kanban je izjavil:

To je splošen problem Slovenije, ne pa zarota proti zdravnikom.
https://www.finance.si/manager/razvojni...

To je treba pa Svobodo vprašat, zakaj so zaradi politične zamere SDS, skenslali zakon, ki bi na leto prinesel več v naše žepe.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Kanban je izjavil:

To je splošen problem Slovenije, ne pa zarota proti zdravnikom.
https://www.finance.si/manager/razvojni...

To je res. Samo se je stanje drastično spremenilo v zadnjh letih. Inženirja praktično ne moreš dobiti pod 2000€ neto. Če kdo vztraja na nižji, se mora mal zamislit. Je pa obdalčitev od tukaj že tako visoka, da je nad 3000€ pa zelooo težko dobit. Lahko bi se reklo, da so inženirji ujeli zdravike v osnovni plači. Imajo pa zdravniki možnost dežuranja in nadur, kjer se lahko poljubno več zasluži.
Magic

Ishiwatta ::

Teb se mal kisa, sam zaposlujem inženirje strojništva in elektrotehnike. Junior plača je cca 1400€ neto in nič več. In ne, ni jih več tako težko dobiti. Lani in predlani je bilo pa res pomanjkanje. Pa ja firma he v Ljubljani, kjer naj bi bile najvišje plače v Slo. 2jurja dobijo tisti z 10 plus leti delovne dobe.

No pa še to da ne boš nabijal kako nategujemo začetnike. Smo praktično brez fluktuacije zadnja leta. Odhodov ni, so samo prihodi, rastemo. Eni živite res v nekem fantazijskem svetu.

Zgodovina sprememb…

Kanban ::

Magic1 je izjavil:

Kanban je izjavil:

To je splošen problem Slovenije, ne pa zarota proti zdravnikom.
https://www.finance.si/manager/razvojni...

To je res. Samo se je stanje drastično spremenilo v zadnjh letih. Inženirja praktično ne moreš dobiti pod 2000EUR neto. Če kdo vztraja na nižji, se mora mal zamislit. Je pa obdalčitev od tukaj že tako visoka, da je nad 3000EUR pa zelooo težko dobit. Lahko bi se reklo, da so inženirji ujeli zdravike v osnovni plači. Imajo pa zdravniki možnost dežuranja in nadur, kjer se lahko poljubno več zasluži.

Torej po 2 jurja jih po tvoje ni, nad 3 pa tudi ne. 2.5 je pa manj kot 1.7x povprečne, skoraj točno toliko, kot pravi članek. V kurcu. 15 let nazaj je bilo razmerje precej boljše.

Kar sami vedno znova dokazujete, da vam številke ne gredo, hočete samo več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

Magic1 ::

Ishiwatta je izjavil:

Teb se mal kisa, sam zaposlujem inženirje strojništva in elektrotehnike. Junior plača je cca 1400EUR neto in nič več. In ne, ni jih več tako težko dobiti. Lani in predlani je bilo pa res pomanjkanje. Pa ja firma he v Ljubljani, kjer naj bi bile najvišje plače v Slo. 2jurja dobijo tisti z 10 plus leti delovne dobe.

No pa še to da ne boš nabijal kako nategujemo začetnike. Smo praktično brez fluktuacije zadnja leta. Odhodov ni, so samo prihodi, rastemo. Eni živite res v nekem fantazijskem svetu.

Sej tudi specializanti dobijo 1400EUR (razen družincev). Pač moje izkušnje so take, da ne dobiš inženirja z nekaj izkušnjami pod 2000EUR. Pa vem za firmo v Lj., kjer jih iščejo 50 in je plača 2000+ neto. K nam je prišlo nekaj kandidatov s redno službo, vendar so se samo nasmehnili o 2kEUR. Ali so se letos v dveh mesecih res tako spremenile razmere, ali pa pač samo študente pobirate in si jih lahko privoščite učit. "Inženir" po faksu je večinoma zelo meh.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Magic1 ::

Kanban je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Kanban je izjavil:

To je splošen problem Slovenije, ne pa zarota proti zdravnikom.
https://www.finance.si/manager/razvojni...

