» »

Ukinja se svoboda govora v sloveniji

Ukinja se svoboda govora v sloveniji

Temo vidijo: vsi
1
2
3 4

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:

Polda je izjavil:

Seveda za določene VIP osebe to ne bo veljalo



Umetniki na splosno tega ne bodo tolerirali. Posebej pesniki, igralci itn.

Mislim, da bodo umetniki tolerirali praktično vse kar ni Janša. :D

Jaz še vedno trdim, da je bila prejšnja vlada najboljša v RS.

Janša je bil pod stalnim nadzorom. Za kakršnokoli svinjarijo, so se morale dogovoriti vsaj 3 strani, da so dobil tistih 46. Zakonov niso mogli spreminjati, če res niso bili dobri. Itd...

Sedaj pa Svoboda dela praktično kar hoče. Janša je moral kar lepo počakat, da je lahko zamenjal svet RTV, Golobu pa tega ni bilo treba...

Tolk kot se je gledalo pod prste in poročalo, se še ni v zgodovini Slovenije. 4 leta takšne vlade...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Polda ::

m0LN4r ::

Navidezna svoboda in navidezna demokracija.
Guten Morgen.

Saj smo svobodni, kot psi na povodcu.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Polda ::

Še dobro, da sem že dokaj star in, da bom kmalu crknil. Tale Slovenija gre v 3 PM.

floyd1 ::

Polda je izjavil:

Seveda za določene VIP osebe to ne bo veljalo


V kontekstu, da gre za organizacijo, ki tako pri nas kot po svetu še vedno posiljuje otroke in potem zagrizeno ščiti kriminalce v svojih vrstah, ima čisto prav.
In kaj je sploh tu narobe? :| Da je povedala svoje mnenje? Sovražiti je človeško, moja mala dva me sovražita vsakokrat, ko jima izklopim internet. Ju prijavim? :))

Polda ::

floyd1 je izjavil:

Polda je izjavil:

Seveda za določene VIP osebe to ne bo veljalo


V kontekstu, da gre za organizacijo, ki tako pri nas kot po svetu še vedno posiljuje otroke in potem zagrizeno ščiti kriminalce v svojih vrstah, ima čisto prav.
In kaj je sploh tu narobe? :| Da je povedala svoje mnenje? Sovražiti je človeško, moja mala dva me sovražita vsakokrat, ko jima izklopim internet. Ju prijavim? :))


Potem lahko tudi jaz rečem ? Bom enako sprejet kot velika Svetlana ?

Po mojem mnenju je ideologija LGBT in priseljevanje v Slovenijo nekaj kar moraš sovražiti.
Jaz to čutim kot državljansko dolžnost.

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Mislim, da bodo umetniki tolerirali praktično vse kar ni Janša. :D


Se pac motis. So vecina moje druzbe in se sam se deloma stejem med njih. Jih imamo tudi v druzini. Seveda gre na zivce JJ, ker drzavo sili v neko totalno zmesano smer, kjer je on alfa in omega, nad pravno drzavo, s policijo v levi in sodstvom v desni roki. Ampak lahko trdim, da bo odpor proti vsakomur, ki jim bo omejeval svobodo izrazanja.

Lahko pogledas v ZDA, kjer je upor nekoliko bolj zrel in kjer zelo znane osebe na levi odkrito kritizirajo woke bedarije.

Pithlit ::

Polda je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Polda je izjavil:

Seveda za določene VIP osebe to ne bo veljalo


V kontekstu, da gre za organizacijo, ki tako pri nas kot po svetu še vedno posiljuje otroke in potem zagrizeno ščiti kriminalce v svojih vrstah, ima čisto prav.
In kaj je sploh tu narobe? :| Da je povedala svoje mnenje? Sovražiti je človeško, moja mala dva me sovražita vsakokrat, ko jima izklopim internet. Ju prijavim? :))


Potem lahko tudi jaz rečem ? Bom enako sprejet kot velika Svetlana ?

Po mojem mnenju je ideologija LGBT in priseljevanje v Slovenijo nekaj kar moraš sovražiti.
Jaz to čutim kot državljansko dolžnost.

Dokler sovraštva ne spodbujaš ni sovražni govor. Je pa hec tako tvojega kot Svetlaninega zapisa da, ko bo nekdo to sovraštvo nasilno udejanil in pol povedal da je dobil navdih v vajinih zapisih... takrat ti zapisi postanejo sovražni govor. Ampak dokler se ne udejanil sta nekje na varni strani meje.

Či bi napisal da jih je treba iztrebit, pobit, deportirat, whatever... potem pa je takoj sovražni govor.
Life is as complicated as we make it...

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Janša je bil pod stalnim nadzorom. Za kakršnokoli svinjarijo, so se morale dogovoriti vsaj 3 strani, da so dobil tistih 46. Zakonov niso mogli spreminjati, če res niso bili dobri. Itd...


