» »

Alibaba naročevanje

Alibaba naročevanje

jernejk90 ::

Kakšne imate izkušnje z naročevanjem preko Alibabe kot fizične osebe? Je to sploh možno?

BorutO ::

To je trgovina ponaredkov in nategov. Na sliki vidiš ferarija, dobiš pa fičota. Poglej si na youtube posnetke kako jih nategujejo. Rajši dam 10 ali 20 eur več na amazonu.

hojnikb ::

BorutO je izjavil:

To je trgovina ponaredkov in nategov. Na sliki vidiš ferarija, dobiš pa fičota. Poglej si na youtube posnetke kako jih nategujejo. Rajši dam 10 ali 20 eur več na amazonu.

Kje misliš, da ti amazon sellerji dobijo robo?
#brezpodpisa

BorutO ::

Nima veze od kje jo dobijo, važno je, da dobiš tisto, kar kupiš, ne pa, da kupiš recimo vrata, dobiš pa okno ... Jaz sem kakih 5 let nazaj kupil neko ohišje za računalnik, vsaj tako je pisalo, pa še slika je bila takšna ... dobil sem pa neko majhno metlico in lopatico združeno v eno ... ko sem šel na net gledat za kaj bi naj to sploh bilo uporabno, pa je bil to paket namenjen za čiščenju notranje strani oken in vrat. Če se ne motim, sem takrat plačal 9 evrov s poštnino v red, paket pa je bil vreden niti evro.

Ales ::

In kar cela Alibaba je mimo zato. Ti si center vesolja zgleda, primerljivo z Osrednjim kraljevstvom, ni kaj... :D

Čak, a si resno kupoval eno samo samcato ohišje za računalnik na Alibabi in to za 9 USD s poštnino vred?

BorutO ::

Tako sem nekaj brskal. Tako ohišje bi pri nas stalo okoli 100 eur, tam pa slaba dva evra.

Ne, da bi bila mimo, ampak lepega slovesa ravno nima.

Pithlit ::

BorutO je izjavil:

Tako sem nekaj brskal. Tako ohišje bi pri nas stalo okoli 100 eur, tam pa slaba dva evra.

Ne, da bi bila mimo, ampak lepega slovesa ravno nima.

In potem se še čudiš?
Life is as complicated as we make it...

BorutO ::

Mah, saj sem vedel, da tu nekaj smrdi ... če pa že bo, pa bo vse skupaj kar ena mehka plastika ... Prej sem pričakoval, da ne bo sploh nič prišlo. Ampak dovolj, da so me enkrat nategnili ... isto pri Mimovrste več ne kupujem, ker so mi parkrat dali zanič robo, zato se mi ne da več z njimi se ukvarjati. Itak pa sem slišal pred tedni, da je je pošta slovenije prekinila pogodbo z Mimovrste, kar pomeni, da če pošlješ v reklamacijo neko blago, boš mogel še poštnino plačati.

val46 ::

Ma v katerem svetu ti živiš BorutO??? Prvo kot prvo, sem skoraj prepričan, da nisi kupil ničesar na alibabi, kvečjemu na kakem aliexpress ali morda kak wish ali kaj takega. Na alibabi ti nihče ne bi poslal eno samcato stvar v vrednosti 9€. Kot drugo, ko kaj iz kitajske naročuješ, moraš dobro pogledati kaj to sploh je...na začetku, ko še nisem poznal tega sistema, sem se tudi jaz enkrat zafkrnu, ko sm mislil da bom dobil za par eurov akcijsko kamero, pa je bil samo plastični okvir oz začčita za tisto kamero. Kamera je pa stala nekaj čez 50€, sam sem takrat samo potrdil nakup, namesto da bi izbral pravo "pakiranje". Drugače pa se vse da refundirat, če dobis izdelek, katerega nisi naročil in plačal. Samo potrebno je prebrat kaj piše na spletni strani trgovine in kako postopati v teh primerih. Tako da, kriv si si sam...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem EU trgovino z baterijami

Oddelek: Pomoč in nasveti
404168 (2314) Leko
»

Kasner blender nateg (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11015312 (8584) GupeM
»

Alibaba naročilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6417871 (13291) darkolord
»

Davek na računalnike iz tujine

Oddelek: Strojna oprema
273660 (3021) Blazz
»

Kupovanje na Kitajskem preko neta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
546914 (5547) Opkow

Več podobnih tem