» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

««
«
1 / 34
»»

Kapitan Jack ::

Gledam Pulo letos za ene 10 dni. Apartman nic posebenega. Pa koji je to kurec po par jurjev za posran apartma?

Kar je prevec je prevec. Dejmo govorte lokacije v Italiji, da jim jebem mater s takimi cenami. Ce bi bilo iz zlata ne grem za ta kes.

pegasus ::

Na Siciliji ti *plačajo* če kupiš bajto tam ;)

Moe_Lester ::

Par jurjev na dan?

Kapitan Jack ::

Moe_Lester je izjavil:

Par jurjev na dan?

Za 10 dni.
Ampak to je samo na booking.com tako...sem dal na trip.com pa so cene drugacne, normaln. WTF je to pol na bookingu?

Ghost7 ::

Ampak vse oddajo. Zakaj bi ne višali cen, če pa vse oddajo. Mogoče ne nam, ampak saj mi nikoli nismo bili rpeveč zaželjeni, ker smo premalo zapravili.
Časi, ko si v Grčijo z letalsko karto prišel ceneje skos kot z avtom v Hrvaški apartma nekje v vukojebini brez parkinga oziroma ozkim, da bi zbasal not motor, so mimo.
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

Kapitan Jack ::

Ok na trip.com je isto, tam so cene na noc.

Ma razumem, da se vse drazi, ampak ne za 500% wtf so te cene.

mtosev ::

Čikat 14dni 2900EUR za 3 osebe. Gremo naslednji mesec tam zato vem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Ghost7 ::

Kapitan Jack je izjavil:

Moe_Lester je izjavil:

Par jurjev na dan?

Za 10 dni.
Ampak to je samo na booking.com tako...sem dal na trip.com pa so cene drugacne, normaln. WTF je to pol na bookingu?


Booking je platforma, ki je ljudi razvadila. Prideš z motorjem, pogledaš na booking, aha tukaj je najcnej, gremo. In potem ta najcenej v resnici ni najcenejši, je le najbolj enostaven.
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

Utk ::

Že že, ampak tudi tisto, kar JE najcenej, ni zmeraj najcenej, ker se lahko izkaže, da sploh ni, kaj šele da bi bilo najcenej.

Kapitan Jack ::

mtosev je izjavil:

Čitak 14dni 2900€ za 3 osebe. Gremo naslednji mesec tam zato vem.

3 jurje za kaj? Apartma?

mtosev ::

Mobilna hišica
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Ghost7 ::

mtosev je izjavil:

Čitak 14dni 2900€ za 3 osebe. Gremo naslednji mesec tam zato vem.

vau, to je pa že dober denar.

A to je apartma? Čist zraven morja? Opiši. Ker v vasi, kjer mamo mi stanovanje so najemnine za en dan od 50 (stran od morja, bedna lokacija) pa do jurja na dan (zdaj verjetno že več). Penthause ob morju z bazenom.
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

Kapitan Jack ::

Ma ni sans, ze zaradi principa jim ne dam ta kes. Ma poscijem jim se na morje to.

Ghost7 ::

Kapitan Jack je izjavil:

Ma ni sans, ze zaradi principa jim ne dam ta kes. Ma poscijem jim se na morje to.

Hja, slovenska obala ni cenejša...


Lulajo pa itak vsi v morje... :))
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

Pat_MaGroin ::

Za najlepšo obalo in morje so to čisto primerne cene :).

mtosev ::

Jaz v življenju nisem bil na morju kot na Hrvaškem. V slovenskem morju se pa nisem nikoli kopal. Vsaj se ne spomnim da bi se.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Scaramouche3 ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Za najlepšo obalo in morje so to čisto primerne cene :).


Vse več ljudi potuje v daljno tujino, hrvaško rešuje samo bližina Slovenije, če bi mi mejili na Grčijo,Albanijo ali pa Tunizijo, hrvaške nebi videlo 5% Slovenije...

Zgodovina sprememb…

Kapitan Jack ::

Da se razumemo imam kes, ampak ga ne bom dal za nek pofukan apartma,kjer rabim se par km z avtom, da se pripeljem do plaze. Razumem, da cene gredo gor. Vse je slo gor. Ampak 500% to je nezaslisano.

kixs ::

Gres pa v kamp. Morje blizu, cene pa proti apartmajem/hotelom/mobilnim hiskam, drobiz.

