» »

Ženske KVOTE

Ženske KVOTE

Temo vidijo: vsi
1
2
3 4 5

jb_j ::

Ženske kvote, pri polagalcih Asfalta ...
In normalno v Gradbeništvu ...

rejven ::

Enakopravnost absolutno, ne pa vsiljena kvota. Kje je kle enakopravnost? Se pravi ne smeš vzet kandidata, ki je bolj usposobljen ker ne boš zadostil kvoti? Kolk vem je nekje zapisano, da ne smeš diskriminirat na podlagi spola, vere ...baje da je :)

Half-Saint ::

Tud če tole sprejmejo je v nasprotju z Zakonom o varstvu pred diskriminacijo (ZVarD) tko da gladko lahko odjebejo.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

tikitoki ::

jb_j je izjavil:

Ženske kvote, pri polagalcih Asfalta ...
In normalno v Gradbeništvu ...


Resno, nam ne bo potrebno uvazati tujcev.

FireSnake ::

Nas že pripravljajo na to:
https://siol.net/novice/slovenija/zagot...

Nima veze če si kvalificiran(a).
Ni to diskriminacija? Ali kaj takega ne obstaja več?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

tikitoki ::

EU ne doloca minimalnega odstotka zensk. Doloca minimalen odstotek spola. Nasa JU mora hitro zaceti novaciti moske.

urli ::

Ja potem pa uvedimo še moškve kvote na fakultetah, da zdravstvo, pravo ne bo tako feminizirano. Pa ne pozabimo še, da ženske v povprečju živijo dlje, tako da naj se posledično upokojujejo kasneje. Pravičnost, enakopravnost pa to.

Sicer pa pravjo, da spola nista le dva, dajmo uvesti kvote še za ostale "spole". Mogoče kakšne "mavrične" kvote pa to?

Samo tule se nam pa res lahko vzhodnjaki smejejo.

tikitoki ::

urli je izjavil:

Ja potem pa uvedimo še moškve kvote na fakultetah, da zdravstvo, pravo ne bo tako feminizirano. Pa ne pozabimo še, da ženske v povprečju živijo dlje, tako da naj se posledično upokojujejo kasneje. Pravičnost, enakopravnost pa to.

Sicer pa pravjo, da spola nista le dva, dajmo uvesti kvote še za ostale "spole". Mogoče kakšne "mavrične" kvote pa to?

Samo tule se nam pa res lahko vzhodnjaki smejejo.


Kvote se uvade zgolj kje je veliko moskih. Duh!

s1m0n ::

Dokler ne vidim kake lušne smetarke tu pri nas se požvižgam na kvote... Samo na vrhu bi rade bile pa v pisarnah...

urli ::

tikitoki je izjavil:

urli je izjavil:

Ja potem pa uvedimo še moškve kvote na fakultetah, da zdravstvo, pravo ne bo tako feminizirano. Pa ne pozabimo še, da ženske v povprečju živijo dlje, tako da naj se posledično upokojujejo kasneje. Pravičnost, enakopravnost pa to.

Sicer pa pravjo, da spola nista le dva, dajmo uvesti kvote še za ostale "spole". Mogoče kakšne "mavrične" kvote pa to?

Samo tule se nam pa res lahko vzhodnjaki smejejo.


Kvote se uvade zgolj kje je veliko moskih. Duh!


Ampak le, če so takšna delovna mesta tudi dobro plačana ipd. Ženske kvote bi se oz. se uvajajo zelo selektivno. :)

tikitoki ::

Res je, to sem pozabil poudariti. To je vbistvu poglavitni del.

urli ::

Sicer pa mislim, da nas vseeno ni potrebno preveč "skrbeti". Glede na bizarnost skrajnih levičarjev, poudarjam skrajnih levičarjev, bodo tako sforsirali možnost poistovetenja s poljubnim spolom, tako bomo lahko imeli 50% moških ter 50% moških, ki se identificira kot ženske in bo ženskim kvotam zadoščeno .

Kayzon ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/spolne-...

Spolne kvote kmalu tudi v gospodarstvu?
Ženske na vsaj tretjino direktorskih mest

Na ministrstvu za gospodarstvo po evropski direktivi pripravljajo zakon, ki spolne kvote po politiki uvaja tudi v gospodarstvo.

