» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

««
32 / 34
»»

user4683 ::

Kapitan Jack je izjavil:

Preseravanja, od katerih se ne dobi niti 100gramov dreka.

Seveda se ne dobi dreka. Ne vem kakšne fetiše imaš ampak baje to strežejo puncam v Dubaju, morda greš lahko tja, še eno ribiško vas bogu iza nogu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: user4683 ()

Kapitan Jack ::

user4683 je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Preseravanja, od katerih se ne dobi niti 100gramov dreka.

Seveda se ne dobi dreka. Ne vem kakšne fetiše imaš ampak baje to strežejo puncam v Dubaju, morda greš lahko tja, še eno ribiško vas bogu iza nogu.

OMG se en, ki se slini po Dubai instagram posnetkih. Jaz sem koncno prisel h pameti in naredil ogromen cut kar se tice HR in ostalih "miselin" lokacij.
Grcija bo sedaj naslednjih par let zagotovo v igri. Glede na super klimo, se bo dalo iti brez tezav 2x na leto.

user4683 ::

Vec kot ocitno nisi naredil cut, ce pa se vedno visis v tej temi. Pa pazi, da po nesreci ne zavijes na kaksno grsko lokacijo z michelinovo restavracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: user4683 ()

Kapitan Jack ::

user4683 je izjavil:

Vec kot ocitno nisi naredil cut, ce pa se vedno visis v tej temi. Pa pazi, da po nesreci ne zavijes na kaksno grsko lokacijo z michelinovo restavracijo.

Znam brat, ampak hvala za opozorilo.

ales85 ::

Kapitan Jack je izjavil:

Glede na super klimo, se bo dalo iti brez tezav 2x na leto.

Kolega, ki živi dol, pravi, da imajo 40+ stopinj. Ravno tako super klima tudi ni :)

Kapitan Jack ::

ales85 je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Glede na super klimo, se bo dalo iti brez tezav 2x na leto.

Kolega, ki živi dol, pravi, da imajo 40+ stopinj. Ravno tako super klima tudi ni :)

No ja. Kaj pomeni dol? Grcija je ogromna drzava. Kot bi rekli, ne it v Grcijo, ker so tam pozari.

Mr.B ::

Imam obcutek, da se je enim standard znizal. Ker cene ravno niso nekaj vec, razen kot ko smo v sloveniji presaltali iz tolarja eure.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

feryz ::

Moe_Lester je izjavil:

No saj, jaz pa za primerjavo dajem zraven še bogu iza nogu Saint-Tropez, da boš razumel zakaj je Rovinj lahko dražji od Neuma.
Kaj je s Saint-Tropezom? A je full hudo?
Sicer pa grem danes preveriti, kako se imajo Francozi tam. Hotel je sumljivo poceni, čeprav je 4 zvezdični, 20 metrov od plaže. Sicer jo niti ne rabiš, ker ima bazen.

gruntfürmich ::

kaj je sploh point te teme?
da revni slovenčeki tarnajo ker ne morejo v 5* hotel na hrvatiji? potem pa še zraven omenjajo francoze in da je grozdje itak kislo tako da se ga ne splača niti probat?
sem je zajadrala tema?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

stara mama ::

gruntfürmich je izjavil:

kaj je sploh point te teme?

Ja da se priliva olje, dokler je javnomnenjska tematika še vroča.
Novinarji dramatizirajo po portalih in novicah, ljudstvo po forumih in fejsbukih.
Vsak enmal, pa imamo kurilno sezono pokrito :)

