» »

Forum

Forum

drejc ::

Vrjetno je že bilo kar nekaj tem, a vseeno.

Zanimajo me naslednje stvari glede postavitve (neprofitnega, zapstonjskega) foruma:

-se da postaviti in hostati brezplačno (kot recimo houmpejđi na geocities)?
-mogoče že obstajajo "prednarejeni forumi", kateim samo spremeniš oddelke
-ga je mogoče kaj spremeniti, tako da dodaš kake matematične simbole (kot so na slo-techu smajli recimo)
-ga je zaribano administrirati?


Za konstruktivne odgovore se najlepše zahvaljujem.

Backup22 ::

Google!

Drgač pa obstajao free hostingi ya.. free server pač mora podpirat ali php al pa asp.. (odvisno kakšen forum hočeš imeti). Free forum skripte tudi obstajajo.. KLIK - php ali KLIK - asp... Glede matematičnih simolov ni tak easy...treba si sam narisat ali kje dobit slikice (tako kot so smajliji...). Potrebnega pa je tudi nekaj znanja za administracijo... Skratka preberi si kaj...

drejc ::

Drgač pa obstajao free hostingi ya..

ful bi bti biu hvalezn, ce mi kakega priporocis.

Kar se pa matematicnih simbolov tice, pa mislm, da so vgrajeni v windows codetable, correct me if aj em vrong.

se enkrat 10x

tx-z ::

dk3 pa daš Discussion board ..mislm da je kr uredu..
tx-z

Backup22 ::

Tako kot je rekel zigam... Drgac pa je najbolse da gres na npr. Omrezje.net pa das 6000 SIT an leto pa maš svojo domeno, zelo dober/hiter server...e-mail..bla bla.. in tam gor postavis page in forum... Glede simbolov.. ya so v win codetable ampak kak bi jih spremenil v *.gif or sth?

drejc ::

Dobr da si mi povedu za omrezje.net, je ibr bol ugodno ko domenca (opet...korekt me if...). Rabm vedt še 2 stvari in sicer:

-a pr omrezje.net registrirajo tut .info domene (na pejdzu jih ne omenjajo)
-a je zariban prevest phpbb forum v slovenscino? je mogoce kdo ze kej tacga naredu?

Drgac je pa dk3.com ful huda zacasna resitev. Ma slotechovci itak rulate. :)

drejc ::

zakaj mi v phpbbju izpise vsakic ko postam namesto ščž ščć ?

kako spremenit, da bo podpiral slovenščino? Če dam language bosanski takisto ne prepozna čž, ko jih postam.

drejc ::

A mi lohk en pliz pomaga. Na dk3 mi namreč ne prepozna ščž ampak mi namesto tega napiše neki v smislu # ?268.

madmitch ::

PHPBB je že preveden. Malo poglej na njihovi strani, nekje spodaj so prevodi v n jezikov.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

tec ::

jest bi ti bolj priporocal kaksen manjsi forum, ki ga je lazje administrirati in nima nepotrebne navlake. Eden takih je minibb..minibb.net. Majhen, hiter in preprost.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje gostovati?

Oddelek: Izdelava spletišč
192542 (2128) Vrocipes
»

phpmyadmin problem.

Oddelek: Izdelava spletišč
341409 (1131) Tody
»

Kaj je s slo-igrami ?

Oddelek: Omrežja in internet
8784 (721) Gorky
»

gostovanje.. kje? vaše izkušnje

Oddelek: Omrežja in internet
7947 (771) swalow
»

kak se na slohostingu postav forum in katerega?

Oddelek: Izdelava spletišč
392131 (1775) Klemenn

Več podobnih tem