To je res. Samo se je stanje drastično spremenilo v zadnjh letih. Inženirja praktično ne moreš dobiti pod 2000EUR neto. Če kdo vztraja na nižji, se mora mal zamislit. Je pa obdalčitev od tukaj že tako visoka, da je nad 3000EUR pa zelooo težko dobit. Lahko bi se reklo, da so inženirji ujeli zdravike v osnovni plači. Imajo pa zdravniki možnost dežuranja in nadur, kjer se lahko poljubno več zasluži.

Torej po 2 jurja jih po tvoje ni, nad 3 pa tudi ne. 2.5 je pa manj kot 1.7x povprečne, skoraj točno toliko, kot pravi članek. V kurcu. 15 let nazaj je bilo razmerje precej boljše.

Kar sami vedno znova dokazujete, da vam številke ne gredo, hočete samo več.

A 2500€ je v kurcu za inženirje, za zdravnike je pa preveč? Za koga se je potem še najbolj poslabšalo?
Magic

Ishiwatta ::

Bla, bla nakladač. Lažeš in nimaš pojma. Tole pa lahko iz prve roke povem. Firma iz Ljubljane ki bi zaposlila 50 inženirjev tehnične stroke (ne informatikov, programerjev) s plačo 2jurja plus neto ne obstaja.

Zgodovina sprememb…

alekskac ::

Magic1 je izjavil:

Kanban je izjavil:

To je splošen problem Slovenije, ne pa zarota proti zdravnikom.
https://www.finance.si/manager/razvojni...

To je res. Samo se je stanje drastično spremenilo v zadnjh letih. Inženirja praktično ne moreš dobiti pod 2000EUR neto. Če kdo vztraja na nižji, se mora mal zamislit. Je pa obdalčitev od tukaj že tako visoka, da je nad 3000EUR pa zelooo težko dobit. Lahko bi se reklo, da so inženirji ujeli zdravike v osnovni plači. Imajo pa zdravniki možnost dežuranja in nadur, kjer se lahko poljubno več zasluži.


Haha, v tvoji glavi so take plače. Delam v podjetju, cca 700 zaposlenih, nad 3000 neto ma samo direktor in vodje odsekov. Inženirski kader ima od 1800 (VI)do max 2800 (VII in gor, še to so vodstvena mesta) bruto osnove. Jaz sem inženir, ampak je moje delovno mesto razporejeno v V. tarifo, kjer se moraš s 1500 bruto osnove zadovoljiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alekskac ()

Magic1 ::

Ok, potem se zgleda v napačnih krogih nahajam in poznam. Samo mi je zanimivo, da iščemo inženirje pa se praktično noben ne javi. Izgleda so vsi zadovoljni s svojimi plačami... Jaz bi pričakoval, da bi izkušen inženir vodja, ki dobiva 2800EUR BRUTO, na polno iskal boljšo zaposlitev. Sam res izgleda, da so plače all over the place. Nekateri izkušeni delajo za 1500EUR, a nekdo drug dobi drugje 2kEUR+ ko keks.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Ishiwatta ::

Se lahko giblješ samo v fantazijskih krogih glede na tvoje zgornje trditve. Pa javnosektoraši tole si preberite:
https://n1info.si/poglobljeno/razmere-s...

Ne vem od kje se boste financirali čez par let.

Magic1 ::

A zdravnika boš spraševal od kje se bo financiral? Od tistega, ki ga bo potreboval. Ali preko javne sheme, ali privat. Konkurence pri njih ni, saj jih je pol manj na prebivalca pri nas kot v Avstriji.
Magic

alekskac ::

Magic1 je izjavil:

Ok, potem se zgleda v napačnih krogih nahajam in poznam. Samo mi je zanimivo, da iščemo inženirje pa se praktično noben ne javi. Izgleda so vsi zadovoljni s svojimi plačami... Jaz bi pričakoval, da bi izkušen inženir vodja, ki dobiva 2800EUR BRUTO, na polno iskal boljšo zaposlitev. Sam res izgleda, da so plače all over the place. Nekateri izkušeni delajo za 1500EUR, a nekdo drug dobi drugje 2kEUR+ ko keks.

