» »

alcohol 120%

alcohol 120%

iro ::

sem dobil ta programček pa me zanima kaj vse zmore,oz.v čemje boljši od nerota

ToniT ::

Ta program je namenjen KOPIRANJU CD-jev in ne kreiranju le-teh, kot je to Nero.
Zna kopirati CD-je :D in to počne zelo dobro.

Rousseau ::

Jaz imam tudi Alcohol 120% in sem zadovoljen z njim. Uporaba je zelo preprosta, podoben je zelo znanemu Clone CD-ju. Lahko si tudi ustvariš navidezne diske in na njih naložiš image, tako da jih maš lahko namesto dodatnih CD pogonov. Pa s CD-jev (originalnih) tut zaščito presname, tako da nimaš težav s cracki. Sej isto nardi tut Clone CD, sm men Alcohol 120% lepš zgleda.

gappee ::

>Zna kopirati CD-je in to počne zelo dobro.

Poudarek na ZELO!:D :D :D >:D >:D >:D

Zoidberg ::

narediš pa lahko do 31 virtual drive-ov ampak ti ponavadi prej zmanka črk
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

simoncek ::

Mene pa zanima če ima kdo probleme s tem programom? Meni se pojavi samo črna slika namesto desktopa ko naslednjič pržgem računalnik. Ma kdo kako idejo zakaj to dela? Ko program odstranim dela normalno oz. se normalno pržge. Drugače se pa strinjam, da je alcohol 120% boljši od nerota.

reber ::

Jaz imam tudi alcohol 120% in moram rečt da je zelo dobro orodje. Npr glasbene cd, ki so zaščiteni tako da ne igrajo v cd-rom normalno prebere in naredi image iz katerega se potem naredi duplikat. Duplikat seveda normalno deluje v cd playerju v cd-rom pa ne, tako kot original ;( Kako bi konvertiral tak cd v mp3 ??? No, jaz sem zadevo poenostavil in jih enostavno dolpotegnil 192kbps vse komplet 8-)
Glede virtualnih cd pogonov na disku: le kako so narejeni ? ali naredi particijo na disku in jo nekako označi da je to cd-rom, ali mora v ozadju teči alcohol120% da ta virtualni pogon sploh deluje ali da je sploh viden ? To me zanima iz firbca, ker nameravam dati v računalnik še en hdd in nanj postaviti sistem, tale hdd pa bo suženj ta nov pa šef pa ne vem kako se bo obnašal virtualni pogon.

Dejvid123 ::

A mi kdo pove kak nardit navidezni cd v alcoholi???plis


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Presnemavanje zascitenih audio CDjev

Oddelek: Programska oprema
212573 (2148) Pyr0Beast
»

BIN File - ampak brez CD-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
81112 (1030) karafeka
»

igra noce delat

Oddelek: Igre
15900 (796) mihhec
»

Iso-kaj z njim???

Oddelek: Operacijski sistemi
131006 (827) zvery1
»

NAJ SOFT za SNEMAT

Oddelek: Programska oprema
151437 (1096) BaRtMaN

Več podobnih tem