Ja, ce sodstvo spostujes samo, ko ti sodi v koristi, ce jasno nastavljas svoje v policiji, ki potem arajo po ljudeh kakor bi zelel SDSovci za sankom, ce ne gres po posto, kakor tudi trenutni VD direktor RTV, potrjeno nelegalno unicevanje STA, torej delas toliko svinjarij, da je ze tezko slediti, bos seveda pod drobnogledom. Pa to ni noben plus.

Kaj poskusate SDSovci spinati kot plus je naravnost fascinantno.

In ne, SDS ni alternativa. Ce se Golobu zmesa in se powoka bodo pac se bolj novi obrazi.

T440 ::

Mene so zelo striktno brisali tukaj, ko sem napisal kaj o Niki Kovač. V resnici pa samo delim mnenje, da osebe kot je Nika (ona osebno tudi) dolgoročno povzročajo škodo državi in ljudem, ki v državi živijo. Uporabljajo namreč krinko 'nevladne' organizacije zato, da se zelo aktivno vmešavajo v dnevno politiko in hkrati ne trpijo drugačnega mnenja... Dejstvo pa je, da so se recimo zelo angažirali pri zakonu o vodah, sedaj ko bo v Ljubljani C0 so pa tiho, ker proti 'svoji vladi' pa 'nevladna organizacija' ne protestira.
Da je ona osebno še zelo antipatična je pa enako dejstvo kot je totalno antipatičen JJ na drugem polu, sta pa oba enako cinična in škodljiva.

PovemVfaco ::

111111111111 je izjavil:


Janša je bil pod stalnim nadzorom. Za kakršnokoli svinjarijo, so se morale dogovoriti vsaj 3 strani, da so dobil tistih 46.


Vsaj 5 entitet se je moralo zmenit med sabo. Janez, Ivan, Janša, Janšatov satelit, pa en kup zombijev, ki so bili pripravljeni nardit vse, da ne bi bilo predčasnih volitev in da ne bi izgubili službe. Dogovori so bili težki in produktivni

111111111111 je izjavil:


Sedaj pa Svoboda dela praktično kar hoče. Janša je moral kar lepo počakat, da je lahko zamenjal svet RTV, Golobu pa tega ni bilo treba...


Če bi se vselej nedožni revež vsaj Grimsovega zakona pri tem držal, je kar dobra šansa, da od njega samega zminirinega, posranega in poscanega zakona ne bi nihče šel menjavat (kot ga leve vlade niso šle ene 10 let, pa bi ga lahko). Zdaj preostane jokanje.

Zgodovina sprememb…

tonttu ::

111111111111 je izjavil:

Janša je bil pod stalnim nadzorom. Za kakršnokoli svinjarijo, so se morale dogovoriti vsaj 3 strani, da so dobil tistih 46. Zakonov niso mogli spreminjati, če res niso bili dobri. Itd...

Saj zato se pa niso ukvarjali z zakoni, pac pa so pisali vladne odlocbe, ki so kasneje ena za drugo padale in posledicno naredile vec skode, kot ce ne bi naredili cisto nic. Tako da ja vrhunski so bili. Ampak ok od tebe kaj drugega kot taksno razmisljanje niti ne pricakujem.

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

Polda je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Polda je izjavil:

Seveda za določene VIP osebe to ne bo veljalo


V kontekstu, da gre za organizacijo, ki tako pri nas kot po svetu še vedno posiljuje otroke in potem zagrizeno ščiti kriminalce v svojih vrstah, ima čisto prav.
In kaj je sploh tu narobe? :| Da je povedala svoje mnenje? Sovražiti je človeško, moja mala dva me sovražita vsakokrat, ko jima izklopim internet. Ju prijavim? :))


Potem lahko tudi jaz rečem ? Bom enako sprejet kot velika Svetlana ?

Po mojem mnenju je ideologija LGBT in priseljevanje v Slovenijo nekaj kar moraš sovražiti.
Jaz to čutim kot državljansko dolžnost.

Dokler sovraštva ne spodbujaš ni sovražni govor. Je pa hec tako tvojega kot Svetlaninega zapisa da, ko bo nekdo to sovraštvo nasilno udejanil in pol povedal da je dobil navdih v vajinih zapisih... takrat ti zapisi postanejo sovražni govor. Ampak dokler se ne udejanil sta nekje na varni strani meje.

Či bi napisal da jih je treba iztrebit, pobit, deportirat, whatever... potem pa je takoj sovražni govor.



Za mene je implicirati kot Svetlana da MORAMO sovražiti RKC že podpihovanje sovražnosti... ker z tem citatom jaz razumem da bi tudi jaz moral sovražit RKC kot pravi Svetlanca...

Kaj če bi RKC zamenjali za Jude, ali za LGBTQ ali za črnce... a pol tudi ni sovražni govor?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nejclp ::

Genijalc, Judi, črnci in geji niso inštitucija.

Kawhi ::

Kaj pa če zapišem da je naša državljanska dolžnost da sovražimo inštitut 8.marec?

Mato989 ::

nejclp je izjavil:

Genijalc, Judi, črnci in geji niso inštitucija.


