» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Temo vidijo: vsi
««
25 / 74
»»

mr_chai ::

Plavanje je za luzerje. Uspešni in bogati se raje potapljajo.>:D

Buggy ::

Plavanje je za luzerje. Uspešni in bogati se raje potapljajo.>:D


in seveda placujejo odvoze svojih nasedlih jaht in colnov brez goriva ali s pokvarjenimi motorji v luko :))

...imeti nekaj v denarnici seveda ni sorazmerno z mozgansko kapaciteto in uporabo le te.

Taksni pajaci so pravzaprav groteska v zivo...opazujem veckrat tak profil ljudi na morju...neprecenljivo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

koyotee ::

WizzardOfOZ je izjavil:

za otroka, ki se uči plavat na morju, je odlična full face maska. Rokavčke stran, pa to masko na glavo in kar naenkrat ni več problem plavat.


Ne, fullface maska je debilna saj je marsikatera narejena tako, da se nabira c02 v njej.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

donvito ::

mr_chai je izjavil:

Plavanje je za luzerje. Uspešni in bogati se raje potapljajo.>:D

in ostanejo potopljeni. 8-)

WizzardOfOZ ::

link_up je izjavil:

haha, ampak res od kje jih pobirate...full face maska in plavaj...ja, mahaj ribicam na dnu. Sok terapija ane? :)


Da, da sploh v slani vodi se otrok potopi kar naenkrat, ko kamen.

koyotee je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

za otroka, ki se uči plavat na morju, je odlična full face maska. Rokavčke stran, pa to masko na glavo in kar naenkrat ni več problem plavat.


Ne, fullface maska je debilna saj je marsikatera narejena tako, da se nabira c02 v njej.


Zakaj pa slabe maske kupuješ. Kupiš malo boljšo, saj gre za tvojega otroka.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

ales85 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

link_up je izjavil:

haha, ampak res od kje jih pobirate...full face maska in plavaj...ja, mahaj ribicam na dnu. Sok terapija ane? :)


Da, da sploh v slani vodi se otrok potopi kar naenkrat, ko kamen.

koyotee je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

za otroka, ki se uči plavat na morju, je odlična full face maska. Rokavčke stran, pa to masko na glavo in kar naenkrat ni več problem plavat.


Ne, fullface maska je debilna saj je marsikatera narejena tako, da se nabira c02 v njej.


Zakaj pa slabe maske kupuješ. Kupiš malo boljšo, saj gre za tvojega otroka.

Ja, ker v slani vodi imas sigurno plovnost kot na luni, v primerjavi z Zemljo/sladko vodo :))

Pithlit ::

Nisem vedela da se v slani vodi otrok ne more utopit...
Life is as complicated as we make it...

WizzardOfOZ ::

Noben pravi da se ne more utopiti. To si zdaj iz riti povlekla.
Itak moraš biti stalno zraven, razen če ste nekateri starši taki, kot tisti, ki puščajo otroke v avtih na vročini ali mrazu. Pa jih puščate še v vodi same, čeprav še plavat ne znajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Noben pravi da se ne more utopiti. To si zdaj iz riti povlekla.
Itak moraš biti stalno zraven, razen če ste nekateri starši taki, kot tisti, ki puščajo otroke v avtih na vročini ali mrazu. Pa jih puščate še v vodi same, čeprav še plavat ne znajo.

Evo. Pravilno si ugotovil da sem to iz riti potegnila. Tko kot si ti tisto z 'masko gor, rokavčke dol, pa se bo nauču plavat'.
Life is as complicated as we make it...

Gagatronix ::

Nekateri ste v tej temi izjemno dobro prikazali zakaj nikoli ne bi smeli biti starsi.

