» »

Ženske KVOTE

Ženske KVOTE

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4 5

Scaramouche3 ::

Hypathia je izjavil:



Cope harder.


Zanimivo kako ste šle od, moški pomagajte nam,da se dvignemo, do, moški ostanite zadaj, preživite kakor znate...

Pithlit ::

Gospod je izjavil:

Kaj pa pravi zakon, če rečeš, da si ženska, ujeta v moškem telesu.

Zakon pravi da velja to kar ti na osebni piše. Če piše "M" ali "Ž". Zakona (vsaj ne delovnega) ne zanima v kakšnem telesu je kdo ujet.
Life is as complicated as we make it...

T440 ::

Ženske kvote med vunbacitelji iz nočnih klubov?

Utk ::

Jaz sem ženska v moškem telesu, ki se obnaša in oblači kot moški. Prosim, da se prej upokojim, in da me dajo v kakšno kvoto, po možnosti za evroposlanca.

PovemVfaco ::

Utk je izjavil:

Jaz sem ženska v moškem telesu, ki se obnaša in oblači kot moški. Prosim, da se prej upokojim, in da me dajo v kakšno kvoto, po možnosti za evroposlanca.


To boš mogoče lahko pri pshihiatru dokazal, pa da ti spotoma še zdravnik stisne dozo estrogena vsake tolk, če bo presodu, da je potrebno, od pačenja pred forumskimi mulci verjetno ne bo haska. Potem te lahko SDS v okviru ženskih kvot uvrsti na listo za EU volitve, pa obljubim, da volim zate, že zaradi truda, ki si ga vložu.

Utk ::

Kaj ima estrogen s tem?

PovemVfaco ::

Elegantna varovalka pred bleferji.

Utk ::

Je kje v zakonu kolk ga mora imet ženska?

delavec44 ::

Jaz bi še kvote pri določanju skrbništva nad otroci.

PovemVfaco ::

Utk je izjavil:

Je kje v zakonu kolk ga mora imet ženska?


Vsak drek tud ne piše v zakonu, so pa neke smernice kje drugje. Saj v zakonu tud ne piše, da te mora kdo počit direkt na mesto evroposlanca, pa te to ne moti pri pravljicah.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

No, zdaj bo v zakonu pisalo dobesedno, da morajo žensko počit na neko mesto.

PovemVfaco ::

Utk je izjavil:

No, zdaj bo v zakonu pisalo dobesedno, da morajo žensko počit na neko mesto.


Ne katerokoli žensko in ne na to mesto, ki si ga ti namislil.

DaLemuroso ::

Scaramouche3 je izjavil:

Hypathia je izjavil:



Cope harder.


Zanimivo kako ste šle od, moški pomagajte nam,da se dvignemo, do, moški ostanite zadaj, preživite kakor znate...


V bistvu nam one pomagajo, da se dvignemo, res praviloma ostajamo zadaj, Bear Grylls pa je dokazal, da lažje preživimo. 8-)
Butalci se pritozujejo, pametni obvozijo.

DaLemuroso ::

Pithlit je izjavil:


Zakon pravi da velja to kar ti na osebni piše. Če piše "M" ali "Ž". Zakona (vsaj ne delovnega) ne zanima v kakšnem telesu je kdo ujet.


Oni pa so mislili, da bodo kvote pomagale feministkam. V bistvu smo prišli iz tega, da morajo biti oglasi za delo spolno nevtralni v, da morajo tu in tam biti samo za ženske, definicija ženske je postala arbitrarna in smo spet pri spolni nevtralnosti. 8-)

To bo megakomedija, če še vedno ne bo treba deklarirati spola, iskali pa bodo ženske. Kaj tako nedodelanege si lahko izmisli samo nekdo, ki je bolj za gospodinjstvo, pardon mislim za ministra skozi kvote. Naslednji korak je, da nas prisilijo, da to osebo volimo s pomočjo svobodnih volitev.
Butalci se pritozujejo, pametni obvozijo.

Invictus ::

Vsak zakon, ki bo predvidel ženske kvote, je v osnovi diskriminatoren, ker moških kvot ni omenjenih.

Primer:

Zakon zahteva, da je v neki branži 40% žensk. Hkrati pa ni nobenega problema, če jih je tam 90%. Zraven bi moral biti še člen, ki predvideva tudi kvoto za moške v enakem procentu.