In kaj zdaj, point stavka je enak...

Ali hočeš povedat da je dovoljeno napisat da moramo vsi sovražit inštitucijo, gejev pa ne? Da prvo je ok, drugo pa ne KER?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

nejclp ::

Kawhi je izjavil:

Kaj pa če zapišem da je naša državljanska dolžnost da sovražimo inštitut 8.marec?

Komot. Zakaj meniš, da ne bi smel?

Mato989 ::

nejclp je izjavil:

Kawhi je izjavil:

Kaj pa če zapišem da je naša državljanska dolžnost da sovražimo inštitut 8.marec?

Komot. Zakaj meniš, da ne bi smel?


Ker je to podpihovanje sovraštva?

Kakšna je razlika med 8. marcem, RKC, in geji ali Židi? Jaz je ne vidim... bistvo je da ne napišeš ali javno razglašaš da bi KOGARKOLI morali sovražiti
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

nejclp ::

Mato989 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Genijalc, Judi, črnci in geji niso inštitucija.


In kaj zdaj, point stavka je enak...

Ali hočeš povedat da je dovoljeno napisat da moramo vsi sovražit inštitucijo, gejev pa ne? Da prvo je ok, drugo pa ne KER?

Ja, jasno. Ker so geji, Judi in črnci to kar so zaradi okoliščin, na katere nimajo vpliva, Cerkev pa je kriminalna inštitucija, ker so se tako odločili tisti, ki jo vodijo.

c3p0 ::

Mato989 je izjavil:


Za mene je implicirati kot Svetlana da MORAMO sovražiti RKC že podpihovanje sovražnosti... ker z tem citatom jaz razumem da bi tudi jaz moral sovražit RKC kot pravi Svetlanca...

Kaj če bi RKC zamenjali za Jude, ali za LGBTQ ali za črnce... a pol tudi ni sovražni govor?


Kdo bo pa groomerje sovražil? Župnik zlorabi, groomer jih prepriča it na hormone in tiča/joške bek. Oboje je seveda zavržno.

Mato989 ::

nejclp je izjavil:

Mato989 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Genijalc, Judi, črnci in geji niso inštitucija.


In kaj zdaj, point stavka je enak...

Ali hočeš povedat da je dovoljeno napisat da moramo vsi sovražit inštitucijo, gejev pa ne? Da prvo je ok, drugo pa ne KER?

Ja, jasno. Ker so geji, Judi in črnci to kar so zaradi okoliščin, na katere nimajo vpliva, Cerkev pa je kriminalna inštitucija, ker so se tako odločili tisti, ki jo vodijo.


A ni tako da se Jud lahko odloči ne več bit jud, in se identificira kot belec? in enako črnec? Tako tudi gej se lahko odloči identificirati drugače... kolikor zadnje prebiram je vse odprto in up to you, torej lahko sovražimo vse.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nejclp ::

c3p0 je izjavil:



Kdo bo pa groomerje sovražil? Župnik zlorabi, groomer jih prepriča it na hormone in tiča/joške bek. Oboje je seveda zavržno.
lol, ja, in poplnoma enako, anede, posiljevanje otrok in tvoje imaginarno groomanje?

Mato989 je izjavil:



A ni tako da se Jud lahko odloči ne več bit jud, in se identificira kot belec? in enako črnec? Tako tudi gej se lahko odloči identificirati drugače... kolikor zadnje prebiram je vse odprto in up to you, torej lahko sovražimo vse.
Zakaj bi pa se odločil, da ni več Jud, gej ali črnc? Ker tesla kot si ti menijo, da so to manjvredne kategorije ljudi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

c3p0 ::

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:



Kdo bo pa groomerje sovražil? Župnik zlorabi, groomer jih prepriča it na hormone in tiča/joške bek. Oboje je seveda zavržno.
lol, ja, in poplnoma enako, anede, posiljevanje otrok in tvoje imaginarno groomanje?



https://slo-tech.com/forum/t815023/p797...

Imaginarno groomanje by Nejc-o, our resident satanist. Poglej koliko hčerk imata ti dve igralki.

nejclp je izjavil:


Zakaj bi pa se odločil, da ni več Jud, gej ali črnc? Ker tesla kot si ti menijo, da so to manjvredne kategorije ljudi?


Glupost, ki jo le ti lahko izjaviš in znova hrakneš v lastno skledo. Zakaj pa se bi nekdo odločil da ni več moški ali ženska? Ker se lahko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

floyd1 ::

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Polda je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Polda je izjavil:

Seveda za določene VIP osebe to ne bo veljalo


V kontekstu, da gre za organizacijo, ki tako pri nas kot po svetu še vedno posiljuje otroke in potem zagrizeno ščiti kriminalce v svojih vrstah, ima čisto prav.
In kaj je sploh tu narobe? :| Da je povedala svoje mnenje? Sovražiti je človeško, moja mala dva me sovražita vsakokrat, ko jima izklopim internet. Ju prijavim? :))


Potem lahko tudi jaz rečem ? Bom enako sprejet kot velika Svetlana ?