T440 ::

Cene na Hrvaškem so upravičene, saj poleg morja, sonca, čričkov, sladoleda, itd... nudijo še veliko dodatne ponudbe, predvsem v nočnem času:
https://siol.net/novice/svet/mlaka-krvi...
"Na posnetku prerivanja, ki ga je objavil portal 24sata, je vidno, da mlade moške iz Slovenije pretepajo varnostniki kluba. Na posnetku eden od mladeničev leži nezavesten, drugega pa je varnostnik z dvema udarcema nokavtiral. Videti je tudi, kako eden od mladeničev leži v mlaki krvi, nekdo pa ga obrača, da se ne bi zadušil, še poročajo iz Hrvaške."
Sigurno se strinjamo, da bodo te počitnice nepozabne za vse udeležene!

ales85 ::

T440 je izjavil:


Sigurno se strinjamo, da bodo te počitnice nepozabne za vse udeležene!

No, za glavne prejemnike je zelo mogoce, da bodo pozabljive...

kajtimara ::

Kaj pa rinete tja in modelirate!

redtech ::

Pomemben podatek iz terena.

Pivo kupite pri nas (Lidl Ožujsko 0,98), ker je tukaj 1,4 EUR, Radler tudi po 1,6.

Sir je tudi drag, Feta je 3 EUR (pri nas 2).

Kavice pa podobno, kot pri nas blizu 2 EUR.

Kapitan Jack ::

Hvala za te info. Jaz bom pil kavico iz apartmana. Zjutraj lepo se skuha in v termovko in pocasi srkat na plazi.

bozicek ::

Jaz bom pa še vedno hodil na plažo
Kraljevica, Oštro
Pivo: 2,5
Pomfri: 2,5
Hamburger: 5,5
Čevapi: 8
Kalamari in pomfri: 13

Je gurmanski užitek? Ne
Je isto kot bi dobil pri nas doma pri lokalnem šiptarju? Da

Tako da BMK za na hitro se nafutrat na plaži je ok
Darila letos samo za poredne

kriptobog ::

redtech je izjavil:

Pomemben podatek iz terena.

Pivo kupite pri nas (Lidl Ožujsko 0,98), ker je tukaj 1,4 EUR, Radler tudi po 1,6.

Sir je tudi drag, Feta je 3 EUR (pri nas 2).

Kavice pa podobno, kot pri nas blizu 2 EUR.


Zdaj boš zaradi nekaj centov razlike vozil zalogo s seboj? :))

c3p0 ::

Čehi ga bodo gledali, basajoč se s čevapi, iz bližnje gostilne kako leži na plaži s hladilno torbo in marelo in rekli "poglej ga, tipični Slovenec".

Vse se sčasoma obrne...

Buggy ::

Plato Union Radlerja (grejp) bom tudi sam peljal dol, pa ne ker je cenejsi ampak so vsi njihovi radlerji sladki, da se ti skozla. Sicer sem pa tudi dost nemcev videval s svojimi piksnami na colnih, predvidevam da iz istega razloga ;)

kriptobog ::

Buggy je izjavil:

Plato Union Radlerja (grejp) bom tudi sam peljal dol, pa ne ker je cenejsi ampak so vsi njihovi radlerji sladki, da se ti skozla. Sicer sem pa tudi dost nemcev videval s svojimi piksnami na colnih, predvidevam da iz istega razloga ;)


Ma je unionov čisto isti.

WizzardOfOZ ::

c3p0 je izjavil:

Čehi ga bodo gledali, basajoč se s čevapi, iz bližnje gostilne kako leži na plaži s hladilno torbo in marelo in rekli "poglej ga, tipični Slovenec".

Vse se sčasoma obrne...


To je že nekaj let tako, da na hrvaškem vzhodni evropejci gledajo vse ostale iz gostilne, medtem ko kleni zahodni evropejci vse v hladilni torbi na plažo pripeljejo, ker so gostilne zanje predrage.