Ganon ::

Če že greste v tujino, zakaj hudiča rinete na zahojeno Hrvaško, če imate milijon drugih destinacij?

Utk ::

kixs je izjavil:

Gres pa v kamp. Morje blizu, cene pa proti apartmajem/hotelom/mobilnim hiskam, drobiz.

Ti pa že dolgo nisi bil v kampu, a?

Pat_MaGroin ::

Hrvaška je najlepša!

In najbolj gostoljubna! Da gurmanske hrane ne omenjamo! Pa ni ježev! In ni komarjev!

Drugače pa so to brezvezne debate. Kolega fura agencijo na Hrvaškem in je vse bookirano do oktobra, vile, čolni, luksuz ni da ni.

Zgodovina sprememb…

ivans_k1 ::

Kapitan Jack je izjavil:


...sem dal na trip.com pa so cene drugacne, normaln.


Kapitan Jack je izjavil:

Ok na trip.com je isto, tam so cene na noc.


hahahahah, teb je bla normalna cena 200-300€ za 10 dni

kixs ::

Utk je izjavil:

kixs je izjavil:

Gres pa v kamp. Morje blizu, cene pa proti apartmajem/hotelom/mobilnim hiskam, drobiz.

Ti pa že dolgo nisi bil v kampu, a?


Zakaj? Bil sem zadnji dve leti in za letos imam tudi rezervirano. Prej pa res kaksnih 20 let ne.

user4683 ::

Celoletni najem novega, kvalitetno narejenega in opremljenega trosobnega stanovanja z veliko teraso, 500m od morja v večjem mestu v Istri pride pa 8k + stroški. Nekoliko bolj podjetni lahko v enem mesecu še zaslužite :))

Utk ::

kixs je izjavil:

Utk je izjavil:

kixs je izjavil:

Gres pa v kamp. Morje blizu, cene pa proti apartmajem/hotelom/mobilnim hiskam, drobiz.

Ti pa že dolgo nisi bil v kampu, a?


Zakaj? Bil sem zadnji dve leti in za letos imam tudi rezervirano. Prej pa res kaksnih 20 let ne.

Ker niso kampi nič cenejši od cenejših apartmajev.

LeQuack ::

Včasih je bil oddih na morju za vsakega delavca. Kapitalizem je poskrbel da temu ni več tako. V USA tudi working class ne hodi na morje, niti na dopust. To je prihodnost.
Quack !

stara mama ::

Kapitan Jack je izjavil:

Gledam Pulo letos za ene 10 dni. Apartman nic posebenega. Pa koji je to kurec po par jurjev za posran apartma?

Kar je prevec je prevec. Dejmo govorte lokacije v Italiji, da jim jebem mater s takimi cenami. Ce bi bilo iz zlata ne grem za ta kes.

Naj te razsvetlim:
Če ne boš plačal ti toliko, bo pa nek čeh/avstrijec/mađar/poljak/nemc/....
Tud če gremo vsi slovenci bojkotirat hrvaško, se jim bo bolj malo poznalo.
Hrvaška je letovišče celotne centralne evrope.

Če ti je predrago, pejdi drugam.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Meni je postalo predrago, zato gremo letos drugam. Tam bo sicer še dražje, ampak z razlogom. Ni problem v ceni, ampak v tem kaj dobiš za to ceno.

mtosev ::

Je slovensko morje enako drago? Vprašam, ker na slo morju še nisem bil. Sem pa ga od blizu vido haha
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Kapitan Jack ::

Utk je izjavil:

Meni je postalo predrago, zato gremo letos drugam. Tam bo sicer še dražje, ampak z razlogom. Ni problem v ceni, ampak v tem kaj dobiš za to ceno.

+1

Mato989 ::

Problem je da je dopust popoln fail... najlepše je za dopust bit doma it na kolo zjutraj, nardit 30km, spit nekje v gostilni 1 pir in it domov... brez stresa, pakiranja, migracije ničesar... popoldan s kolesom na vikend poklicat 8 kolegov zaigrat kak poker spečt čevape in spit 6 pirov in potem domov... ali pa kar prespat na vikendu

Jebeš to dopustovanje lepo vas nategujejo kako to rabite.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kapitan Jack ::

LeQuack je izjavil:

Včasih je bil oddih na morju za vsakega delavca. Kapitalizem je poskrbel da temu ni več tako. V USA tudi working class ne hodi na morje, niti na dopust. To je prihodnost.