Tadruga tema so recimo neurja, zdaj ko je ruska vojska zgleda na dopustu, če sodiš po našem novinarstvu.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

gruntfürmich je izjavil:

kaj je sploh point te teme?
da revni slovenčeki tarnajo ker ne morejo v 5* hotel na hrvatiji? potem pa še zraven omenjajo francoze in da je grozdje itak kislo tako da se ga ne splača niti probat?
sem je zajadrala tema?
Politika teme je, da se čim več ljudi odloči ne iti na Hrvaško zaradi, kvazi, previsokih cen. To privede do upada turistov in zmanjšanja cen.
Kar privede do novega stampedo turistov in novega povišanja cen ...
Ta pametni, tako kot pri kriptu, seveda ujamejo dno krivulje, ko so cene najnižje. Enkrat decembra ali januarja se sončijo in kopajo v Rovinju. Bolj ali manj sami.

kuglvinkl ::

Haha :)
Your focus determines your reallity

Mato989 ::

gruntfürmich je izjavil:

kaj je sploh point te teme?
da revni slovenčeki tarnajo ker ne morejo v 5* hotel na hrvatiji? potem pa še zraven omenjajo francoze in da je grozdje itak kislo tako da se ga ne splača niti probat?
sem je zajadrala tema?


Point teme je da povemo kaksne vse cene videvamo in to reportamo tako da si lahko drugi ustvarijo oceno povprecnih cen in vidijo kdaj jih kdo proba nategnit
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gruntfürmich ::

eno razlago sem slišal, da je istra poceni ker slovenčeki ne bodo drago kupovali ampak se zapeljali v konzum, dalmacija pa draga ker turisti z avioni nimajo izbire.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

stara mama ::

Bolj zato, ker dol hodi Bil Gejts in pač mora bit (cene) na nivoju za vse, istra je pa ko hrvaška zgornja kungota.
Nisem še pa videl, da bi v Dubrovniku trume azijatov z rentacar-i imele kako prepoved vstopa v konzume in kauflande.

Sparkxl ::

Aja v dalmaciji ni konzumov? Mislim wtf... In istra je daleč od poceni, preverjeno letos. Vsaj tam kjer sem jaz bil

Mr.B ::

Sparkxl je izjavil:

Aja v dalmaciji ni konzumov? Mislim wtf... In istra je daleč od poceni, preverjeno letos. Vsaj tam kjer sem jaz bil

Pa kjub temu si sel v istro? Slovenske vikendice in prikolice imajo svoj zar in ceno.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Sparkxl ::

Jap, ker imam vikend doli. Ampak saj podražitve niso od letos. Zadnje 2 leti se že to intenzivno dogaja. Ampak mi smo našli recept za to. Včasih smo hodili vsak drugi dan ven jest, zdaj smo to razpolovili in prišli do neverjetnega spoznanja...doma lahko boljše skuhaš za bistveno manjši znesek. Ker ribarnica je blizu, cene ok, ponudba pa vrhunska

chucki ::

Dolgo si rabil. Jaz ze od 14 leta kar kuham vem, da je doma bolje....
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

kuglvinkl ::

Pa saj ni samo hrana... je tudi nov prostor, nova izkusnja... ce se zreducirana na hrano,pa seveda to drzi.
Your focus determines your reallity

ales85 ::

kuglvinkl je izjavil:

nov prostor, nova izkusnja

Ojoj :))

Pithlit ::

ales85 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

nov prostor, nova izkusnja

Ojoj :))

Jebiga, eni pač cel lajf hodijo na en in isti plac. S čimer ni nič narobe, dokler se ne začnejo pr oglašat za neke hude svetovljane.
Life is as complicated as we make it...

brett ::

Kolegi preživeli 10 dni v apartmaju na koncu Zadra, konec junija, začetek julija. Apartma 80m2: dve spalnici in kopalnici, bivalni del, predsoba + terasa cca 20m2. Vsa moderna oprema. Novejši objket. Skupno 4 apartmaji v stavbi. Imajo na voljo 4 ure bazena, savne in welnesa (vsak apartma 4 ur/dan) + žar/piknik plac zadaj. Plaža prodnata, brez sence sicer, 75m stran. Cena 120€/dan (pred Korono 100€ isti termin), sedaj v visoki sezoni 190€, za stalne stranke 160€.
Cene v trgovinah na nivoju naših, lokali dragi: npr. kalamari v bližnji oštariji 28€, pica (manjših dimenzij) 12€, pijača: nimam info.