Ker ko tisto staro pizdovje začne kokodakat, pride ven eno samo sranje.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tikitoki ::

DaLemuroso je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

Hypathia je izjavil:



Cope harder.


Zanimivo kako ste šle od, moški pomagajte nam,da se dvignemo, do, moški ostanite zadaj, preživite kakor znate...


V bistvu nam one pomagajo, da se dvignemo, res praviloma ostajamo zadaj, Bear Grylls pa je dokazal, da lažje preživimo. 8-)


Nope, zenske moskim ne pomagajo, kvecjemu obratno, kar so potrdile studije.

https://scitechdaily.com/wide-and-lasti...

kajtimara ::

Oseba, ki spada v ženske kvote, je ženska pod kakimi pogoji?
Sam reče, pa je ženska?
Dodatek zaposlenim, če spadajo pod žensko kvoto - se definira kot ženska.
Ampak to samo tistim, i se definirajo! kot ženska. In to sam v službi!

tikitoki ::

Invictus je izjavil:

Vsak zakon, ki bo predvidel ženske kvote, je v osnovi diskriminatoren, ker moških kvot ni omenjenih.


Ne bom sel preverjati vseh zakonov o kvotah. Zadnja iteracija v EU doloca, da mora biti najmanj 40% predstavnikov manj zastopanega spola.

Seveda pa je problem kako se ga uporablja, ce se kvote uvede zgolj, kjer pase feministom in celo ukine, ko zacne koristiti moskim (kar se je zgodilo npr. na Japonskem). Nekdo je pravilno vprasal zakaj ne uvedemo kvot v zdravstvu, v sodstvu in pri prakticno vseh smereh tericiarnega izobrazevanja. To so pomembna podrocja, kjer zenske prevladujejo. Zakaj se kvote zlorablja zgolj tam, kjer je trenutno se vedno vec moskih.

Ena v nebo vpijujoc primer je spodbujanje zensk za STEM (s tem, da so marsikatere naravoslovne smeri ze popolnoma v domeni zensk). Zakaj je to problem, glede na to, da vemo, da zenske predstavljajo veliko vecino vseh studentov. Prevladujejo v zdravstveni stroki, ki je proklet profitabilna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

uomostolto ::

tikitoki je izjavil:


Nope, zenske moskim ne pomagajo, kvecjemu obratno, kar so potrdile studije.

https://scitechdaily.com/wide-and-lasti...


Zato pa smo tipi močni, ker nas nonstop tepejo. Potem pa jih moti, da nimajo šans v realnosti. Kakor, da se ne bomo prilagodili na te nove kvotne neumnosti.

Če punce dobijo boljše ocene, potem lažje gredo študirati, potem služba skozi kvote, ker je ženska, to pač ni recept za zmagovalca. To je recept za depresivno osebo na napačnem delovnem mestu.

Blinder ::

tikitoki je izjavil:


Nope, zenske moskim ne pomagajo, kvecjemu obratno, kar so potrdile studije.

https://scitechdaily.com/wide-and-lasti...


Hoho se spomnem tega.

  • v prvem letniku SŠ sem imel pri geografiji pogled na tisti zvezek z ocenami. Na koncu leta sem opazil zanimivo stvar, imel sem boljšo povprečno oceno kot neka punca, ona je izdelala s 4, jaz s 3.

  • enkrat v življenju sem želel dobiti petko pri zgodovini. Ko sem bil vprašan ustno, sem čisto vse znal, dobil sem oceno 3/4. Neverjetno

  • matematiko bil vprašan pred tablo, moral sem rešit račun. Vse ok, na koncu mi da samo štiri ker sem kao reševal prepočasi. Pa kurba bi rekla, naj pohitim, če jo moti hitrost reševanja. Itak je bil to samo izgovor za mi ne dat petke.