Zalostno res. Si spoh ne predstavljam kako je delavski klasi. In tudi ti si zasluzijo dostojno zivljenje in oddih. Vsak je nekaj vreden.

Mato989 je izjavil:

Problem je da je dopust popoln fail... najlepše je za dopust bit doma it na kolo zjutraj, nardit 30km, spit nekje v gostilni 1 pir in it domov... brez stresa, pakiranja, migracije ničesar... popoldan s kolesom na vikend poklicat 8 kolegov zaigrat kak poker spečt čevape in spit 6 pirov in potem domov... ali pa kar prespat na vikendu

Jebeš to dopustovanje lepo vas nategujejo kako to rabite.

Ja, morja ravno nimam pred nosom. Grem na morje, ker ga imam rad. Rad uzivam ob zvoku vode, ob vecernih sprehodih, ob srkanju vincka zvecer na terasi. Pa tud otrok ima rad morje.

Zgodovina sprememb…

Pat_MaGroin ::

Selit se iz ene bajte v drugo je idiotizem :).

Mene bo letos 1 mesec Grčije kostal 500 eur :). Menjava lokacije na 3 dni.

Mato989 ::

Ja, morja ravno nimam pred nosom. Grem na morje, ker ga imam rad. Rad uzivam ob zvoku vode, ob vecernih sprehodih, ob srkanju vincka zvecer na terasi. Pa tud otrok ima rad morje.


Če imaš morje tako rad se preseli tja, kot se je ena znanka...

Zvok vode imam tudi ob Ptujskem morju :)) večerne sprehode maš lahko kjerkoli, srkam vinček tudi na terasi na vikendu, edino ajde, za otroka se pa strinjam... ampak hej, otrok ima rad morje ker si mu to pokazal, če mu ne bi, ne bi čutil potrebe 8-)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

avtek ::

Kapitan Jack je izjavil:

Utk je izjavil:

Meni je postalo predrago, zato gremo letos drugam. Tam bo sicer še dražje, ampak z razlogom. Ni problem v ceni, ampak v tem kaj dobiš za to ceno.

+1

+1

Mato989 je izjavil:

Problem je da je dopust popoln fail... najlepše je za dopust bit doma it na kolo zjutraj, nardit 30km, spit nekje v gostilni 1 pir in it domov... brez stresa, pakiranja, migracije ničesar... popoldan s kolesom na vikend poklicat 8 kolegov zaigrat kak poker spečt čevape in spit 6 pirov in potem domov... ali pa kar prespat na vikendu

Jebeš to dopustovanje lepo vas nategujejo kako to rabite.

Pa tudi brez družine, ne?

ahac ::

Utk je izjavil:

Meni je postalo predrago, zato gremo letos drugam. Tam bo sicer še dražje, ampak z razlogom. Ni problem v ceni, ampak v tem kaj dobiš za to ceno.


Samo malo več € daš pa odletiš na Zanzibar, all-inclusive v hotelu direkt na peščeni plaži, barček tudi v bazenu, vmes greš na potapljanje med koralami, plavanje z delfini, gledat opice v naravi,...
Pa še lokalci so bolj prijazni in bolj veseli gostov.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

stara mama ::

Mato989 je izjavil:

Problem je da je dopust popoln fail... najlepše je za dopust bit doma it na kolo zjutraj, nardit 30km, spit nekje v gostilni 1 pir in it domov... brez stresa, pakiranja, migracije ničesar... popoldan s kolesom na vikend poklicat 8 kolegov zaigrat kak poker spečt čevape in spit 6 pirov in potem domov... ali pa kar prespat na vikendu

Jebeš to dopustovanje lepo vas nategujejo kako to rabite.