Po mojem mnenju je ideologija LGBT in priseljevanje v Slovenijo nekaj kar moraš sovražiti.
Jaz to čutim kot državljansko dolžnost.

Dokler sovraštva ne spodbujaš ni sovražni govor. Je pa hec tako tvojega kot Svetlaninega zapisa da, ko bo nekdo to sovraštvo nasilno udejanil in pol povedal da je dobil navdih v vajinih zapisih... takrat ti zapisi postanejo sovražni govor. Ampak dokler se ne udejanil sta nekje na varni strani meje.

Či bi napisal da jih je treba iztrebit, pobit, deportirat, whatever... potem pa je takoj sovražni govor.



Za mene je implicirati kot Svetlana da MORAMO sovražiti RKC že podpihovanje sovražnosti... ker z tem citatom jaz razumem da bi tudi jaz moral sovražit RKC kot pravi Svetlanca...

Kaj če bi RKC zamenjali za Jude, ali za LGBTQ ali za črnce... a pol tudi ni sovražni govor?

Po vseh razkritih svinjarijah, ki so jih počeli, je to, da jih nekdo nima rad (ali sovraži), nekako zdravorazumsko, zato verjetno tisti "moramo". Govorimo o instituciji. Na drugi strani pa sovraštvo samo na podlagi drugačnosti...

TheBlueOne ::

floyd1 je izjavil:


Po vseh razkritih svinjarijah, ki so jih počeli, je to, da jih nekdo nima rad (ali sovraži), nekako zdravorazumsko, zato verjetno tisti "moramo". Govorimo o instituciji. Na drugi strani pa sovraštvo samo na podlagi drugačnosti...


Ne govoris samo o instituciji, je tudi religija, ljudje itn. Na drugi strani je dal za primer Jude, potem raso itn. pri vseh teh pravtako lahko najdes svinjarije, kjer so Judi podobna kategorija.

Tu ima zame Mato kar prav, da ste mnogi zaslepljeni, ker svobodo govora razumete samo ko vam ustreza, v bistvu pa je svoboda govora relevantna samo takrat, ko ti ni vsec. Kaj ima v tem smislu iti v detajle kakor bi zelel ti? V stilu: Eno je institucija, drugo je samo drugacnost. O pardon, eno in drugo je religija, samo ta religija je boljsa ker to in to, zato je sovraznost OK ...

Treba bo tolerirati kritiko, ne pa se kregat kaj bi bilo bolj smiselno prepovedati. Kaj boste naumili moralno policijo, ki bo vedno delala po novih vladnih smernicah? Ko bo SDS bodo OK nacisti, ko bo levica bo OK samo Woke sranje itn.?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Po vseh razkritih svinjarijah, ki so jih počeli, je to, da jih nekdo nima rad (ali sovraži), nekako zdravorazumsko, zato verjetno tisti "moramo". Govorimo o instituciji. Na drugi strani pa sovraštvo samo na podlagi drugačnosti...


A ker med Židi, geji, črnci pa ni kriminalcev?

Point je da Svetlanca s tem citatom poziva k SOVRAŠTVU do nečesa ali nekoga... nima veze ali je to nekaj ali nekdo delal kaj slabega... bistven je poziv k "sovraženju/sovraštvu" ne to na koga pozivaš sovraštvo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheBlueOne ::

No tehnicno je bila previdna, da ne poziva drugih ampak samo pove kako cuti sama. Bi bilo drugo, ce bi organizirala kazniva dejanja.

In ce si za svobodo govora te tako ne bi smelo motit.

Je zanimivo kako hocete drug drugega utisati skozi drzavni aparat. Se ne zavedate, da to gre v obe smeri? Da to prilicno sigurno vodi v konflikt?

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

No tehnicno je bila previdna, da ne poziva drugih ampak samo pove kako cuti sama. Bi bilo drugo, ce bi organizirala kazniva dejanja.

In ce si za svobodo govora te tako ne bi smelo motit.

Je zanimivo kako hocete drug drugega utisati skozi drzavni aparat. Se ne zavedate, da to gre v obe smeri? Da to prilicno sigurno vodi v konflikt?


a si prebral njen citat?

Ona implicira da bi moral vsak sovražit skoze obči statement da je DOLŽNOST SOVRAŽIT RKC... torej poziva da jo vsi sovražimo

za mene je to clearly poziv k sovraštvu do nečesa ali nekoga...

Kot bi jaz napisal, da menim da je DOLŽBNOST sovražit LGBTQ
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

Zakoni že zdaj zajemajo grožnje, razžalitev, pozivanje k nasilju, ipd. Naenkrat to ni več dovolj dobro.

Preko trojanskih konjev, pardon, kobil, kot je Nika, želijo kriminilizirat vsako kritiko pod pretvezo "sovražnega govora", ki ga pa ne znajo niti prav definirat, razen: "kar mene žali je sovražni govor".

Pithlit ::

This escalated... just as quickly as expected.
Life is as complicated as we make it...