Se mi je na hrvaškem že zgodilo, da smo prišli v picerijo ravno nekaj minut za skupino 10 nemcev, postreženi smo bili pa prej. Na vprašanje kako to, je pa natakar odgovoril; vi boste 3 pice pa 6 pirov, pa čez pol ure boste šli in mi pustil še kej drobiža, oni bodo pa skupaj 2, mogoče 3 pice in liter radenske, pa 5 ur mi bodo sedeli notri, na koncu bodo pa centke zbiral, da bo točno za plačat. Od njih nimam nič zaslužka, samo plac zasedajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

GupeM ::

No, tudi Union Radler je sladek, da se ti skozla. Pa ne le Union.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Magic1 ::

Sej se prilagodiš. Če imajo navite cene, pač kupuješ primerno manj. Ne rabiš zapravlat, da uživaš v morju in družbi. Samo nekateri se na dopustu total odklopijo in tiste strižejo na polno.
Magic

Buggy ::

GupeM je izjavil:

No, tudi Union Radler je sladek, da se ti skozla. Pa ne le Union.


Sej ne recem da ni, lahko da smo samo na okus navajani in je vsaj meni pogojno uziten, ko je res mrzel...ma tistim njihovim pa ne pomaga niti zmrzovalnik...pa smo jih "testirali" kar nekaj :))

Bom pa vesel priporocila, ce je kdo nasel kej bolj prebavljivega.

Pithlit ::

Buggy je izjavil:

GupeM je izjavil:

No, tudi Union Radler je sladek, da se ti skozla. Pa ne le Union.


Sej ne recem da ni, lahko da smo samo na okus navajani in je vsaj meni pogojno uziten, ko je res mrzel...ma tistim njihovim pa ne pomaga niti zmrzovalnik...pa smo jih "testirali" kar nekaj :))

Bom pa vesel priporocila, ce je kdo nasel kej bolj prebavljivega.

Pir + gazirana grenivkina 'soda' (v vsakem evrospinu)? Pa mešaš v takem razmerju k ti paše.
Life is as complicated as we make it...

Buggy ::

TNX, to je seveda kul opcija, edino malo manj prirocno je to pripravljat pa s sabo trogat na nocno kopanje :8)

...drgac pa pri nas ze "brojimo sitno" :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Pithlit ::

Buggy je izjavil:

TNX, to je seveda kul opcija, edino malo manj prirocno je to pripravljat pa s sabo trogat na nocno kopanje :8)

...drgac pa pri nas ze "brojimo sitno" :P

Lahko v apartmaju namešaš pa v plastenke/bidone/whatever natankaš. Men gre 6x1,5l flaš v hladilno. Sam da me tko šprice (aperol/hugo/whatever) mešamo. Pa obvezno kozarce iz trde plastike.
Life is as complicated as we make it...

Machete ::

Če bi radi hitro dobili in imeli prijazne kelnarje, kupite pri kitajcih fejk Lambo ali Ferrari ključ in ga vržite na mizo zraven telefona.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

barakus ::

A se samo meni zdi, da je letošnja turistična sezona švoh? Smo šli v Pulo na izlet in na trenutke bili čisto sami zunaj in v gostilnah, zelo drugače od prejšnjih dveh let. Potem naslednji dan smo šli še Portorož pogledat in se nam je tudi zdelo mrtvo zvečer.

svecka ::

Gužva je samo za vikend. Mogoče bo Avgusta več gostov, ko je tudi več dogodkov in festivalov organiziranih.

MisterR ::

So letos že poročali o zastojih čez Karavanke proti Hrvaški meji? Mislim da še niso. Torej že po tem se vidi da ni gneče. Enako velja za cestninsko postajo za mejnim prehodom Gruškovje, ni neke pretirane gneče. Enako velja za delovno zaporo zaradi v požaru poškodovanega tunela, čez vikend ni bilo nekih večjih zastojev. Bila je kolona v smeri Avstrije ampak to govorim o vožnji cca 30-50km/h v dolžini cca 4km.

Mato989 ::

Gruškovje ni zastojev ker pač ni več šengna... zlo logično, če samo zdrviš mimo... razen če bi bila nesreča.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MisterR ::

Mato989 je izjavil:

Gruškovje ni zastojev ker pač ni več šengna... zlo logično, če samo zdrviš mimo... razen če bi bila nesreča.