  • skupina okoli deset učencev je naskrivaj odšla iz šolskega sprehoda v zadnjem razredu OŠ. Fanti smo bili kregani in ne samo to, dve punce (popularne) pa niso naredile nič napačnega ker so kao šle naskriva iz sprehoda v knjižnico

  • eden je moral bit nenapovedano vprašan v SŠ, bili smo na voljo samo jaz in ena punca. 50% šans za dobit enko. Z bonusom, da kdor ni bil prvi vprašan je potem vedel točno datum, kdaj bo bil vprašan in se je lakho pripravil. Prvič je profesorica po njenem osebnem randomu izbrala mene. Naslendjič, ko je bila ista situacija, je spe tpo njenem osebnem randomu izbrala spet mene (ni metala kock ampak se je sama kar odločila, koga bo vprašala)

99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

uomostolto ::

No vidiš, so te pripravili na kvote. Zahvali se učiteljici, da te je utrdila. Še brcaš? Si kdaj prehitel te punce v življenju?

Blinder ::

traume imam od teh dogodkov
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

uomostolto ::

Ne bodi no taka feministka. :)

111111111111 ::

DarwiN je izjavil:

Kaj je ta klik? Še posebej v konzervativnih krogih naenkrat na vrh priplavajo beli moški.

O tem se gre tukaj.. Ženskam ponudit neko pomoč, ker sicer fizično močnejši moški gazijo po njih.

Veš kaj je klik? Otrok. Še posebej v konzervativnih družinah, se ženske prej odločijo za materinstvo in niso ravno pripravljene delat 90 ur na teden, da bodo CEO. Imajo pa opcijo, ampak corporate world je enako neprizanesljiv do moških kot žensk.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Hypathia ::

Invictus je izjavil:

Vsak zakon, ki bo predvidel ženske kvote, je v osnovi diskriminatoren, ker moških kvot ni omenjenih.

Primer:

Zakon zahteva, da je v neki branži 40% žensk. Hkrati pa ni nobenega problema, če jih je tam 90%. Zraven bi moral biti še člen, ki predvideva tudi kvoto za moške v enakem procentu.

Ker ko tisto staro pizdovje začne kokodakat, pride ven eno samo sranje.

Pravi polpismeni idiot, ki ni sposoben razumeti niti osnovnih konceptov, ne, ne gre za celotne branže, zgolj za sestavo uprav in nadzornih svetov.

Sicer si pa lepo demonstriral zakaj sploh rabimo kvote, odnos, predvsem starih prdcev, do žensk na vodilnih položajih je še vedno izrazito seksističen.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

uomostolto ::

Hypathia je izjavil:


Pravi polpismeni idiot, ki ni sposoben razumeti niti osnovnih konceptov, ne, ne gre za celotne branže, zgolj za sestavo uprav in nadzornih svetov.


Zgolj? :D Tam pa ja niso važne kompetence aneda? Vau kako ste nekateri odtujeni od realnosti. Kar vidim te kvotaste ženske in kako se jih bo spoštovalo. Pa niti ni važno, bejba je lahko ultimokompetentna, ampak, če bodo zaradi kvot izključeni konkurenti vso srečo s spoštovanjem.

Hypathia ::

Se pravi isto kot sedaj, samo da to po novem ne bo vplivalo na možnost njihovega napredovanja, morda celo ponudilo možnost, da to nespoštovanje sankcionirajo?

No, jaz temu pravim napredek.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

111111111111 ::

tikitoki je izjavil:

Ocitno nekateri ponotranjijo sovrastvo do moskih in jih moti zgolj, ce kje ni dovolj zensk. Ko zenske prevladajo, se o kvotah ne govori.

Jap v izobraževanju recimo. Na račun kvot, ko iščejo novo zaposlenega, bi morali dati prednost moškim, da kvote popravijo. Potem se pa pred vsako zaposlitvijo zračuna kolk je katerih in se ne gleda več na najboljšega kandidata, ampak na najboljšega kandidata tistega spola, ki manjka v kvotah. :D

Izredno dober levičarski istem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

tikitoki ::

111111111111 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Kaj je ta klik? Še posebej v konzervativnih krogih naenkrat na vrh priplavajo beli moški.

O tem se gre tukaj.. Ženskam ponudit neko pomoč, ker sicer fizično močnejši moški gazijo po njih.

Veš kaj je klik? Otrok. Še posebej v konzervativnih družinah, se ženske prej odločijo za materinstvo in niso ravno pripravljene delat 90 ur na teden, da bodo CEO. Imajo pa opcijo, ampak corporate world je enako neprizanesljiv do moških kot žensk.