Magic1 ::

Eh ja, že tako nam rodnost pada iz pečine v EU in mi bomo še ženske porinili v najbolj obremenjene zadeve...
Magic

uomostolto ::

Kayzon je izjavil:


Ženske na vsaj tretjino direktorskih mest


To je po definiciji vsa direktorska mesta, ker praviloma je en direktor. :D

Razen, če bodo morda podjetja začela dobivati dopise v smislu "Vaša branža ni dosegla kvote direktorjev zato vas pozivamo, da S.p. prepišete na ženo ali pa se deklarirate kot ženska.".

Zgodovina sprememb…

fujtajksel ::

Kayzon je izjavil:


Nene,ce se gremo enakopravnost,si zelim zensko ki polaga ploscice,ali puca dimnike. Morda tudi zenske na bojni fronti,zakaj bi samo moski umirali? Vcasih si se moral boriti v vojni da si imel lahko volilno pravico ..


Zakaj točno naj bi kdorkoli umiral na bojni fronti? Men se zdi da bi bilo manj vojn če bi bilo v politiki na oblasti več žensk, no ne rečem da je to fact.

uomostolto ::

Je pa članek od RTV, ki je citiran prej smešen. Recimo cvetka 1:

V politiki ni "nesposobnih žensk na mestih"


In cvetka 2:

"S tem, ko ženska postavi kariero na prvo mesto, se ji ocita, da je slaba mama, medtem ko se tega nikoli ne ocita moškim."


Ta novinarka je fina žena, nič ne očita. Naše nam očitajo, če ne spustimo pokrova školkje, kaj šele odstotnost. :D

Zgodovina sprememb…

borut_p ::

fujtajksel je izjavil:

Kayzon je izjavil:


Nene,ce se gremo enakopravnost,si zelim zensko ki polaga ploscice,ali puca dimnike. Morda tudi zenske na bojni fronti,zakaj bi samo moski umirali? Vcasih si se moral boriti v vojni da si imel lahko volilno pravico ..


Zakaj točno naj bi kdorkoli umiral na bojni fronti? Men se zdi da bi bilo manj vojn če bi bilo v politiki na oblasti več žensk, no ne rečem da je to fact.


Glede na to da se zenske spraskajo za vsak dr.. jih bi bilo se 5x vec

Kvote bodo povzrocile nekonkurencnost na vseh podrocjih.

Blinder ::

DarwiN je izjavil:

Pa da ti še odgovorim o čem se sploh gre.

V šolah, faksih imaš podobno število genialnih fantov in deklet.. Na tekmovanjih v znanju so fantje in dekleta podobno uspešni.

Potem kasneje pa v družbi nekaj klikne in na vrh priplavajo skoraj izključno moški. Govorim o poklicih in službah, kjer je znanje/inteligenca v ospredju. Politika, ipd..


nimaš pojma
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

uomostolto ::

Pa saj ima prav. Kdo pa ne bi raje šel lažjo pot, če družba to sprejema? Jaz sem v srednjih letih in je začela padati zadnja linija karierist, ker se jim več ne da in družba to sprejme celo, če nima otrok. Moraš biti kar usekan kakor smo tipi prepogosto, da škartiraš življenje za neko korporacijo in da keširaš ženo ali dve.

Bi bila komedija, če bi na platno lahko spravil kako si feministke predstavljo življenje direktorjev. :D

tikitoki ::

fujtajksel je izjavil:

Kayzon je izjavil:


Nene,ce se gremo enakopravnost,si zelim zensko ki polaga ploscice,ali puca dimnike. Morda tudi zenske na bojni fronti,zakaj bi samo moski umirali? Vcasih si se moral boriti v vojni da si imel lahko volilno pravico ..


Zakaj točno naj bi kdorkoli umiral na bojni fronti? Men se zdi da bi bilo manj vojn če bi bilo v politiki na oblasti več žensk, no ne rečem da je to fact.