Si izpustil, da sem pisal o cestninski postaji ZA mejnim prehodom Gruškovje? Ta cestninska postaja je bila ozko grlo že za prvomajske praznike. Prej se to ni poznalo, ker je bila meja ozko grlo, cestninska postaja pa je par sto metrov za mejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MisterR ()

feryz ::

Sodelavca sta šla čez vikend v Umag. Na blef, brez rezervacij.
Opoldanska malica, dagnje in 2 x pivo, 22 evrov.
Za večerjo pa tuna stejk s krompirjem in blitvo, mešani morski sadeži na žaru s pečenim krompirjem, 4x pivo, 1x aperol špritz, 42 evrov. Mislim da žabarji lahko samo sanjajo take cene.
Ni bila pa prva vrsta ob obali. Ampak druga, še vedno Umag.
Apartma pa 120 evrov, vse tipi topi.

WizzardOfOZ ::

feryz je izjavil:

Za večerjo pa tuna stejk s krompirjem in blitvo, mešani morski sadeži na žaru s pečenim krompirjem, 4x pivo, 1x aperol špritz, 42 evrov.


V ljubljani pa porcija tune okol 15€ (brez priloge), sardelice so tudi po taki ceni, kalamari so pa mal cenejši. So samo 12€ na porcijo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Magic1 ::

Sej se je sfuzlal vsem. Bomo pač več kuhal.
Magic

dronyx ::

Mene je pozitivno presenetila gostilna Morski val v Izoli. Ocvrti kalamari so tam 10 €. Porcija ravno prava, zraven dobiš še kruh. V Portorožu in še kje ob naši obali je cena za to 16 € in brez kruha.

Mato989 ::

MisterR je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Gruškovje ni zastojev ker pač ni več šengna... zlo logično, če samo zdrviš mimo... razen če bi bila nesreča.


Si izpustil, da sem pisal o cestninski postaji ZA mejnim prehodom Gruškovje? Ta cestninska postaja je bila ozko grlo že za prvomajske praznike. Prej se to ni poznalo, ker je bila meja ozko grlo, cestninska postaja pa je par sto metrov za mejo.


Na tisti cestninski če ne crkne izdajanje listekov itak pobereš samo listek ne plačuješ v smeri Zagreba, tako da ne vidim da bi se PRETIRANO zabilo ne glede na vse...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MisterR ::

Sem bil tam za velikonočne in prvomajske praznike, pa vem da se zabije. In ja, izdajanje listkov je delovalo, odprta sta bila dva (od treh) pasov.

Mato989 ::

Da da, se zabije, ampak nikoli tako kot je bilo na prehodu meje za šengen.... ni glih 4 urne čakalne vrste za vstop na avtocesto odkar ni šengna... niti 2 urne... pa tudi 15km kolone nisem še videl.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

redtech ::

@kriptobog
Bi se mi splačalo, ker sem dober mesec dol, samo prostora nimam v avtu.
Lahko pa se pripeljem nazaj v Ilirsko Bistrico in nabavim? :))

Lamoo ::

redtech je izjavil:

Pivo kupite pri nas (Lidl Ožujsko 0,98)


Če me prisiliš, da se odločim, raje spijem flašo morske vode kot Ožujsko. Fuj, kako lahko to nemarnost pijete, še za sekret splaknit ni.

Gagatronix ::

Okusi so razlicni, eni prisegajo na Union, drugi cuzajo Lasko. Nekateri tretji pa Ozujsko.

delavec44 ::

Če je hladna, pa če si dovolj žejen, je še vsaka piva bila za spit.

ZveeZ ::

dronyx je izjavil:

Mene je pozitivno presenetila gostilna Morski val v Izoli. Ocvrti kalamari so tam 10 €. Porcija ravno prava, zraven dobiš še kruh. V Portorožu in še kje ob naši obali je cena za to 16 € in brez kruha.

Sedaj mi je jasno zakaj imajo nonstop polno.
Pred cca 6-7 leti sem tam jedel kalamare in dobil malo porcijo in to celo na malem krozniku za 9€.
Sem samo vprasal za racun in dokler sem ga dobil, sem ze pojedel.
Ocitno se je nekaj menjalo (morda celo lastnik).