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:



Kot bi jaz napisal, da menim da je DOLŽBNOST sovražit LGBTQ


Ne, to je kot da bi napisal "Jaz cutim, da je moja dolznost sovrazit LGBTQVRTZHFD++++++". Ce stima kako je citirano v slikici. Ona je vedno omejila nase.

Seveda pa bi se sodisce odlocalo glede na kontekst. Ce to reces kot umetnik ali fizicna oseba je to verjetno OK. Ce pa to reces pred recimo oborozenimi nasilnimi protestniki, ki korakajo proti neki paradi ponosa, pa to utegne biti videno drugace. Posebej, ce ves, da te praviloma posnemajo.

floyd1 ::

Ne govoris samo o instituciji, je tudi religija, ljudje itn.

Religija je krščanstvo. Ona govori samo o RKC, niti o veri, niti o kristjanih. Institucija. Pa nisem njen odvetnik, stara je itak preveč pametna...

TheBlueOne ::

Ce ze citiras mene, meni je OK kakor je napisala. Ampak sam ne bi posploseval kakor ona, jaz bi RKC samo nabil davke in dal enake odgovornosti kot ostalim. In seveda nicna toleranca do njihovih pedo skrivanj in podobnega. Tam bi jih, ce bi lahko jaz odlocal zelo drago stalo. Posebej prikrivanje. Ampak to je drugo podrocje, pravna drzava.

Zgodovina sprememb…

T440 ::

Svetlana lahko da je pametna.
Je pa tudi prezira vredna, ostarela zafrustrirana ženska, katero je najbolje ignorirati.

floyd1 ::

A ker med Židi, geji, črnci pa ni kriminalcev?

Nima nobene veze z zgoraj napisanim, nimajo svojega organiziranega ščitenja kriminalcev, ne govorijo o tem, da so moralne avtoritete...

T440 ::

floyd1 je izjavil:

A ker med Židi, geji, črnci pa ni kriminalcev?

Nima nobene veze z zgoraj napisanim, nimajo svojega organiziranega ščitenja kriminalcev, ne govorijo o tem, da so moralne avtoritete...

Aaa?
Kaj pa je BLM?

Ali pa Izrael?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T440 ()

TheBlueOne ::

floyd1 je izjavil:

A ker med Židi, geji, črnci pa ni kriminalcev?

Nima nobene veze z zgoraj napisanim, nimajo svojega organiziranega ščitenja kriminalcev, ne govorijo o tem, da so moralne avtoritete...


Si preprican, da ima kar pises smisel? Zidi veze bolj kot ne religija, kriminalci se znajo organizirano scitit, crnci imajo BLM, ki se fizi po zgledu feminizma itn.

Ce prav razumem si na hitro postavil okvirje kaj je sovrazni govor tocno tam kjer bi jih cisto slucajno trenutne politicne elite. Do naslednjih volitev seveda, potem pa obratno, ker ste pripravljeni tolerirati cenzuro.

Zgodovina sprememb…

Zigerion ::

Kaj sploh dela Nika Kovač tu? A je kompetentna za to temo (a če si žrtev nečesa si že avtomatsko ekspert v tem)? Kaj dela Jenul v mainstream medijih, kjer pametuje o zdravstvu? A je kompetenten za zdravstvo?

Če so bili to nekoč aktivisti so danes odločevalci, ki širijo svojo ideologijo (in ne znanje) kamor se le da oz. kjer jim to ustreza - kot je nekdo napisal pri referendumu za vodo so bili zelo glasni, pri kanalu C0 pa jih ni.

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:



Kdo bo pa groomerje sovražil? Župnik zlorabi, groomer jih prepriča it na hormone in tiča/joške bek. Oboje je seveda zavržno.
lol, ja, in poplnoma enako, anede, posiljevanje otrok in tvoje imaginarno groomanje?



https://slo-tech.com/forum/t815023/p797...

Imaginarno groomanje by Nejc-o, our resident satanist. Poglej koliko hčerk imata ti dve igralki.


Jaka muda, otroku ne moreš proti njegov volji spremeniti spola, pa če se še tako trudiš, dokazano. Sem šel mal gledat, pa vidim da transfobi lažejo, sinovi tele Megan Fox se ne identificirajo kot deklice, niti njihova mama ne govori o njih kot da so deklice, povsod govori o sinovih.

c3p0 je izjavil:


Glupost, ki jo le ti lahko izjaviš in znova hrakneš v lastno skledo. Zakaj pa se bi nekdo odločil da ni več moški ali ženska? Ker se lahko.

Ja, ampak geji se nočejo spremeniti, ker jih ti sovražiš, hočejo biti geji, čeprav ti misliš, da so zato manjvredni. Zato parade ponosa, a veš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

svecka ::

Zigerion je izjavil:

Kaj sploh dela Nika Kovač tu? A je kompetentna za to temo (a če si žrtev nečesa si že avtomatsko ekspert v tem)? Kaj dela Jenul v mainstream medijih, kjer pametuje o zdravstvu? A je kompetenten za zdravstvo?