Včasih se morm tud s teboj strinjat.
Men je dopust to, da me doleti čimmanj stresa.
To, da se kuham v avtu v kolonah, da je stresno vse pakirat, da poslušam povsod preglasne čehe, da ne najdem parkirišča oz. me odirajo na vsakem koraku je pač kontradiktorno ideji zmanjševanja stresa.
Vzameš si na easy, namočit se pa greš na začetku ali koncu sezone, če je že to tako nujno...

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Men je dopust to, da me doleti čimmanj stresa.


Točno to... in najmanj stresa je to da sem v miru na easy doma, grem na kolo, spijem pivo ob sončnem vremenu, pojem dobre čevape na roštilju, spustim malo muzike se posončim in to je to... aja pa zašpilam kak dober špil.

Seveda bi morje pasalo, ampak če mi bo potreba se bom pač preselil na morje.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kixs ::

Utk je izjavil:

kixs je izjavil:

Utk je izjavil:

kixs je izjavil:

Gres pa v kamp. Morje blizu, cene pa proti apartmajem/hotelom/mobilnim hiskam, drobiz.

Ti pa že dolgo nisi bil v kampu, a?


Zakaj? Bil sem zadnji dve leti in za letos imam tudi rezervirano. Prej pa res kaksnih 20 let ne.

Ker niso kampi nič cenejši od cenejših apartmajev.


To se mora pac vsak sam odlocit kaj hoces in za kaksen denar. Letos nas bo prislo cca 75€ na noc. Ni poceni, vendar v primerjavi s prejsnjimi aranzmaji in na splosno nizjimi cenami, drobiz - vsaj kar se mene tice.

Utk ::

Ne razumem kako lahko rečeš, da je 75 evrov za 100 m2 trave, še to sem preveč reku, ker baje da tudi parcele zmanjšujejo, drobiž proti apartmaju.

koli99 ::

ahac je izjavil:

Utk je izjavil:

Meni je postalo predrago, zato gremo letos drugam. Tam bo sicer še dražje, ampak z razlogom. Ni problem v ceni, ampak v tem kaj dobiš za to ceno.


Samo malo več € daš pa odletiš na Zanzibar, all-inclusive v hotelu direkt na peščeni plaži, barček tudi v bazenu, vmes greš na potapljanje med koralami, plavanje z delfini, gledat opice v naravi,...
Pa še lokalci so bolj prijazni in bolj veseli gostov.


Ja odvisno kaj je "malo več". Mi smo bili Februarja (2 odrasla, 2 otroka) in nas je celoteno potovanje (13 dni) stalo cca. 5000 EUR. Nobenega "extra luksuza", pač obnašanje v mejah normale.

Smo pa že pred leti zamenjali poletno destinacijo iz HR na Korziko, kampi, 14 dni, in nas vsi stroški ne pridejo čez 2000 EUR.

BaTeMaN ::

.....smo na točki, ko me bo RIM / NEAPELJ / CAPRI / AMALFI avgusta z lastnim prevozom 10 dni stal manj kot *** hotel v Dalmaciji.
Lani Toscana, naslednje leto Sardinija, pol Sicilija... in vsako varianto lahko speljem ceneje. Po 40 letih Hrvaške,.. bo pač zdaj na vrsti Italija,.. potem pa otoki Grčije :)
less then zero

kixs ::

Utk je izjavil:

Ne razumem kako lahko rečeš, da je 75 evrov za 100 m2 trave, še to sem preveč reku, ker baje da tudi parcele zmanjšujejo, drobiž proti apartmaju.


Kot sem rekel, odvisno kaj hoces. Vsaka stvar ima svoje pluse...

Mato989 ::

koli99 je izjavil:

ahac je izjavil:

Utk je izjavil:

Meni je postalo predrago, zato gremo letos drugam. Tam bo sicer še dražje, ampak z razlogom. Ni problem v ceni, ampak v tem kaj dobiš za to ceno.


Samo malo več € daš pa odletiš na Zanzibar, all-inclusive v hotelu direkt na peščeni plaži, barček tudi v bazenu, vmes greš na potapljanje med koralami, plavanje z delfini, gledat opice v naravi,...
Pa še lokalci so bolj prijazni in bolj veseli gostov.


Ja odvisno kaj je "malo več". Mi smo bili Februarja (2 odrasla, 2 otroka) in nas je celoteno potovanje (13 dni) stalo cca. 5000 EUR. Nobenega "extra luksuza", pač obnašanje v mejah normale.