S tako visoko plačo (2800 bruto) jih je malo. Še za 1800 bruto je toliko zanimanja, da ne prideš zraven. Sam sem pred časom prevzel v urejanje eno zbrkano bazo, uredil samo bazo, preveril, popravil ali dopolnil podatke. Za skor dve leti sem dobill 300 eur bruto dodatka, kot bi pripadalo recimo enemu osnovnem administratirju baze. Marije se mi je prikazala. Po dveh letih se je vodstvo zavedlo, da zdej zadeva itak špila, in grem nazaj v svojo lukno junior manipulatorja podatkov, s 1500 bruto. So razpisali eno delovno mesto za nov oddelek, spet za 1800+ bruto. Sem se prijavil, izpolnil vse pogoje razen enga ne v celoti. Sploh nisem niti blizu prišel. Tak naval je bil, toliko o tem kako malo je cenjeno delovno mesto s 1800 bruto. Stepejo se zanj. Meni so organizirali razgovor zgolj kurtoazno, ker sem že zaposlen v podjetju, in prikazali situacijo. Nakoncu so vzeli nekoga ki je bistveno preveč kvalificiran glede na razpisne pogoje, da ga bojo lahko še za kako reč ponucali če bo treba.

mertseger ::

Magic1 je izjavil:

Ishiwatta je izjavil:

Teb se mal kisa, sam zaposlujem inženirje strojništva in elektrotehnike. Junior plača je cca 1400EUR neto in nič več. In ne, ni jih več tako težko dobiti. Lani in predlani je bilo pa res pomanjkanje. Pa ja firma he v Ljubljani, kjer naj bi bile najvišje plače v Slo. 2jurja dobijo tisti z 10 plus leti delovne dobe.

No pa še to da ne boš nabijal kako nategujemo začetnike. Smo praktično brez fluktuacije zadnja leta. Odhodov ni, so samo prihodi, rastemo. Eni živite res v nekem fantazijskem svetu.

Sej tudi specializanti dobijo 1400EUR (razen družincev). Pač moje izkušnje so take, da ne dobiš inženirja z nekaj izkušnjami pod 2000EUR. Pa vem za firmo v Lj., kjer jih iščejo 50 in je plača 2000+ neto. K nam je prišlo nekaj kandidatov s redno službo, vendar so se samo nasmehnili o 2kEUR. Ali so se letos v dveh mesecih res tako spremenile razmere, ali pa pač samo študente pobirate in si jih lahko privoščite učit. "Inženir" po faksu je večinoma zelo meh.


Ti mal buče prodajaš ali si star 13, ali pa imaš malo izkušenj. 2k€ za inženirja je dobra plača.

alekskac ::

mertseger je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Ishiwatta je izjavil:

Teb se mal kisa, sam zaposlujem inženirje strojništva in elektrotehnike. Junior plača je cca 1400EUR neto in nič več. In ne, ni jih več tako težko dobiti. Lani in predlani je bilo pa res pomanjkanje. Pa ja firma he v Ljubljani, kjer naj bi bile najvišje plače v Slo. 2jurja dobijo tisti z 10 plus leti delovne dobe.

No pa še to da ne boš nabijal kako nategujemo začetnike. Smo praktično brez fluktuacije zadnja leta. Odhodov ni, so samo prihodi, rastemo. Eni živite res v nekem fantazijskem svetu.

Sej tudi specializanti dobijo 1400EUR (razen družincev). Pač moje izkušnje so take, da ne dobiš inženirja z nekaj izkušnjami pod 2000EUR. Pa vem za firmo v Lj., kjer jih iščejo 50 in je plača 2000+ neto. K nam je prišlo nekaj kandidatov s redno službo, vendar so se samo nasmehnili o 2kEUR. Ali so se letos v dveh mesecih res tako spremenile razmere, ali pa pač samo študente pobirate in si jih lahko privoščite učit. "Inženir" po faksu je večinoma zelo meh.


Ti mal buče prodajaš ali si star 13, ali pa imaš malo izkušenj. 2k€ za inženirja je dobra plača.


