» »

brezmeje.si v 2023

brezmeje.si v 2023

BadgerSkin ::

Pozdravljeni, je še kdo izmed vas uporabljaj brezmeje.si v 2023, ker sem nekaj naročil iz Italije, dostavljeno na brezmeje.si je bilo že kako uro nazaj, jaz pa na mail nisem dobil še nobenega potrdila ali obvestila. Skrbi me pa predvsem, zato ker sem na tem forumu zasledil, da ta obvestila zelo hitro pridejo in, da naj bi celo bila avtomatsko generirana. Tako sedaj ne vem ali bo obvestilo še prišlo, oziroma ali je mogoče, da pride naslednji delovni dan ali je mogoče prišlo do nesporazuma (da me ne najdejo v bazi ali kaj podobnega). Ker pa je tudi enostavno mogoče, da so preobremenjeni z delom raje najprej vprašam tu, če se je še komu kaj podobnega zgodilo preden povprašam pri njih.
Hvala.

Ales ::

BadgerSkin je izjavil:

P... dostavljeno na brezmeje.si je bilo že kako uro nazaj ... Skrbi me ...

Ti se zajebavaš.

Saj se zajebavaš...??

Reci da se zajebavaš!?

N0t0ri0us ::

najprej morajo v tej firmi pogledat v paket, ali se splača ukrasti ali ne, potem se pa odločijo ali dobiš paket ali ne.

LP
/s

BadgerSkin ::

Ales je izjavil:

BadgerSkin je izjavil:

P... dostavljeno na brezmeje.si je bilo že kako uro nazaj ... Skrbi me ...

Ti se zajebavaš.

Saj se zajebavaš...??

Reci da se zajebavaš!?

Ne ne, samo na mailboxde pride obvestilo zelo hitro, glede na odzive, ki sem jih tu predhodno prebral pa sem zasledil informacije, da so načeloma obvestila prihajala "takoj" pa sem se malo ustrašil.
TL;DR sem jim pisal na brezmeje in sem pozneje tudi dobil obvestilo vse je bilo v redu in zelo zadovoljen.
Vem pa, da na mailbox.de lahko kaj kdaj založijo in nekaj komplicirajo glede pooblastil in id številke pa sem raje preveril, da se ne bi paket slučajno založil kje.

N0t0ri0us je izjavil:

najprej morajo v tej firmi pogledat v paket, ali se splača ukrasti ali ne, potem se pa odločijo ali dobiš paket ali ne.

LP
/s

Lej, mi je pošta enkrat že izgubila paket, z enim dragocenim zbirateljskim predmetom, ki sem ga poslal stranki in opravka sem imel že z raznoraznimi "biznismeni" pa sem malo paranoičen priznam.

Zgodovina sprememb…

yayo ::

Telefon pa klicat. Če se ne motim je to ena fotokopirnica v Miljah. Verjetno dela vse ena oseba pa ne bo tako hitro kot pri nemški firmi preko katere naročajo stotine ljudi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon.it vprašanje

Oddelek: Kaj kupiti
366666 (1640) bastadu
»

brezmeje.si izkušnje

Oddelek: Kaj kupiti
133249 (914) bastadu
»

Amazon.it gift card

Oddelek: Loža
5908 (766) BuDi79
»

cheaper & more (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6216323 (5010) Steinkauz
»

Italija poštno ležeče - težji paket

Oddelek: Loža
71401 (1023) kdokdo1

Več podobnih tem