Če so bili to nekoč aktivisti so danes odločevalci, ki širijo svojo ideologijo (in ne znanje) kamor se le da oz. kjer jim to ustreza - kot je nekdo napisal pri referendumu za vodo so bili zelo glasni, pri kanalu C0 pa jih ni.


Tipični fašisti v 8 marcu. Tudi za posilstvo so bili tiho.

solatko ::

TheBlueOne - Kje si kdaj opazil, da ljudje sovražijo vernike, če omenijo, da sovražijo RKC, muslimanske inštitucije ali v končni fazi KPJ, KPS,...
Desni praloma sovražite in za vse krivite komuniste, jaz pa jih poznam kar nekaj, ki so bili bolj pošteni in človekoljubni od najbolj desnega desničarja ali vernika. Poznam tudi nekaj homoseksualcev, ki bi jim raje dal v čuvanje otroke, kot pa v nekatere klasične družine, kjer je na prvem mestu alkohol in nasilje, na drugem pa Bog in desničarstvo ali celo droge.

Mato989 - Kriminalci in nasilneži ne gledajo na politično pripadnost in spolno razlikovanje, taki so in družba jih mora onemogočit, ne moreš pa ocenjevati ljudi po barvi, spolni orjentaciji, političnem prepričanju,... Tudi med desničarji je kar nekaj strpnih, tako kot med levičarji nekaj močno nestrpnih. To je tako, kot, da bi potrošniki vse trgovce proglasili za barabe in lopove. In povej v čem nima prav, vsi sovražijo Mafijo, Cosanostro, mamilarske klane v južni Ameriki, Kambodži,...., ker so to inštitucije, ki se ukvarjajo z zlom. Vsi lahko sovražijo komunistične partije po svetu, nihče pa nima pravice sovražiti ljudi, ki so to po prepričanju in morda niti nikoli niso bil člani partij. Jaz ne sovražim nobenega vernika, se pa pri sebi vprašam, kaj je z ljudmi narobe, da verujejo v večtisoč let stare pravljice. Sovražim pa RKC in podobne inštitucije, ker so v zgodovini naredile preveč grozodejstev in jih, kolikor jim omogočajo posamezne vlade držav, počnejo še danes-nekaznovano, v imenu Boga in vere.
Delo krepa človeka

mtosev ::

Nobena svoboda govora se ne ukinja v Sloveniji.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mato989 ::

solatko je izjavil:

TheBlueOne - Kje si kdaj opazil, da ljudje sovražijo vernike, če omenijo, da sovražijo RKC, muslimanske inštitucije ali v končni fazi KPJ, KPS,...
Desni praloma sovražite in za vse krivite komuniste, jaz pa jih poznam kar nekaj, ki so bili bolj pošteni in človekoljubni od najbolj desnega desničarja ali vernika. Poznam tudi nekaj homoseksualcev, ki bi jim raje dal v čuvanje otroke, kot pa v nekatere klasične družine, kjer je na prvem mestu alkohol in nasilje, na drugem pa Bog in desničarstvo ali celo droge.

Mato989 - Kriminalci in nasilneži ne gledajo na politično pripadnost in spolno razlikovanje, taki so in družba jih mora onemogočit, ne moreš pa ocenjevati ljudi po barvi, spolni orjentaciji, političnem prepričanju,... Tudi med desničarji je kar nekaj strpnih, tako kot med levičarji nekaj močno nestrpnih. To je tako, kot, da bi potrošniki vse trgovce proglasili za barabe in lopove. In povej v čem nima prav, vsi sovražijo Mafijo, Cosanostro, mamilarske klane v južni Ameriki, Kambodži,...., ker so to inštitucije, ki se ukvarjajo z zlom. Vsi lahko sovražijo komunistične partije po svetu, nihče pa nima pravice sovražiti ljudi, ki so to po prepričanju in morda niti nikoli niso bil člani partij. Jaz ne sovražim nobenega vernika, se pa pri sebi vprašam, kaj je z ljudmi narobe, da verujejo v večtisoč let stare pravljice. Sovražim pa RKC in podobne inštitucije, ker so v zgodovini naredile preveč grozodejstev in jih, kolikor jim omogočajo posamezne vlade držav, počnejo še danes-nekaznovano, v imenu Boga in vere.



Nah, ne govori v imenu vseh... da vsi sovražimo to in to... Jaz ne sovražim, ne Mafije, ne Cosanostre, ne RKCja, ne nikogar... ker osnovno pravilo sovraštva je

“you have to love something before you can hate it.”