Točno, 2000e neto je zelo vredu plača inženirja. Ni vrhunska, ITjevci lahko kasirajo nekateri tud precej več. Dokler se trg ne bo zasitil s tem poklicem, potem se pa vrnejo nazaj k nam ostalim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alekskac ()

Magic1 ::

O kakšnih inženirjih je zdaj to govora? Moje izkušnje so iz štroma. Že vidim, da bomo nove razpise naredili. Samo zgleda rabimo dat oglase pred druge firme, ker folk očitno osnove oglase zaposlitev ne spremlja sploh.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

alekskac ::

Pri nas so FNT (kemija, biologija, fizka), strojni, elektro, VPD, par gradbenih, ekologija, malenkost informatikov. Teh stopenj je še par pravnikov, ekonomistov, mogoče kak humanist, komunikolog in pedagog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alekskac ()

Ishiwatta ::

Magic1 je izjavil:

A zdravnika boš spraševal od kje se bo financiral? Od tistega, ki ga bo potreboval. Ali preko javne sheme, ali privat. Konkurence pri njih ni, saj jih je pol manj na prebivalca pri nas kot v Avstriji.


Haha, ti se kar tolaži, tako se hajpajo tudi informatiki sedaj pa se klima v tujini že ornk obrača. Glede na tempo razvoja ai čez par let družincev sploh ne bomo več potrebovali. Tvoja naj gre čimprej v Avstrijo, le kaj čaka...glede na napisano predvidevam da si pač še en možek v tej temi.

Magic1 je izjavil:

O kakšnih inženirjih je zdaj to govora? Moje izkušnje so iz štroma. Že vidim, da bomo nove razpise naredili. Samo zgleda rabimo dat oglase pred druge firme, ker folk očitno osnove oglase zaposlitev ne spremlja sploh.


Točno iz štroma in v Ljubljani. Daj povej katera firma takoj zaposli 50+ elektro inženirjev z 2k+ neto plačo? Nakladač...

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Kdo pa potem kupuje stanovanja za pol milijona v LJ, če ne zdravniki in inženirji?
Quack !

Ishiwatta ::

Inženirji :))))

alekskac ::

LeQuack je izjavil:

Kdo pa potem kupuje stanovanja za pol milijona v LJ, če ne zdravniki in inženirji?

Eh, zdravnik dobi neprofitnega v najem, če se znajde kot Kontestabile. Kupijo stanovanje za pol miljona in čez zabavljači, poklicni sinovi, športaši, skratka elita naroda če je verjet Anderliču. Amorfna gmota sigurno ne.

Ishiwatta ::

Od kolega ki ima nepremičninsko agencijo. Zdravniki kupujejo v velikem procentu, na keš in na zalogo. Le od kje jim s takšnimi nizkimi plačami. Bi pričakoval da bo več inženirjev, ker jih je več imajo pa, prosto po Magicu, enake plače kot zdravniki.

Magic1 ::

Jaz sem nakladač in to pravi folk s tednom starim accountom... Pa tip, ki je kao inženir, a dela na V stopnji in višje nikakor ne more.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Ishiwatta ::

Je rahlo bolj pomembno kaj pišeš in koliko se lažeš (tale s potrebo po 50 inženirjih s 2k+ plačo je najbolj debilna in najlaže preverljiva) kot pa koliko star account ima kdo....

Magic1 ::

Sej sem ti hotel napisat na private pa me je minilo, ko sem videl, da si troll.
Magic

Ishiwatta ::

Laž...

111111111111 ::

Ishiwatta je izjavil:

Haha, ti se kar tolaži, tako se hajpajo tudi informatiki sedaj pa se klima v tujini že ornk obrača. Glede na tempo razvoja ai čez par let družincev sploh ne bomo več potrebovali. Tvoja naj gre čimprej v Avstrijo, le kaj čaka...glede na napisano predvidevam da si pač še en možek v tej temi.

Ne se sekirat. Se boš naučil tujih jezikov, pa boš se lahko z zdravnikom pogovarjal brez tolmača. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ishiwatta ::

Le zakaj ne moreš napisati javno. Če firma res išče kadre bo vesela vsake javno objavljene info...nakladač.

111111111111 ::

LeQuack je izjavil:

Kdo pa potem kupuje stanovanja za pol milijona v LJ, če ne zdravniki in inženirji?

Ne eni ne drugi. Inžinirji in zdravniki delajo. POglej kdo je kupoval stanovanja v novi soseski v Ljubljani.

Ishiwatta je izjavil:

Od kolega ki ima nepremičninsko agencijo. Zdravniki kupujejo v velikem procentu, na keš in na zalogo. Le od kje jim s takšnimi nizkimi plačami. Bi pričakoval da bo več inženirjev, ker jih je več imajo pa, prosto po Magicu, enake plače kot zdravniki.