Sparkxl ::

Bojda se je začela razprodaja

https://maribor24.si/globalno/na-hrvask...

"Naključno dnevno iskanje po ponudbi apartmajev po Jadranu na platformah Booking.com in Airbnb v zadnjih dneh kaže, da cene najema apartmajev padajo od 10 do 40 odstotkov, največje popuste pa dajejo tisti z višjimi cenami, očitno tisti, ki so se z vidika gostov "zakalkulirali" glede na vrednost, ki jo ponujajo."

Tudi sladoledarji so ugotovili, da nova modna muha "prodati manj za višjo celo" ne pije vode

https://moj.vecer.com/prosti-cas/hrvask...

Po 2€ je prodal na dan do 50 kepic, po ceni 1€ pa do 500 kepic

feryz ::

Če te izdelava oz. celotni stroški ene kepice stanejo, recimo, 0,9€, potem je prva varianta celo boljša.

Utk ::

Glede na to da v celem članku ni niti besedice o strošku materiala, bi reku da je bližje 5 centom.

kriptobog ::

Kolega ima v Portorozu 4 apartmaje. Pravi, da ima letos vecinoma samo dnevne goste. Da je bolj bogo.

kixs ::

Pred dvemi tedni sem bil sluzbeno v Portorozu in sel popoldne na kebab na promenado. Dal 5.5€ za kebab. Bolj slabo nalozen, podobno kot okolica (prazno). Plaza tudi bolj prazno. Ampak tezko recem, ker v sezoni ze dolgo nisem bil pri nas.

Glede kepice, do dva evra se gre skozi. Vec pa ne dam - naj si gredo otroc v trgovino kupit.

LapD ::

Nabavna cena 6L banjice sladoleda je cca. 15 eur iz tega narediš cca. 70 kepic kar pomeni da je nabavna cena kepice cca. 20 centov. 2 evra za kepico je že kar lepa marža, ampak dokler je povpraševanje...
web&motion designer

delavec44 ::

LapD je izjavil:

Nabavna cena 6L banjice sladoleda je cca. 15 eur iz tega narediš cca. 70 kepic kar pomeni da je nabavna cena kepice cca. 20 centov. 2 evra za kepico je že kar lepa marža, ampak dokler je povpraševanje...


Če ga sam dela, še manj. So že nekje ocenili, da je proizvodna cena kepice nekje 5 centov.

ZveeZ ::

kriptobog je izjavil:

Kolega ima v Portorozu 4 apartmaje. Pravi, da ima letos vecinoma samo dnevne goste. Da je bolj bogo.

Jz enega v Izoli in imam polno do zacetka septembra.
Poznam pa tudi take, ki imajo v blizini vecje in nekaj 10% drazje apartmaje, ki so imeli ze kar nekaj tednov prazno.
Opazam, da je letos cena kar pomemben faktor. Turisticni boni so mimo, gostitelji pa bi vseeno imeli se vedno iste cene

Magic1 ::

Včem je pa fora, da ima dnevne goste?!? Znažaš ceno za 20% in daš min 6dni. Verjetno je sledil večini in navil ceno.

Kamorkoli smo šli letos na Hrvaškem, so konkretno navili cene. Še Konzum je ene 30% dražji od Merkatorja. Sej ni panike, za vikend bomo imeli pač po večini s sabo, sladoled iz trgovine namesto kepic,... Pa ne zato ker ni, iz principa. Kot sem rekel je Avstrija na priznanih smučiščih konkretno cenejša v vseh pogledih.
Magic

kriptobog ::

Magic1 je izjavil:

Včem je pa fora, da ima dnevne goste?!? Znažaš ceno za 20% in daš min 6dni. Verjetno je sledil večini in navil ceno.