Pametnejsi so preucili zgodovino in ugotovili, da so kraljice zanetile vec vojn, kot kralji.

s1m0n ::

Jaz še vedno ne vem v čem je fora teh kvot? Ali se še vedno premalo žensk odloča za te pozicije ali pa pač psihično ne zdržijo ali kdo/kaj jih ovira, da pridejo na vrh? Z znanjem se seveda, da ne glede na spol.

tikitoki ::

s1m0n je izjavil:

Jaz še vedno ne vem v čem je fora teh kvot? Ali se še vedno premalo žensk odloča za te pozicije ali pa pač psihično ne zdržijo ali kdo/kaj jih ovira, da pridejo na vrh? Z znanjem se seveda, da ne glede na spol.


Da se zenskam ne da delati cele dneve, da pridejo do teh pozicij (z izjemo nepotizma) in zelijo izsiliti bonboncke brez dela. Tipicen feminizem.

To, da firme ne nudile napredovanaja izredno sposobnih in delovnim posameznikom, ne glede na spol, je popolna bedarija. To deluje zgolj v zblojenih glavah feministov, ki v vsem vidijo zatiranje zensk.

Hypathia ::

s1m0n je izjavil:

Jaz še vedno ne vem v čem je fora teh kvot? Ali se še vedno premalo žensk odloča za te pozicije ali pa pač psihično ne zdržijo ali kdo/kaj jih ovira, da pridejo na vrh? Z znanjem se seveda, da ne glede na spol.

Fora je v tem, da še vedno živimo v družbi s patriarhalnim mindsetom, ki ne bo izginil sam od sebe, ampak ga je treba aktivno naslovit, kvote so pač ena od teh politik. Če kdo ne razume, zakaj jih potrebujemo, si naj samo prebere seksistične komentarje pod takšnimi novicami.

Ena redkih potez vlade, ki jo podpiram, njena nesposobnost, čeprav jo vodi MOŠKI, je pa žal garant, da se v praksi ne bo veliko spremenilo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

BlaY0 ::

s1m0n je izjavil:

Jaz še vedno ne vem v čem je fora teh kvot? Ali se še vedno premalo žensk odloča za te pozicije ali pa pač psihično ne zdržijo ali kdo/kaj jih ovira, da pridejo na vrh? Z znanjem se seveda, da ne glede na spol.

Jaz tretiram te kvote kot neke vrste subvencije, da bi se več ljudi tistega spola, ki ga v neki branži manjka, odločilo za to. Jasno, to z enakopravnostjo nima nobene zveze, ker si lahko boljši pa boš zaradi kvot izvisel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Scaramouche3 ::

Kako to da ni nekega legalnega odpora?
So vsi moški danes taki,da se ne upajo upreti temu.
Če bo šlo tako naprej bo več žensk na večjih pozicijah moči,šolstva, medtem ko bo treba vojno, se temu upirajo, kako ni kvot na bojišču?

Magic1 ::

Kako je s delovnim pravom pri nas in direktorji? Ali imajo tudi pravice do max 220 nadur na leto in vse dnevne omejitve dela? Najlepše bo, da bo kakšna ženska dobila podarjeno mesto in bo šla iskat še dodatne pravice (ki glih niso v domeni direktorjev).
Magic

BlaY0 ::

Magic1 je izjavil:

Kako je s delovnim pravom pri nas in direktorji? Ali imajo tudi pravice do max 220 nadur na leto in vse dnevne omejitve dela?

Pri njih gre v večini primerov za individualne pogodbe. Eni imajo notri klavzule recimo, ki narekujejo minimalno 8 ur počitka na dan, spet drugi najmanj dva francoska rogljička na dan. Kakor se pač zmeniš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Magic1 ::

Seveda so lahko tudi roglički v pogodbi. Samo kot jaz vem, je zakon nad vsem v pogodbi. Sprašujem seveda za slo. zakonodajo, v tujini imajo seveda drugačne zakone. Res me zanima a so direktorji pri nas izvzeti iz delovnega prava?
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

BlaY0 ::

Ne niso, samo ne vem če v tem primeru obstaja kak zakon, ki bi ženski dal kaj več pravic kot jih že ima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Gospod ::

Kaj pa pravi zakon, če rečeš, da si ženska, ujeta v moškem telesu.
Lp.

darksamurai ::

Hypathia je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Jaz še vedno ne vem v čem je fora teh kvot? Ali se še vedno premalo žensk odloča za te pozicije ali pa pač psihično ne zdržijo ali kdo/kaj jih ovira, da pridejo na vrh? Z znanjem se seveda, da ne glede na spol.