Resitev, zenske dobijo mesta brez prave konkurencw, Ker imajo ta prav organ.

rejven ::

enkrat sem prfoksi v srednji rekel, da nisem jaz kriv, če je slepa, ko me je po krivem nečeša obtožila. Sem jaz kriv, da je mela steklen oko...?!Ah good times :))

tikitoki ::

Hypathia je izjavil:

Invictus je izjavil:

Vsak zakon, ki bo predvidel ženske kvote, je v osnovi diskriminatoren, ker moških kvot ni omenjenih.

Primer:

Zakon zahteva, da je v neki branži 40% žensk. Hkrati pa ni nobenega problema, če jih je tam 90%. Zraven bi moral biti še člen, ki predvideva tudi kvoto za moške v enakem procentu.

Ker ko tisto staro pizdovje začne kokodakat, pride ven eno samo sranje.

Pravi polpismeni idiot, ki ni sposoben razumeti niti osnovnih konceptov, ne, ne gre za celotne branže, zgolj za sestavo uprav in nadzornih svetov.

Sicer si pa lepo demonstriral zakaj sploh rabimo kvote, odnos, predvsem starih prdcev, do žensk na vodilnih položajih je še vedno izrazito seksističen.


Nehaj Tu srati, delaj cele Dneve in bos tudi to prilezla do vrha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Magic1 ::

Jao, spet orjemo proti naravi. Pač smo moški bolj ekstremni, imamo tudi telo naravnano, da se ga da bolj izkoriščat in iz tega sledi, da lahko naredimo več v povprečju. Je jasno videno v športu, kjer so moški rezultati dosti boljši od ženskih. Seveda pa to ni brez posledic, krajša življenska doba je ena največjih.
Magic

uomostolto ::

Hypathia je izjavil:

Se pravi isto kot sedaj, samo da to po novem ne bo vplivalo na možnost njihovega napredovanja, morda celo ponudilo možnost, da to nespoštovanje sankcionirajo?

No, jaz temu pravim napredek.

Ja, ampak samo, če res verjameš, da je dandanes kdorkoli v teh odborih brez spoštovanja. Sem kar prepričan, da takih žensk ne poznaš, drugače ne bi živela v taki iluziji. To so praviloma top strokovnjaki ali pa imajo za sabo vodenje kakšnega dela podjetja ali pa specifična znanja. Za take ženske se ti ni treba pogajati, pošolajo tebe in ostale feministke preden spijejo prvo kavo.

Ne moreš pa tja potisnit nekih feministk, ki bodo namesto strokovnosti samo gledale statistike. Ni to tako enostavno kot debate na FDV.

tikitoki je izjavil:


Nehaj Tu srati, delaj cele Dneve in bos tudi to prilezla do vrha.


Jaz pa si mislim, da kar potrebuje kvote, tudi, če se trudi. Preveč posplošuje, ne vidim substance, strokovnosti, spoštovanja od ostalih. >:D

Zgodovina sprememb…

NuMaN ::

A so tudi kake kvote na spletu, mislim predvsem za zmenkarije zrelih oseb, ki se hočejo tu pa tam malce odklopiti od realnosti? Tako na prvo žogo bi rekel, da je tam vsaj 90% moška populacija.

T440 ::

Kvote so fajn. Bomo imeli Niko Kovačevo potem v upravi NLB.

FireSnake ::

Hypathia je izjavil:

Invictus je izjavil:

Vsak zakon, ki bo predvidel ženske kvote, je v osnovi diskriminatoren, ker moških kvot ni omenjenih.

Primer:

Zakon zahteva, da je v neki branži 40% žensk. Hkrati pa ni nobenega problema, če jih je tam 90%. Zraven bi moral biti še člen, ki predvideva tudi kvoto za moške v enakem procentu.

Ker ko tisto staro pizdovje začne kokodakat, pride ven eno samo sranje.

Pravi polpismeni idiot, ki ni sposoben razumeti niti osnovnih konceptov, ne, ne gre za celotne branže, zgolj za sestavo uprav in nadzornih svetov.

Sicer si pa lepo demonstriral zakaj sploh rabimo kvote, odnos, predvsem starih prdcev, do žensk na vodilnih položajih je še vedno izrazito seksističen.