Kamorkoli smo šli letos na Hrvaškem, so konkretno navili cene. Še Konzum je ene 30% dražji od Merkatorja. Sej ni panike, za vikend bomo imeli pač po večini s sabo, sladoled iz trgovine namesto kepic,... Pa ne zato ker ni, iz principa. Kot sem rekel je Avstrija na priznanih smučiščih konkretno cenejša v vseh pogledih.


lol, kere kosarske fore. Ta fora iz principa je tko bedna. Bodi iz principa doma ane.

kixs ::

Sej bi vsak navil cene, ce bi lahko. Nekaterim rata, drugim pac ne. Kupec bo pa sam odlocal kje bo zapravil svoj denar. Ce v trgovini, pac v trgovini.

Vsak ima svoje meje. 4-5 evrov za kepico sladoleda je vsekakor cez vsako razumno mejo in je niti pod razno ne kupim, pa ceprav bi lahko in ne bom bankrotiral, ampak iz principa ne bom. In kaj je s tem narobe?

Ko bodo pa cene prenocisc cez razumno mejo, potem pa bomo ostali doma ali sli v Albanijo ali kjerkoli bo ze boljse P/P razmerje.

Pithlit ::

kixs je izjavil:

Sej bi vsak navil cene, ce bi lahko. Nekaterim rata, drugim pac ne. Kupec bo pa sam odlocal kje bo zapravil svoj denar. Ce v trgovini, pac v trgovini.

Vsak ima svoje meje. 4-5 evrov za kepico sladoleda je vsekakor cez vsako razumno mejo in je niti pod razno ne kupim, pa ceprav bi lahko in ne bom bankrotiral, ampak iz principa ne bom. In kaj je s tem narobe?

Ko bodo pa cene prenocisc cez razumno mejo, potem pa bomo ostali doma ali sli v Albanijo ali kjerkoli bo ze boljse P/P razmerje.

'Narobe' je sam to da folk po dolgem in počez šimfa hrvaško ter se non stop pritožuje nad cenami, slabimi storitvami, vsiljivimi prodajalci zlatih ur, etc, etc, etc. Ampak dol pa vseeno gredo. Hinavci ušivi. Če bi bilo res tako hudo bi šli kam drugam, ne pa na hrvaško.
Life is as complicated as we make it...

ZveeZ ::

V bistvu to kaze na to, da so hrcki dvignili cene ravno prav, ce ljudje kljub podrazitvam, dopustujejo dol.

Pithlit ::

ZveeZ je izjavil:

V bistvu to kaze na to, da so hrcki dvignili cene ravno prav, ce ljudje kljub podrazitvam, dopustujejo dol.

Iz principa grejo na Hrvaško.
Life is as complicated as we make it...

Mato989 ::

ZveeZ je izjavil:

V bistvu to kaze na to, da so hrcki dvignili cene ravno prav, ce ljudje kljub podrazitvam, dopustujejo dol.


To se bo videlo če bo prodaja nižja ali višja... nekje prav jamrajo da ni obiska ipd... Tako da ni nujno da to velja za vse
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

starfotr ::

kriptobog je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Včem je pa fora, da ima dnevne goste?!? Znažaš ceno za 20% in daš min 6dni. Verjetno je sledil večini in navil ceno.

Kamorkoli smo šli letos na Hrvaškem, so konkretno navili cene. Še Konzum je ene 30% dražji od Merkatorja. Sej ni panike, za vikend bomo imeli pač po večini s sabo, sladoled iz trgovine namesto kepic,... Pa ne zato ker ni, iz principa. Kot sem rekel je Avstrija na priznanih smučiščih konkretno cenejša v vseh pogledih.


lol, kere kosarske fore. Ta fora iz principa je tko bedna. Bodi iz principa doma ane.


Evo, točno to.

Kapitan Jack ::

Gremo v Turcijo po salmonelco?
https://www.zurnal24.si/popotnik/placal...