Kolega ima avtosalon in nad 100k avtomobile kupujejo samo inžinirji. Kako če imajo kobajagi nižjo plačo kot zdravniki?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Ishiwatta ::

Je kar nekaj zdravnikov kupilo v Schellenbulurgu. Inženir niti eden seveda...

Še en možek v bran ženini plači se nam je pridružil....

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Ishiwatta je izjavil:

Je rahlo bolj pomembno kaj pišeš in koliko se lažeš (tale s potrebo po 50 inženirjih s 2k+ plačo je najbolj debilna in najlaže preverljiva) kot pa koliko star account ima kdo....

Še od mamine joške se na forumu nisi odstranil, pa bi že rad bil pameten. Jaz imam izobrazbo gimnazijski maturant, pa imam 1900 neto plačo +stroški malice in prevoza. Če pa si en inžinir ni sposoben spogajat boljše plače...

Ishiwatta je izjavil:

Le zakaj ne moreš napisati javno. Če firma res išče kadre bo vesela vsake javno objavljene info...nakladač.

Ker ceni svojo zasebnost? Zakaj bi se zaradi enega trolčka javno izpostavil? pa ti napiši svoj ime in priimek, pa zraven še naslov.

Ishiwatta je izjavil:

Je kar nekaj zdravnikov kupilo v Schellenbulurgu. Inženir niti eden seveda...

Še en možek v bran ženini plači se nam je pridružil....

Bolj si se ti pridružil nam. :D Vse si pomešal, nič čudnega da ne dobiš višje plače, že osnov dejanja in posledic ne razumeš. :D

KAr naštej dohtarje, ki so kupili? Čakam.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Ishiwatta ::

Lol, sem v fohu že žnj let, ne poznam prav nobenega inženirja z avtom nad 50k, ne nad 100k. Pa dajmo hitro zamaskirat teko z blesarijami da folk ne pogrunta kako abotno je trditi da imajo v Sloveniji inženirji enake plače kot zdravniki.

investorius ::

alekskac je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Kdo pa potem kupuje stanovanja za pol milijona v LJ, če ne zdravniki in inženirji?

Eh, zdravnik dobi neprofitnega v najem, če se znajde kot Kontestabile. Kupijo stanovanje za pol miljona in čez zabavljači, poklicni sinovi, športaši, skratka elita naroda če je verjet Anderliču. Amorfna gmota sigurno ne.

Da kupiš stanovanje za 1.5 mio, moraš biti izjemen na svojem področju. Dino Merlin, ki ima 4 stanovanja v tej soseski, je izjemnost pokazal tekom preteklih let, uspešne kariere. Zdravniki ne sodijo v taka stanovanja, oni sodijo v plačni sistem kot vsi ostali in Golob ima prav, da jim ne dovoli imeti elitnega plačnega stebra. To se verjetno vsi strinjamo. Futbolerji so zame elita - Ronalldo in Neimar Junijor.

111111111111 ::

Ishiwatta je izjavil:

Lol, sem v fohu že žnj let, ne poznam prav nobenega inženirja z avtom nad 50k, ne nad 100k. Pa dajmo hitro zamaskirat teko z blesarijami da folk ne pogrunta kako abotno je trditi da imajo v Sloveniji inženirji enake plače kot zdravniki.

Žena je dohtarca že 10 let, pa ne poznam nobenega dohtarja s 5 stanovanji v Ljubljani, tako da nehaj z blesarijami, da imajo dohtarji višje plače kot inženirji.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ishiwatta ::

111111111111 ::

investorius je izjavil:

Da kupiš stanovanje za 1.5 mio, moraš biti izjemen na svojem področju. Dino Merlin, ki ima 4 stanovanja v tej soseski, je izjemnost pokazal tekom preteklih let, uspešne kariere. Zdravniki ne sodijo v taka stanovanja, oni sodijo v plačni sistem kot vsi ostali in Golob ima prav, da jim ne dovoli imeti elitnega plačnega stebra. To se verjetno vsi strinjamo. Futbolerji so zame elita - Ronalldo in Neimar Junijor.