Ne moreš samo na vodilne položaje gledati.
Od metle dalje mora biti pol tako. To je tisto česar ti, fant, nočeš razumeti!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PaUBs ::

FireSnake je izjavil:

Ne moreš samo na vodilne položaje gledati.
Od metle dalje mora biti pol tako. To je tisto česar ti, fant, nočeš razumeti!

Razumejo zelo dobro in točno vejo, kaj in čemu problematizirajo.

FireSnake ::

Hypathia je izjavil:

morda celo ponudilo možnost, da to nespoštovanje sankcionirajo?


Ti pa res nimaš nobenega moralnega kompasa in stika z realnostjo, ane?
Pravkar si to dokazal!

Razloži mi, fant, kako deluje tole s spoštovanjem?
Ga lahko zahtevaš?

Čisto mimo teme pa: ga lahko "zmeriš"? S to objavo si dokazal, da res nimaš pojma o čem govoriš in živiš nekje v paralelnem svetu.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Hypathia ::

uomostolto je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Se pravi isto kot sedaj, samo da to po novem ne bo vplivalo na možnost njihovega napredovanja, morda celo ponudilo možnost, da to nespoštovanje sankcionirajo?

No, jaz temu pravim napredek.

Ja, ampak samo, če res verjameš, da je dandanes kdorkoli v teh odborih brez spoštovanja. Sem kar prepričan, da takih žensk ne poznaš, drugače ne bi živela v taki iluziji. To so praviloma top strokovnjaki ali pa imajo za sabo vodenje kakšnega dela podjetja ali pa specifična znanja. Za take ženske se ti ni treba pogajati, pošolajo tebe in ostale feministke preden spijejo prvo kavo.

Ne moreš pa tja potisnit nekih feministk, ki bodo namesto strokovnosti samo gledale statistike. Ni to tako enostavno kot debate na FDV.

tikitoki je izjavil:


Nehaj Tu srati, delaj cele Dneve in bos tudi to prilezla do vrha.


Jaz pa si mislim, da kar potrebuje kvote, tudi, če se trudi. Preveč posplošuje, ne vidim substance, strokovnosti, spoštovanja od ostalih. >:D


Uum, niti ne. Ne samo, da top strokovnjaki in najbolj relevanti deležniki, kvote podpirajo, zanje tudi aktivno lobirajo:

Združenje Manager podpira pobudo Združenja nadzornikov Slovenije (ZNS) za prostovoljno doseganje ciljne spolne raznolikosti v organih vodenja in nadzora državnih in borznih družb. Pobuda do konca leta 2026 predvideva 40 % za člane nadzornih svetov in skupaj 33 % za člane nadzornih svetov in uprav manj zastopanega spola v javnih delniških družbah in družbah v državni lasti. Več o tej pobudi.

Hkrati pa si Združenje Manager prizadeva za zakonsko ureditev tega vprašanja, saj podatki zadnjih deset let kažejo, da napredka zaradi priporočil ni. "Priporočila, ki ne obvezujejo, so tako večinoma le pranje vesti. Mi pa, ker tega še nismo uzakonili, zamujamo priložnosti preskoka v naprednejšo družbo," meni izvršna direktorica združenja Saša Mrak in dodaja, da je upiranje proti sistematičnemu urejanju raznolikosti in uravnoteženosti spolov še toliko bolj nerazumljivo, ko raziskave jasno kažejo, da podjetja z uravnoteženimi vodstvi ustvarjajo višjo donosnost na kapital, so inovativnejša in zato ustvarijo več prihodkov.
https://www.zdruzenje-manager.si/sl/pro...

Izgleda, da ste ravno nasprotniki tisti, ki posplošujete, delujete iracionalno, brez substance in strokovnosti. Povedano po domače, imate mindset tantrumirajočih užaljenih incelčkov.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

FireSnake ::

Fant, o kvotah v gasilstvu, rudarjenju in tako dalje nič ne boš povedal?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

uomostolto ::

To je kot prvo nekaj drugega kot pa splošno gospodarstvo. Kot drugo pa so te lepo dobili na foro, ker si spregledala besedo "prostovoljno".

Če je s feministkami tako lahko opravit, potem nima smisla da se trudiš.

Potem pa so dodali manj zastopanega spola in ne nujno žensk, kar pa niso feministične kvote.