Magic1 ::

Pithlit je izjavil:

kixs je izjavil:

Sej bi vsak navil cene, ce bi lahko. Nekaterim rata, drugim pac ne. Kupec bo pa sam odlocal kje bo zapravil svoj denar. Ce v trgovini, pac v trgovini.

Vsak ima svoje meje. 4-5 evrov za kepico sladoleda je vsekakor cez vsako razumno mejo in je niti pod razno ne kupim, pa ceprav bi lahko in ne bom bankrotiral, ampak iz principa ne bom. In kaj je s tem narobe?

Ko bodo pa cene prenocisc cez razumno mejo, potem pa bomo ostali doma ali sli v Albanijo ali kjerkoli bo ze boljse P/P razmerje.

'Narobe' je sam to da folk po dolgem in počez šimfa hrvaško ter se non stop pritožuje nad cenami, slabimi storitvami, vsiljivimi prodajalci zlatih ur, etc, etc, etc. Ampak dol pa vseeno gredo. Hinavci ušivi. Če bi bilo res tako hudo bi šli kam drugam, ne pa na hrvaško.

Ne štekam?!? Na Hrvaško greš, ker je zraven in pol folka ima dol vikend. Zakaj ne bi šel dol za vikend, če imajo drage storitve? Sej ne potrebujem njihovih storitev, morje je zastonj.
Magic

Pithlit ::

Magic1 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

kixs je izjavil:

Sej bi vsak navil cene, ce bi lahko. Nekaterim rata, drugim pac ne. Kupec bo pa sam odlocal kje bo zapravil svoj denar. Ce v trgovini, pac v trgovini.

Vsak ima svoje meje. 4-5 evrov za kepico sladoleda je vsekakor cez vsako razumno mejo in je niti pod razno ne kupim, pa ceprav bi lahko in ne bom bankrotiral, ampak iz principa ne bom. In kaj je s tem narobe?

Ko bodo pa cene prenocisc cez razumno mejo, potem pa bomo ostali doma ali sli v Albanijo ali kjerkoli bo ze boljse P/P razmerje.

'Narobe' je sam to da folk po dolgem in počez šimfa hrvaško ter se non stop pritožuje nad cenami, slabimi storitvami, vsiljivimi prodajalci zlatih ur, etc, etc, etc. Ampak dol pa vseeno gredo. Hinavci ušivi. Če bi bilo res tako hudo bi šli kam drugam, ne pa na hrvaško.

Ne štekam?!? Na Hrvaško greš, ker je zraven in pol folka ima dol vikend. Zakaj ne bi šel dol za vikend, če imajo drage storitve? Sej ne potrebujem njihovih storitev, morje je zastonj.

Zato ker bleješ o principih. Če bi hotel Hrvatom pokazat da so glupi z njihovim 'navijanjem' cen pol bi jim pokazal sredinca in šel nekam drugam. Tko si pa hinavec. Vsaj tiho bodi če že greš k njim.
Life is as complicated as we make it...

49106 ::

Trolaš ali pa ti je spet logika zatajila. Zaradi slaščičarja, ki je precenil sladoled, naj ne hodi na Hrvaško? 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

ales85 ::

49106 je izjavil:

Trolaš ali pa ti je spet logika zatajila. Zaradi slaščičarja, ki je precenil sladoled, naj ne hodi na Hrvaško? 8-O

Marsikomu v tej temi se je sfuzlalo... Naj te ne preseneca. Na obeh straneh :))

Pithlit ::

49106 je izjavil:

Trolaš ali pa ti je spet logika zatajila. Zaradi slaščičarja, ki je precenil sladoled, naj ne hodi na Hrvaško? 8-O

Ne. Kaj ko bi dejansko prebral napisano? In, mogoče, tudi razumel.
Life is as complicated as we make it...