Fora je v tem, da še vedno živimo v družbi s patriarhalnim mindsetom, ki ne bo izginil sam od sebe, ampak ga je treba aktivno naslovit, kvote so pač ena od teh politik. Če kdo ne razume, zakaj jih potrebujemo, si naj samo prebere seksistične komentarje pod takšnimi novicami.

Ena redkih potez vlade, ki jo podpiram, njena nesposobnost, čeprav jo vodi MOŠKI, je pa žal garant, da se v praksi ne bo veliko spremenilo.

Če kaj drži, potem drži dejstvo da živimo v feminazi svetu. Feministke lahko govorijo "kill all men" in podobne zadeve in se jim nič ne zgodi. Če moški samo napačno pogleda žensko že takoj dobi false rape charges. Ženska pa za laganje in namerno škodovanje ni popolnoma nič kaznovana. Popolnoma nedolžni moški pa izgubi službo, hišo, ugled...

Zakaj ni ženskih kvot med gradbinci, železarji, rudarji, vojaki...? Dvojna merila? Resnica je, da feministke (manjši procent žensk) ženi nadvlado nad moškimi. Feministke nočejo enakopravnosti.

BlaY0 ::

Gospod je izjavil:

Kaj pa pravi zakon, če rečeš, da si ženska, ujeta v moškem telesu.

Za enkrat nič. Je pa to spet v bistvu minus za ženske.

darksamurai je izjavil:


Če kaj drži, potem drži dejstvo da živimo v feminazi svetu. Feministke lahko govorijo "kill all men" in podobne zadeve in se jim nič ne zgodi. Če moški samo napačno pogleda žensko že takoj dobi false rape charges. Ženska pa za laganje in namerno škodovanje ni popolnoma nič kaznovana. Popolnoma nedolžni moški pa izgubi službo, hišo, ugled...

Huh, moraš imeti pa res slabe osebne izkušnje, da kaj takšnega napišeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

darksamurai ::

BlaY0 je izjavil:

Gospod je izjavil:

Kaj pa pravi zakon, če rečeš, da si ženska, ujeta v moškem telesu.

Za enkrat nič. Je pa to spet v bistvu minus za ženske.

darksamurai je izjavil:


Če kaj drži, potem drži dejstvo da živimo v feminazi svetu. Feministke lahko govorijo "kill all men" in podobne zadeve in se jim nič ne zgodi. Če moški samo napačno pogleda žensko že takoj dobi false rape charges. Ženska pa za laganje in namerno škodovanje ni popolnoma nič kaznovana. Popolnoma nedolžni moški pa izgubi službo, hišo, ugled...

Huh, moraš imeti pa res slabe osebne izkušnje, da kaj takšnega napišeš.

Jaz ne, zelo dobri prijatelj pa. V postopku ločitve ga je bivša žena obsodila posilstva otrok. Dobil je prepoved približevanja, policijsko preiskavo itd. Na koncu se je izkazalo, da je laž. Kljub dokazu njegova bivša žena ni dobila nobene kazni za laganje, nobene kazni za lažno prijavo. Popolnoma nič. Še za nagrado je na prvi stopnji sodišča dobila skrbništvo... Na zadnji stopnji je seveda izgubila ampak vseeno ni dobila popolnoma nobene kazni. Če bi moški to počel bi bil v zaporu. Dvojna merila? Patriarhat? Kje že?
Kakšne so že ženske kvote med sodniki? Ja, moški sodniki so že skoraj izumrla vrsta.

Zgodovina sprememb…

T440 ::

sem kliknil v temo, ker sem mislil, da debatirate o ženskih kvotah v moških posteljah. Bi to podprli?

BlaY0 ::

darksamurai je izjavil:


Jaz ne, zelo dobri prijatelj pa. V postopku ločitve ga je bivša žena obsodila posilstva otrok.

Misliš obtožila? Torej si mnenja, da če bi on njo obtožil enakih dejanj, bi sam zaradi tega pristal v zaporu? Zelo malo verjetno.

