» »

Paypal račun ni dostopen-blokiran

Paypal račun ni dostopen-blokiran

dragan1979 ::

Pozdravljeni

Predkratkim mi je Paypal blokiral dostop do računa oz. se ne morem več prijaviti z mojim uporabniškim računom. Na paypal račun sta bili vezani dve Visa kartici. Spletna pomoč ne pomaga, poizkusil sem, da bi dobil novo geslo, pa nič.
Klical sem tudi pomoč po telefonu na številko 080..., ki je na spletni strani, pa ni dosegljiva oz prekine...
Ne vem na koga se lahko obrnem. S paypalom sem sicer malo delal, kakšen manjši spletni nakup je bil v tem času, tako da sumim da je bil vdor.
Ne vem na koga se lahko obrnem, da bi mi račun odblokirali, namreč kreiral sem nov Paypal račun vendar na tega ne morem vezati obstoječe plačilne kartice, saj pravi da so že vezane na drug račun. Nekih odtegljajev s strani paypala nisem opazil, tako da ne vem na koga se lahko obrnem. Imajo morda kakšen email oz. direktno štelefonsko številko na katero se lahko obrnem. Imam vsa dokazila da je račun moj, tako da....? Kja naj storim?

Hvala za pomoč oz. nasvet

OutOfTheBox ::

Nova kartica na nov racun.

antrim ::

Mene je ven zaklenilo, ker imajo neko težavo s formatiranjem številke za SMS za MFA (preverjeno na drugem računu). Po par urah vrtenja v krogu skozi support opcije sem si enostavno naredil nov račun z drugo kartico. Itak pa PP skoraj nič več ne uporabljam, ker ne vidim nobene prednosti - z leti je postalo plačevanje direkt s kartico normalna opcija.

Saintek ::

Delovni čas centra za support na telefonu je od 8h do 16.30 gmt torej od 10h do 18.30 pon do petka.

Sam sem imel neke sms nedostavljivost probleme in sem v teh urah vedno dobil človeka na telefon.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3790761122 (3255) aspire2k
»

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
996150315 (39581) V-i-p
»

PayPal nakazilo na banko - večji znesek

Oddelek: Loža
224872 (2539) </head>
»

Žrtev PayPal vdora

Oddelek: Loža
417638 (1894) HappyPills

ebay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19744532 (33923) Tilen

Več podobnih tem