Magic1 ::

Še vedno ne štekam zakaj bi se odpovedal. Za vikend ne bom planiral zdaj neko novo destinacijo. Sploh pa sem že omenil, da imamo na Hrvaškem ogromno opcij zastonj prnočišč. Če so cene sladoleda, pijače, hrane zunaj ali v trgovini previsoke, se preprosto prilagodi in glasuje z denarnico. Hrvat nima nič od mene, če me lahko le gleda.
Magic

49106 ::

Pithlit je izjavil:

49106 je izjavil:

Trolaš ali pa ti je spet logika zatajila. Zaradi slaščičarja, ki je precenil sladoled, naj ne hodi na Hrvaško? 8-O

Ne. Kaj ko bi dejansko prebral napisano? In, mogoče, tudi razumel.


Ne palamudi in ne misli, da je tvoj princip edini.

Kapitan Jack ::

Pithlit je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

kixs je izjavil:

Sej bi vsak navil cene, ce bi lahko. Nekaterim rata, drugim pac ne. Kupec bo pa sam odlocal kje bo zapravil svoj denar. Ce v trgovini, pac v trgovini.

Vsak ima svoje meje. 4-5 evrov za kepico sladoleda je vsekakor cez vsako razumno mejo in je niti pod razno ne kupim, pa ceprav bi lahko in ne bom bankrotiral, ampak iz principa ne bom. In kaj je s tem narobe?

Ko bodo pa cene prenocisc cez razumno mejo, potem pa bomo ostali doma ali sli v Albanijo ali kjerkoli bo ze boljse P/P razmerje.

'Narobe' je sam to da folk po dolgem in počez šimfa hrvaško ter se non stop pritožuje nad cenami, slabimi storitvami, vsiljivimi prodajalci zlatih ur, etc, etc, etc. Ampak dol pa vseeno gredo. Hinavci ušivi. Če bi bilo res tako hudo bi šli kam drugam, ne pa na hrvaško.

Ne štekam?!? Na Hrvaško greš, ker je zraven in pol folka ima dol vikend. Zakaj ne bi šel dol za vikend, če imajo drage storitve? Sej ne potrebujem njihovih storitev, morje je zastonj.

Zato ker bleješ o principih. Če bi hotel Hrvatom pokazat da so glupi z njihovim 'navijanjem' cen pol bi jim pokazal sredinca in šel nekam drugam. Tko si pa hinavec. Vsaj tiho bodi če že greš k njim.

Torej me spostujes, ker sem jim pokazal sredinca in grem v Grcijo?

Pithlit ::

Spoštujem mogoče ravno ne. Spoštujem pa tvojo odločitev (bi jo ravno tako tudi če bi se odločil za Hrvaško, ker je to tvoja odločitev)... pa tebi in tvojim sem tudi že zaželela fajn dopust.
Life is as complicated as we make it...

mod-moron ::

gruntfürmich je izjavil:

kaj je sploh point te teme?


Point te teme je, da Hrvaška ni več poceni turistična destinacija in ponuja premalo za to, da se ob vsakem nakupu počutiš nategnjenega.

Zato se bojo počasi Slovenceljni tudi preusmerili na druge destinacije in (končno) spoznali svet izven balkana, kar se bo morda poznalo tudi na kolektivni psihi.

Seveda pa bojo vedno ostali zapečkarji, ki hočejo v točno tisti zaliv, saj jih spominja na otroštvo, pa čeprav tistemu izpred 30 let ni več podoben niti najmanj.

Ampak konec koncev, tudi pravilno, Hrvaška je čisto v kurcu in je vredu, da vsaj od turizma malo poflikajo proračun.

Je pa res, da ob takšni ponudbi in gužvi na plažah, ne bo več dolgo...

(ja, Pithlit, tudi jaz ne grem na Hrvaško, je dovolj drugih destinacij, poleg tega mi gnitje na plaži najeda)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mod-moron ()
««
32 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6119223 (4314) ZveeZ
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21431749 (24571) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547408 (5126) Spock83
»

Hrvaška - cene piva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11216577 (12607) Goran's Blog
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17039324 (29368) ThinkPad

Več podobnih tem