Sovraštvo je močno čustvo in je kontra pol ljubezni...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

joze67 ::

Ukinja se svoboda govora v sloveniji
(Žal pisanje z malo začetnico ne bo sankcionirano.) Če sprejmemo naslov teme kot resničen, je to zaradi razbohotenega javnega sektorja. Kjer privatni sektor streže večini potreb družbe, se heretike enostavno skensla, kar ima dodatno predost, da ni potrebno definirati, kaj je sovražni govor ("v nasprotju z našo politiko"), ni potreb po postopkih ("odločitev velja takoj"), ni pritožb ("če mislite, da smo račun/... ukinili po pomoti, pošljite pritožbo na dev.nul@ponudnik.com"). V javnem sektorju je težje odpuščati.

c3p0 ::

nejclp je izjavil:

Jaka muda, otroku ne moreš proti njegov volji spremeniti spola, pa če se še tako trudiš, dokazano. Sem šel mal gledat, pa vidim da transfobi lažejo, sinovi tele Megan Fox se ne identificirajo kot deklice, niti njihova mama ne govori o njih kot da so deklice, povsod govori o sinovih.


Kiklce nosijo tako za šalo, da so kul. Zdaj boš že pokveke kot je Megan Fox branil z vsemi štirimi, da ti ne rušijo teorije, kako ne moreš nikogar prisiliti v spremembo spola. Grooming it is. Pa če jih grooma "le" v transvestite.

nejclp je izjavil:


Ja, ampak geji se nočejo spremeniti, ker jih ti sovražiš, hočejo biti geji, čeprav ti misliš, da so zato manjvredni. Zato parade ponosa, a veš.


Jaz ne sovražim gejev, niti ne mislim da so manjvredni. Bolj se potrudi, podtikanje je malo že out.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

TheBlueOne ::

solatko je izjavil:

TheBlueOne - Kje si kdaj opazil, da ljudje sovražijo vernike, če omenijo, da sovražijo RKC, muslimanske inštitucije ali v končni fazi KPJ, KPS,...
Desni praloma sovražite in za vse krivite komuniste, jaz pa jih poznam kar nekaj, ki so bili bolj pošteni in človekoljubni od najbolj desnega desničarja ali vernika. Poznam tudi nekaj homoseksualcev, ki bi jim raje dal v čuvanje otroke, kot pa v nekatere klasične družine, kjer je na prvem mestu alkohol in nasilje, na drugem pa Bog in desničarstvo ali celo droge.


Malo slabo sledis. Meni je kar je pisala Makaroviceva OK, ker sem pristas svobode govora. Sem tudi pisal kako bi bil jaz do cerkve. Ce sem zate desni tudi OK, ampak cerkev naceloma vidim samo od dalec. Nisem niti krscen.

Niti ne pravim, da komunisti niso fini ljudje, ker kje pa ne najdes dobrih ljudi?

Problem komunizma je, da nimas varovalk demokracije, nimas svobode medijev itn. Je pa tako, da tudi najboljsi ljudje bodo poceli grozne stvari, ce jih ustrezno informiras, indoktriniras.

Kar se tice gejev imam kar nekaj frendov, ki so v tem klubu. Se dosti ukvarjajo z mojimi froci. So pa dosti manj woke kot bi si mislil, kakor imam nekaj frendov, ki so crnci, pa so dosti manj BLM, ce ne celo kriticni, kot pa wokiji, ki pogosto ne poznajo nobenega.

Nas je pa vedno vec iz leve katere predvsem wokiji imajo za denicarje, ker se ne strinjamo s temi novodobnimi zadevami. Pac imate neko cudno potrebo, da predalckate glede na neke svoje zablode. Ni moj problem, ce nisi sposoben razumeti, da nekateri nismo tako enostavni, da bi bili predstavniki neke klisejke oblike politicne ideologije. Smo zal sposobni videti pluse in minuse obeh strani, kar pa taki, ki predalckate kot ti verjetno ne zmorete razumeti.

solatko ::

Mato989 - Tako je in določeno kategorijo inštitucij, se sovraži iz prepričanja o poštenju, tako kot se določene osebe ljubi, ker so ti všeč. Pri sovraštvu gre redko za posameznike, temveč bolj za ištitucije, izjema so bivši ljubimci, ki se velikokrat sovražijo na smrt.

TheBlueOne - Komunistične partije ni že kar nekaj desetletij pri nas pa je vseeno vsaka druga beseda desničarjev - komunisti to, komunisti ono, kot bi levičarji govorili klerikalci to, klerikalci ono in v to metali celotno desnico, če prav tudi med njimi niso vsi verni in ne podpirajo vsi RKC.
Delo krepa človeka

WizzardOfOZ ::

solatko je izjavil:

TheBlueOne - Komunistične partije ni že kar nekaj desetletij pri nas pa je vseeno vsaka druga beseda desničarjev - komunisti to, komunisti ono, kot bi levičarji govorili klerikalci to, klerikalci ono in v to metali celotno desnico, če prav tudi med njimi niso vsi verni in ne podpirajo vsi RKC.


Napačen izraz; Klerik je namreč izraz, ki je včasih označeval pripadnike stanu krščanske duhovščine (torej pripadnike RKC), danes pa (v širšem smislu) pomeni vse ljudi, ki opravljajo verski poklic.