Druga stvar je pa da ti tukaj mešaš dva postopka, eden je ločitev, drugi pa skrbništvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

darksamurai ::

BlaY0 je izjavil:

darksamurai je izjavil:


Jaz ne, zelo dobri prijatelj pa. V postopku ločitve ga je bivša žena obsodila posilstva otrok.

Misliš obtožila? Torej si mnenja, da če bi on njo obtožil enakih dejanj, bi sam zaradi tega pristal v zaporu? Zelo malo verjetno.

Druga stvar je pa da ti tukaj mešaš dva postopka, eden je ločitev, drugi pa skrbništvo.

Pardon, ja, obtožila. Če bi on njo obtožil mu ne bi verjeli.

Kje so kvote v sodstvu, šolstvu? Kje so kvote v vojski, rudnikih? Enakopravnost velja samo če jo uveljaviš povsod. Kvote povsod ali pa jih ne uveljavi.

Mimogrede pa ustava RS Pravi:
14. člen (enakost pred zakonom)
V Sloveniji so vsakomur zagotovljene enake človekove pravice in temeljne svoboščine, ne glede na narodnost, raso, spol, jezik, vero, politično ali drugo prepričanje, gmotno stanje, rojstvo, izobrazbo, družbeni položaj, invalidnost ali katerokoli drugo osebno okoliščino.

Vsi so pred zakonom enaki.


S spolnim zakonom (zakonom o kvotah) ni več enakosti. Se priviligira in forsira doloženi spol. Ni svobodne izbire, ni izbire glede na najboljšega kandidata/kandidatko po sposobnostih. S pozitivno diskriminacijo ne izničiš diskriminacije ampak jo še povečaš.

Zakaj "napredni" Skandinavci nimajo največ inženirk v Evropi? Zakaj jih imajo daleč najmanj? Zakaj jih imamo "diskriminatorne" "zaostale" "konzervativne" ex komunistične republike bistveno več?

Kayzon ::

Torej zagovorniki kvot,bomo te uvdeli tudi drugje? Rabimo vec zenskih fizicnih delavcev,mehanikov,SMETARJEV.. itd

Ajde enakopravnost na vseh podrocjiiiihh

energetik ::

Ne morem verjet, s kakšnimi zadevami se vlada in EU ukvarjajo. Namesto da pri zaposlitvi odloča zgolj strokovnost in izkušnje, se gre v neke kvote. Adijo pamet.
Vsaka naslednja EU uredba, ki pride od tam, je bolj za lase privlečena, skoraj na vseh področjih. ;(
vires in numeris

BlaY0 ::

darksamurai je izjavil:


Kje so kvote v sodstvu, šolstvu? Kje so kvote v vojski, rudnikih? Enakopravnost velja samo če jo uveljaviš povsod. Kvote povsod ali pa jih ne uveljavi.

Načeloma se strinjam, kar sem malo višje že omenil.

borut_p ::

BlaY0 je izjavil:

darksamurai je izjavil:


Kje so kvote v sodstvu, šolstvu? Kje so kvote v vojski, rudnikih? Enakopravnost velja samo če jo uveljaviš povsod. Kvote povsod ali pa jih ne uveljavi.

Načeloma se strinjam, kar sem malo višje že omenil.


super je tudi to, da se univerze v tujini pritožujejo, ker zaradi kvot ne morejo več izbirati najboljših ampak povprečne znanstvenike / znanstvenice ... in so na trgu nekonkurenčni.

Tako da .... super kvote.

Ampak itak ... kvote se bodo uveljavile le na tistih mestih, ki si jih feministke noro želijo - delovna mesta moči in oblasti.

Blinder ::

s1m0n je izjavil:

Jaz še vedno ne vem v čem je fora teh kvot?


beli vitezi in feministke v politiki.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

uomostolto ::

Oglas prihodnosti:

Direktorica (Ž)

Podjetje, ki že ima direktorja išce direktorico, da izpolni spolne kvote.

Opis dela:

Home office.

Pogoj:

Ženski spol

Placa identicna ali višja od trenutnega direktorja.

Zaželjeno je, da je oseba pripravljena sprejeti enako placilo kot naš direktor. Delovne naloge so obcasen podpis kjer je potrebno soglasje obeh direktorjev.

BRBR ::

Gospod je izjavil:

Kaj pa pravi zakon, če rečeš, da si ženska, ujeta v moškem telesu.