Sedaj ze vsaj 2 meseca tiho protestiram ter "glasujem z denarnico" pa sem presel iz povprecno 170€/m za hrano/pijaco zunaj, na 30€.
Bi bilo 0, pa sem se en dan ujel brez casa, da bi karkoli pravocasno skuhal.
Ravno tako sem prepolovil strosek goriva in uporabljam kolo vsakic, ko je mozno.
Poleg blagodejnega financnega ucinka, se rezultati poznajo tudi pri pocutju, zaradi nekonzumacije predelane hrane ter brezveznih prigrizkov, pa seveda nekoliko manj sedenja.

Utk ::

Hrvati pravijo, da niso nič dražji kot Nica in avstrijska smučišča. Morda ne, ampak Francozi in Avstrijci si tisto še lahko nekako privoščijo, Hrvati pa dvomim.
Slovenci pravijo, da niso nič dražji od Bleda ali Portoroža. Hja, morda, ampak Bled ne rabi 3 mio gostov, da je poln, in nihče normaln od Slovencev ne pravi, da Bled ni drag.

starfotr ::

Najbolje, da si kot kleni slovencelski pijanci dol izvozite pir, piksne za everski ekvivalent prodate za tistih 50 lip in nato nazaj uvozite poln tank dizla pa še kako kantico za zraven.

Mislim, koliko pirov/radlerjev pa požrete, da je treba to s sabo vlačit? Ok, ok saj razumem, itak je večina pijancev in požlampa pol šteke na dan ko keks.

Kapitan Jack ::

WizzardOfOZ je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Čehi ga bodo gledali, basajoč se s čevapi, iz bližnje gostilne kako leži na plaži s hladilno torbo in marelo in rekli "poglej ga, tipični Slovenec".

Vse se sčasoma obrne...


To je že nekaj let tako, da na hrvaškem vzhodni evropejci gledajo vse ostale iz gostilne, medtem ko kleni zahodni evropejci vse v hladilni torbi na plažo pripeljejo, ker so gostilne zanje predrage.

Se mi je na hrvaškem že zgodilo, da smo prišli v picerijo ravno nekaj minut za skupino 10 nemcev, postreženi smo bili pa prej. Na vprašanje kako to, je pa natakar odgovoril; vi boste 3 pice pa 6 pirov, pa čez pol ure boste šli in mi pustil še kej drobiža, oni bodo pa skupaj 2, mogoče 3 pice in liter radenske, pa 5 ur mi bodo sedeli notri, na koncu bodo pa centke zbiral, da bo točno za plačat. Od njih nimam nič zaslužka, samo plac zasedajo.

No ja, pa naj postavi znak, dovoljeno sedeti, dokler kaj narocite. Pa da vidimo.

T440 ::

starfotr je izjavil:

Najbolje, da si kot kleni slovencelski pijanci dol izvozite pir, piksne za everski ekvivalent prodate za tistih 50 lip in nato nazaj uvozite poln tank dizla pa še kako kantico za zraven.

Mislim, koliko pirov/radlerjev pa požrete, da je treba to s sabo vlačit? Ok, ok saj razumem, itak je večina pijancev in požlampa pol šteke na dan ko keks.

Ko prideš s triurne kolesarske ture, je Ožujsko v senci OK, ko pa greš zvečer ven pa piješ San Servolo, ki je itak top pivo… Problem je sam, če imaš tud zvečer na razpolago sam Ožujsko pa Karlovaćko. Pol veš, da si v zanič oštariji.

starfotr ::

Bujsko pivo je res vrhunsko. Ampak klen slovencelj pije laško ali pa union. To je vrhunec, kar doseže v lajfu.
««
25 / 74
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120784 (5875) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9430538 (4169) Pithlit
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21436472 (29294) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548592 (6310) Spock83
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17042363 (32407) ThinkPad

Več podobnih tem