Smo pa že pred leti zamenjali poletno destinacijo iz HR na Korziko, kampi, 14 dni, in nas vsi stroški ne pridejo čez 2000 EUR.


Kako pr pizdi vas je lahko to prišlo 5.000 EUR?????????

Midva sva z mojo šla lani maja na Ciper in je prišlo za 6 dni (5 nočitev) skupaj z najemom avta 650EUR skupaj z letom iz Zagreba.... edino kar tu ni všteto je to da naju je svak peljal iz Ptuja na Zagreb na letališče in naju pobral...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

kixs je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne razumem kako lahko rečeš, da je 75 evrov za 100 m2 trave, še to sem preveč reku, ker baje da tudi parcele zmanjšujejo, drobiž proti apartmaju.


Kot sem rekel, odvisno kaj hoces. Vsaka stvar ima svoje pluse...

Ja, lahk ima, ampak 75 evrov proti 100 ni drobiž, za travo.

Ghost7 ::

Utk je izjavil:

kixs je izjavil:

Gres pa v kamp. Morje blizu, cene pa proti apartmajem/hotelom/mobilnim hiskam, drobiz.

Ti pa že dolgo nisi bil v kampu, a?


Haha, že najmanj destletje :D
Sploh kakšen boljši kamp na nivjou, recimo na Cresu pri mestu Cres, kjer imaš še animacije in dogajanje za otroke.
Kamp je ratal luksuz, cene so dostikrat višje kot za apartmaje. Ne glej sploh cen mobilnih hišk :D
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost7 ()

link_up ::

Da je nekaj predrago je nesmisel. Ostanejo spomini, denar se pa nadomesti.
In and Out

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

koli99 je izjavil:

ahac je izjavil:

Utk je izjavil:

Meni je postalo predrago, zato gremo letos drugam. Tam bo sicer še dražje, ampak z razlogom. Ni problem v ceni, ampak v tem kaj dobiš za to ceno.


Samo malo več € daš pa odletiš na Zanzibar, all-inclusive v hotelu direkt na peščeni plaži, barček tudi v bazenu, vmes greš na potapljanje med koralami, plavanje z delfini, gledat opice v naravi,...
Pa še lokalci so bolj prijazni in bolj veseli gostov.


Ja odvisno kaj je "malo več". Mi smo bili Februarja (2 odrasla, 2 otroka) in nas je celoteno potovanje (13 dni) stalo cca. 5000 EUR. Nobenega "extra luksuza", pač obnašanje v mejah normale.

Smo pa že pred leti zamenjali poletno destinacijo iz HR na Korziko, kampi, 14 dni, in nas vsi stroški ne pridejo čez 2000 EUR.


Kako pr pizdi vas je lahko to prišlo 5.000 EUR?????????

Midva sva z mojo šla lani maja na Ciper in je prišlo za 6 dni (5 nočitev) skupaj z najemom avta 650EUR skupaj z letom iz Zagreba.... edino kar tu ni všteto je to da naju je svak peljal iz Ptuja na Zagreb na letališče in naju pobral...



Ker Ciper in Zanzibar je pa isto ane? NA Ciper letis za nekaj 10e, na Zanzibar pac za nekaj 100e, vecnoma od 500e dalje. JAz sem letel na Tenerife pred prazniki in so bile takrat drazje karte kot v ostalih terminih in je prislo 290e po osebi v eno smer. Za nazaj moram pa se kupit, ampak bodo verjetno vsaj pol ceneje :)

kixs ::

Utk je izjavil:

kixs je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne razumem kako lahko rečeš, da je 75 evrov za 100 m2 trave, še to sem preveč reku, ker baje da tudi parcele zmanjšujejo, drobiž proti apartmaju.


Kot sem rekel, odvisno kaj hoces. Vsaka stvar ima svoje pluse...

Ja, lahk ima, ampak 75 evrov proti 100 ni drobiž, za travo.


Meni je.
««
«
1 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6118592 (3683) ZveeZ
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21430586 (23408) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547142 (4860) Spock83
»

Hrvaška - cene piva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11216092 (12122) Goran's Blog
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038471 (28515) ThinkPad

Več podobnih tem