Pa pevci turbofolka, pa odvetniki od mafije, pa direktorji, ki ne plačujejo delavcev, pa PR-ovci, pa vplivneži.... To si vsi zaslužijo stanovanja v elitni soseski, ne pa neki pohlepni, pokvarjeni, neumni zdravniki.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ishiwatta ::

111111111111 je izjavil:

Le zakaj ne moreš napisati javno. Če firma res išče kadre bo vesela vsake javno objavljene info...nakladač.

Ker ceni svojo zasebnost? Zakaj bi se zaradi enega trolčka javno izpostavil? pa ti napiši svoj ime in priimek, pa zraven še naslov.



Lol, smeško, saj to ni firma kjer on dela, je le firma za katero "ve". Če jo objavi ne bo nikakor izdal svoje zasebnosti. Seveda ne more objaviti, ker obstaja zgolj v njegovi glavi v bran lažni njegovi in tvoji lažni narativi, da imajo v Sloveniji inženirji in zdravniki enake plače.

111111111111 ::

Ishiwatta je izjavil:

https://necenzurirano.si/clanek/preisko...

Laž ima kratke noge 1111

Ufff... Si me dobil. Vidim, da so vsi kupili na keš.

Ojej, en zobozdravnik ima celo privat ambulanto, ker zločinc.

2 sta upokojeni in sta solastnici, zanimivo.

Cel kup podatkov nametanih.

2 radiologa? Opa sedaj jih pa imamo. od 7000 dohtarjev sta 2, ki kupujeta elitna stanovanja, mogoče veš ali na kredo ali sta se skeširala?

Saj pravim dohtarje na garmado. PET si jih je kupilo stanovanja v LJUBLJANI. 5. Sploh ne vem kako je takšna svinjarija mogoča. Ka si ti ja nor.

Ishiwatta je izjavil:

Lol, smeško, saj to ni firma kjer on dela, je le firma za katero "ve". Če jo objavi ne bo nikakor izdal svoje zasebnosti. Seveda ne more objaviti, ker obstaja zgolj v njegovi glavi v bran lažni njegovi in tvoji lažni narativi, da imajo v Sloveniji inženirji in zdravniki enake plače.

Pa ti povej za katero firmo delaš ko si tolk glasen. Tukaj javno.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Sej 5, številka pet. Še parkrat ponovim pet in dobim vsak zdravnik kupi pet stanovanj.
Magic

Ishiwatta ::

A si ti mal chalengan? Preberi še enkrat. Ne rabi napisat firmo v kateri dela.

Magic1 je izjavil:

Sej 5, številka pet. Še parkrat ponovim pet in dobim vsak zdravnik kupi pet stanovanj.


V Šumiju je 44 stanovanj, podatkov imajo za 20, od tega je 5 (s številko pet) zdravnikov.

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

A to je en zdravnik vseh pet kupil. Čakajmo, da še ostali priletijo, bo takoj zmanjkalo.
Magic

bbbbbb2015 ::

Ishiwatta je izjavil:

Se lahko giblješ samo v fantazijskih krogih glede na tvoje zgornje trditve. Pa javnosektoraši tole si preberite:
https://n1info.si/poglobljeno/razmere-s...

Ne vem od kje se boste financirali čez par let.


To mi nimamo nič s tem. Nemčija je "živela" od poceni plina iz Rusije. Mimogrede, nam so ga že prodajali precej dražje. Nemci so se zabarvali v kot, ker poceni plin iz Rusije jim je bil vzet, jedrsko njihovi zeleni preprečujejo.

Plin (poceni, ruski) je bil in surovina in energent.

Posledično so pristali na dragi elektriki. Surovin nimajo, zato pač so v minusu. Tale BASF direktor "projicira" usodo Nemčije, kot usodo Slovenije.

To absolutno ni nujno da je tako. Od Nemčije se moramo odlepiti.

Ishiwatta ::

Ja to pa bo enostavno a ne....

BuDi79 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Od Nemčije se moramo odlepiti.
zgodovinska ahilova peta Luke Meseca. :))

...moroni vsepovsod...

111111111111 ::

Magic1 je izjavil:

A to je en zdravnik vseh pet kupil. Čakajmo, da še ostali priletijo, bo takoj zmanjkalo.

Jaz nisem vedel da se prodajajo, drugače bi kupil 2. Tako da ne bi pretiraval. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
72 / 118
»»