Torej če gledamo po starem bi rekel, da so vsi klerikalci podporniki RKC.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

arnecan1 ::

solatko je izjavil:

TheBlueOne - Kje si kdaj opazil, da ljudje sovražijo vernike, če omenijo, da sovražijo RKC, muslimanske inštitucije ali v končni fazi KPJ, KPS,...
Desni praloma sovražite in za vse krivite komuniste, jaz pa jih poznam kar nekaj, ki so bili bolj pošteni in človekoljubni od najbolj desnega desničarja ali vernika. Poznam tudi nekaj homoseksualcev, ki bi jim raje dal v čuvanje otroke, kot pa v nekatere klasične družine, kjer je na prvem mestu alkohol in nasilje, na drugem pa Bog in desničarstvo ali celo droge.

Mato989 - Kriminalci in nasilneži ne gledajo na politično pripadnost in spolno razlikovanje, taki so in družba jih mora onemogočit, ne moreš pa ocenjevati ljudi po barvi, spolni orjentaciji, političnem prepričanju,... Tudi med desničarji je kar nekaj strpnih, tako kot med levičarji nekaj močno nestrpnih. To je tako, kot, da bi potrošniki vse trgovce proglasili za barabe in lopove. In povej v čem nima prav, vsi sovražijo Mafijo, Cosanostro, mamilarske klane v južni Ameriki, Kambodži,...., ker so to inštitucije, ki se ukvarjajo z zlom. Vsi lahko sovražijo komunistične partije po svetu, nihče pa nima pravice sovražiti ljudi, ki so to po prepričanju in morda niti nikoli niso bil člani partij. Jaz ne sovražim nobenega vernika, se pa pri sebi vprašam, kaj je z ljudmi narobe, da verujejo v večtisoč let stare pravljice. Sovražim pa RKC in podobne inštitucije, ker so v zgodovini naredile preveč grozodejstev in jih, kolikor jim omogočajo posamezne vlade držav, počnejo še danes-nekaznovano, v imenu Boga in vere.

Se strinjam in tako kakor ti predlagam, da se vsi obrežemo v muslimane. To je namreč vera miru. https://www.rtvslo.si/svet/bliznji-vzho...

Tako kakor komunizem ti obe ideologiji opereta možgane in iz tebe naredita poslušnega zombija brez lastnega kritičnega razmišljanja.

Mr.B ::

arnecan1 je izjavil:

solatko je izjavil:

TheBlueOne - Kje si kdaj opazil, da ljudje sovražijo vernike, če omenijo, da sovražijo RKC, muslimanske inštitucije ali v končni fazi KPJ, KPS,...
Desni praloma sovražite in za vse krivite komuniste, jaz pa jih poznam kar nekaj, ki so bili bolj pošteni in človekoljubni od najbolj desnega desničarja ali vernika. Poznam tudi nekaj homoseksualcev, ki bi jim raje dal v čuvanje otroke, kot pa v nekatere klasične družine, kjer je na prvem mestu alkohol in nasilje, na drugem pa Bog in desničarstvo ali celo droge.

Mato989 - Kriminalci in nasilneži ne gledajo na politično pripadnost in spolno razlikovanje, taki so in družba jih mora onemogočit, ne moreš pa ocenjevati ljudi po barvi, spolni orjentaciji, političnem prepričanju,... Tudi med desničarji je kar nekaj strpnih, tako kot med levičarji nekaj močno nestrpnih. To je tako, kot, da bi potrošniki vse trgovce proglasili za barabe in lopove. In povej v čem nima prav, vsi sovražijo Mafijo, Cosanostro, mamilarske klane v južni Ameriki, Kambodži,...., ker so to inštitucije, ki se ukvarjajo z zlom. Vsi lahko sovražijo komunistične partije po svetu, nihče pa nima pravice sovražiti ljudi, ki so to po prepričanju in morda niti nikoli niso bil člani partij. Jaz ne sovražim nobenega vernika, se pa pri sebi vprašam, kaj je z ljudmi narobe, da verujejo v večtisoč let stare pravljice. Sovražim pa RKC in podobne inštitucije, ker so v zgodovini naredile preveč grozodejstev in jih, kolikor jim omogočajo posamezne vlade držav, počnejo še danes-nekaznovano, v imenu Boga in vere.

Se strinjam in tako kakor ti predlagam, da se vsi obrežemo v muslimane. To je namreč vera miru. https://www.rtvslo.si/svet/bliznji-vzho...

Tako kakor komunizem ti obe ideologiji opereta možgane in iz tebe naredita poslušnega zombija brez lastnega kritičnega razmišljanja.

Zakaj pa ne Americane. Socializem je za njih najvecja groznja obstoja nihovega The way of life.
Potem dejmo pa se Modija, tistega indijskega baje brez hrbtenice ker je dovolil to kar se je zgodilo v Manipur regiji, ali pa kar se dogaja v kuki.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1001115943 (74020) 111111111111

Nika Kovač bo šefica za sovražni govor

Oddelek: Loža
422702 (2076) kuglvinkl

Čezvesoljska Zombi cerkev blaženega zvonjenja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26248803 (43893) bluefish

Več podobnih tem