Če pa štima, da je donos višji, pa ne potrebuješ zakona, te bodo prisilili lastniki. Si mislim, da je to bilo bolj slabo posploševanje, ker vprašanje kaj in kako so primerjali. V bistvu ni mogoče, ker se podjetja v sami branži preveč razlikujejo.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Pa bo to veljalo tudi na sodiščih, v šolstvu, zdravstvu itd, ali tam pač ne, ker tam je določen spol čisto zadovoljen s položajem.

uomostolto ::

Eh, samo silijo regulacijo tja kjer ni potrebna. Cvetke v stilu, da si v primeru nekega ravnotežja bolj profiten lastniki pa imajo vseeno raje tipe so ultimo neumnost. Če je ženska cenejša in prinese več ne bi bilo debate.

Ta diskusija je tipična FDV diskusija, ko ljudje, ki z materijo nimajo nobene veze pametujejo s podlago povrsinskih analiz in čudnih statistik.

Hypathia ::

uomostolto je izjavil:

To je kot prvo nekaj drugega kot pa splošno gospodarstvo. Kot drugo pa so te lepo dobili na foro, ker si spregledala besedo "prostovoljno".

Nah, gre točno za to kar sedaj predlaga vlada.

Katerega dela besedila točno ne razumeš? Se bom potrudila razložit za nivo razumevanja vrtčevskega otroka.

Hkrati pa si Združenje Manager prizadeva za zakonsko ureditev tega vprašanja, saj podatki zadnjih deset let kažejo, da napredka zaradi priporočil ni. "Priporočila, ki ne obvezujejo, so tako večinoma le pranje vesti. Mi pa, ker tega še nismo uzakonili, zamujamo priložnosti preskoka v naprednejšo družbo,

uomostolto je izjavil:



Ta diskusija je tipična FDV diskusija, ko ljudje, ki z materijo nimajo nobene veze pametujejo s podlago povrsinskih analiz in čudnih statistik.

In kakšne točno so tvoje reference, da meniš, da veš več od top slovenskih managerjev in managerk.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Utk ::

Če bi bil jaz top manager, in imel ključ do uspeha, bi ga obdržal zase, ker bi bila to moja prednost. Naj konkurenco vodijo samo moški, haha, jih bomo pač pojedli...

uomostolto ::

Seveda si združenje to prizadeva, vprašanje je kak bo zakon. Pač hočejo mir. A ti sploh veš kaj vse si prizadevajo?

Kar se tiče dela o tem kako bodo potem bolj profitni, pa take cvetke prodajo samo vam. Ker kaj je tu predpostavka? Da managerji to vedo ampak tega ne naredijo, čeprav je v njihovi domeni in interesu, zato, ker bi radi imeli zakonsko prisilo?

Kakšne bedarije so to?

Hypathia je izjavil:



Katerega dela besedila točno ne razumeš? Se bom potrudila razložit za nivo razumevanja vrtčevskega otroka.



Lol, nesramnost je znak šibkosti. Ekstremno levi obvladate kričati in žaliti. Zato pa potrebujete kvote, da kam pridete.

Zgodovina sprememb…

darksamurai ::

Mimogrede se proti takšni bedariji najlažje boriš, da izkoristiš vse leve neumnosti. "Postaneš" fluid gender in na delovnem mestu se identificiraš kot ženska. :D

T440 ::

Fantje, to je vse samo napredek!
Sigurno vsi spremljate napredek in hiter tehnološki preboj Intela v zadnjih 5-7 letih, ko se je namesto s čipi in razvojem pričel malo bolj aktivno ukvarjati z diversity. Kot za šalo trese konkurenco!

Hypathia ::

uomostolto je izjavil:



Lol, nesramnost je znak šibkosti. Ekstremno levi obvladate kričati in žaliti. Zato pa potrebujete kvote, da kam pridete.


If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

uomostolto ::

Ja ja, to pa je kar realen gif kako se obnasate ženske s statusom do ostalih žensk. :D
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj se ženske upokojujejo prej? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
648332 (7165) A. Smith
»

Evropska komisija želi evropske kvote na Netflixu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12428430 (25012) Invictus
»

GNOME ponuja štipendije za punce (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11317649 (14513) Mipe

Več podobnih tem