Da si se zlagal, torej krivo izpovedal. Kaznivo. Al pa ne, vsak lahko vidi da imaš bingeljna, sodnica, ki a ga še ni videla, pa lahko trdi (dokončno ustanovi in naredi za sodno prakso), da ga nimaš. Neodvisna funkcija pač.
Never underestimate the power of idiots in large groups.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

tikitoki ::

Scaramouche3 je izjavil:

Kako to da ni nekega legalnega odpora?
So vsi moški danes taki,da se ne upajo upreti temu.
Če bo šlo tako naprej bo več žensk na večjih pozicijah moči,šolstva, medtem ko bo treba vojno, se temu upirajo, kako ni kvot na bojišču?


Ker je vecina feministov misadristicnih seksistov in nocejo enakopravnosti, temvec zgolj privilegije za zenske. Zato se brez izjeme borijo za priboljske za zenske, nikoli pa jih ne bos videl si prizadevati za karkoli, kar bi povecalo enakopravnost, ce bi s tem zenske izgulie kaksen privilegij.

BRBR ::

Ta evropska direktiva je bolana. Zadnjič pokličem eno. ž. sp., ki že zapolnjuje vakuum v državni upravi, s svojim vakuumom in vprašam kaj čakam že dva meseca ? Pozor, pozor - pove mi, da samo čaka, da pridem in podpišem papir, ki ga ima že pripravljenega. Kajpak, če se bo kdo čudil, za obstoj papirja nisem vedel niti kaj je na njem. Na mojo navedbo, da tako pa ne bo šlo, se dvigne, printa in čez 3 dni dobim zmazek po navadni pošti. Kajpak za moj e-mail je že vedela.

A se ne bi kaka eu direktiva raje s tem ukvarjala ? S kidanjem gnoja.
Never underestimate the power of idiots in large groups.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

uomostolto ::

To direktivo glede kvot je treba upoštevati, ker enkrat bo pač treba iti skozi tale kadrovski teater. Potem pa še skozi ustavno sodišče, ko se bodo tipi sklicevali na seksistične zakone, ker so od štarta odleteli iz izbora.

Me zanima, če bodo potem feministke zahtevale spremembo ustave, da bo bolj seksistična.

Hypathia ::

darksamurai je izjavil:

Hypathia je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Jaz še vedno ne vem v čem je fora teh kvot? Ali se še vedno premalo žensk odloča za te pozicije ali pa pač psihično ne zdržijo ali kdo/kaj jih ovira, da pridejo na vrh? Z znanjem se seveda, da ne glede na spol.

Fora je v tem, da še vedno živimo v družbi s patriarhalnim mindsetom, ki ne bo izginil sam od sebe, ampak ga je treba aktivno naslovit, kvote so pač ena od teh politik. Če kdo ne razume, zakaj jih potrebujemo, si naj samo prebere seksistične komentarje pod takšnimi novicami.

Ena redkih potez vlade, ki jo podpiram, njena nesposobnost, čeprav jo vodi MOŠKI, je pa žal garant, da se v praksi ne bo veliko spremenilo.

Če kaj drži, potem drži dejstvo da živimo v feminazi svetu. Feministke lahko govorijo "kill all men" in podobne zadeve in se jim nič ne zgodi. Če moški samo napačno pogleda žensko že takoj dobi false rape charges. Ženska pa za laganje in namerno škodovanje ni popolnoma nič kaznovana. Popolnoma nedolžni moški pa izgubi službo, hišo, ugled...

Zakaj ni ženskih kvot med gradbinci, železarji, rudarji, vojaki...? Dvojna merila? Resnica je, da feministke (manjši procent žensk) ženi nadvlado nad moškimi. Feministke nočejo enakopravnosti.


Cope harder.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

k4vz0024 ::

Hočemo moške kvote v pravosodju in v pravu na sploh!

T440 ::

Kaj pa nebinarne kvote?
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj se ženske upokojujejo prej? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
648332 (7165) A. Smith
»

Evropska komisija želi evropske kvote na Netflixu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12428441 (25023) Invictus
»

GNOME ponuja štipendije za punce (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11317649 (14513) Mipe

Več podobnih tem